Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Han ja dziś również miałem problemy z połączeniem, ale mam nadzieję, że to był jednorazowy problem. Co do twojego problemu to nie mam pojęcia jak go rozwiązać. confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma to znaczenie jaka wersje gry posiadam, tzn. polska czy angielska, i skad sie lacze - znowu Polska czy Anglia? Czy grajac z Anglii(z ang. wersja gry) moge grac z kims z Polski(z pol. wersja gry)? Zgory dzieki za odpowiedz!!!thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... No możesz grać z Polakami oraz Amerykanami itd. A wersja nie ma znaczenia przy graniu przez sieć, prócz napisów oraz innych BLESów (potrzebnych do kupna dodatku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... No możesz grać z Polakami oraz Amerykanami itd. A wersja nie ma znaczenia przy graniu przez sieć, prócz napisów oraz innych BLESów (potrzebnych do kupna dodatku).

Wielkie dzieki za odpowiedz!thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z ekranem tzn. split screen w grze COD MW II mianowicie gram w operacje specjalne i był tak podzielony ekran:

0.jpg

A teraz jest tak:

SplitScreen.jpg

Moje pytanie do was co zrobić aby był tak podzielony ekran jak na 1 obrazku...?

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem gram w modern warfare 2 już ze 3 miesiące i do teraz wszystko było dobrze i nale przy próbie logowania wyskoczył mi błąd ,,the data is corupted" no nic myśłałem żę to tylko tak jednorazowy błąd wiec troche ochłonąłem po stracie wszyskich osiągnieć i założyłem sobie nowe konto i przez 2 dni było dobrze ale potem taki błąd wyskakiwał na wszystkich kontach(Szwagra,Brata,kuzyna)i w końcu znowu na moim(oczywiście wszystkie konta były założone na mojej ps3) więc dlaczego tak się dzieje co robię źle?proszę o pomoc:(

PS: zacząłem sobie wrzucać savy na pendriva po każdej zakończonej sesji tylko że to jest trochę wkurzające:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy da się edytować domyślne klasy? Czy tylko podmieniać z własnymi? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślne klasy są i nie da się ich edytować. Można dodawać tylko swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość istotne pytanie , pare dni temu kupiłem Mw2 na konsole . Wersje na kompa miałem już od paru miesięcy i nie bardzo podchodziła mi polska wersja tej gry. Czy jest możliwość zmiany języka na angielski przy polskiej wersji gry?

Edit. Prosze o szybką odpowiedz gdyż mam dzień na ewentualną wymiane.

Edytowane przez Duffman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmienić języka. Szkoda, bo polskie tłumaczenie z tego co widziałem jest poronione. Bez wahania wymieniaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż takie złe. Po prostu jest masa nazw własnych angielskich, a nasi tłumacze wszystkie przetłumaczyli. Mniej lub bardziej trafnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja tylko chwilę widziałem polską wersję i lekko się zszokowałem. Wystarczyło, że zobaczyłem jak jesienny kamuflaż (Fall) "przetłumaczyli" na "Upadek". Przecież to translator musiał tłumaczyć. Do tego jakaś Moc Obalania czy Obalająca, to nawet po polsku nie brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem, mniej lub bardziej trafnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Gra z was W FPSy Dual SFX Frag Pro firmy splifish bezprzewodowym na konsoli bądź PC ?? Mam pytanie gdyż jak gram w trybie game mode około 15 min , to po tym czasie dioda PS/Mouse zaczyna mrugać na czerwono i nie działa np przycisk R2 czyli zoom ! irytuje to mnie strasznie ,miał z was ktoś taki problem. Generalnie dioda PS/Mouse w trybie Game Mode powinna się świecić na niebiesko ciągle .

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call Of Duty World At War Konto Hacked

Witam mam taki problem, mialem bodajże 2 lv. prestizu i 25 level na nim, grałem sobie i nagle wszedlem na shackowany serwer. Po mapce wyszedlem z niego i mam 10 lv prestiżu i 65 lv. jego. Pokazuje mi ze wszytskie wyzwania sa ukonczone i nic juz nie moge robic jakby dalej. CO zrobic zeby przywróciło mi dawny prestiż wyzwania itd.???

