Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiaj sobie ile chcesz, ale na forum mi o tym gównie nie pisz i nie chwal się każdą kartą którą kupisz bo mam to głęboko gdzieś.

skoro masz tak głeboko, to czemu robisz zamęt jak byś miał to jeszcze głebiej i był kobietą? nie chwalę się tobie, więc to po prostu ignoruj.

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup te 300k coins i ciesz sie Ibrą :D ja jestem na bezrobociu obecnie ale jak bym pracowal to bym wykosztował sie :))

Nigdy nie kupowalem i nie kupie coinsow. Juz wole tym k... z EA dac w postaci FP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w tym dziwnego ? ktos ma kase + chęć to kupuje, ten kto nie ma nie kupuje - proste.

Przecież nic takiego nie napisałem. Niepotrzebnie napisałem zdanie z tym wirtualnym ludzikiem :>

Kupi dzisiaj, a pod koniec fify i tak opchnie coinsy bez większej straty więc jest to inwestycja, która się może zwrócić. Zwłaszcza, że u nas ceny są astronomiczne. 34zł za 100k :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowalem i nie kupie coinsow. Juz wole tym k... z EA dac w postaci FP.

szczerze to ja nigdy tez coins nie kupilem, na FP w calej karierze wydalem 200zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem fp za 300zł i dostałem jedno, wielkie gówno w postaci Reusa :D

 

To już wole płacić abonament za jakieś MMO, gdzie mogę sobie z mieczem pogonić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem fp za 300zł i dostałem jedno, wielkie gówno w postaci Reusa :biggrin:

 

To już wole płacić abonament za jakieś MMO, gdzie mogę sobie z mieczem pogonić :)

wiadomo to loteria :) ja odnosze wrażenie, ze mozna trafic cos dobrego na jakims syfnym koncie, byle dzieci i zerowcy otworza pare paczek i wyskoczy im cos ;> ja na swoim koncie najlepszy gracz w historii FUT to yaya toure w fifa 13 (65K)  :))))

 

 

SIF Ibra niszczy :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego nif też dostał 10/10. Po co przepłacać? :biggrin:

 

aaa, i jeszcze handicapem się po mordzie dostanie, lub w dupę od składu za 30k :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego nif też dostał 10/10. Po co przepłacać? :biggrin:

 

aaa, i jeszcze handicapem się po mordzie dostanie, lub w dupę od składu za 30k :biggrin:

ja nawet o tym nie mysle bo takiego zawodnika nigdy nie mialem i miec nie bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy EA zmieni system pozyskiwania TOP grajków. Tak aby mogli na tym zarobić. Nie wiem, kup Ibre niczym postać do MMO? :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy EA zmieni system pozyskiwania TOP grajków. Tak aby mogli na tym zarobić. Nie wiem, kup Ibre niczym postać do MMO? :P

wiesz co oni i tak maja hajsu jak lodu :))) ile ludzie za granicą wydaja na FP to glowa mala... my tyle na miecha nie zarobimy co oni w to pakują.

z ciakwosci, pokaż jakie masz sklady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam team niedrogi oparty na lidze niemieckiej i piore równo . Pamiętam w 12 grałem z gościem miał czarno niebieski team bbva z cr7 na czele i dostał cztery jajo ode mnie. Nie obawiaj się tych co mają ekstra karty, obawiaj się tych co mają słabe a są wysoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam team niedrogi oparty na lidze niemieckiej i piore równo . Pamiętam w 12 grałem z gościem miał czarno niebieski team bbva z cr7 na czele i dostał cztery jajo ode mnie. Nie obawiaj się tych co mają ekstra karty, obawiaj się tych co mają słabe a są wysoko

pewnie obstawiasz, że przeciwnik to kompletny noskill? sam sprałem team z jakimś kolorowym ronaldo i messi i inne cuda w 12 grając moim BPL z torresem i suarezem na czele, wtedy to myślałem, że kozak jestem, do momentu aż nei zacząłem grać droższymi bardziej kolorowymi składami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu duzo graczy z kolorowymi skladami to dzieci albo lewary co za mamine funty kupili teamy wiec i slabszym skladem sie ich pyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z przyjemnością zaglądałem do tematu o ULTIMATE TEAM, a teraz zrobił się z niego temacik gdzie żałośni ludzie z autobuyerami chwalą się tylko swoimi nowymi nabytkami na ktorych nie stac 99% forum. Naprawdę, jesteście tacy fajni i super że z pomocą jakiegos programu nabiliscie coinsy i teraz się mozecie tutaj chwalic i niczego nie zazdroszczę bo sam mam 1,5 mln coinsów ale to co tutaj czytam to jest zalosne fchoj. Idzcie sie mamie i tacie jeszcze pochwalcie swoimi SIFami, IFami i ch***** ze tak powiem :biggrin: O albo że komuś pozyczyl ktos graczy, jaaaaa taki z Ciebie dobry kolega !! POMNIK JAK NIC BEDZIE !

