Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chyba kupię preordera, ale jakoś nie jestem przekonany do końca co do nowego Pesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówień za 4,99£ od Pes Universe. Zrobili kawał do tej roboty, trzeba ich wspomóc.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się w patche od edycji 2013. Rozumiem, że ten płatny patch jest zrobiony na tip top. Robi ktoś jeszcze z dawnych lat? Paul? Glen The Magpie (nie pamiętam czy taki miał nick)? WENB? czy ktoś inny?

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę co podał@TrueGrand i tam masz wszystko napisane. Jest kawał dobrej roboty!

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Też kupię za 4.99

Najlepszy wybór, bo po co płacić dodatkowo za pendrive skoro w domu mam ich pod dostatkiem ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder na plik edycji.

No kretyn.

Chłopku pogrążasz się.

Wrzesień, do książek a nie forum syfem w swoim wykonaniu jak co roku zasypujesz.

Haha co za psychopata .

To już któryś z kolei na tym forum .

Mam trochę tych "followersów" ^^

Szkoda , że jeden bardziej upośledzony od drugiego :- )

Ale jedziesz dalej , dajesz dajsz dzieciaku ;)

Dać ci 4.99 funta na wsparcie moderów? Czy uda ci się nazbierać do premiery ?

A może będziesz w dzień premiery skomlec na innm forum albo nawet na tym :1_grinning: o wrzucenie OFa za free ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no preorder na patcha, ktory zaraz bedzie w necie dostepny za darmo, to troche siara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest siarą? To że dostanę gotowy plik na maila i nie będę musiał pojedynczo ściągać wszystkiego z neta, to że będę dostawał darmowe updejty? Nie chcesz, nie kupuj i czekaj na darmową wersję ;-). Wydaje mi się że 4.99£ to nie majątek.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wydawaj. Zaplac im i pierdyliard dolcow. Ja bym to sobie sciagnal za darmo. Dla mnei siara, dla ciebie cos wspanialego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja płacę to bardziej w formie DONATE.

To są grosze, a takie teamy warto wspierać .

Torrenty prywatne też żyją z DONATE , a donorów nikt nie nazywa debilami , bo przecież i tak można ściągać relki za darmo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand masz obsesję :-)

Przeczytaj swoje teksty jakimi rzucałeś o PES16.

Skąd Ty bierzesz czas, żeby sobie takie "problemy" w życiu wyszukiwać?

Masz żonę, dzieci? A może masz 14 lat?

Bo widzę, że Twoje życie kręci się wokół gierki i stukaniu żali na klawiaturze.

Jest premiera, jadę do MM, biorę grę z półki, daję kasjerce 250 i na tym historia kupna nowej gry się kończy.

Ale pan TrueGrand musi z tego szopke robić.

Wypisuje, zastanawia się, rozmyśla, pisze nonejmom na forum że chyba kupi.... no ja pierd0le, troszkę to śmieszne.

A jeszcze śmieszniejsze jest to, że przez kolejne pół roku będziesz biadolić na forum jaka to zła gra.

Że Konami jest be, że jesteś jak co roku wyruchany etc.

Poczytaj co pisałeś o demie Pes16, pełnej wersji i tym jak to widzisz...

A teraz nagle preordery na 17, na paczki ze strojami.

A może lubisz być ruchany? Widocznie tak.

Kup sobie grę, ale poproś administratora forum, żeby założył Tobie osobny temat "Ludzie, kupiłem grę, ale napiszę wam dlaczego jest hujova".

Trochę mi Ciebie nawet żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33bf88ac7c52e3cd4b78c33d9be12020.jpg

Słaby jesteś.

BTW nie zapominaj, ze to temat PESa. Można żalić sie, podniecać i pisać Wszystko co jest związane z tą grą . Wcale nie musi to być kosztem rozpadu rodziny ;) czy oddania dzieci do domu dziecka .

Wyluzuj chłopaku, bo skoro tu jesteś to też masz "pierd0laca" na punkcie gier i piłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł,też zamówię te kity.

Chłopaki pewnie się napracowali, ta wersja za 4,99 też będzie działała na zasadzie wciskamy coś tam i wszytsko robi za nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że dostaniesz na maila plik, a nie Pendrive pod drzwi ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskladajcie jak najwiecej preorderow a po tygodniu bedzie placz, ze kasa w bloto, online grac sie nie da, a aktualne sklady online beda w styczniu :D
Ja nie wiem, co wy macie w glowach...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówię tego patcha. Piszą, że będzie zrobiony super dokładnie, a 5 funciaków to nie majątek. Warto wspierać ludzi, którzy wykonają dużą pracę, by nam się lepiej grało. 

 

Ty matinx coś pisaleś wcześniej o cebulactwie, a sam teraz tak wyglądasz. Chyba nie możesz przeżyć, że ktoś może być napalony na PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge wygladac. Typom z konami zlamanego grosza nie dam :) Wydawac gre przez x lat, ktora za kazdym razem okazuje sie mega rozczarowaniem, to wyzsza szkola jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kanapowego 2vs2 online ta gra traci wiele... kto mi wytłumaczy dlaczego to skasowali bodajże 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy będzie można wgrywać własną muzę.... Klepać rok przy tej samej muzie non stop można się porzygać :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś, czy będzie można wgrywać własną muzę.... Klepać rok przy tej samej muzie non stop można się porzygać :38_worried:

Polecam Spotify.

Do sportówek w sam raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj w pesa 17 online przez share play .Gra wydaje się rewelacyjna jak dla mnie .Poprawione wszystko praktycznie.Nawet grając  frontem ,agresywnie i wysoką obroną trójkąty praktycznie nie przechodzą(co te biedne dzieci będa grały teraz?) .Jestem ciekawy jak będzie z wrzutkami jak ktoś będzie wrzucał cały mecz.... Wydaje się jednak że będzie ok bo główkę wygrywa ten co jest na lepszej pozycji ,a nie tak jak było do tej pory ze mesi stojący za Boatengien strzala gole głową. Asysta podań znów jest zbyt wysoka i podania są za dokładne.Myśle ze to będzie bardzo dobry pes o ile online będzie lepiej działało niż w 16stkę.

Preorder zamówiony ,a wczoraj dostaje maila żebym podał adres do wysyłki z pesleaque.com :) Finaliści z UK dostają kopie gry za darmo .Dziękuję konami :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Drako mówisz, że da się grać wysokim pressingiem i głupie trójkąty na pałę nie przechodzą to jest nadzieja na dobrą piłeczkę dla dobrych graczy a gimbusy niech lecą na Fifkę i sobie grają przepasieńcami. 
Ja się jednak wstrzymam z zakupem i poczekam na opinie fulla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×