Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kabelka nie ma, ale tak się składa, że został mi po xboxie więc nie ma problemu ; )

Konsola już w drodze do mnie.

Pozdrawiam

Oby było wszystko ok, bo cena naprawdę atrakcyjna, aż trudno w nia uwierzyć:) Jeśli wszystko będzie cacy to gratuluję udanego zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś mi to umknęło, a gazetka ważna od dziś w sumie. Dzięki, dla mnie dwie gry lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero planuję kupić konsolę, zależy mi aby była kupiona w "poważnym" sklepie bo z tego co zrozumiałem po roku gwarancja przechodzi na sprzedającego a nie producenta, tak ? Dlatego biorę pod uwagę empiki media saturny euro itp... Mam już kabel HDMI, nie zależy mi na pilocie, planuję wersję 320 GB, narazie najkorzystniej wypada w empiku 1349 zł za konsole i assasin creed II broderhood. Cena konsoli w tym zestawie to mniej więcej 1170 zł. moze macie jakieś inne propozycje ze Śląska ?

W czeladzi masz za 1380zł wersje 320gb z gran turismo 5.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko a mianowicie: kupuje konsole na allegro (nową) i niewiem zabardzo jak to z gwarancja (jest 1 rok od sony tak? ) gdzie mam sie zgłosic jak co.

320gb(tylko okablowanie i pad) 1150zł dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było wszystko ok, bo cena naprawdę atrakcyjna, aż trudno w nia uwierzyć:) Jeśli wszystko będzie cacy to gratuluję udanego zakupu ;)

Dzieki,dzieki ; p

Dam Wam znac jak do mnie dojdzie : ) 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś napisac na GG (20311236) czy sa jakies promocje w sklepach typu mm,saturn itp. w Krakowie i okolic,poniewaz jestem z nowego sacza a tu slim 120gb kosztuje 1200zl.

mm ps3+gt5 1380 - ale poczekałbym jeszcze bo trwa gorączka świąteczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wszystko sie układa abym kupił konsolę, byłem za ta z Saturna w weekend miałem jechać, po czym patrze na szafkę a ojciec przyniósł z pracy jakieś bony świąteczne. Myślałem, że po prostu kasowe a tam jakis pliczek kartek rabatowych a w nich -15% na zakup konsoli lub gry w Auchan. Tam jest wersja 320 z uncharted i uncharted 2 za 1349, więc taki zestaw wyniesie 1150. Polecam sprawdzić bony jak macie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zdecydowałem się na używaną konsolę, bo ceny w MM i innych teraz odstraszają w porównaniu do tego co było tydzień temu ( 200zł różnicy... ). Udało mi się dorwać konsolę slim z dyskiem 250GB i Assassinem II za 750zł, więc myślę, że opłacało się i to bardzo :)

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zdecydowałem się na używaną konsolę, bo ceny w MM i innych teraz odstraszają w porównaniu do tego co było tydzień temu ( 200zł różnicy... ). Udało mi się dorwać konsolę slim z dyskiem 250GB i Assassinem II za 750zł, więc myślę, że opłacało się i to bardzo :)

dopóki się nie zje..... psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy chyba każdej konsoli ... rolleyes.gif Ta jest jeszcze na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to ? Znowu to samo :tongue:

PS3 160GB za 999zeta

Kocham ten sklep :biggrin:

Podobno paru forumowiczów robiło tam zakupy w poprzedniej promocji , może podzielilibyście się wrażeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem dokładnie rok temu PS3 / 250GB. Sytuacja sprawiła, że po miesiącu musiałem ją sprzedać. Teraz planuje ją odkupić.

Nastawiony jestem na wersję 250GB czyli taką jaką miałem. Wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale czy możecie mi powiedzieć jak mogą wyglądać ceny gdzieś w lutym. W tym miesiącu właśnie będę się przymierzał do zakupu. Wiadomo, że teraz jest gorączka świąt i różnie się dzieje.

pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem dokładnie rok temu PS3 / 250GB. Sytuacja sprawiła, że po miesiącu musiałem ją sprzedać. Teraz planuje ją odkupić.

