Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

6cda4dbd274d307c04a735ae65b9ce9e.png

 

 

 

 

 4kk zaplaciles?

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wodoo sprzedajesz coinsy po jakiejs dobrej cenie ? jak tak to daj linka na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15zl x360 i 17,49 na ps3 ale na ps3 daje ladne bonusy. nie będę linkował, znajdziesz mnie po oryginalnej fotce aukcji (niebieska karta, lewy, FutWorld, ew. na FP mam link do aukcji), leće na LM.

Ibra 4.2m i 2.8m za Riberiego

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15zl x360 i 17,49 na ps3 ale na ps3 daje ladne bonusy. nie będę linkował, znajdziesz mnie po oryginalnej fotce aukcji (niebieska karta, lewy, FutWorld, ew. na FP mam link do aukcji), leće na LM.

Ibra 4.2m i 2.8m za Riberiego

No to troche duza cena, pewnie do 3kk spadnie. A grales nim juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ITANI ich ma :shok: jutro popykam, skład zlimituję do 3 ifów aby było przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ITANI ich ma :shok: jutro popykam, skład zlimituję do 3 ifów aby było przyjemnie.

Aha, a jest w ogole opcja, zeby na pare godzin od ciebie pozyczyc jakakolwiek karte Ibry?

No chyba, ze masz tylko ta SIF. Chce go w koncu wyprobowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sprzedam Neymara i kupie ifa Ibry (brakuje mi do niego tych 300k). Tylko, ze stracę na nim 100k. Chyba poczekam do Toty, gdzie ceny wszystkich poleca mocno w dol :P Może i Ibra nif będzie chodził w granicach 1kk, a nie 1,3kk. Ogólnie nie jestem przekonany do Ibry. Jeden ziomek na twitchu miał ifa Ibry, teraz sifa i po tym jak on gra nie bardzo mi on podchodzi. 

 

Sifa nie warto kupować, przynajmniej dla mnie. Ci co mają kasę ok.

Różnice są bardzo małe.

 

SIF

http://www.futhead.com/14/players/12632/zlatan-ibrahimovic/

 

IF

http://www.futhead.com/14/players/12422/zlatan-ibrahimovic/

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sprzedam Neymara i kupie ifa Ibry (brakuje mi do niego tych 300k). Tylko, ze stracę na nim 100k. Chyba poczekam do Toty, gdzie ceny wszystkich poleca mocno w dol :P Może i Ibra nif będzie chodził w granicach 1kk, a nie 1,3kk. Ogólnie nie jestem przekonany do Ibry. Jeden ziomek na twitchu miał ifa Ibry, teraz sifa i po tym jak on gra nie bardzo mi on podchodzi. 

 

Sifa nie warto kupować, przynajmniej dla mnie. Ci co mają kasę ok.

Różnice są bardzo małe.

 

SIF

http://www.futhead.com/14/players/12632/zlatan-ibrahimovic/

 

IF

http://www.futhead.com/14/players/12422/zlatan-ibrahimovic/

Ibra podczas TOTY pojdzie w gore, bo zapewne sie tam znajdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to też mam po uwagą :) Aczkolwiek, możliwe, że będzie ktoś inny.

 

Swoją drogą zgłosiłem jakiegoś cepa, który w ostatniej chwili podbijał cenę swoich kart o 1kk wraz ze screenem, ciekawe czy coś to da. Czytałem, że ea banuje takie rodzynki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to powinna banować rodzynki z autobuyerem ;)

choć to lepsze niż to gówno co jest na PC trainer czy coś w tym stylu

Edytowane przez Patrix97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to też mam po uwagą :) Aczkolwiek, możliwe, że będzie ktoś inny.

