Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś tu pisał, że tempo gry będzie jak niby jakieś -2 

Jeśli tego nie zrobią to ja też odpuszczam... No ale przekonamy się jutro, bo jakiś wersji z Kolumbii to mi się ściągać nie chce. 

To już nie te czasy, gdzie się czekało na kolejną odsłonę z wywieszonym jęzorem...

 

Aha i proszę mi tu nie oceniać gry grając tylko z CPU , bo to się kompletnie mija z celem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu pisał, że tempo gry będzie jak niby jakieś -2 

Jeśli tego nie zrobią to ja też odpuszczam... No ale przekonamy się jutro, bo jakiś wersji z Kolumbii to mi się ściągać nie chce. 

To już nie te czasy, gdzie się czekało na kolejną odsłonę z wywieszonym jęzorem...

 

Aha i proszę mi tu nie oceniać gry grając tylko z CPU , bo to się kompletnie mija z celem !

Bo tak było w wersji Alpha, później wczesna beta (demo) szybsze, No i znów szybsza wersja z Gamescom.

Pisał o tym na twitterze któryś idiota z Konami, że oni nigdy nie obiecali, że retail będzie -2 czy nawet -1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dwa mecze animacje ok, ale nie ma ewolucji i tak wersja finalna będzie się różnić więc ciężko oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest lepiej niż w 16. Gra się przyjemnie, ciężko strzelić, bramkarze bronią o wiele lepiej. AI szybko się uczy twoich akcji co jest jeszcze bardziej realne. Gdyby to było jeszcze wolniejsze to była masakra...

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziwna ta gra myślałem, że będzie totalnym gniotem a tu pod względem wizuzalnym i animacji super. Ale na tym się kończy chyba impreza, tempo za szybkie, wszyscy biegają jak robocopy jak w Fifie, dobrze że nie ma przewagi napastników nad obrońcami w demie. Trzeba kombinować z graniem do tyłu, jak cały czas napierasz to przeciwnik Cię skontruje. Strzałów na razie w ogóle nie rozkminiam nic nie wchodzi, nie korzystam z finezyjnych dla mnie to jakiś Fifowy żart. Mam mieszane uczucia Konami zamiast napisać dobry kod sieciowy po kilkuletniej porażce i skupić się online serwuje nam kalkę Fify, gry również odgrzewanej. Nie grałem w Fifę, ale pierwszy raz EA wpadło na dobry pomysł, zrobili testy online o dziwo nigdy z tym nie było problemów, nie wiem jak to wygląda więc się nie wypowiadam. Pewnie i tak finalna gra będzie inna, niech zacznie to działać dobrze online a pózniej będzie można skupić się na szczegółach. Czekam z niecierpliwością jak inne studia wezmą się porządnie za robienie piłki nożnej bo znowu zostaniemy, przynajmniej ja skazani na inne produkcje...

Najważniejsza sprawa nie kupuje Pesa 2017 jako pre-order chyba, że coś mi się odzwidzi pierwszy raz od dawna. Fife nie mam jak przetestować bo offline w demie boli jak online w finalnej wersjie Pesa.

 

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku meczach w oczy na plus rzaca mi się:

+ sędziowanie

+ gra bramkarzy

+ wślizgi, generalnie kolizje

+ SI, bez skrupułów wykorzystują wyjscie bramkarzem

Denerwuje mnie blur na replayach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzały takie trochę balonowate, w 16 według mnie to lepiej wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ktoś uważa że gra bramkarzy w tym czymś jest dobra? Dalej grają jak kłody drewna z betonowym kręgosłupem i kijami od miotły zamiast rąk .

Pierwszy strzał kąpeć z 15 metra w środek bramki po ziemi i co robi bramkarz?  Przewraca się w prawo po tym jak piłka przeleciała mu między nogami ...

A takich kwiatków jest więcej .

 

No i strzały czyli coś co w PES leży od zawsze , te strzały są tak kwadratowe ze aż głową boli , mam wrażenie że one mają 4 predefiniowane kierunki i tylko w tych 4 kierunkach piłka ma prawo polecieć .

 

Grafika na + względem 16tki , brakuje AA a sama animacja jest dość średnia momentami zachwyca a momentami brakuje jej hmm dynamiki? Płynności ?  W każdym razie chodzi mi o to ze zawodnicy czasami zbyt sztywno zachowują się w dryblingu nie ma takiej lekkości tylko typowo PESowe kwadratowe ruchy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 16 to własnie według mnie strzały były przegięte praktycznie każdy strzał równał się golem . W tej edycji widać ze jest dużo lepiej stąd myslę że nie będzie takich astronomicznych wyników . Wydaje mi się że też dużo ciężej podać prostopadłe górą . A co do tempa pewnie takie będzie mecz trwa w grze 10 minut naprawdę 90 minut to nie zrobią tempa realnego pewnie jakby zrobili tak to byłyby narzekania że za wolno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzały w PES16 były dramatyczne i oskryptowane, Neuerowi nie dało się zza 25m strzelić gola, największy minus tej gry plus online. Tutaj nie wiem jak jest bo za mało zagrałem meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się w to gra z braciszkiem na kanapie, wyniki po 0-0 max 1-0, ciężko przebić obronę, fajne strzały,parady bramkarzy i ta grafika.