Nastawiony jestem na wersję 250GB czyli taką jaką miałem. Wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale czy możecie mi powiedzieć jak mogą wyglądać ceny gdzieś w lutym. W tym miesiącu właśnie będę się przymierzał do zakupu. Wiadomo, że teraz jest gorączka świąt i różnie się dzieje.

pozdrawiam Marcin

Wydaje mi sie że okres przedświąteczny czy też poświąteczny to najlepszy czas na zakup konsoli, trzeba tylko sie dobrze rozeznać w cenach i nie dać się świąteczno-marketingowej atmosferze. Z drugiej strony dużo może się zmienić do lutego, sadzę że raczej ceny będą w takim samym przedziale, na obniżki nie liczyłby, szczególnie że po nowym roku jest zmiana stawki VAT - niektórym 10 -15zł robi różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że okres przedświąteczny czy też poświąteczny to najlepszy czas na zakup konsoli, trzeba tylko sie dobrze rozeznać w cenach i nie dać się świąteczno-marketingowej atmosferze. Z drugiej strony dużo może się zmienić do lutego, sadzę że raczej ceny będą w takim samym przedziale, na obniżki nie liczyłby, szczególnie że po nowym roku jest zmiana stawki VAT - niektórym 10 -15zł robi różnice.

brednie przed światem zawsze jest najdrożej mimo licznych "promocji" tak było jest i będzie najlepsza aura sprzyjająca zakupowi konsoli szał świątecznych zakupów, zimowe WOLNE wieczory itp.. proponuje wstrzymać się z zakupem do przełomu starego/nowego roku... mimo zakończenia promocji cena potrafi pozytywnie zaskoczyć.. teraz to najlepszy okres na podpisanie umowy z telewizja cyfrową ;) pozdrawiam :P

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brednie przed światem zawsze jest najdrożej mimo licznych "promocji" tak było jest i będzie najlepsza aura sprzyjająca zakupowi konsoli szał świątecznych zakupów, zimowe WOLNE wieczory itp.. proponuje wstrzymać się z zakupem do przełomu starego/nowego roku... mimo zakończenia promocji cena potrafi pozytywnie zaskoczyć.. teraz to najlepszy okres na podpisanie umowy z telewizja cyfrową ;) pozdrawiam :P

No mi się nie wydaje że mamy do czynienia z wyższymi cenami niż zazwyczaj, tydzień temu można było kupić ps3 160gb za 950zł. Z tak niską cena nie spotkałem sie przed okresem świątecznym w trójmieście. Zanim stwierdzisz, że ktoś brednie wypisuje przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem i zapoznaj się z ofertą cen sprzed pół rok KONSOL PS3 nie telewizji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się nie wydaje że mamy do czynienia z wyższymi cenami niż zazwyczaj, tydzień temu można było kupić ps3 160gb za 950zł. Z tak niską cena nie spotkałem sie przed okresem świątecznym w trójmieście. Zanim stwierdzisz, że ktoś brednie wypisuje przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem i zapoznaj się z ofertą cen sprzed pół rok KONSOL PS3 nie telewizji cyfrowej.

szanowny Panie nie chce się z nikim kłócić ale jeśli mamy iść takim tokiem rozumowania to porównaj jakie będą ceny za pół roku.... i daje głowę uciąć że będzie taniej... podam na własnym przykładzie, kupiłem swoją konsole 27 grudnia za 830 zł (kabel hdmi gratis) (120GB slim-a) promocja promocji świątecznej, nie chce tutaj generalizować aczkolwiek od dawien dawna wiadomo, że sprzęt w samym okresie świątecznym bywa droższy ale zawsze można jakąś fajną promocje wyłapać... wyjątek potwierdza regułę ja radze poczekać jeśli się nie pali..