 

Swoją drogą zgłosiłem jakiegoś cepa, który w ostatniej chwili podbijał cenę swoich kart o 1kk wraz ze screenem, ciekawe czy coś to da. Czytałem, że ea banuje takie rodzynki. :P

Raczej nic z tym nie zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum ludzie czaili się na takich, co podbijają ceny o 1kk i ea ich banowało. A tak sobie posłałem bo wystawił dwie karty ibry i podbijał. Nikt normalny nie da się na to nabrać, ale czasami może ktoś sobie w amoku kliknąć i być do tyłu o 1kk :P

 

No nic. może zaczaję się wieczorem na Ibrę, bo dzisiaj jeden poszedł za równe 1,3kk :P Aczkolwiek jestem bardziej przychylny do zakupu Ronaldo nif. Ibra deczko za wolny dla mnie jest, a ja lubię szybkiego napadziora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za "doładowania" coinsów można złapać bana ? :D Korzystaliście już z tej usługi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za "doładowania" coinsów można złapać bana ? :biggrin: Korzystaliście już z tej usługi ? :biggrin:

spokojnie kupuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie kupuj :P

 

Czyli już korzystałeś ? :P Gdzieś czytałem, że ludzie dostali za to kilka bananów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już korzystałeś ? :P Gdzieś czytałem, że ludzie dostali za to kilka bananów :biggrin:

raczej bym sie tym nie przejmowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z przyjemnością zaglądałem do tematu o ULTIMATE TEAM, a teraz zrobił się z niego temacik gdzie żałośni ludzie z autobuyerami chwalą się tylko swoimi nowymi nabytkami na ktorych nie stac 99% forum. Naprawdę, jesteście tacy fajni i super że z pomocą jakiegos programu nabiliscie coinsy i teraz się mozecie tutaj chwalic i niczego nie zazdroszczę bo sam mam 1,5 mln coinsów ale to co tutaj czytam to jest zalosne fchoj. Idzcie sie mamie i tacie jeszcze pochwalcie swoimi SIFami, IFami i ch***** ze tak powiem :biggrin: O albo że komuś pozyczyl ktos graczy, jaaaaa taki z Ciebie dobry kolega !! POMNIK JAK NIC BEDZIE !

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z przyjemnością zaglądałem do tematu o ULTIMATE TEAM, a teraz zrobił się z niego temacik gdzie żałośni ludzie z autobuyerami chwalą się tylko swoimi nowymi nabytkami na ktorych nie stac 99% forum. Naprawdę, jesteście tacy fajni i super że z pomocą jakiegos programu nabiliscie coinsy i teraz się mozecie tutaj chwalic i niczego nie zazdroszczę bo sam mam 1,5 mln coinsów ale to co tutaj czytam to jest zalosne fchoj. Idzcie sie mamie i tacie jeszcze pochwalcie swoimi SIFami, IFami i ch***** ze tak powiem :biggrin: O albo że komuś pozyczyl ktos graczy, jaaaaa taki z Ciebie dobry kolega !! POMNIK JAK NIC BEDZIE !

Ja tam nigdy tego badziewia nie uzywalem :o sam mam milion teraz, ktory lekko nie przyszedl trzeba przyznac. No ale nie mam czasu na zadne siedzenie na web appie i trading.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miliona to ja nigdy nie widzialem, moze we wszystkich edycjach FUTa razem milion mialem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Robbena mialem na poczatku, ale pamietam, ze rzucalem kurwami na jego prawa noge. Ale jak przykurwi z lewej, to pajeczyne zrywa :) Fajnie sie tez odpycha od murawy. Wiem, ze potrafi czynic cuda, jezeli ustawiony jest na PM i ma czas na zejscie do srodka. Obecnie mam sklad bundes, ale mam Blaszcza, i wykorzystuje go do dosrodkowan, a Reus i Lewy robia reszte. 400-420k jest kwota ciut za duza na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Robbena mialem na poczatku, ale pamietam, ze rzucalem kurwami na jego prawa noge. Ale jak przykurwi z lewej, to pajeczyne zrywa :) Fajnie sie tez odpycha od murawy. Wiem, ze potrafi czynic cuda, jezeli ustawiony jest na PM i ma czas na zejscie do srodka. Obecnie mam sklad bundes, ale mam Blaszcza, i wykorzystuje go do dosrodkowan, a Reus i Lewy robia reszte. 400-420k jest kwota ciut za duza na niego.

dzieki, zrobilem juz sklad z IF Diego Costa i Hulk :)

i do tego fajny fitness skladzik, niedawno gudjondaniel go prezentowal +- 10K

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to powinna banować rodzynki z autobuyerem ;)

choć to lepsze niż to gówno co jest na PC trainer czy coś w tym stylu

autobuyer to malutki procent, pomysl o glitcherach i ich 70m / dziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×