Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Np w T5 Online nie zagrasz na 512kb/s w czystej formie... kumpel, w sumie dwóch mają po 512 i im rwie... ja mam 1mb i mi wystarcza narazie na wszystko w co dotychczas grałem, więc jesli masz możliwość więcej to bierz więcej!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam do was pewna prosbe... xd Z racji ze praktycznie sie nie znam na necie itd...

Co mam zrobic jezeli nie moge grac online? Normalnie mam zrobionego uzytkownika, moge gadac z kumplami itd... Ale gdy chce pograc online caly czas mam problemy z laczeniem i ani razu jeszcze nie zagralem ;/

Jak to moge naprawic aby normalnie bez obaw grac z nimi online?

Nie mam routera (moze kupie zalezy od cen). Z tego co wiem mam wewnetrzne IP (jakos na bloki podzielone servy czy cos?) i ps3 lacze z netem za pomoca kabla (cos w rodzaju przejsciowki? xd)

Prosze o pomoc, z gory dzieki xd!

Pozdro, Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam routera (moze kupie zalezy od cen). Z tego co wiem mam wewnetrzne IP (jakos na bloki podzielone servy czy cos?) i ps3 lacze z netem za pomoca kabla (cos w rodzaju przejsciowki? xd)

Szczerze powiem że nie za wiele wnosisz w tej wypowiedzi w to aby Ci pomóc... musisz wiedzieć na pewno jakie masz łącze, czy to np kablówka czy TPSA..., musisz wiedzieć czy Twój prowider Ci nie blokuje MAC adresów innych jaki zarejestrowali jako główny...

Możliwe że może tylko złe dane wpisujesz w PS3 lub ich wogóle nie wpisujesz.. jeśli masz stałe/wewnętrzne IP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam malutki problemik. Nie wiem czy tak ma być czy nie ale.. Podłączyłem PS3 do rutera. Mam neostrade 2mb. Wszystkie potrzebne porty odblokowałem i w teście wychodzi mi że mam NAT2. Czyli jest w miare ok. Tylko że dema gier ściągają się strasznie ale to strasznie wolno.. 1gb ściąga mi sie już 3 godziny i mam dopiero 20%. To coś chyba jest nie halo Na Xboxie wszystko jest ok i wszystko smiga az miło. A tu idzie jak żółw.. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam malutki problemik. Nie wiem czy tak ma być czy nie ale.. Podłączyłem PS3 do rutera. Mam neostrade 2mb. Wszystkie potrzebne porty odblokowałem i w teście wychodzi mi że mam NAT2. Czyli jest w miare ok. Tylko że dema gier ściągają się strasznie ale to strasznie wolno.. 1gb ściąga mi sie już 3 godziny i mam dopiero 20%. To coś chyba jest nie halo Na Xboxie wszystko jest ok i wszystko smiga az miło. A tu idzie jak żółw.. Jakieś pomysły?

może coś ściągasz na kompie w tym czasie ? Spróbuj połączyć PS3 bezpośrednio, z ominięciem routera. Jak będzie tak samo ślimaczyć to znaczy, że to Twoje łącze jest winne, jak będzie szło szybko musisz jeszcze pobawić się w ustawienia routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie mam jak prosto podłączyć bez użycia rutera.. A napewno nic nie ściągam bo komp jest wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo nie mam jak prosto podłączyć bez użycia rutera.. A napewno nic nie ściągam bo komp jest wyłączony

to bardzo rozjaśniłoby sytuację. Ale jak nie możesz, to może ustaw PS3 w DMZ routera. Aha - od kiedy tak Ci się dzieje ? Bo jak masz konsolę od niedawna i pierwszy raz coś ściągasz z PSS to może po prostu jest ono przeciążone, albo Twój net coś niedomaga w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem konsole.. Motorstorm i Resistance ściągnęły sie migusiem.. A teraz próbuje zassać ninja gaiden i heavenly sword (nie razem oczywiście) i idzie załamkowo wolno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zakupiłem konsole.. Motorstorm i Resistance ściągnęły sie migusiem.. A teraz próbuje zassać ninja gaiden i heavenly sword (nie razem oczywiście) i idzie załamkowo wolno..

może PSS jest obciążony. Tak jak pisałem - poczekaj do jutra i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Zresetowałem konsole i ruter i znowu śmiga. Czasem tak niewiele trzeba a człowiek panikuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, chce kupic router z wifi, mieszkam w bloku, sieć supermedia, miedzy routerem a ps3 3 sciany. Zastanawialem sie nad linksys wrt150n lub dlink dir 635 n lub 615 n. Oba obslugują 802.11n, ktorego ps3 nie obsluguje. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że temat PS3 w chello już był ale został zamknięty a to co tam jest napisane mnie nie pomogło

Mam łącze turbo 4mbit. W teorii jest możliwe podpięcie 3 sprzętów. Modem to Arris Touchstone CM550B.

Podpięte wszystko mam tak.

Kompa kablem USB do modemu.

PS3 sieciowym do modemu.

Niestety modem nie ma dwóch wejść sieciowych więc musi być tak. Nie ma możliwości udostępnienia połączenia sieciowego bo po podłączeniu przez USB tego połączenia nie widać (chyba, że ja nie widzę)...

Po wejściu na instalacja.upc mam tylko informację o zresetowaniu komputera odłączeniu kabla i tyle.

