Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grassek napisał:

Jak chcesz to rzekomo zrobić ? Chcesz ocenić grę online poprzez granie share play ? Powodzenia

tzn ja chce zagrać z żywym człowiekiem a nie pc :22_stuck_out_tongue_winking_eye: źle się wyraziłem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kordrian poczytaj temat PES16 i epitety względem Demo-Full i wyciągnij wnioski.

Albo sam Ci pomogę;

Demo się podobało vs com?

Więc poczekaj jeszcze tydzień, poczytaj recenzje, wrażenia graczy i wtedy ewentualnie udaj się do sklepu po grę.

A widzę, że już zaczyna się "już mam!", "gdzie kupić przed premierą?", "gdzie ten zasrany kurier?".

Ludzie zluzujcie zwieracze i nie zachowujcie się jak 12 latki przed nową paczką do majnkrafta czy coś.

Dżizas!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kordrian napisał:

tzn ja chce zagrać z żywym człowiekiem a nie pc :22_stuck_out_tongue_winking_eye: źle się wyraziłem

 

Kordian ja zrozumiałem z kim chcesz zagrać, ale przez share play prawdopodobnie na 80% nie będzie ta gra tak działać jak powinna, stąd mija się to z celem. Po drugie Adick007 ma rację co do demo-pełna wersja. Ja się tak przejechałem na fifie 16... oj mocne rozczarowanko było. Nie wiem jak w pesie jest ale sądząc po komentarzach to raczej do końca tygodnia się wstrzymam z zakupem choć chciałem brać jutro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

Kordian ja zrozumiałem z kim chcesz zagrać, ale przez share play prawdopodobnie na 80% nie będzie ta gra tak działać jak powinna, stąd mija się to z celem. Po drugie Adick007 ma rację co do demo-pełna wersja. Ja się tak przejechałem na fifie 16... oj mocne rozczarowanko było. Nie wiem jak w pesie jest ale sądząc po komentarzach to raczej do końca tygodnia się wstrzymam z zakupem choć chciałem brać jutro.

Ze mną jest tak że po Pesie 11, który bardzo mi się podobał i grałem z wielką przyjemnością aż do wyłączenia serwerów każdy next gen był porażką. Największa rzecz jaka irytuje mnie  w takich grach to jeśli jest jakiś dziwny sposób na łatwe strzelenie bramki i 95% ludzi tak gra. Taka monotonia jest straszna dla mnie. Pamiętam w pes 12 albo 13 albo 14 nie pamiętam ale jakoś ludzie zbiegali ze skrzydła i z rogu pola karnego lobowali i robili to co chwile. Jak można tak grać ... gdzie przyjemność ze strzelenia bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem, że w online można ustawić żeby łaczyło tylko z graczami z którymi mamy bardzo niski ping. Wole czekać 5 minut niż grać z Turkami czy Anglikami z opóźnieniami. 

Nie mogę sie doczekać pełnej wersji. Cyfrówkę już można pobierać. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale odpalę dopiero 15 ?  Pytam o ewentualne kupno cyfrówki.Pytam tylko z ciekawości :1_grinning: Recenzje i gamplaye wyglądają obiecująco.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak multi w PES dzisiaj kupię swoją sztukę i sprawdzę, Fifa dla mnie dramat wyłączyłem po pierwszym meczu. Tak oskryptowany szajs, że nie do wiary, a Ci z EA mówią o jakimś nowym silniku lol, identycznie w to się gra jak na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gralem w fife ale teraz kupie PESa gameplay bez porownania. Czy jak się wgra data pack z aktualnymi skladami to mozna nimi grac online? I czy sa jakies filtry w dywizjach?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jarek_79 napisał:

Zawsze gralem w fife ale teraz kupie PESa gameplay bez porownania. Czy jak się wgra data pack z aktualnymi skladami to mozna nimi grac online? I czy sa jakies filtry w dywizjach?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Data pack od konami ze składami to tak. Filtry nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle napisalem chodziło mi o option file z prawdziwymi drużynami czy jak sobie wgram to on line będzie działać czy zmieni się na te wynalazki man red itp.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że powinien działać. Tak przynajmniej było w zeszłych odsłonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jarek_79 napisał:

Źle napisalem chodziło mi o option file z prawdziwymi drużynami czy jak sobie wgram to on line będzie działać czy zmieni się na te wynalazki man red itp.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Stroje i herby będą działać bez problemu.

11 minut temu, lukas6660 napisał:

Tempo jest zdecydowanie wolniejsze niż w demie.

O to fajnie. Coś więcej możesz napisać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj co chcesz wiedzieć?

Boisko mi się wydaje trochę większe, ale może się mylę. Tak to poza wolniejszym tempem, gameplay jest jak w demie. Online na razie nie działa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniej ? Zajebiście. Gdzie dorwałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukas6660 napisał:

Pytaj co chcesz wiedzieć?

Boisko mi się wydaje trochę większe, ale może się mylę. Tak to poza wolniejszym tempem, gameplay jest jak w demie. Online na razie nie działa.

 

Chodzi o online czy jest z jednej ps4 2vs2 ale tego pewnie nie idzie sprawdzić jak nie działa online.

Żeby zrobić turniej kanapowy powiedzmy 5 osób każdy z każdym powrócili do tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Games4You w S-cu.

2V2 nie sprawdzę, nie da się wejść Online.

Turniej 5 osób da się zrobić. Np. Wybierasz w Competition - puchar i Konami CUP, wybierasz fazę pucharową i ilość graczy. Następnie wybieramy zespoły i pojawia się drabinka(nawet przy nieparzystej ilości osób się da).

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem że chodziło Ci Janusz o ligę w 5 osób. Później sprawdzę.

EDIT: W Konami League można tak zagrać. 5 osób, 5 zepołów, jest tabela itd.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciśnienie rośnie...demo Fify ściągnąłem jeden mecz i usunąłem. Chyba jestem fanboyem PESa, bo coś mi się dzieje grając w produkt EA. Liczę na tego PESa niesamowicie, bo demko wciągnęło masakrycznie gameplayem. Wczoraj widziałem jak gościu wylosował Lajonela w myClub, mało nie odpłynął z radości. Messi to będzie w tej edycji turbokozak jeszcze po aktualizacjach tygodniowych strzałka w górę to już nie mówię. Pięknie zapowiada się wieczór. Najpierw Real olukać(masakra, że w PESie nimi nie zagram)a potem czekać do godz.00.00 Chyba drużyną Kloopa będzie sie fajnie pykało coś mi się wydaje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się napaliłem. Dziś rano wersja cyfrowa mi się już ściągnęła, a jutro mam wolne, więc od rana będę ciął w nowego PESa :) Przeczytałem kilka recenzji i wygląda na to, że jest lepiej niż w poprzednim roku. Najważniejsze zmiany to podobno ograniczenie skuteczności prostopadłych i ping ponga. Zobaczymy jak to będzie po większej ilości meczy, bo to w końcu gra i jakieś schematy będą. 

 

Do cyfrówki jako bonus jest kilka top agentów więc już od początku będę miał w klubiku kilku killerów, I hope :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×