Wystarczy, że zgłosisz delikwenta i EA zbanuje jego konto. Namiary na siebie podał. Ja zacząłem zgłaszać do EA price bumperów, bo to zwykli oszuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z przyjemnością udzielałem się na polskich forach, teraz to tylko krzycznik dla polaczków. Zgłaszanie nic nie da, support ea sam daje dane do kont na chatcie.. albo resetuje pytanie, wystarczy znać meila... z glitcherami od kilku tygodni nic nie robi, konta po 300m trade porift pojawiające się w 1 dzień i wiszą tam tygodniami <LOL>. hateujcie dalej, nawet lżej mi wtedy na sercu. Pomnik? Nie robię tego dla pomnika, mogę to pomagam, no ale niektórzy chyba oczekują, że są pępkiem świata i jak się im nie pomaga to inny jest od razu gniotem, chamem, gburem. Zmieńcie myślenie. Ja kończę dyskusję z "moronami" i zlewam na wasze posty, jeszcze tylko nie zapomnijcie przebić opon aktorowi co jeździ Porsche, a czemu? "BO MA A JA JESTEM POLACZKIEM I NIE MAM".

//Podam nawet więcej info, kont mam kilka, wszystkie z różnych IP, #powo.

//@Skomerek, gratulacje, jeśli nie kupiłeś monet i wszystko z gry/handlu - szacunek,. Jeszcze tylko sprostuję, to nie jest program (w większości przypadków).

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z przyjemnością udzielałem się na polskich forach, teraz to tylko krzycznik dla polaczków. Zgłaszanie nic nie da, support ea sam daje dane do kont na chatcie.. albo resetuje pytanie, wystarczy znać meila... z glitcherami od kilku tygodni nic nie robi, konta po 300m trade porift pojawiające się w 1 dzień i wiszą tam tygodniami . hateujcie dalej, nawet lżej mi wtedy na sercu. Pomnik? Nie robię tego dla pomnika, mogę to pomagam, no ale niektórzy chyba oczekują, że są pępkiem świata i jak się im nie pomaga to inny jest od razu gniotem, chamem, gburem. Zmieńcie myślenie. Ja kończę dyskusję z "moronami" i zlewam na wasze posty, jeszcze tylko nie zapomnijcie przebić opon aktorowi co jeździ Porsche, a czemu? "BO MA A JA JESTEM POLACZKIEM I NIE MAM".

Nie rób z siebie ofiary, bo to żałosne. Jesteś ostatnim, który ma prawo moralizować. Nawet w tym poście dajesz jednoznacznie do zrozumienia, że zdajesz sobie sprawę ze swoich poczynań i bezkarności.

BTW. Jeśli ktoś uczciwie zapracował na swoje Porsche, to ja mu w nim nie tylko nie przebiję opon, ale i je popilnuję. Przed takimi jak Ty.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie ze liżę mu dupę itp ale tak nie jest. Prawda jest taka jesteście prawdziwymi POLACZKAMI hejt hejt i jeszcze raz hejt, ja nie mam to będę płakać i wyzywać ulży mi. Tak samo było na początku fify w tym roku ze nie które osoby miały mulit konta ze dla nich bany, nie mozna tak itp, popłakali trochę i przestali.

Edytowane przez Trading24/7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie ze liżę mu dupę itp ale tak nie jest. Prawda jest taka jesteście prawdziwymi POLACZKAMI hejt hejt i jeszcze raz hejt, ja nie mam to będę płakać i wyzywać ulży mi. Tak samo było na początku fify w tym roku ze nie które osoby miały mulit konta ze dla nich bany, nie mozna tak itp, popłakali trochę i przestali.

Dokladnie, ilu bylo co mowili, ze dostane bana za moj multi acc? Okolo 10? Wszystkie konta jak byly tak nadal sa :)

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi...

Edit

Widze, ze wodoo nie zamierza odpowiedziec na moje pytanie. Wiec Ibra pewnie w pierwszej polowie stycznia sie powinien pojawic u mnie. No chyba, ze cena podskoczy jakos drastycznie, ale w sumie nie powinna.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie ze liżę mu dupę itp ale tak nie jest. Prawda jest taka jesteście prawdziwymi POLACZKAMI hejt hejt i jeszcze raz hejt, ja nie mam to będę płakać i wyzywać ulży mi. Tak samo było na początku fify w tym roku ze nie które osoby miały mulit konta ze dla nich bany, nie mozna tak itp, popłakali trochę i przestali.