Biorę na premierę.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może w trakcie gry, a przede wszystkim przy najazdach na zawodników w przerwie i w powtórkach takie mikro ścinki ?. Brakuje płynności animacji w niektórych momentach u mnie :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba, być może tym razem Konami da radę. Miałem dziś nawet karnego po faulu konsoli, bramkarze strzały z R2 ładnie bronią, dobrze wybiegają. Trzeba trochę bardziej się wysilić, aby strzelić im gola. Jak gram to się zastanawiam jaki element może być na tyle słaby, aby popsuł zabawę z żywym przeciwnikiem i nie jest łatwo coś znaleźć. Inaczej patrzę niż na demo 16, gdzie niezauważalismy wielu oczywistych słabości. Demo 16 wcale nie było lepsze od fulla, po prostu tamten gameplay słabo wpadał w multi.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyglądają wślizgi i ogólnie pojedynki główkowe, a także cały system kolizji. Zdecydowany plus względem ubiegłorocznej wersji. Widać kilka nowych animacji przy podaniach oraz strzałach, aczkolwiek w dalszym ciągu nie potrafię wyzbyć się wrażenia, że zawodnicy bardziej się ślizgają aniżeli biegają po murawie. Grafika oczywiście jak przy każdym PES-ie na zdecydowany plus. Łyżką dziegciu w tej graficznej beczce miodu z pewnością są spadki klatek przy cutscenkach oraz powtórkach, a także strasznie nierówny blur, który nieco psuje odbiór.

 

Bramkarze faktycznie dużo lepsi niż w 16-tce, aczkolwiek dalej na powtórkach wygląda to czasem komicznie, bo ma się wrażenie że leci strasznie nienaturalnie, tzn. ma się wrażenie, że w pewnej fazie lotu odpycha go jakaś magiczna siła i dostaje przyspieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pograłem wczoraj z CPU a jutro dopiero będę grał z kumplem.

 

Plusy - ogólnie bez rozkładania na cząstki pierwsze:

-bramkarze

-strzały (fajne bomby z daleka idą )

-AI - uczy się szybko - gram tylko na najwyższym poziomie - ale to i tak nie żywy przeciwnik więc to pomińmy :24_stuck_out_tongue:

-animacje - kolizje piłkarzy

-sędziowie

-balans między formacjami

Minusy:

-TEMPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i przez to już mi się nie podoba!

-powtórki - oczy bolą :1_grinning:

-nie wiem czy tak tylko w demie ale znów nie idzie przesuwać piłkarzy jak się przytrzyma :x:

 

Jakieś to takie nijakie niby dobra gra ale brakuje jej czegoś..... Zobaczę jutro jak zagram z kumplami...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj znów parę męczy i faktycznie tempo jest minimalnie za szybkie. Do tego strzałki z formą piłkarzy są trochę mało czytelne. I te zdjęcia na taktyce, czemu nie zrobili tego w formie kółek tylko takie klocki na tym małym boisku w game plan.

Grę i tak kupię. Imo granie w demo aż do premiery nie ma sensu bo już nudzi :-P

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 godz gry z kumplem ok (20 meczy) gra dla mnie wygląda oki. Nie będę się jarał jak rok temu po pewnie coś spier*** ale do rzeczy :

 

Na +

Strzały

Wślizgi ( dużo fauli i kartek mam nadzieje że skończy się jeżdżenie na dupie jak to miało miejsce w 16 )

Bramkarze bardzo fajnie bronią zdarzył się jeden babol

 

Na -

Obawiam się że wrzutki  i strzały z główki będą w tej części jeszcze gorsze niż w 16

No i przepakowany Messi i Naymar ich drybling jest masakryczny jak ktoś to opanuje to ciężko będzie zabrać piłkę

 

 

Ogólnie jestem zadowolony ale jarac się nie mam zamiaru czekam na fulla ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech meczach z CPU tragedii nie ma. 

Ogólnie ciężko się przebić środkiem i oto chodzi. Mam nadzieje, że hokejowe wyniki się skończą, chociaż cyborgi nadal będą cyborgami. 

Całe gadanie o obniżeniu overalli można sobie włożyć....  No właśnie i wydaje mi się, że tylko to mogłoby uratować naszą "kochaną" serię PES.

 

Na premierę na pewno nie kupię. Jest obiecująco, ale zobaczymy co zaoferuje online. 

Jeśli będzie taka sama kupa jak rok temu, to nie ma sensu w to grać.

 

Dziękuję, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo to kupa sprzedawana od lat. Tylko online i to po miesiącu wyznaczy pesowi miejsce w hierarchii gier. Gdyby Konami idąc wzorem Ea (Battlefield itp) dała demo online.mozna by sobie jakieś zdanie wyrobić, a tak to zwykła marketingowa papka dla gimbusów podjaranych umiejętnościami Messiego i innych cyborgów

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziękuję za PESa i ich oskryptowane onlinowe gowno .

Cóż czekam na demo fify, a jak nie, to rok uratuje Modern warfare remaster ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio usłyszałem argument bo w Fife przynajmniej się da grać online, jakoś mnie to nie przekonuje jak tegoroczny PES2017 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy grać online?

Zagrałem pewnie koło 400 meczy w PES 16 i na palcach jednej ręki,wymienię mecze które miałem opóźnienia albo lagowaly.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem lagi to w każdej wersji od 2008 to piłkarze dziwnie reagowali, gubili piłki, przenikali jakby kod gry się sypał w Fifie były tylko opuźnienia. Za to offline PES był zawsze dobry Fify niegrywalny, chociaż ta gra jest dalej tłem wersji z PS2 i PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×