Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś ten topic o fifa, fifa UT mial klimat i ogolnie bylo fajnie, a teraz zrobilo sie jedno wielkie gowno, ze az mi sie tu siedziec nie chce ...

 

 

macie w hooy coins, nie nazywajcie nikogo placzkiem czy polaczkiem bo za cos takiego to w pape powinno sie dostac tylko jeden z drugim zrobcie turniej dla chlopakow z forum z nagrodami i tyle, a nie fotki swojego "bogactwa" wklejacie :)

 

gosc prosi o ibre 3 czy 4 posty, a on nie odpisze - sluchaj nie dostaniesz ibry bo nie jestes itani i poklasku nie bedzie ze ma z nim kontakt, Ty to nie itani ;)

O tym samym pisałem kilka postów temu. Ja wam nie zazdroszczę, tak jak pisalem mam sam 1,5mln coinsow normalnie zarobionych a wy tutaj wchodzicie i udajecie fajnych bo zarobiliscie 100 razy tyle dzieki oszustwom i sie chwalicie wszystkim jakbyscie byli niewiadomo kim.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam do nich niech zarabiają jak chcą mam swój prosty skład i gram sobie dla fun'u z resztą priorytet dla UT straciłem przy 13.

Gdzie ogrom coinsów wydałem na paczki w których było jedno wielkie "G". I przysiągłem sobie że już nie kupię żadnej paczki oprócz tych co potrzeba do wbicia trofka.

Co do składu:

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=frqYl2F2nKBRp:ps3

Dla zainteresowanych :)

Uderzało by mnie to jeżeli ktoś by ewidentnie cheatował w rozgrywce ze mną nie wiem znikająca piłka albo on speed 99 a ja 20 ale szansę są wyrównane

Nie stać Cię na coinsy nie umiesz zarabiać to skilluj gameplay.

A jak nie zawsze można grać sezony tam są równe szanse:)

patrze, ze Mario calkiem dobry bilans bramkowy ma ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @piachu00 lepiej nie "doładowywać" coinsów, bo jednak można złapać banana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @piachu00 lepiej nie "doładowywać" coinsów, bo jednak można złapać banana :biggrin:

nie wierze, za znacznie poważniejszą rzecz nie dostałem, gosc mial pecha poprostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i przez takich kołków majacych multi konta zablokowali dodatkowe monety wykupione z katalogu, i min zwykli gracze (nie cwaniaki) jak ja czy jan kowalski nie moga/mogli za mecze zarabiac godziwy pieniadz :) i gosciu wez na wstrzymanie z tymi polaczkami.

Jakbym chciał to bym mógł obracać milionami w tej fife ale nie chce marnować czasu. Bo w poprzednich wersjach tak było i co wpadło tylko trochę kasy i 'cwaniakowalem' ze mam kozak skład a i tak handicap robił swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa promuje swój produkt poprzez hasło reklamowe "zbuduj skład swoich marzeń". Ale moim marzeniem, nie jest skład za 300-500k, tylko za 4kk. Miałem w 13 skromny składzik z Ronaldo/Messim i szczerze powiedziawszy był to najgorszy okres dla mnie, jako początkującego fifacza. Dostawałem jakieś idiotyczne wiadomości od dzieciaków z uk "pink slips ronadlo". "wow RONALDO!" "you are shit" etc. Podchodziłem do tego zawodnika kilka razy i kończyło się zawsze tym samym. Szybka sprzedaż, ewentualnie puszczałem go z ławki. W momencie, gdy dopakowałem sobie pod koniec skład Totsami, to nie byłem w stanie grać. Handicap. Dawałem linka na fifap**a, to dzieci, do mnie - 30 lat na karku pisały, że dostałem skład od rodziców, no kurwa. Nasza mentalność. Sąsiad kupił nowy samochód... nie pewnie ukradł. Przedsiębiorstwo prywatne osiąga dobre zyski... korupcja, jak nic.. poślijmy anonim do urzędu skarbowego.

