Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szybkie pytanie mam. Sa jakies problemy z osiagnieciami w grach ze wstecznej? Bo np u mnie w Gears of War 2, gra w zakladce osiagniecia sie zdublowala. Mam przy jednej 0% a przy drugiej 8% mimo ze gre ukonczylem. Ostatnie trofea zaliczylo mi tam w maju. Ktos wie o co biega? Mozna to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie szybkie pytanie mam. Sa jakies problemy z osiagnieciami w grach ze wstecznej? Bo np u mnie w Gears of War 2, gra w zakladce osiagniecia sie zdublowala. Mam przy jednej 0% a przy drugiej 8% mimo ze gre ukonczylem. Ostatnie trofea zaliczylo mi tam w maju. Ktos wie o co biega? Mozna to naprawic?
Też mam tak w kilku grach we wstecznej. Mam np. Bad company 2 dwa razy, raz 0% postępu a drugi raz z jakimś % w osiągnięciach. Nie wiem, przestałem na to zwracać uwagę. To że osiągnięcia w jakichś grach mi nie powpadały mimo że spełniłem wymagania do tego też olałem. Grałem offline w wd2 cała grę, po podłączeniu się do sieci nic się nie zsynchronizowalo, 0% postępu w osiągnięciach. Xbox na tak spierdolone to że szok. Jednak u Sony jest to lepiej rozwiązane, czy jesteś offline czy online trofea wpadają. Weź teraz coś calakuj na Xboxie w takim przypadku

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy co będziecie płakać bo trofik nie wpada? SIC! Myślałem że gra się dla funu z gry a nie po to żeby trzeba się do Trofikow... Pfyyy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A wy co będziecie płakać bo trofik nie wpada? SIC! Myślałem że gra się dla funu z gry a nie po to żeby trzeba się do Trofikow... Pfyyy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wskaz gdzie ktokolwiek placze a jak Ci sie nie uda to zrzuc sobie jutro na glowe palete z PS4 :ziobro:

 

 

Pfyyyyyyyy :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szuldi82 napisał:

Grałem offline w wd2 cała grę, po podłączeniu się do sieci nic się nie zsynchronizowalo, 0% postępu w osiągnięciach. Xbox na tak spierdolone to że szok. 
 

 

O masz paniczu :24_stuck_out_tongue:

1 minutę temu, Grecky napisał:

 

Wskaz gdzie ktokolwiek placze a jak Ci sie nie uda to zrzuc sobie jutro na glowe palete z PS4 :ziobro:

 

 

Pfyyyyyyyy :seriously:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże teraz się czepiać bedo jak stare baby...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Leki jakie leki? Lekarz mówił że już jestem zdrowy bleeee buuuuu iiiii aaaaaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Słaby przykład, bo to żaden płacz tylko stwierdzenie faktów jak jest. Nie ma w tej wypowiedzi ani kropli łzy czy żalu. Kolega napisał pytanie odnośnie problemu więc mu odpisałem że nie jest sam, wiele osób ma problemy z osiągnięciami na Xboxie. Co jakiś czas ludzie pytają o nie wpadające osiągnięcia lub nie synchronizujące się grając offline. Na osiągnięcia/trofea mam ogólnie wywalone, jedynie w grach które naprawdę mnie wciagna wtedy sobie calakuje. Wiesz każdy gra jak lubi, jeden nie zwraca na to uwagi, drugi calakuje każdą grę w którą gra. Co komu się podoba to już indywidualna sprawa.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Grecky napisał:

:obama:

 

Skupmy sie lepiej na dzisiejszym gamescomie 

 

Chyba raczej na cebulce którą da M$ za oglądanie z mixera :24_stuck_out_tongue: I w ten oto sposób statystyka powie im, że zainteresowanie BYŁO OLBRZYMIE i wszyscy na mixerze oglądali M$...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyko DLC mają dawać.
Można się rozejść.

Watch the Xbox @ Gamescom Live stream on Mixer to get free DLC! We’re giving away a MixPot of DLC for everyone watching and logged in on Mixer during the stream.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Tyko DLC mają dawać.
Można się rozejść.

Watch the Xbox @ Gamescom Live stream on Mixer to get free DLC! We’re giving away a MixPot of DLC for everyone watching and logged in on Mixer during the stream.


Pfyyy gardze, ale i tak odpale dla cebuli

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST MOC! Recore Remaster w HDR, 4k.... W końcu może będzie to grywalność gra
No konfa jak na razie z dupy... W piwnicy bym coś lepszego sklepal na trailerach w YT

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS nie idzie ta droga!!! NIE!!!

