Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa killerów...ja wyczuwam Busquetsa i Pique dwóch "ulubionych" grajków. Mam nadzieję, że nie spierdo... online i będzie git. Nie potrafię pojąć jak nie mogą dać rozgrywek Ligi Mistrzów online. Gdyby EA dostało te rozgrywki to na bank by je w pełni wykorzystali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, DaArCiO. napisał:

Widzę, że ciśnienie rośnie...demo Fify ściągnąłem jeden mecz i usunąłem. Chyba jestem fanboyem PESa, bo coś mi się dzieje grając w produkt EA. Liczę na tego PESa niesamowicie, bo demko wciągnęło masakrycznie gameplayem. Wczoraj widziałem jak gościu wylosował Lajonela w myClub, mało nie odpłynął z radości. Messi to będzie w tej edycji turbokozak jeszcze po aktualizacjach tygodniowych strzałka w górę to już nie mówię. Pięknie zapowiada się wieczór. Najpierw Real olukać(masakra, że w PESie nimi nie zagram)a potem czekać do godz.00.00 Chyba drużyną Kloopa będzie sie fajnie pykało coś mi się wydaje?!

Przeciez Real jest normalnie w Pesie tylko bez licencji 

Edytowane przez Nemsik_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, GrandeBombik napisał:

 

Do cyfrówki jako bonus jest kilka top agentów więc już od początku będę miał w klubiku kilku killerów, I

Ale większość tego dostajesz też kupując grę i zaczynając myclub we wrześniu. Early Bird campaign ma być dla wszystkich. Tak samo veteran bonus i myclub starter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tych robionych option file będą też poprawione twarze znanych zawodników np.Lewandowski i wielu innych.Czy jest to wogóle możliwe na ps4,aby podmieniać sobie pliki z twarzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, ostatnio jakos zawsze gralem w fife ale chyba w tym roku zwyciezy Pes. Czy po zainstalowaniu Option file np. Z bundesliga moge grac tymo druzynami online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to jak to jest z tym pesem ??

 

Jak ma się pełna wersja do demka ? Demo rewelacyjne, a w o pełnej wersji słysze bardzo odmienne zdania. Jeden mówi, że się nic nie zmieniło, drugi że tylko tempo szybsze zaś trzeci że wolniejsze, a czwarty że pełna wersja to w ogóle inna gra niż demko (w sensie na gorsze).  Może się ktoś wypowiedzieć? ktoś kto zagrał już pare meczy online i grał również w demko?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SantomHQ napisał:

Panowie mam pytanie, ostatnio jakos zawsze gralem w fife ale chyba w tym roku zwyciezy Pes. Czy po zainstalowaniu Option file np. Z bundesliga moge grac tymo druzynami online ?

Nie. Tylko offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Były głosy, że to działa także online. Zresztą wkrótce sami zobaczymy :)

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GrandeBombik napisał:

Na pewno? Były głosy, że to działa także online. Zresztą wkrótce sami zobaczymy :)

Nigdy tak nie było...online tylko herby i stroje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma niby działać online?

Przed każdym meczem przeciwnik ma sobie instalować ten edit pack co Ty?

Tak trudno zrozumieć, że zmieniasz pliki na swojej konsoli, a nie gdzieś na serwerach?

To jakby pytać czy można multiplayer z kumplem zagrać w CoD, ale kumpel ma Battlefielda i czy to zadziała :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli właśnie stroje i herby. Dzięki za potwierdzenie :)

 

Jeżeli option file zmienia te PES League na np. Bundesligę, to wtedy chyba można nimi grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GrandeBombik napisał:

Miałem na myśli właśnie stroje i herby. Dzięki za potwierdzenie :)

 

Jeżeli option file zmienia te PES League na np. Bundesligę, to wtedy chyba można nimi grać.

Tak ale offline. Online będą oryginalne tak jak to zrobiło konami.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten OF z PESUniverse już wyszedł? Skąd to pobrać? (tak wiem, że trzeba zapłacić;p) ale czytałem u nich na forum, że konta Gold nie zawiera OF'a tylko konto Silver. Nie wiem o co tam chodzi w ogóle więc będę wdzięczny za info.

 

BTW ma ktoś namiary na dobrego OF'a z Bundesligą?

 

Greetz,
Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grassek napisał:

Dobra Panowie to jak to jest z tym pesem ??

 

Jak ma się pełna wersja do demka ? Demo rewelacyjne, a w o pełnej wersji słysze bardzo odmienne zdania. Jeden mówi, że się nic nie zmieniło, drugi że tylko tempo szybsze zaś trzeci że wolniejsze, a czwarty że pełna wersja to w ogóle inna gra niż demko (w sensie na gorsze).  Może się ktoś wypowiedzieć? ktoś kto zagrał już pare meczy online i grał również w demko?

Dzięki.

 

Panie, jeżeli serwery utrzymają formę z wczoraj to będzie git. Po zagraniu paru meczy w demko i potem od razu full stwierdzam, że to jest to samo. Narazie matchmaking trochę kuleje, ale z tym zawsze był problem, ale już wolę dłużej poczekać i grać online normalnie jak na kanapie

Wczoraj ktoś napisał, że boisko jest większe niż w wersji demo :1_grinning: śmiech na sali. Taaaa i jeszcze sędzia liniowy ma 0,5cm dłuższą chorągiewkę...

Edytowane przez mike1422
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz online w myClub, a potem parę z kompem. Tempo jest wolne, ciężko dojść do pozycji strzeleckiej, ciężko szybciej wymienić podania pod presją. Więcej wrażeń po większej ilości meczy online.

 

Ciekawa jest opcja tych aukcji scoutów, ale muszę ją skumać do końca.

 

Aha, online chodzi bardzo dobrze. W ogóle nie myślałem by o nim pisać, a to znaczy że jest tak jak być powinno.

 

Jeszcze jedno, wydaje mi się, ale zagrałem niewiele więc  mogę się mylić, że szybkość jest mniej ważna niż w 2016, tzn nie ma tak wielkich różnic w prędkości graczy.

Edytowane przez GrandeBombik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko brakuje filtrów bo gram na full manualu i często trafiam na typów którzy grają z asystami. Niby są tam jakieś filtry, że można ustawić, że sterowanie "zbliżone" to twojego ale to gów*o daje.

Filtr odnośnie klubów / reprezentacji też by się przydał.

 

Ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć czy jakiś przycisk w PESie odpowiada za przepychanie podczas walki o piłkę zarówno w ataku jak i defensywie? Bo coraz bardziej wydaje mi się, że to jest automatyczne.

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, krzaplpl napisał:

2 VS 2 Da Sie grac !!!

Tzn zawsze się dało he

Czy da sie grać z jednej ps4 ? i czy online ranked??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem te bonusy z cyfrówego pre-ordera i takie pytanie...gdzie jest bonus agenta weteranów?ogólnie gra w pytkę i tak powinnna 16tka już wyglądać i działać. Zobaczymy , po którym patchu to spier...ą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×