Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Ten pad był dołączony do PS3 innego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Otóż posiadam grę Call of Duty Black Ops na PS3 SLIM 320GB (PS3 mam od listopada) Mój problem polega an tym że tekstury za wolno się wczytują :( Na multi. No np: Kamuflaże na broni.... itd. :( Raz jest te wczytywanie powolne tekstur a raz nie :P Ale to tylko Kamuflarz itp.

Nie wiem czy to jest u wszystkich czy nie :P

Proszę o szybką odpowiedź

Pozdrawiam

PS: Wydaje mi się jak bym miał mniej FPSów. W innych grach jest wszystko wporządku

Edytowane przez LemonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze w 2 grach tak mam jakby pad nie działał.

Edytowane przez Tanyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy nie ma już problemów z graniem online ?

Bo w poniedziałek mam zamiar i zakupić CoD BO :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zobaczycie w Poniedziałek xD wole się spytać niż wyrzucić kasę w błotko :))) Zależy mi na Multiplayer :) niż na singlu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie jak mam przejść misję na statku STENKA ?? Idąc za wskaźnikiem odległości dochodzę do końca tej odległości ale wskaźnik pokazuje mi jeszcze jakieś 0,2 metra tak jak by w dół ! a nie da się tam wejść! schodząc po schodach do basenu barierka zasłania wejście do niego. rurami wlewa się woda do tego basenu a na środku jest jakiś chyba reaktor czy coś! wszyscy załatwieni ekipa na mnie czeka a ja nie wiem co dalej robić! napiszcie co tam trzeba zrobić by przejść dalej! w opisie jest napisane aby wyeliminować wszystkie zagrożenia!!! pozdro Bartosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolego to ta akcja!! tylko w mojej za mną nikt nie idzie z moich! a jak już dojdę tam gdzie strzałka pokazuje to nic się nie dzieje!! a tu na filmiku światła zaczynają migać! i akcja idzie dalej! chyba muszę powtórzyć akcję od początku na tym statku albo iść szybciej do swoich ludzi! bo jak już dojdę to nie ma żadnego dialogu z moimi ludźmi a na filmiku jest!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz powtórzyć od checkpointa. W tym miejscu jest kilka bugów. Możesz jeszcze trafić na takiego, że wszystkich wybijesz a kumple nadal będą strzelać. Niestety trzeba próbować do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety, czasem tak jest że i restart do checkpoint'a nie pomaga.

Miałem taki bug w Bad Company 2 to musiałem misję od nowa przechodzić.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czasem tak jest że i restart do checkpoint'a nie pomaga.

Miałem taki bug w Bad Company 2 to musiałem misję od nowa przechodzić.

jutro powalczę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Mam pytanko :) a dotyczy czarnych pasów po bokach w multi w graniu na splicie...też je macie???

Jeśli chodzi o ustawienia wszystko jest OK, marginesy ustawione, TV LG LCD 42', nie wiem czy Wy też jak gracie w multi np. w TDM z kumplem na splicie to ekran nie jest na calym TV (sa carne pasy po bokach) natomiast jest gram w zombie na splicie tych pasów już nie ma, więc to nie jest wina ustawień...tak mi sie wydaje....

Przeglądałem filmiki na YouTube i jest to samo wiekszosc ma te czarne pasy, ale zdarzyl sie filmik gdzie ich nie bylo i tez pytanie w komentach jak ktos to zrobil...

Jesi chodzi o granie samemu wszystko jest OK, pelen ekran...

Dla przyklady pare linków...zeby zobrazowac ;)

Tu widzimy czarne pasy:

Tu tryb Zombie...czarnych pasow brak:

Tu z kolei try Multi na splicie bez czarnych pasow:

Z tego co zauwazyłem to wiekszosc filmikow jest z tymi pasami, rzadko sie zdarza zeby ich nie bylo ;)

Jak cos wiecie na ten temat...bede wdzieczny

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w tej grze, ale akurat obróbka filmów przed wrzuceniem na YT na pewno pozwala obciąć te pasy. Tak więc nie sugerował bym się tym. RE 5 to dopiero dodaje czarne przestrzenie na tv, podczas grania we dwoje. Pewnie gra tak ma, skoro w singlu nie ma tych pasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupiłbym Black Ops w anglii to czym mógłbym mieć polską wersję językową ? Bo często w grach jest wbudowany język. :D I drugie pytanie czy można grać w Black Opsa w 2 osoby na jednej konsoli ? Tzn tak na takim splicie jak jest u góry pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, musisz kupic gre w wersji polskiej jak chcesz polska, jak kupisz w angli masz tylko angielski ( ja w norge mam angielski ) zreszta po co ci polski jak w angli mieszkasz? :P

tak mozna grac w split screen online jak i w zombie online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w misji, w ktorej trzeba wzywac helikopter bojowy do zniczczenia budynkow w Vietnamie przychodzi do momentu, gdzie Ty i rusek wchodzicie do jakiegos budynku.

Problem w tym, ze po tym pojawia sie tylko czarny ekran, widac ile masz amunicji i sa strzalki gdzie trzeba isc. Ale, ze nic nie widac ( tylko czarny ekran) nie moge trafic do punktu wyjscia.

Nie wiem czy to blad gry czy poprostu taka durnowata misja.

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać numer misji/rozdziału? Grę przeszedłem już jakiś czas temu i nie pamiętam dokładnie, kiedy jest ta misja. Podaj, to sprawdzę u siebie jak to wygląda i ci napiszę.

Edytowane przez RedFormanLU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko jak odblokować pozostałe mapy w trybie zombi

na tę chwile mam odblokowane 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić pakiet map First Strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początku mojego pytania chciałbym zaznaczyć, że jestem całkowitym amatorem jeżeli chodzi o FPS na PS3, więc dla wielu moje pytanie może wyglądać śmiesznie, ale jest to poważny problem. Zaznaczam też, że przeszukałem cały wątek o CoD i nie znalazłem na nie odpowiedzi.

Otóż często jak gram czynniki z zewnątrz jak koledzy, dziewczyna itp. itd. przerywają moje tzw. "młócenie" w multi w CoD4 i często zdarza się, że muszę wyjść z serwera, jakby jeszcze było mało najczęściej wtedy kiedy mam najlepsze staty..:confused:

Kiedy klikam by opuścił grę pisze mi tam ostrzeżenie że zmiany się nie zapiszą, a gra będzie dopisana jako "przegrana", ale patrząc później w barakach i porównując je z zapamiętanymi statami przed meczem wydaję mi się, że coś się dodaje w śmierciach. coś zabójstwach (nie mówię, że pamiętam na 100%) Więc czy mógłby ktoś mi łaskawie wyjaśnić czy staty przy wyjściu, czyli zabójstwa i padnięcia zapisują się ?

Prosząc o wyrozumiałość, że zadaje tak idiotyczne pytanie (wg większości)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×