Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Po zagraniu około 10 meczy wydaje mi się, że piłkarze bez piłki powinni minimalnie szybciej biegać. Strzały w główki za łatwo wchodzą. Reszta ok.

Ten PES może pozytywnie zaskoczyć jeśli online będzie działać jak należy. A tutaj kluczowe jest ilu graczy zostanie na dłużej po miesiącu od premiery. Doczekamy się czasów gdy dema PES i Fify będą oferować friendly online match ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zagraniu około 10 meczy wydaje mi się, że piłkarze bez piłki powinni minimalnie szybciej biegać. Strzały w główki za łatwo wchodzą. Reszta ok.

Ten PES może pozytywnie zaskoczyć jeśli online będzie działać jak należy. A tutaj kluczowe jest ilu graczy zostanie na dłużej po miesiącu od premiery. Doczekamy się czasów gdy dema PES i Fify będą oferować friendly online match ?

Można grać przecież w to demo online z kim chcesz :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem kilkanascie meczy i jak dla Mnie, najlepszy pes od czasow pes 6. Oby w pelnej wersji czegos nie dolozyli od siebie co moze zepsuc zabawe. Poprawilbym tylko prace obrony przeciwnikow bo na profesionalu za latwo da im sie zabrac pilke tuz przed polem karnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na najwyższym poziomie krzywdy przeciwnikowi nie robię. Jedna dwie bramki w meczu. Dzisiaj grałem Francją na Niemcy i co drugi mecz 0:0. Wolę 0:0 niż 3:3 jak w 16 :)

W gameplayu widzę tyle poprawionych rzeczy, że kupuje grę i tyle. PES 16 miał tyle wad, ale to jedyna część od lat w którą tyle grałem.

Bramkarze bronią świetnie, nie wiem jak strzały z R2, miałem kilka prób i nic nie wpadło. Napastnikami nie da się spychac na boki, trzeba dryblowac, sekunda zawachania i strata. Obrona czasami tak się ustawia, że nie ma gdzie nogi wcisnąć.

Wszystkie schematy z 16 praktyczne nie działają.

Mam wrażenie, że piłkarze na wszystkich pozycjach są równie ważni. Wiadomo w PES 16 CB i napastnicy byli znacznie ważniejsi niż cała reszta.

Gra mi przypomina genialne PES 5, kupuje i tyle. Tylko co z tym online PES 15 działał mi idealnie, czego nie mogę powiedzieć o 16.

Option file to też duży plus.

Nie chce mi się grać już w strzelaniny więc ryzykuje i biorę tą grę dla online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w to demko jest fajne, nie przeszkadza mi jak niektórzy mówią szybkie tempo, czuję pierwszy raz że gra czyta moją grę i bramkarze kozaccy. Co z tego wszystkiego jak pełna to będzie jakaś patologia, chociaż obym mylił się po raz pierwszy. Pozostanę wierny fifie to prawie pewne ale przydałaby się czasem jakaś naprawdę konkurencyjna odmiana a tutaj widzę szanse, tylko że no Konami, zostawcie tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje odczucia, co mi sie podoba a co nie. Już mnie zaczyna nudzić to samo menu gry... tempo zdecydowanie zbyt wysokie, nie czuc wielkosci boiska. Odnosnie rozgrywki, zawsze podobała mi się zachowanie piłki, długie podania i rotacja futbolówki - miód, gram vs com i obrona przeciwnika na tym najwyzszym poziomie reaguje szybko, gdy tworzy sie luka to niemal natychmiast ktoś probuje wypelnic to miejsce. Takie ogólne spostrzeżenia to PES oferuje lepszy mecz od konkurencji jednak FIFA posiada takie smaczki jak komentarz, licencje, gra wydaje sie "wieksza" i tam czuję, ze gram na wiekszym boisku, daje mi większą rozrywkę a w tym celu zasiadam przed TV. Pozdrawia fan ISS PRO EVO

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... PES oferuje lepszy mecz od konkurencji jednak FIFA posiada takie smaczki jak komentarz, licencje, gra wydaje sie "wieksza" i tam czuję, ze gram na wiekszym boisku, daje mi większą rozrywkę a w tym celu zasiadam przed TV...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

No to już nie wiem w co grasz i co daje Ci więcej frajdy :-)

"PES oferuje lepszy mecz" - amen, kropka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem z CPU i uczucia mieszane,zero fauli po stronie PC to trochę bezens,każdy wslizg perfekcyjny.