BTW Odnośnie telewizji satelitarnej polecam N-ke :) pozdrawiam i wesołych świąt życzę ;)

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem dokładnie rok temu PS3 / 250GB. Sytuacja sprawiła, że po miesiącu musiałem ją sprzedać. Teraz planuje ją odkupić.

Nastawiony jestem na wersję 250GB czyli taką jaką miałem. Wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale czy możecie mi powiedzieć jak mogą wyglądać ceny gdzieś w lutym. W tym miesiącu właśnie będę się przymierzał do zakupu. Wiadomo, że teraz jest gorączka świąt i różnie się dzieje.

pozdrawiam Marcin

Poczekaj do stycznia, na pewno kupisz taniej a tak naprawdę to najniższe ceny sprzętów RTV przeważnie przewidziane są na luty bo w Polsce panuję wtedy "handlowa depresja". NA święta wiadomo że popyt jest duży więc i ceny windują w górę chociaż ceny elektroniki ciągle spadają. Na święta ceny nie wiele się różnią od tych z listopada oprócz wielkiego czerwonego szyldu "PROMOCJA ŚWIĄTECZNA".

Ps. Mam nadzieję że sens postu zrozumiały :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie we wrocławiu kupie tanio ps3 bylem wczoraj w rtv euro agd pytac o ta za 950zl i sprzedawca byl mocno zdziwiony ta promocja nic mu o tym nie było wiadome interesuje mnie zakup na raty zastanawialem sie nad zestawem z mm z gt5 ale to troche za duzo jak dla mnie na dzien dzisiejszy :) macie jakies ciekawe namiary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie we wrocławiu kupie tanio ps3 bylem wczoraj w rtv euro agd pytac o ta za 950zl i sprzedawca byl mocno zdziwiony ta promocja nic mu o tym nie było wiadome interesuje mnie zakup na raty zastanawialem sie nad zestawem z mm z gt5 ale to troche za duzo jak dla mnie na dzien dzisiejszy :) macie jakies ciekawe namiary...

No w euro rtv ta promocja na 950zł trwała baardzo krótko i teraz jest znowu po 1110 zł . Może w saturnie dorwiesz jeszcze jakieś sztuki po 950-999 jeśli promocja nie wygasła.

Albo poczekaj i kup po nowym roku, jeśli Ci sie nie spieszy. Albo przeszukuj tak jak ja wcześniej allegro kilka razy dziennie w oczekiwaniu na jakąś perełkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze pozniej podjade do saturna zobaczyc czy promocja trwa nadal jesli tak to moze sie skusze i wezme na raty za 0% :) jesli nie to poczkeam te kilka tygodni i cos moze w koncu ruszy z jakas kolejna promocją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam!

Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar dokonać zakupu PS3. Czy moglibyście poradzić jakieś ciekawe oferty na ten czas (tylko w Białymstoku)? Co myślicie o tej ofercie?

PS3 320GB + kabel HDMI + Little Big Planet + Uncharted 2 za 1399zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dziękuję za liczne odpowiedzi i rady - mimo wszystko pozostaje mi czekać do lutego - być może ten owczy pęd zelżeje :)

pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam!

Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar dokonać zakupu PS3. Czy moglibyście poradzić jakieś ciekawe oferty na ten czas (tylko w Białymstoku)? Co myślicie o tej ofercie?

PS3 320GB + kabel HDMI + Little Big Planet + Uncharted 2 za 1399zł.

Hmn, nie najgorsza oferta. w zasadzie nic tylko dokupić 2gi pad i komplet dobry hehe. No chyba że chcesz sam grać to nie ma co dokupywać.

Wg mnie jak na obecne ceny jest w miarę ok, choć na twoim miejscu zobaczyłbym jeszcze w euro rtv bo tam czasami też fajne komplety dają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×