Zrobiłem to już 6 razy.

Włączam PS3.

Ustawienia sieciowe i...no właśnie nic. Ani ręcznie (nawet nie wiem jaki IP wpisać) ani dynamicznie.

Help?

P.S.

Bez routera się nie obejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się nie obejdzie to nie wiem, ale ja z niego korzystam (też w chello) i wszystko jest ok, więc polecam zakup, bo majątku to nie kosztuje, a bardzo poprawia wygodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdy chce zagrac online w UT III lub EoJ to odlacza sie internet (DNS ERror) i PS3 dostaje zwieche, gdy gram w inne gry np. w CoD4 online to wszysto jest ok , nic nie wywala, (UT III pozyczone od kumpla i mu normalnie chodz)i, EoJ ma swoje i ja mam swoje, a go nie wywala z EoJ. Prosze o pomoc. z gory dziekujedziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po włożeniu kabla od routera do PS3 dioda sie zapala wszystko ok wyskakuje natomiast napis ze Ethernet cable jest odłączony o co kaman|? kabel jest spoko ruter tym bardziej bo przy kompie na co dzien siedzi. Proszę o pomoc doświadczonych. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz z modemu to odłącz go na jakieś 30 sekund od prądu. Albo pokombinuj coś z routerem. Twój dostawca nie wymaga dodawania ręcznego każdego nowego MAC urządzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ok poszedlem fdo kumpla z konsola zarejetrowalem sie na PSnetwork a potem w domu juz dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam gdy chce zagrac online w UT III lub EoJ to odlacza sie internet (DNS ERror) i PS3 dostaje zwieche, gdy gram w inne gry np. w CoD4 online to wszysto jest ok , nic nie wywala, (UT III pozyczone od kumpla i mu normalnie chodz)i, EoJ ma swoje i ja mam swoje, a go nie wywala z EoJ. Prosze o pomoc. z gory dziekujedziekuje

Byc może masz źle wpisane adresy serwerów DNS, pozamieniaj je miejscami (o ile coś wpisywałeś a nie przyznało Ci dynamicznie). Jeśli nic nie wpisywałeś i z automatu PS3 Ci konfiguruje połączenie to zrób mu manual setting i ustaw wszystko wg danych jakie masz od usługodawcy! Jeśli nie masz danych to daj znać!

Ogólnie jesli wywala Ci DNS Error to znaczy że albo: masz coś podłączone w sieci co ssie jakieś pliki i zajmuje łącze minimum w 90%, albo: masz źle wpisane DNSy a co za tym idzie, gdy PS3 chce z nich skorzystać... wywala Ci sieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam problem z netem w ps3. Mam łącze z kablówki i zamówiłem drugi adres ip do ps3 (będę przełączał się z netem, raz na kompie raz na ps3; routera kupować nie zamierzam na razie). Biorę manual settings, wpisuje wszystko i nic...

Ale niepokoi mnie bardziej to, że to chyba wina kabla/wejścia. Po włożeniu go do sieciówki w kompie zazębia się i wszystko działa, natomiast wejście w ps3 jest jakby za płytkie. Już zgłupiałem całkowicie: są jakieś płytsze kable ethernet?

Aha jakby co to mam modem Motorola Surfboard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncowka RJ-45 jest normalizowana i nie ma prawa sie roznic.. no chyba ze kupiles od ruskich na bazarku albo ja uszkodziles. nie wazne czy wydaje ci sie, wejsce w ps3 jest za plytkie. zwroc uwage czy po wlozeniu kabla migocze ci zelona dioda przy porcie sieciowym. jesli tak, to kabel jest ok. jezeli przy wybraniu dynamicznych ustawien sieciowych ps3 nie dostaje odpowiedzi od servera dhcp to mozliwe ze dostawca internetu nie wprowadzil mac adresu twojej konsoli.. najlepiej w pierwszej kolejnosci skontatuj sie z operatorem kablowki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kablówką mam już wszystko ustalone odnośnie adresu mac. A kabel jest od nich i przy kompie działa, natomiast przy ps3 właśnie ta dioda nie migocze.

Sugerujecie może wepchnięcie na siłę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z kablówką mam już wszystko ustalone odnośnie adresu mac. A kabel jest od nich i przy kompie działa, natomiast przy ps3 właśnie ta dioda nie migocze.

Sugerujecie może wepchnięcie na siłę?

podczas wkładania powinna "kliknąć", nie polecam wpychania na chama bo tylko zniszczysz wejście. Spróbuj z innym kablem jak nic nie będzie pomagać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, wepchałem i zaskoczyło i teraz już chodzi normalnie Dzięki za chęć pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, mam live boxa.

Chcę podłączyć bezprzewodowo do PS3. Co mam zrobić, krok po kroku, jak najprościej.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM, NIE WIEM CO JEST, MAM iRISH bROADBAND W iRLANDII 2 MB RADIOWKE, podlaczam router sweex LWO50v2 do laptopa i przez radiowke routera znajduje sygnal jego, mam zalozone konto na ps3 juz, wszystko w ps3 na necie dziala dobrze, tylko, gdy chce sie polaczyc na sign-up to po wpisaniu hasla czeka i czeka, az pokazuje komunikat ze sesja wygasla a nieraz ze jakis blad z cyferkami. o co moze tu chodzic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×