Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do paczek kart (te za 7500 monet) czy warto pakować pieniądze w losowe karty??? Powiem szczerze wylosowałem już z 20 paczek i max co dostałem to Petra Czecha juz powoli tracę nadzieję ze wylosuję jakiegoś dobrego zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do paczek kart (te za 7500 monet) czy warto pakować pieniądze w losowe karty??? Powiem szczerze wylosowałem już z 20 paczek i max co dostałem to Petra Czecha juz powoli tracę nadzieję ze wylosuję jakiegoś dobrego zawodnika

jak masz sklady ktorymi grasz i nie potrzebujesz jako takich wzmocnien to mozesz otwierac paczki, jak nie to lepiej inwestowac w zawodnikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 15 Welbeck chodził po 1800 z kartą finishera. Teraz można go kupić już na 1200...

Bo hype minal i ludzie zaczeli panikowac no i undercuty szly. 100% IF Tevez i Kucharczyk(lol) mozliwe, ze SIF Neymar bedzie rowniez.

Suarez kolejny kosmos mecz, ale TIF niestety nie dostanie, bo EA nigdy nie dalo tydzien po tygodniu upa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez powinien być w TOTY za Messiego

Mesjasz ma tam miejsce "z urzędu" ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ty chetny na te monety w 13tce jestes? kolo 100k chyba tam mam.musze ps3 podlaczyc i sprawdzic.

Lekkiego buga znalazlem.wczoraj wykonalem wszystkie 13 zadan managera i zlotej paczki niedostalem.trofeum wpadlo ale paczki niema nigdzie.na ps3 ja dostalem, a na ps4 nie ma jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ty chetny na te monety w 13tce jestes? kolo 100k chyba tam mam.musze ps3 podlaczyc i sprawdzic.

Lekkiego buga znalazlem.wczoraj wykonalem wszystkie 13 zadan managera i zlotej paczki niedostalem.trofeum wpadlo ale paczki niema nigdzie.na ps3 ja dostalem, a na ps4 nie ma jej

A odznaczyło Ci? Wejdź w składy, zadania menadżera i powinno Ci pokazać, że wypełniłeś i dostaniesz info o darmowej paczce. Pamiętaj, że zadania masz wykonać na konsoli, a nie na appce. 

 

Ja dziś dostałem paczkę za to, bo zmieniłem herb. Szału brak. Boruc, Melberg, strój Lecha Poznań... 

 

 

Dziś dobry dzień na zakupy. Kogo polecicie na CM do Primera Division? Mam Benata, Borję Valero, Koke. (na DM Khedira i Xabi). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak wróciłem do Negredo - jak dla mnie to najlepszy napastnik jakim gralem :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

non rare teamy buduje :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zwrócić uwagę budując brązowy team? Oprzeć go na szybkości? Czy może gdzieś w necie (futhead) są jakieś przykładowe jedenastki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zwrócić uwagę budując brązowy team? Oprzeć go na szybkości? Czy może gdzieś w necie (futhead) są jakieś przykładowe jedenastki?

Ja kilka dni temu zbudowałem tani brązowy skład za około 5k i gra się fajnie ale roznica pomiedzy zlotymi jest duza. I polowa gosci ma tylko 2 gwiazdki na trikach eh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeden Team :biggrin: Ale jego kupno to prawie 100 tys coinsów :biggrin:

mozesz go wkleic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje mi do mojej koncepcji drużyny :) cena pewnie 100+ chociaż jak zwykła karta 3-5k to może będzie w cenie 50k+ jak SIF Ramsey'a... chyba do 200 max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło której wchodzi TOTW??

O 16 EA oglasza nowy totw a od 18 jest on w paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×