Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno male pytanie, umiesz przelaczyc widok watku na poprzednia strone? Szkoda ze musze cytowac sam siebie :|

Jezeli to standardowy router, dla userow domowych, to pewnie bedzie kabel prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem ostatnio konsolke ps3 no i chcialem ja sobie podlaczyc bezposrednio przez modem kablem sieciowym... ...no ale jak to zawsze jakies problemy sa...po ustawieniu wszystkiego w konsoli itp wyskakuje ciagle i ten sam blad

"ip address-succeeded,

internet conection- failed,

An error occurred during communication with the server.

This ist a DNS error 80710102 "

dodam ze nr dns zgadza sie i nawet wpisywalem recznie wszystko i dalej nie idzie...czytalem ze ps3 jest czuly na firewolle blokady itp no tak ale ja nie uzywam routera tylko pozposrednio z modemu do ps3..., nie wiem moze jakis wplyw ma modem (rodzaj,ja mam arris) rodzaj kabla itp...prosze o jakies wskazowki jak ktos cos wie... dodam ze internert mam w "kablowce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modem kablowy to wnosze ze internet z kablowki. A jak z kablowki to bylo walkowane tysiace razy: ISP nie blokuje ruchu po adresach MAC? Ustawienie adresu IP jest na automatic czy wpisane recznie? Adres IP ktory otrzymujesz jesz z puli adresow publicznych czy prywatnych? Jezeli prywatny to jestes za jakims firewallem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ip mam publiczne, tak internet z kablowki jest...a co to jest ISP? numer mac wlasnie musialem podac do admina sieci i niby mnie wlaczyl na nowe urzadzenie...u innych moich koleszkw ktorzy tez maja tego samego neta od nich normalnie im dziala wszystko...adres ip wylapuje auto ale tez wpisywalem recznie i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISP

No to jezeli adres MAC przekazales i admin rzekomo go dodal i ciagle nic nie dales to nie mam pomyslu czemu nie dziala. Adres MAC wziales bezposrednio z konsoli (strona z info o stanie polaczenia chyba)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z konsoli wzielem nr mac....moze jeszcze raz pokoleii i szczegolowo mi ktos wytlumaczy co i jak podlaczyc i wogole (mam kompa ,modem z kablowki i ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z połączeniem się do internetu bezprzewodowego. Konfiguruję wszystko (chyba) poprawnie, PS3 wyszukał połączenie, ręcznie wpisałem IP, DNS i inne potrzebne elementy. Przy teście połączenia wyświetla się następujący błąd:

Obtain IP Adress: Succeeded

Internet Connection: Failed

An error occurred during communication with the server.

This is a DNS error.

Co robić?

Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnic sie ze wpisane zostaly poprawne dane. Jak wpiszesz adres recznie to przeciez nie napisze ze Obtaining ip address failed :| Na ta rubryczke patrzy sie jak korzystasz z DHCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestemn już od dłuższego czasu posiadaczem czarnulki ale od niedawna posiadaczem dobrego czyt.szybkiego neta

Bym był zupełnie szczęśliwy gdybym miał podłączone ps3 do netu ale ta czynność coś mi nie wychodzi.

Posisdam internet radiowy 2Mb/s z taką końcówką od kabla-

Do routrea- można jak widac wpiąć tylko kabel rj11(adsl) który daje sygnał z netu a to max po lewej jest od wysyłania sygnału wifi wiec tam nie mozna wpiąć kabla od internetu.Prosze niech ktos napisze jak wie.Dodam tylko że chciałem połączyć sie bezpośrednio pomp-ps3 przez wbudowana karte w pc która ma wyjście rj 45 i też nie dziala. Z góry dzięki tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

jestemn już od dłuższego czasu posiadaczem czarnulki ale od niedawna posiadaczem dobrego czyt.szybkiego neta

Bym był zupełnie szczęśliwy gdybym miał podłączone ps3 do netu ale ta czynność coś mi nie wychodzi.

Posisdam internet radiowy 2Mb/s z taką końcówką od kabla-

Do routrea- można jak widac wpiąć tylko kabel rj11(adsl) który daje sygnał z netu a to max po lewej jest od wysyłania sygnału wifi wiec tam nie mozna wpiąć kabla od internetu.Prosze niech ktos napisze jak wie.Dodam tylko że chciałem połączyć sie bezpośrednio pomp-ps3 przez wbudowana karte w pc która ma wyjście rj 45 i też nie dziala. Z góry dzięki tomek

kabel taki sam jak w internetach kablówkowych - w chello jest taki sam typ. Powinieneś dostać do swojego dostawcy modem kablowy, z którego kablem RJ45 prowadzisz internet do routera, a od niego już do dowolnego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten kablel na 1 foto? no to już troche wiecej wiem musze i tak sie przejechac do mojego dostawcy netu.

