Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, zaczyna mnie to irytować. Co jakiś czas jak ustawiam sobie własną taktykę, to odczuwam wrażenie, że ona po jakimś czasie po prostu w grze znika, wy też macie coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Fernandinho z MC sie zbliża - musze mieć te karte :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktoś mi pomóc sklecic jakiś dobry z Bundesligi i polecić najlepsza formacje?budżet ok 500 tys.grałem dużo w fut 13 ale tu zupełnie niemoge się odnaleźć...same porażki juz 10 lidze...czy warto używać kart chemistry style czy lepiej zostawić basic..z góry dzięki za pomoc

 

Myślę, że Bundes jest kozacka w ustawieniu 433.

 

http://www.futhead.com/14/squads/3735296/

 

Ja mam identyczną, tylko If Lewego i Robbena. Ale graj Blaszczem na Lewego i Reusa to dadzą radę. Ewentualnie formacja z CDM.

Reusowi daj Huntera, a Lewemu Hawka.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak

Reus - Maestro, Lewy - Hawk, Robben - Hunter

Gotze - Deadeye, Schwein - powerhouse, Gundogan - powerhouse

Obrona Shadow, Neuer - Cat

 

Zamiast Gotze, możesz sobie ifa Kroosa kupić.

http://www.futhead.com/14/players/12402/toni-kroos/

 

Pewnie wiesz, ale jak Kroos i Schwein mają piłke przed 16 to warto zajebać z kopyta, bo posyłają petardy.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś dobry skład z ligii brazylijskiej, którym się dobrze gra? Proszę o jakieś propozycje, kogo na jaką pozycję kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś dobry skład z ligii brazylijskiej, którym się dobrze gra? Proszę o jakieś propozycje, kogo na jaką pozycję kupić.

http://www.futhead.com/14/squads/3745516/

cos mozesz zmodyfikowac wg. wlasnych upodoban

ale Pato, Osvaldo i obaj CB nie do ruszenia ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu, kiedyś oglądałem Twoje składy i grałeś 41212 ze środkowymi pomocnikami. Dobra ta formacja, czy raczej szkoda czasu na nią? Bo mam fajny pomysł na połączenie Neymara z ifem Balo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu, kiedyś oglądałem Twoje składy i grałeś 41212 ze środkowymi pomocnikami. Dobra ta formacja, czy raczej szkoda czasu na nią? Bo mam fajny pomysł na połączenie Neymara z ifem Balo :biggrin:

fajna fajna, ale osobiscie teraz wole coś bez skrzydłowych i klepie w srodku graczami z dobrymi podaniami - ale jak 41212 jest jak najbardziej w kit :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżakiem w kwestii fut fifa dlatego mam pytanie co do mojego składu czy się nadaje jak na początek ???

http://www.futhead.com/14/squads/3749728/

dosyć rzadko spotykana formacja, wywal ze skladu Sneijdera i daj jakiegos LM - np Tello z Barcelony.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie w tej grze denerwuje górna (piłka prostopadłe podanie) trochę to jest przesadzone niektórzy tylko w ten sposób grają> co do skladu to dzięki za radę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co zostaje po usunieciu klubu w Fifa 14 UT? tzn chodzi o monety staty itp. chcialbym jak to co roku wyplatynowac fife ale po przesiadce z ps3 na ps4 w UT niemoge wykonac chociazby trofeum z zadaniami managera, bo mam je 13/13 przeniesione z ps3. Musze zatem usunac klub zalozony w 2009 roku i stworzyc nowy od podstaw. Jesli coinsy nie zostaja to teraz kupie 20 paczek aby odrazu trofek wpadl za nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co zostaje po usunieciu klubu w Fifa 14 UT? tzn chodzi o monety staty itp. chcialbym jak to co roku wyplatynowac fife ale po przesiadce z ps3 na ps4 w UT niemoge wykonac chociazby trofeum z zadaniami managera, bo mam je 13/13 przeniesione z ps3. Musze zatem usunac klub zalozony w 2009 roku i stworzyc nowy od podstaw. Jesli coinsy nie zostaja to teraz kupie 20 paczek aby odrazu trofek wpadl za nie.

