Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż zamówiłem na allegro nową grę Call of Duty Black Ops w wersji Angielskiej za 129zł. I teraz mam pytanko. Jeżeli mieszkam w Polsce i mam polskie konto PSN to mogę spokojnie grać na multi w angielską grę? Przepraszam że zadaje takie głupie pytanie ale chciałbym wiedzieć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż zamówiłem na allegro nową grę Call of Duty Black Ops w wersji Angielskiej za 129zł. I teraz mam pytanko. Jeżeli mieszkam w Polsce i mam polskie konto PSN to mogę spokojnie grać na multi w angielską grę? Przepraszam że zadaje takie głupie pytanie ale chciałbym wiedzieć.

Pozdrawiam

TAK. możesz spokojnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupiles gre w wersji PAL to bedzie dzialac :P bo jak koles od ktorego kupilesz sciagal gre z ameryki to jest NTSC i wtedy wpadka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupiles gre w wersji PAL to bedzie dzialac :P bo jak koles od ktorego kupilesz sciagal gre z ameryki to jest NTSC i wtedy wpadka :P

Hmmm, a od kiedy to PS3 ma blokade regionalną ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze?

Nie ma i z tego co wiem, nigdy nie miało.

Jedynie dodatki z polskiego PSN nie będą kompatybilne z wersją o innym nr bles (grzbiet pudełka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NTSC to nie ustrojstwo wymyślone na potrzeby PS3.

NTSC – to amerykański system telewizji analogowej. Nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwy organu, który zatwierdził system - National Television System Committee (pl. Krajowy Komitet ds. Systemu Telewizyjnego). System NTSC (NTSC-M) jest stosowany dla obrazów w formacie złożonym z 525 linii na klatkę, przy częstotliwości odświeżania 59,94 Hz (jest to skutkiem stosowania w USA częstotliwości prądu przemiennego wynoszącej 60 Hz) i 29,97 klatkach na sekundę. Stąd też dopasowanie produktu w postaci gier pod ów system.

Dwie pierwsze maszynki Sony posiadały regionalizację - założenie przeróbki ją zdejmowało. W przypadku ps3 zrezygnowany z tego rodzaju ograniczeń. Poszperaj w necie, jest dużo informacji na ten temat. Jeśli nie wierzysz to popytaj ludzi z tego forum którzy kupują wersje ntsc z allegro i śmigają na nich aż miło.

Gierki z amerykańskiego psn też nie powinny działać, a jednak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa.. chyba ze pierwsze mialy, a teraz juz nie. to przepraszam zwaracam honor !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje->Odwrócone rozglądanie (włącz/wyłącz inwersje widoku). Jest bodajże pierwsze od góry w opcjach.

Daj tam na "wyłączono" i po problemie. Coś musiałeś niedokładnie te opcje przeglądać, że tego nie zauważyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż posiadam Call of Duty Black Ops w wersji angielskiej i mam konto Polskie na PSN . I teraz nie wiem czy będę mógł zakupić dodatek do CoDa BO. Bo nie wiem czy ten kod będzie się zgadzał.

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dodatek ukaże się na polskim PSS'ie to najprawdopodobniej nie. Gdyż dodatek z polskiego sklepu będzie kompatybilny jedynie z polską wersją BLES gry.. miałem tak w CoD MW2. Miałem wersję angielską i BLES nie zgadzał się z tym który jest kompatybilny z dodatkiem ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First Strike ma regionalizacje językową. Trzeba ściągnąć taki język żeby zgadzał się z grą. Numer BLES DLC musi się zgadzać z numerem BLES na pudełku. PSN nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż chciałbym się dowiedzieć jaki kod bles ma wersja polska bo nie wiem czy bede mógł kupić first strike bo mam wersje angielską gry na polskim psn. (Mój kod BLES 01032)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie martw się, na PSNie będzie opcja wyboru i będziesz mógł spokojnie pobrać ;)

Sam mam anglika i czekam spokojnie na ukazanie się DLC.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. Myślałem że nie pogram... :) Dzięki za info. Od razu mi lepiej :P

Pozdrawiam

PS: A trofea masz po polsku czy po angielsku? Sorki że pytam ale gre mi przyslą jutro ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: A trofea masz po polsku czy po angielsku? Sorki że pytam ale gre mi przyslą jutro ;p

Tak Trofea są po polsku, cała reszta ENG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż posiadam od wczoraj grę CoD BO na PS3. Nie wiem co jest ale jak gram na multi to często gra się przycina . Już dwa razy miałem ściny takie że.... szkoda gadać . Wyglądało to tak jak by odłączyć kablówkę :P I tak na mapie NukeTown :(

Temperatura w pokoju nie przekracza 21 stopni. Jest 18-20,5 stopni. Dodam że stoi przy oknie (uszczelnionym)

Mój Sprzęt:

PS3 SLIM 320GB

Proszę o pomoc. Może jest na to jakieś rozwiązanie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spraw czy na singlu też występuje takie coś. Lub najlepiej na szkoleniu (gra z botami) żeby było ich jak najwięcej i na nuketown. Jeśli nie będziesz miał ścinek to wina twojego internetu lub też internetu hosta ale w to wątpie. Jeśli masz też ścinki na singlu itp. To najlepiej oddaj konsole do naprawy i ewentualnie wymień gre na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko że konsole mam od listopada -.- A na szkoleniu nic się nie tnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz chyba wiem czemu, bo tez od wczoraj strasznie sie tnie cod, rozlacza z hostem albo sa wszyscy maja slabe lacze. od wczoraj w Black Ops jest double xp i strasznie duzo ludzi gra. nie jestem pewien czy to przez to, ale wedlug mnie tak. bo zawsze wszystko ladnie smigalo tylko wczoraj cos slabo bylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z CoD: BO a dokładniej od premiery grałem i było normalnie teraz odpaliłem z miesiąc miałem przerwę i jakby klawisze nie działały. Każe kliknąć start na padzie klikam i nic się nie dzieje a jak wcisnę PS to normalnie działa ten przycisk. Nie mogę grać bo ciągle pisze Wciśnij przycisk START. Jak zrobić by działało sterowanie?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×