Zakrzyknalem jak uslyszalem kazdy bedzie mogl tworzyc gry na XO - czy jestes poczatkujacym dev czy studentem czy chcesz sie po wyglupiac.

Ja piernicze.... jedna platforma zalewana szambem wystarczy...

Ja wiem ze dla wielu to nie problem bo czytaja newsy wybieraja gry w ktore chca zagrac. Ale dalej uwazam ze wrzucanie kupy na wystawe sklepu to cos co moze nieco razic klientow.

 

Co do samych gadajacych glow - zziewam mocno.

potrzeba zapowiedzi wiekszej ilosci nowych gier - grywalnych na XO i PC. Tymaczem ja szczegolnie wielu nie widzialem.

Reszta to droga ktora wyznaczylo PS4 PRO (czyli ponad 100 gier ulepszonych co by moglo unleash the power of X).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjaniepawla.... eb23aabcad65a5580f5bc9682e17bfa5.jpg

 

EDIT: Sorry za jakość, ale siedząc w pierwszym rzędzie ciężko jest skitrać komórkę... więc dla niepoznaki robiłem kalkulatorem...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MS nie idzie ta droga!!! NIE!!!
Zakrzyknalem jak uslyszalem kazdy bedzie mogl tworzyc gry na XO - czy jestes poczatkujacym dev czy studentem czy chcesz sie po wyglupiac.
Ja piernicze.... jedna platforma zalewana szambem wystarczy...
Ja wiem ze dla wielu to nie problem bo czytaja newsy wybieraja gry w ktore chca zagrac. Ale dalej uwazam ze wrzucanie kupy na wystawe sklepu to cos co moze nieco razic klientow.
 
Co do samych gadajacych glow - zziewam mocno.
potrzeba zapowiedzi wiekszej ilosci nowych gier - grywalnych na XO i PC. Tymaczem ja szczegolnie wielu nie widzialem.
Reszta to droga ktora wyznaczylo PS4 PRO (czyli ponad 100 gier ulepszonych co by moglo unleash the power of X).
 

Nawet ja mogę.
Mam konto deweloperskie.
Nawet zacząłem aplikację pisać ale mnie koledzy zniechęcili.
UWP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś żyje cebulka to prosze:
ccfcb890ee5276a94a44e2cd4266d838.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MagEllan napisał:

MS nie idzie ta droga!!! NIE!!!

Zakrzyknalem jak uslyszalem kazdy bedzie mogl tworzyc gry na XO - czy jestes poczatkujacym dev czy studentem czy chcesz sie po wyglupiac.

Ja piernicze.... jedna platforma zalewana szambem wystarczy...

Ja wiem ze dla wielu to nie problem bo czytaja newsy wybieraja gry w ktore chca zagrac. Ale dalej uwazam ze wrzucanie kupy na wystawe sklepu to cos co moze nieco razic klientow.

 

Co do samych gadajacych glow - zziewam mocno.

potrzeba zapowiedzi wiekszej ilosci nowych gier - grywalnych na XO i PC. Tymaczem ja szczegolnie wielu nie widzialem.

Reszta to droga ktora wyznaczylo PS4 PRO (czyli ponad 100 gier ulepszonych co by moglo unleash the power of X).

 

 

Ale to już jest przecież, od 2 tygodni chyba. Wchodzisz do sklepu i masz osobną zakładkę ,,kolekcja twórców'' czy jakoś tak. Jest już trochę gier, część darmowych. Fajna inicjatywa, ja jestem za, bo nie zaśmieca głównej sekcji sklepu a z czasem na pewno się jakieś perły pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo co z tymi preorderami? Miało być coś wiadomo a na razie sprzedają tylko edycje specjalna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gracz_ napisał:

 

Ale to już jest przecież, od 2 tygodni chyba. Wchodzisz do sklepu i masz osobną zakładkę ,,kolekcja twórców'' czy jakoś tak. Jest już trochę gier, część darmowych. Fajna inicjatywa, ja jestem za, bo nie zaśmieca głównej sekcji sklepu a z czasem na pewno się jakieś perły pojawią.

 

@MagEllan z całym szacunkiem, ale chop dobrze pisze... Mi wiszą te ich gówniane szroty, ale majo osobną zakładkę i mogą klepać co im tam się podoba, a nóż wpadnie jakaś perełka...

Przed chwilą, paweltpb napisał:

A wiadomo co z tymi preorderami? Miało być coś wiadomo a na razie sprzedają tylko edycje specjalna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Gdzie? Gdzie? Jakie edycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×