Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Patricko napisał:

Ściągnij betę, damy Ci pograć 2 godziny na dzień... Sony...

 

Pewnie sie boja ze ilosc chetnych moze im servery na cycki wylozyc :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

I tak lepiej ze jest jakakolwiek beta :1_grinning: a nie jak w DriveClub ze musieli kod sieciowy przepisywac :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma kodzik na zbyciu? Nie dostałem się, a z chęcią bym zagrał. Mogę nawet odkupić za rozsądne pieniądze :1_grinning: 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odkupić samego kodu, bo to nic nie da. Musiałbyś dostać dostęp do czyjegoś konta i na nim grać. 

 

Dostęp do bety jest przypisany do danego psn id. Sam się o tym przekonałem w becie US jak dostałem kod i mogłem tylko ściągnąć betę ale nic więcej. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się posiedzi dłużej w menu to wchodzi demko z jazdy...

Nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ale wygląda w miarę solidnie. Samochody oczywiście wypucowane na glanc przez cały wyścig, a otoczenie sterylne jak z utopijnej opowieści :)

 

Zobaczymy jak włącza jak to będzie wyglądać i czy ten cały rating będzie miał sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

O to furki sa losowe... ciekawe.

 

Mitsubishi Lancer Evo 2015

x

Jaguar F.Type GR.3

 

(tej srodkowej nie pamietam).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile waży beta? Właśnie przyszedł mail, ale niestety siedzę w pracy i nie mam jak odpalić ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Evorę, Merca GT oraz Mustanga. Najbardziej jestem jednak ciekawy kształtowania tych reputacji, jak to w praktyce będzie działało.

 

Inna sprawa jest taka, że pomimo zapowiedzi, na żadnym gameplayu nie widziałem wskaźnika straty do poprzedzającego nas auta (oraz przewagi nad autem za nami). Ktoś widział albo wie czy ta opcja będzie w GTS?

 

Beta waży jakieś 18 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cieglo napisał:

 Ktoś widział albo wie czy ta opcja będzie w GTS?

Tak serio to nie.

 

A tak dla beczuni to powiem ze nie ma sie matrwic - po premierze wyjscie nascie patchy dodadza to pewnie w wesji 1.12 :24_stuck_out_tongue:

 

Reputacji wszyscy sa ciekawi SMS tez w pCARS2 pracuja nad jakims systemem ktory ma do lobby wrzucac w zaleznosci od stylu jazdy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kużwa a mi nie przysłali. Ostatnio przysłali podsumowanie i najwięcej godzin w jakiejkolwiek grze w historii nabite w GT5 ale zbyt mało by na kodzik do bety zasłużyć. #4deplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma żadnej reguły, nigdy nie kupiłem ani nie grałem w żadną z odsłon Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem odpaliłem po 12 i nawet nie mogłem się przejechać , pisze że najbliższy event w sobotę. Ich tam chyba delikatnie pogieło,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

Jak się posiedzi dłużej w menu to wchodzi demko z jazdy...

 

ale nie jeździsz tylko filmik tak? bo mi się nie chce odpalać znowu.

 

Ja dostałem Focusa GT, Scirocco i Bejce M4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem poustawiałem samochody i nic się nie pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cieglo napisał:

Inna sprawa jest taka, że pomimo zapowiedzi, na żadnym gameplayu nie widziałem wskaźnika straty do poprzedzającego nas auta (oraz przewagi nad autem za nami). Ktoś widział albo wie czy ta opcja będzie w GTS?

 

 Jestem na 100% pewien że widziałem ten ficzer na jakimś zrzucie/gameplayu z bety US.

Focus ST, Corvette c7, Italia GT3

 

EDIT

o np. tu:

 

https://www.gtplanet.net/forum/attachments/ps_messages_20170413_101843-jpg.640904/

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wiadomo ile czasu ta beta ma trwać?
Trochę szkoda że tylko w określonych porach dnia będzie można grać ale pewnie chcą jak najbardziej obciążyć serwery i to pewnie najlepszy sposób. Z tego co kojarzą Player Unknown's Battlegrounds który bije teraz rekordy popularności w Early Accesie na PC kiedy był w fazach chyba alpha też był dostępny do grania w określonych dniach czy godzinach. Inna sprawa że chyba te okienka czasowe tam były większe :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym trzeba zostawić na jakieś kilka minut. Najpierw zniknie HUD, potem będą slajdy, a po slajdach wejdzie coś w rodzaju replaya już z normalnej gry. Taki trochę strzał w pysk po tych pięknych slajdach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem kod :)

 

Auta:

Audi TTS, Corvetta c7, bmw m6 gt3.

 

Straszna lipa z tym że nie można pojeździć normalnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony trolling level master. Patrzę przyszedł mail a tam...zachęcenie bym zapisał się na betę, mimo że jestem już zapisany od 1 dnia zapisów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nadal wysyła kody chyba alfabetycznie. Mam maila na literę s i dopiero wczoraj o 16 przyszedł kodzik, a już pogodziłem się z myślą, że się nie dostałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Sony trolling level master. Patrzę przyszedł mail a tam...zachęcenie bym zapisał się na betę, mimo że jestem już zapisany od 1 dnia zapisów

Spróbuj jeszcze raz się zapisać. Ja zgłosiłem się na samym starcie (jak tylko pojawiło się w US) i nic, a wczoraj w pracy poklikałem jeszcze raz i po kilku godzinach przyszło zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy I tak dostaliscie Fajne fury. Ja dostałem evo(spoko) Hyundai i Jaga.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×