Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, mam live boxa.

Chcę podłączyć bezprzewodowo do PS3. Co mam zrobić, krok po kroku, jak najprościej.

Z góry dzięki.

Na routerze S@gem wciskasz, o ile dobrze pamiętam przycisk REG od spodu routera, ten co udostępnia sygnał WiFi innym urządzeniom do zalogowania. Po tym masz jakieś 30s na to aby iść do PS3 i włączyc wykrywanie sieci poprzez WiFi, po znalezieniu SSID neostrady i wybraniu go wpisz klucz WEP zabezpieczający dostęp do neo... no i działa!

WITAM, NIE WIEM CO JEST, MAM iRISH bROADBAND W iRLANDII 2 MB RADIOWKE, podlaczam router sweex LWO50v2 do laptopa i przez radiowke routera znajduje sygnal jego, mam zalozone konto na ps3 juz, wszystko w ps3 na necie dziala dobrze, tylko, gdy chce sie polaczyc na sign-up to po wpisaniu hasla czeka i czeka, az pokazuje komunikat ze sesja wygasla a nieraz ze jakis blad z cyferkami. o co moze tu chodzic ??

Jeśli masz aktualnie podłączony notebook i PS3 pod router z WiFi poprzez WiFi... czasami routery (niektóre) dają w kość i nie dają PS3 i komputerowi współpracować w sieci! Spróbuj podłączyć PS3 po kablu RJ45 i powinno byc bez problemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na routerze S@gem wciskasz, o ile dobrze pamiętam przycisk REG od spodu routera, ten co udostępnia sygnał WiFi innym urządzeniom do zalogowania. Po tym masz jakieś 30s na to aby iść do PS3 i włączyc wykrywanie sieci poprzez WiFi, po znalezieniu SSID neostrady i wybraniu go wpisz klucz WEP zabezpieczający dostęp do neo... no i działa!

Jeśli masz aktualnie podłączony notebook i PS3 pod router z WiFi poprzez WiFi... czasami routery (niektóre) dają w kość i nie dają PS3 i komputerowi współpracować w sieci! Spróbuj podłączyć PS3 po kablu RJ45 i powinno byc bez problemu!

tyle ze potrzebowalbym ze 15-20 metra kabla w sklepie komputerowym powiedzieli mi ze bedzie dzialalo z ps3 bezproblemowo, no i dziala tylko ze net w nim dziala tylko te sign-in nie chce zalogowac mnie, sprobuje jutro tym kablem podlaczyc bezposrednio do ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, który może wam wydać się śmieszny, ale prosze o odpowiedź.

Chciałbym podłączyć się do sieci, nie zrobiłem tego przy pierwszym włączaniu konsoli(była taka opcja) co mam zrobić, żeby sie podłączyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, który może wam wydać się śmieszny, ale prosze o odpowiedź.

Chciałbym podłączyć się do sieci, nie zrobiłem tego przy pierwszym włączaniu konsoli(była taka opcja) co mam zrobić, żeby sie podłączyc??

wchodzisz w settings -> network settings -> connection wizard. Coś takiego powinno być, czy dokładnie tak się te opcje nazywają to nie wiem bo piszę z głowy, ale powinieneś sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tam jest coś z IP i niewiem robie tak jak mówisz ale nie chce mi połączyć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem czy mógłby mi ktoś napisać krok po kroku co muszę zrobić żeby podłączyć PS3 do sieci chodzi mi o to że nie wiem co muszę kupić i gdzie mogę dostać wszystkie niezbędne rzeczy ?? mam neostrade 1,3Mb/s a konsole podłączoną mam do monitora przez VGA BOX i nie wiem czy to nie będzie przeszkadzać bo akcja z tym VGA BOX jest taka że na niektórych filmach nie mam obrazu ,nie wiem od czego to zależy bo na przykład z grami nie mam takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, podlaczylem tak jak mi napisano kabel z modemu irish broadband 2mb bezposrednio do konsoli ps3, wynik jest identyczny jak wczesniej, czyli mam dostep do internetu w nim i inne takie jak folding@home itd. ale gdy probuje sie zalogowac do ps3 store lub poprostu zalogowac sie to email amm ciale wpisany automatycznie po rejestracji na master account, wpisuje haslo i biore ok, no i czekam i czekam i po chwili pokazuje ze limit oczekiwania przekroczony zostal a czasem komunikat o jakims bledzie z numerkami 8....... gdy biore w ustawieniach test internet connection to pierwsze 2 pozycje mam succeded a nastepny Playstation@Network przerywa komunikatem Failed i na dole pokazuje ze Sign_ID lub password is incorrect. przypominam ze haslo jest dobre i email, wiec nie kumam o co moze chodzic, standardowo wrocilem do sygnalu przez router sweex LW050v2, jakas sugestia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja mam taki problem ze jakosc sygnalu jest bardzo slaba (10-12%) jak to zmienic i poprawic jakosc sygnalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja mam taki problem ze jakosc sygnalu jest bardzo slaba (10-12%) jak to zmienic i poprawic jakosc sygnalu?