 

Wiele osób zazdrości wodoo tego, że ma zarówno wirtualne moneciki (tutaj bardziej mają ból dupy dzieci w wieku gimnazjalnym) oraz osoby pracujące. Ktoś musi zapieprzać po 8 godzin w naszym kraju i otrzymuje 2,5-3k miesięcznie, a inny na allegro wyciąga na miesiąc 2-3 razy więcej, bo sprzedaje monety do fify. Pluję sobie teraz w brodę, że 1x lat temu nie wybrałem się do tech. inf. ale cóż, wówczas żyliśmy w ciemnogrodzie i musiałem stawać przed pytaniami: jak ty chcesz zarabiać siedząc przy komputerze teraz, jak widzimy... w erze e-biznesu jest to możliwe. Wówczas to były czasy modemu 56k i kto tam wiązał w tym nadzieje. A kształcenie się w kierunku informatycznym było obciachowe.

 

Kwestię mentalności pozostawmy na boku. W dzisiejszych czasach osoby uczciwe, ciche i niczym się nie wyróżniające są delikatnie rzecz ujmując wykorzystywane przez innych. Jeżeli znajdzie się w okolicy jakakolwiek jednostka, która nie pasuje do grupy momentalnie jest odrzucana przez resztę. 

 

Gdyby tutaj, każdy z nas miał te głupie, wirtualne min. 10kk na koncie, to konwersacja byłaby zupełnie na innym poziomie. Tutaj osoba mająca sporo wirtualnych monet, to nawet nie ma się co wychylać. :biggrin:

 

14 na ps4 kupiłem tylko dlatego, że nie ma w co pocisnąć online. Fpsów mam dość... Jestem ciekaw ile osób zrezygnuje z zakupu 15, ponieważ otrzymamy produkt identyczny co obecnie, a usprawniony tylko o kilka elementów mających na celu uzupełnić gadkę marketingową. Ilu graczy ponownie będzie zaczynało od początku i ładowało hajs w paczki. U nas jest to dość niekomfortowe, ze względu na zarobki, ale fut opiera się głównie chyba na otwieraniu paczek, z których wypada gówno. Swego czasu były albumy, do których zbierało się naklejki z facjatami zawodników. No ok, trafiłem w 13 kilka ifów i totsów, ale tutaj już nie mam najmniejszej ochoty inwestować w ten tytuł, bo i tak w momencie pojawienia się na rynku 15 zostaje praktycznie z niczym, większość przesiądzie się na nową odsłonę, zagraniczni youtuberzy będą napędzali hype i? W sumie to najchętniej, już teraz wystawiłbym swoje marne 3kk na allegro, a fife posłał w diabli.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa promuje swój produkt poprzez hasło reklamowe "zbuduj skład swoich marzeń". Ale moim marzeniem, nie jest skład za 300-500k, tylko za 4kk. Miałem w 13 skromny składzik z Ronaldo/Messim i szczerze powiedziawszy był to najgorszy okres dla mnie, jako początkującego fifacza. Dostawałem jakieś idiotyczne wiadomości od dzieciaków z uk "pink slips ronadlo". "wow RONALDO!" "you are shit" etc. Podchodziłem do tego zawodnika kilka razy i kończyło się zawsze tym samym. Szybka sprzedaż, ewentualnie puszczałem go z ławki. W momencie, gdy dopakowałem sobie pod koniec skład Totsami, to nie byłem w stanie grać. Handicap. Dawałem linka na fifap**a, to dzieci, do mnie - 30 lat na karku pisały, że dostałem skład od rodziców, no kurwa. Nasza mentalność. Sąsiad kupił nowy samochód... nie pewnie ukradł. Przedsiębiorstwo prywatne osiąga dobre zyski... korupcja, jak nic.. poślijmy anonim do urzędu skarbowego.

 

Wiele osób zazdrości wodoo tego, że ma zarówno wirtualne moneciki (tutaj bardziej mają ból dupy dzieci w wieku gimnazjalnym) oraz osoby pracujące. Ktoś musi zapieprzać po 8 godzin w naszym kraju i otrzymuje 2,5-3k miesięcznie, a inny na allegro wyciąga na miesiąc 2-3 razy więcej, bo sprzedaje monety do fify. Pluję sobie teraz w brodę, że 1x lat temu nie wybrałem się do tech. inf. ale cóż, wówczas żyliśmy w ciemnogrodzie i musiałem stawać przed pytaniami: jak ty chcesz zarabiać siedząc przy komputerze teraz, jak widzimy... w erze e-biznesu jest to możliwe. Wówczas to były czasy modemu 56k i kto tam wiązał w tym nadzieje. A kształcenie się w kierunku informatycznym było obciachowe.