90% podań celnycha taki River plate to też niezbyt realne, jak te chłopak grają na poziomie ekstraklasy, z drugim graczem albo online ta gra będzie super, z PC nie lubię grać od wersji 14.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu kilku meczy w demko odczucia mieszane. Tzn tak... gameplay dużo dużo lepszy od 16, gdzie w demie 16 w pierwszym meczu było 8:0 a tu zaledwie remis 1;1. Jest trudniej, nie ma "trójkątów" przez całe boisko, piłkarze bardzo dobrze się wysuwają, fajne parady bramkarzy. Ogólnie jest bardzo dobrze jeśli chodzi o gameplay. Graficznie też spoko. Cała reszta jak oprawa menu, formacji itp itd kuleje, porażka i nic nowego, czego kompletnie nie potrafię zrozumieć. Grzebią w tym gameplayu i grzebią rok w rok (ok teraz im wyszło) ale przez cały rok w gameplayu grzebać ? Rozbudować tryby, zmienić menu, kolorystyke, jakieś smaczki, jakiś powiew świeżości, przecież nikt im tego nie broni. Są ograniczeni tylko do licencji, do niczego więcej... No ale cóż.. najważniejszy gameplay i oby nie spier****li tego w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze ogarnięci w miarę ;) Gra może być dobra, ale nie ma co chwalic dnia przed zachodem słońca.

Wiemy, że demo, a pełna wersja od konami to zupełnie dwa inne produkty ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo z konsolą i mam wrażenie szybszej reakcji zawodników i większej kontroli. Pełną wersję i tak kupiłem już przed ściągnięciem dema. Cyfrowo, bo nie chce mi się zmieniać płytki, a po za tym są jakieś bonusy w myClub :) Gra powinna być nieco lepsza od 2016 i to mi wystarczy, by łupać w nią przez cały rok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że jak były dema dobre to finalny produkt był beznadziejny, ciekawe jak będzie w tym roku. Dalej nie rozumiem jak Bayernu mogli bez licencji nawet nie wrzucić, porażka wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu napisze, że to głupota z tymi demami, ale teoria że Konami nie chcę wydać dobrej gry i psuje fulla wciąż żywa. Przestańcie wychwalać dema PESa, wszystko co wytknę 16 poniżej było w demie. 

 

Odpaliłem PES 16, o dziwo gra działała online bardzo dobrze. 

Dopiero wtedy zauważyłem ogrom pracy Konami. W PES 17 tyle rzeczy zrobili poprawnie, że tym razem będzie dobrze. 

W 16 też sporo zrobili, ale to ofensywna piłeczka i nie mogło się to udać w multi.

Tempo gry bardzo wysokie, piłka lata od bramki do bramki, napastnicy spychają na boki, przy przyjeciu dostają jeszcze przyśpieszenia jakby ich wyrzuca przed obrone, bramkarze debile zbijają piłki pod nogi napastnikom i nie wracają na pozycję,wybiegają z bramki za wolno i nawet z piłką potrafią się minąć, na strzały z R2 się patrzą, strzały z dystansu źle zrobione nic nie wpada, obrońcy nie potrafią przyjąć piłki, odskakuje im tak aby napastnik przejął piłkę,ogólnie pingpong, zero niedokładności. Podania prostopadłe pozostawie bez komantarza. Ostatni mecz 4:3, gole z dupy, piłka latała od bramki do bramki, jak nie groźna sytuacja to spalony, prawie brak walki w środku pola, pomocnicy ogólnie mało ważni. Wytrzymałem 4 mecze. Nie mogę doczekać się fulla 17. Tym bardziej, że coś te FPSy jak BF1 czy TF2 słabo się prezentują więc mam zamiar męczyć myClub do bólu.

PES od 3 lat szybko się rozwija i nie mam co do tego wątpliwosci. W tym roku zrozumieli że nie ma szans przypodobać się fanom FIFY, bo to beton, więc zrobili grę dla fanów PESa. Gra jest spokojniejsza, defensywna, mniej oskryptowana. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej gram tym bardziej mi się podoba. I chyba znów zrobię z siebie błazna i kupię na premier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem pudełko. Po raz pierwszy od edycji 2013 wrócił mi syndrom jeszcze jeden mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im więcej gram tym bardziej mi się podoba. I chyba znów zrobię z siebie błazna i kupię na premier.

"Błazen" to w tym wypadku chyba tak delikatnie powiedziane?

Nie chce mi się przytaczać Twoich cytatów z forum z tematów PES16/17.

Jedynie to potwierdza, że jesteś p#@#!£§¥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na pierwsze opinie jeśli nie będzie zmian względem dema (hehe) to rozważę zakup.

 

BTW. ogrywam dość często to demko jak na mnie i jest lepiej jak w 16 jeśli to też zepsują to są skończonymi debilami niestety.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×