Nie rozumiesz. Albo wyznajesz jakieś zasady, albo nie. Nie chodzi o hejt, a o uczciwość i jej poszanowanie. Należy chwalić ludzi za przyzwoitość, a kurestwo piętnować. To jak reagujesz na kurestwo kształtuje Twoją rzeczywistość. Jeśli tolerujesz takie zachowania jak tego cwaniaczka wodoo (kojarzę go sprzed dwóch lat z forum fifapolonia.pl) czynisz świat gorszym. Nie tylko dla siebie. Dla nas wszystkich.

I proszę nie używaj określenia "polaczki". To bardzo obraźliwe określenie często używane na zachodzie w stosunku do wszystkich Polaków. Prawdopodobnie jesteś bardzo młodym człowiekiem, który jeszcze nie doświadczył niczego poza polską rzeczywistością. W krajach o wysokich standardach człowiek wstydziłby się przyznać, że działa łamiąc powszechnie obowiązujące zasady. W Polsce można wciskać kit o pożyczanych zegarkach, kraść i mimo tego domagać się szacunku. Kiedyś zderzysz się z tą rzeczywistością. Nie narzekaj wówczas na nią.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) dodam tylko, ze te ustawienie dziala glownie przy 41212 i trzeba tez ogarniac ta formacje.

Tej formacji zacznę się uczyć, bo na razie jestem nauczony grać 4 3 3 z dm. Tez robi wrażenie, szczególnie gdy włożyłem na ST Rodrigo z Benfica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do autobuyer'ów oszustw, glitchy itd.nurtuje mnie jedna rzecz... Przecież ludzie używając takich programików czy innych sposobów na ostre coinsy mają kilkadziesiąt a nawet kilkaset milinów na FUT.. a co mnie nurtuje? Że sprzedając to nawet po troche niższej cenie na allegro można się w chooooy dorobić. To mnie strasznie męczy, że jak mało trzeba, by zarobić kilka dobrych tysięcy w miesiąc, a jak pracuje zwykły człowiek miesięcznie żeby wymęczyć te 2000 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ten topic o fifa, fifa UT mial klimat i ogolnie bylo fajnie, a teraz zrobilo sie jedno wielkie gowno, ze az mi sie tu siedziec nie chce ...

 

 

macie w hooy coins, nie nazywajcie nikogo placzkiem czy polaczkiem bo za cos takiego to w pape powinno sie dostac tylko jeden z drugim zrobcie turniej dla chlopakow z forum z nagrodami i tyle, a nie fotki swojego "bogactwa" wklejacie :)

 

gosc prosi o ibre 3 czy 4 posty, a on nie odpisze - sluchaj nie dostaniesz ibry bo nie jestes itani i poklasku nie bedzie ze ma z nim kontakt, Ty to nie itani ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam do nich niech zarabiają jak chcą mam swój prosty skład i gram sobie dla fun'u z resztą priorytet dla UT straciłem przy 13.

Gdzie ogrom coinsów wydałem na paczki w których było jedno wielkie "G". I przysiągłem sobie że już nie kupię żadnej paczki oprócz tych co potrzeba do wbicia trofka.

Co do składu:

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=frqYl2F2nKBRp:ps3

Dla zainteresowanych :)

Uderzało by mnie to jeżeli ktoś by ewidentnie cheatował w rozgrywce ze mną nie wiem znikająca piłka albo on speed 99 a ja 20 ale szansę są wyrównane

Nie stać Cię na coinsy nie umiesz zarabiać to skilluj gameplay.

A jak nie zawsze można grać sezony tam są równe szanse:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie ze liżę mu dupę itp ale tak nie jest. Prawda jest taka jesteście prawdziwymi POLACZKAMI hejt hejt i jeszcze raz hejt, ja nie mam to będę płakać i wyzywać ulży mi. Tak samo było na początku fify w tym roku ze nie które osoby miały mulit konta ze dla nich bany, nie mozna tak itp, popłakali trochę i przestali.

Tak i przez takich kołków majacych multi konta zablokowali dodatkowe monety wykupione z katalogu, i min zwykli gracze (nie cwaniaki) jak ja czy jan kowalski nie moga/mogli za mecze zarabiac godziwy pieniadz :) i gosciu wez na wstrzymanie z tymi polaczkami.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×