a przez co laczysz ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe, ze dostawca internetowy blokuje w jakis sposob dostep do logowania w ps3 na sign-in ?? bo net mi dziala i sciaganie w ps3 ale nie moge za cholere sie zalogowac wogole, duzo osob z mojej sieci ma podobny problem, moj dostawca to irish broadband

www.irishbroadband.ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie mi mam taki modem http://fritzbox.pl/fritz_box_fon_wlan_7170.html próbowałem już wszelkich sposobów nawet fachowiec mnie zawiódł jak do cholery połączyć sie z netem przez konsole cały czas komunikat jest następujący An Ethernet cable ist not connected no totalna załamka może ktoś jest z Warszawy i mógłby do mnie wpaść znający sie na tym bo informatyk przyszedł i skasował 100zl za nic i powiedział mi jeszcze ze nie jest od konsol tylko od komputerów proszę was o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chciałbym podłączyć ps3 do neta . Jestem w sieci mam kabel do swojej chaty poprowadzony od typa z góry . Co mi jest potrzebne żeby mieć u siebie w ps3 . Net jest podłączony kablem do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przez co laczysz ps3?

router bezprzewodowy... najlepsze jest to ze jak mam kolo 20% to grac online nie moge

a jak mam jakosc sygnalu 5-7% to moge grac online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok udalo mi sie skonfigurowac router sweex i ps3 loguje sie juz normalnie, dam pozniej topica jakby co dla tych co maja ten router , lece pyknac w gt5 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz jakis poradnik... jezeli dobrze tobie dziala to tez kupie ten router... jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to napisz jakis poradnik... jezeli dobrze tobie dziala to tez kupie ten router... jaka cena?

JA KUPILEM W iRLANDII BO TU MIESZKAM, DALEM 79,90 EURO

SWEEX LW050v2

musisz miec router dokladnie pod dostawece internetowego, ale z tego co wiem to sweex dziala z wiekszoscia dostawcow i ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Przed wczoraj meczylem sie by podlaczyc ps3 z laptopem po przez karte etherentowa poniewaz wyskakiwal mi blad DNS error. Ale po godzinie klikania w opcjach w laptopku dlubania udalo sie. Teraz musialem format zrobic laptopa i na nowo sie probuje podlaczyc z ps3 ale za cholere nie moge tego zrobic ! Pomocy !

Nie uzywam routera. Moje lacze to netia 1mbit. ps3 80gb.

Status Netowrku w ps3

Internet Connection: Enable

Connection method: wired connt.

Speed Duplex: Auto

Adress Sett: manual

Ip: 162.254.32.245

submaska 255.255.0.0

def router . 0 0 0 0

Dns1 208.67.222.222

dns2 208.67.220.220

MAc adress jakies tam znaczki i ccyferki

MTU auto

PRox do not use

upnp not available

Prosze o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z laptopem zrobiłem tak:

- podłączyłem neo modemem speedtouch 330 do laptopa poprzez usb

- włączyłem neostradę

- podpiąłem kabel ethernet od ps3 pod karte sieciową

- zrobiłem nowe połączenie lokalne ustanawiając przez co się łącze. Trzeba ustawić aby laptop udostępniał internet

W konsoli nic nie ustawiałem. Poza tym w Laptopie tylko to ustawiłem i podłączyło się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie ! Dwie noce siedzialem ... i nagle cos zalapalo !

Wszystkie opcje na Auto ustawione na PS3 a na kompie to sam juz nie wiem co robilem Popstrykalem i cos zadzialalo ! Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ogólnie dużo osób ma błąd DNS error

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki problem mam router i stale ip a chciałbym podłaczyć ps3 za pomoca wifi tylko tak zeby moj dostawca nie mogł sie zorientować.

ps.jest taka mozliwosc zeby kupic tak jagby dwa adaptery wifi i jeden wpiac do routera a drugi do ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam taki problem mam router i stale ip a chciałbym podłaczyć ps3 za pomoca wifi tylko tak zeby moj dostawca nie mogł sie zorientować.

ps.jest taka mozliwosc zeby kupic tak jagby dwa adaptery wifi i jeden wpiac do routera a drugi do ps3

jak wpiac wifi do ps3 ?? przeciez ps3 ma wbudowane wifii, stale ip ci nie przeszkadza w podpieciu przez wi-fii ps3 i sygnalu z routera. co do dostawcy to tego raczej zaden nie sprawdza, co innego gdybys mial dostep przez router sasiada lub znajomego, wtedy moglby zablokowac dostep wi-fii na haslo, a tak to wszystko ci powinno pojsc. chyba ze router nie ma wifi wtedy raczej kup sobie nowy router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie mogl by mi ktos zaproponowac jakis adapter wifi zeby podpiąc do routera, zlacze RJ-45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiadający chello zauważył jakieś problemy z graniem/pobieraniem gier/patchy na PS3?

Bo niestety nie mogę przejść patcha MGO od chwili wydania bety. Już drugi tydzień a ja mam wciąż 2%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×