Z góry dzieki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.was wszystkich.Jestem tu nowy,gram już trochę w black ops Online.Mam problem z dodawaniem dodatków do broni.Mogę dodać tylko jeden np.tłumik, a celownika już nie jako drugi dodatek.Zaznaczam ze mam wykupione te dodatki.Co zrobić,szukałem po necie i nic nie ma na ten temat.Dziękuję z góry za podpowiedzi.Pozdrawiam

p.s przez chwilę pojawiła sie opcja z dodaniem drugiego dodatku do AK47 ale po wybraniu atutu-Doswiadczony zmieniło na jeden dodatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.was wszystkich.Jestem tu nowy,gram już trochę w black ops Online.Mam problem z dodawaniem dodatków do broni.Mogę dodać tylko jeden np.tłumik, a celownika już nie jako drugi dodatek.Zaznaczam ze mam wykupione te dodatki.Co zrobić,szukałem po necie i nic nie ma na ten temat.Dziękuję z góry za podpowiedzi.Pozdrawiam

p.s przez chwilę pojawiła sie opcja z dodaniem drugiego dodatku do AK47 ale po wybraniu atutu-Doswiadczony zmieniło na jeden dodatek .

Jeżeli chcesz używać jednocześnie np.tłumika i kolimatora to musisz mieć perka "Watażka".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz używać jednocześnie np.tłumika i kolimatora to musisz mieć perka "Watażka".

Pozdrawiam

ok.dzięki serdeczne a co z reszta dodatków,np.jakbym chciał dodatkowo powiekszony magazynek i coś tam jeszcze czy da radę ?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.dzięki serdeczne a co z reszta dodatków,np.jakbym chciał dodatkowo powiekszony magazynek i coś tam jeszcze czy da radę ?Pozdrawiam

Gdybyś chciał powiększony magazynek to musisz zrezygnować z tłumika/kolimatora.Ciekawostka:Jeżeli używasz granatnika do broni to nie możesz dodać drugiego dodatku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie czy istnieje cos takiego w Polsce jak lan party, nie chodzi mi o takie z kumplami w domu, tylko np gdzies na sali gimnastycznej w szkole gdzie jest 300 osob i sa konkursy i rozne premie. gdzie przychodza ludzie placa za wejscie i graja na czym chca i w cos chca. ( PC/PS3/X360 ) ( CoD, CS, BF )

Teraz w lutym jade ale w Norwegii. na caly weekend.

I moze jeszcze w wakacje, tez w Norwegii. na caly tydzien na jeden z najwiekszych lanow swiata :) ale, bilety juz chyba wyprzedane :/

Pytam sie dlatego ze moze akurat jak bede w polsce na ferie albo wakacje, to bym sie zalapal na taki LAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie czy istnieje cos takiego w Polsce jak lan party, nie chodzi mi o takie z kumplami w domu, tylko np gdzies na sali gimnastycznej w szkole gdzie jest 300 osob i sa konkursy i rozne premie. gdzie przychodza ludzie placa za wejscie i graja na czym chca i w cos chca. ( PC/PS3/X360 ) ( CoD, CS, BF )

Teraz w lutym jade ale w Norwegii. na caly weekend.

I moze jeszcze w wakacje, tez w Norwegii. na caly tydzien na jeden z najwiekszych lanow swiata :) ale, bilety juz chyba wyprzedane :/

Pytam sie dlatego ze moze akurat jak bede w polsce na ferie albo wakacje, to bym sie zalapal na taki LAN :)

właśnie 23.01.11 r. był taki lan w Częstochowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ;/ Grałem multi i po wyjsciu pojawiło mi sie info jakoby bym pierwszy raz uruchomił gre zrobilm wszystko jak trzeba a gdy chciałem zagrac sterowanie zwajowało ;/ Gałki sie poprzestawiały ( w sensie góra dół itp :D ) gore mam u dołu a doł na gorze :/

Nie da sie grac a najgorsze ze nie wiem dlaczego i jak to naprawic ;/ W ustawieniach jest tylko mozliwosc zmiany na leworecznego i nic wiecej (chyba ) Nie wiem co robic :/;/;/;/

Pomóżcie proszee :D

Edytowane przez wislak2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w ustawieniach, hmm teraz nie pamietam ktore to byly. ale pokombinuj to sie naprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki nie pomyslalem o tym :P Nie no pokombinuje jeszcze ale jakby Tobie bądz komuś innemu cos do głowy przyszło to piszcie :D ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×