nic nie zostaje, zaczynasz pozniej od nowa ze starter pakiem, coinsy przepadaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zostaje, zaczynasz pozniej od nowa ze starter pakiem, coinsy przepadaja :)

dzieki bardzo.czyli zaczynamy od nowa.juz wystawilem na aukcje pilkarzy.czas pokupowac paczek 20 do trofka itp

 

mogliby takie cos naprawic a nie ze trzeba kasowac wszystko.albo chociaz zeby dali mozliwosc 2giego klubu zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo.czyli zaczynamy od nowa.juz wystawilem na aukcje pilkarzy.czas pokupowac paczek 20 do trofka itp

 

mogliby takie cos naprawic a nie ze trzeba kasowac wszystko.albo chociaz zeby dali mozliwosc 2giego klubu zrobienia

moze jest taka mozliwosc a ja o niej nie wiem, wstrzymaj sie narazie - ktos moze jeszcze odpisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz za pozno.wszystkie karty zlote na markecie. mam tylko pytanko czy ktos by mi przechowal pieniazki z fify ut14. musze jeszcze tylko managerow wystawic lub sprzedac.moge za przechowanie monet dac jakis procent.monet byloby niewiele.cos kolo 10-20k.moze malo ale zawsze na start nowego klubu ladny zastrzyk gotowki.jesli ktos bylby chetny pomoc to jak sprzedam wszystkie karty moge sie odezwac.dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz za pozno.wszystkie karty zlote na markecie. mam tylko pytanko czy ktos by mi przechowal pieniazki z fify ut14. musze jeszcze tylko managerow wystawic lub sprzedac.moge za przechowanie monet dac jakis procent.monet byloby niewiele.cos kolo 10-20k.moze malo ale zawsze na start nowego klubu ladny zastrzyk gotowki.jesli ktos bylby chetny pomoc to jak sprzedam wszystkie karty moge sie odezwac.dziekuje.

uderzaj do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma mnie znajomych, jak nie to niech mnie doda z dopiskiem forum i chcial by pomóc niech wysle mi gifta/gifty w postaci karty 99 kontraktów - odwdziecze sie tym samym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma mnie znajomych, jak nie to niech mnie doda z dopiskiem forum i chcial by pomóc niech wysle mi gifta/gifty w postaci karty 99 kontraktów - odwdziecze sie tym samym :)

za ok 1h moge ci wyslac karte.zaraz cie dodam do znajomych.na priv napisze szczegoly przeslania ci moich pieniedzy.

A moze ktos ma ps3 i chcialby wymienic coinsy z fify 14 na coinsy do fify 13?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moglem sie powstrzymac i czekac do wtorku

 

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=cAPzDW4qnKCnz:ps3


za ok 1h moge ci wyslac karte.zaraz cie dodam do znajomych.na priv napisze szczegoly przeslania ci moich pieniedzy.

A moze ktos ma ps3 i chcialby wymienic coinsy z fify 14 na coinsy do fify 13?

wyslesz zapro i jak masz HS to mozemy to obgadac na "imprezie" ;)

edit. sory zapomnialem, ze kazdy kto ma ps4 ma conajmniej ich HS ktory dodawali do zestawu z konsola ;D


i jeszcze jedno Pany moze któryś wie jakiego klubu to stroje, taka centralna różowa żarówa - czesto Itani ich uzywa w swoich filmach

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 ile coinsów "doładowałeś" ? :biggrin:

nic, wszystko ugrane + Aguero od jednego z użytkowników forum poszedł pod młotek. A to dlatego, ze nie pasował pod mój styl gry, dołożyłem troche gronia i jest IF BALO :)

te koszulki o ktore pytalem to

http://www.futhead.com/14/items/kits/934/

jak by ktos byl zainteresowany :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×