 

Kwestię mentalności pozostawmy na boku. W dzisiejszych czasach osoby uczciwe, ciche i niczym się nie wyróżniające są delikatnie rzecz ujmując wykorzystywane przez innych. Jeżeli znajdzie się w okolicy jakakolwiek jednostka, która nie pasuje do grupy momentalnie jest odrzucana przez resztę. 

 

Gdyby tutaj, każdy z nas miał te głupie, wirtualne min. 10kk na koncie, to konwersacja byłaby zupełnie na innym poziomie. Tutaj osoba mająca sporo wirtualnych monet, to nawet nie ma się co wychylać. :biggrin:

 

14 na ps4 kupiłem tylko dlatego, że nie ma w co pocisnąć online. Fpsów mam dość... Jestem ciekaw ile osób zrezygnuje z zakupu 15, ponieważ otrzymamy produkt identyczny co obecnie, a usprawniony tylko o kilka elementów mających na celu uzupełnić gadkę marketingową. Ilu graczy ponownie będzie zaczynało od początku i ładowało hajs w paczki. U nas jest to dość niekomfortowe, ze względu na zarobki, ale fut opiera się głównie chyba na otwieraniu paczek, z których wypada gówno. Swego czasu były albumy, do których zbierało się naklejki z facjatami zawodników. No ok, trafiłem w 13 kilka ifów i totsów, ale tutaj już nie mam najmniejszej ochoty inwestować w ten tytuł, bo i tak w momencie pojawienia się na rynku 15 zostaje praktycznie z niczym, większość przesiądzie się na nową odsłonę, zagraniczni youtuberzy będą napędzali hype i? W sumie to najchętniej, już teraz wystawiłbym swoje marne 3kk na allegro, a fife posłał w diabli.

 

 

To wystaw za 3kk wezmiesz 900zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie dać trochę czasu i sprawdzić, czy jest to stan przejściowy, czy zmęczenie materiału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu niczego nie zazdrosci, bo to, ze "bogaty" sypnie biedakom jakies ochlapy aby wkupic sie w łaski forum (kokurs i rozdane po 200k - 3 osob "wygranych"  nigdy w zyciu wczesniej na forum nie widzialem %) ) + wkleja i chwali sie co kupuje i komu nie daje zawodników - jest umówmy sie troche smieszne i dziecinne, mi to lata koło dupy ale rozumiem spiny chłopaków, bo razem z nimi tworze/tworzyłem topic fify na tym forum, nie jednokrotnie BEZINTERESOWNIE sobie pomagalismy, ja nikomu nie odmówiłem pomocy i gdybym to ja smigał na tym gównie i miał te monety nikt by nie prosil mnie sto razy o POZYCZENIE zawodnika. Ale to też zalezy od czlowieka - w sumie mu sie nie dziwie bo dla mnie forum fify do tej pory bylo czyms wiecej niz miejscem gdzie pochwale sie kupionym graczem, mam tu kilka znajomych mord i odpalenie im gracza bylo by przyjemnoscią, a gosc nawet nie raczy odpisac.

Foxter nie jestes gówniarzem i chyba to zrozumiesz. 

I co jeszcze jest smieszniesze gosc z 55 postami wpada i od polaczków ludzi wyzywa... BOJ SIE BOGA :)


a wracając do tematu IF Diego Costa - nie polecam, cienki w hooy.

IF Hulk jak ma na lewej nodze to wpada, ale kilka razy tez nie trafił mi setek z lewej - jak na jego cene tez nie polecam. Jak i jednym tak i drugim jestem rozczarowany i juz ich sprzedalem.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo to skierowane do cb... mam inne konto z 500 iles chyba postami jak dla cb to jest takie wazne. Gral ktos IF Miranda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo to skierowane do cb... mam inne konto z 500 iles chyba postami jak dla cb to jest takie wazne. Gral ktos IF Miranda ?

multikonta sa banowane wiec uwazaj ;)

gralem, calkiem niezle spisywal sie do pary z Ramosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam juz tam tego :) Wlasnie myslalem nad nimi dwoma tylko z kasa ciezka w tym roku

Edytowane przez Trading24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, rozumiem :biggrin:

 

Odpaliłem dzisiaj fifke po dwóch dniach i nie ogarniam sterowania. Na szczęście gościu miał ifa Aguero więc wiedziałem, że ma skład za kasę i nie umie grać... hehehe /joke. Ale faktycznie coś w tym jest. 