a nie szło by przez tą wbudowaną karte w kompie? jest tam wyjście rj45 a kabel mam,

na allegro znalazłem taki modem bedzie chyba dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam wszystkim powiem ze zeby miec interneta w chlebaku nie trzeba mic routera ani accespointa wystarczy internet podlaczony do komputera i z komputera polaczenie do pleja . w komputerze wpisujemy poprawny adres ip zgodnie z umowa np. 192.168.1.66

ale w konsoli juz inaczej np. 192.168.1.65 i wtedy trzeba jeszcze pokombinowac z dns zeby np samo sciagnelo i wkoncu bedziemy mieli neta w ps3 mi sie tak udalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wam wszystkim powiem ze zeby miec interneta w chlebaku nie trzeba mic routera ani accespointa wystarczy internet podlaczony do komputera i z komputera polaczenie do pleja . w komputerze wpisujemy poprawny adres ip zgodnie z umowa np. 192.168.1.66

ale w konsoli juz inaczej np. 192.168.1.65 i wtedy trzeba jeszcze pokombinowac z dns zeby np samo sciagnelo i wkoncu bedziemy mieli neta w ps3 mi sie tak udalo

Fajnie ze odkryles ameryke w konserwach. Tylko szkoda ze sam nie masz pojecia o tym co piszesz :| "trzeba jeszcze pokombinowac z dns zeby np samo sciagnelo" ?? a tak na ludzki? Podobnie odwaze sie nie zgodzic z tymi adresami IP ktore podales, jezeli to jest przyklad to bardzo kiepski przyklad. Podane przez ciebie adresy IP naleza do tej samej podsieci (zakladajac maske /24) co moze powodowac problemy. Poza tym windows sam z siebie nie forwarduje ruchu sieciowego, trzeba wlaczyc "Udostepnianie polaczenia internetowego". Powodzenia, moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak bym troche pokombiowal to mógł bym przez wbudowaną karte sieciowa kablem rj45 miec nata w chlebaczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze odkryles ameryke w konserwach. Tylko szkoda ze sam nie masz pojecia o tym co piszesz :| "trzeba jeszcze pokombinowac z dns zeby np samo sciagnelo" ?? a tak na ludzki? Podobnie odwaze sie nie zgodzic z tymi adresami IP ktore podales, jezeli to jest przyklad to bardzo kiepski przyklad. Podane przez ciebie adresy IP naleza do tej samej podsieci (zakladajac maske /24) co moze powodowac problemy. Poza tym windows sam z siebie nie forwarduje ruchu sieciowego, trzeba wlaczyc "Udostepnianie polaczenia internetowego". Powodzenia, moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia.

mi tak wlasnie internet dziala bo wpisuje falszywe ip do konsoli a dns to wpisuje zeby samo szukalo i odszukuje i normalnie mam insternet w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi tak wlasnie internet dziala bo wpisuje falszywe ip do konsoli a dns to wpisuje zeby samo szukalo i odszukuje i normalnie mam insternet w konsoli

Nie siej juz prosze zametu bo znowu udowodniles, ze nie masz zielonego pojecia o sieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz czemu mi w konsoli internet chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie; jeżeli będę w posiadaniu routera wi-fi, PS3 bez problemu będzie łapało sygnał?

Jeśli tak to jaki router polecacie i by mnie nie kosztował 200 zł. ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem, polaczenie przez wifi to jak wrozenie z fusow. Tego ci nikt nie zagwarantuje. Jedyne co mozna na ten temat powiedziec to: "powinno dzialac".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam router (jakiś firmy krzak) i mam podłączoną do niego anteną i z niego wychodzi kabel rj45 do kompa.Da się tak zrobić żeby mieć internet na konsoli ale bez włączonego kompa.Możeda się coś do routera podłączyć?

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam proste pytanie; jeżeli będę w posiadaniu routera wi-fi, PS3 bez problemu będzie łapało sygnał?

Jeśli tak to jaki router polecacie i by mnie nie kosztował 200 zł. ^^'

Polecam Ci Linksysa WRT54GL. U mnie stoi on 5 metrów od konsoli i cały czas mam moc sygnału 95 - 100 %. Wszystko działa bez zarzutu, mimo że konsola znajduje się w innym pokoju niż router i sygnał musi pokonać także ścianę

@ MaciekSuchy

Nic nie zrozumiałem z Twojego pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam router (jakiś firmy krzak) i mam podłączoną do niego anteną i z niego wychodzi kabel rj45 do kompa.Da się tak zrobić żeby mieć internet na konsoli ale bez włączonego kompa.Możeda się coś do routera podłączyć?

Proszę o pomoc.

Jezeli to taki domowy router to powinienes miec ze 4 wyjscia RJ-45 a nie jedno. Ale z tego co mowisz to chyba jest modem jakis :/ tak wiec jezeli to modem to musisz zakupic router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Posiadam internet z kablówki 10mbs/1mbs. Na stanie mam modem motoroli. Mógłbym podłączyć internet w takim zestawie:

internet--> modem-->usb do kompa --> kabel sieciowy do konsoli(działa). Ale. Nie wiem czy mnie na infolinii nie wyrolowali gdyż w połączeniu modem--> usb komputer, podobno przez usb idzie maksymalnie 6mb/s. Więc sprawdzam. Fakt 6mb/s i dupa. Więc czy to może wina usb bo ten kabelek ma juz ładnych pare lat? Czy to max co można wycisnać z usb? Jeżeli tak, to czy opłaca mi się kupować jakiś wyśrubowany router gdy konsola i komputer stoją blisko siebie? Szukam najtańszego sposobu żeby wilk był syty(nie tracić mb/s) i owca cała(internet w konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy moze ktos polecic jakis router np z ebay.co.uk co by wspolpracowal z TalkTalk i ps3?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do routera to chyba standard, jakis linksys np. WRT54G. A odnosnie TalkTalk..... Co to jest ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×