Również nie polecam tych ifów, o których wspomniałeś. Miałem ich na samym początku i z Brazylii tylko Neymara ogarniam. Mam nadzieję, że przez sezon będzie wpieprzał schabowe i przybierze trochę na masie, bo on i Aguero czasami odbijają się jak piłeczki od obrony z Bundesligi. Co zrobi EA z 15, zobaczymy.

 

Szukam złotego środka. Napastnika, który ma więcej bramek, niż występów. Sprawdzę sobie ifa Lewego. sif, dostał złą opinię od Itaniego, a po co przepłacać. Ogólnie Bundesliga jest solidna w każdym aspekcie tylko, że strasznie uboga, jeżeli chodzi o wybór.

I teraz albo robię sobie OP BPL, albo Ibra :P Lipa... że za jednego zawodnika można najlepszych grajków z BPL kupić :/

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jedyny który mial wiecej bramek niz wystepów to Negredo za złamanego pensa ;)))

fakt mimo iz Neymar nie ma jakiegos porażającego OVR (mówie tu o zwyklej karcie) to czuc jak sie nim gra, ze jest z zawodników z górnej półki :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Neymar złapał kontuzję i ktoś go zastąpił na lewym skrzydle zdobywając hat tricka. Messi jest niedoceniony w 14, a tutaj większość żelazny mur stawia w obronie.

Ogólnie bbva jest słabe. Anemik na swoim twitchu mówił, że Najbardziej OP jest Bundesliga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Neymar złapał kontuzję i ktoś go zastąpił na lewym skrzydle zdobywając hat tricka. Messi jest niedoceniony w 14, a tutaj większość żelazny mur stawia w obronie.

Ogólnie bbva jest słabe. Anemik na swoim twitchu mówił, że Najbardziej OP jest Bundesliga :P

pewnie lata skrzydlami i wrzuca na Lewego albo Mandzukicia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo on dostał od sponsora Ronaldo ifa :P Tylko coś tam bredził, że ciężko gra się przeciwko bundes. Głównie chodzi tutaj chyba o tanią i solidną obronę. Od Reusa jest chyba tylko Ronaldo lepszy, no i Neymar if, a Robben wiadomo, najlepszy PP/PS. Ribery słabo wygląda jako nif, if ok. Ale za taką kasę to nie potrzebuje chłopaka, który podaje piłki. jego strzały wypadają blado na tle Reusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stac mnie na tego cholernego Robbena, a przetestowal bym w dobrym bundes skladzie - bo samego sobie moge kupic ale bedzie gral z jakimis lewarami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja sobie go kupiłem. Wiem, że rzucałem na niego trochę, ale niech będzie.

 

Jak chcesz, to mogę Ci podesłać kilku grajków z bundes.

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ky25kMURnKB0v:ps3

 

tylko, żebyśmy bana nie wyłapali :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stac mnie na tego cholernego Robbena, a przetestowal bym w dobrym bundes skladzie - bo samego sobie moge kupic ale bedzie gral z jakimis lewarami :biggrin:

Chcesz Robbena na dzien ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, dkrecik Ci ifa wyśle, to będzie zrywał siatkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz Robbena na dzien ?

dziś juz nie odpalam konsoli ale jutro jak najbardziej, na weekend jest mozliwosc ? bo tez nie wiem ile bede mial czasu na gre :)

waham sie jeszcze czy zamiast tej bundesligi nie kupic IF Balo i zrobic wokol niego team, testowal ktos murzyna ?

 

i do tych co ogarniaja handel, Balo spadnie z ceną ? poczekac czy nie ma sensu czekac.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktoś mi pomóc sklecic jakiś dobry z Bundesligi i polecić najlepsza formacje?budżet ok 500 tys.grałem dużo w fut 13 ale tu zupełnie niemoge się odnaleźć...same porażki juz 10 lidze...czy warto używać kart chemistry style czy lepiej zostawić basic..z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i do tych co ogarniaja handel, Balo spadnie z ceną ? poczekac czy nie ma sensu czekac.

Kup go w poniedzialek wieczorem/wtorek. Wtedy cena bedzie najnizsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×