Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z częstymi promocjami na ps3 160gb chciałbym się zapytać, czy ilość 160 Gb jest wystarczająca do normalnego użytkowania konsoli? Czy nie nie wykorzysta się tej pamięci czy jednak lepiej wydać więcej i kupić pojemniejszą?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest golas w Saturnie - 320GB za 1199zł. Niby nie taka zła oferta, ale wolał bym 160GB za 999zł :tongue:

Czyżbyś niezauważył ?:tongue:

Mój post wczorajszy :rolleyes:

Konsola 160GB za 999zeta. Chłopaki wczoraj pozamawiali, podobno jeszcze jest parę sztuk.

Ja muszę jeszcze dozbierać szybko kasę i też będę zamawiał.

Gołe PS3 160GB za tysiaka

Jak wczoraj dzwoniłem, pytałem, to w Warszawie i Wrocku tą wyprzedaż robili, ale wysyłka tylko 35zeta. Ja sie na to pisze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku z częstymi promocjami na ps3 160gb chciałbym się zapytać, czy ilość 160 Gb jest wystarczająca do normalnego użytkowania konsoli? Czy nie nie wykorzysta się tej pamięci czy jednak lepiej wydać więcej i kupić pojemniejszą?

Dzięki za pomoc.

Z tego co się orientuję, to spokojnie powinno starczyć pod warunkiem, że nie będziesz tam wrzucał wszystkich filmów 'dvd/blue-ray' jakie wpadną Ci w ręce. Ale opinie są podzielone - zależy czy to ma być - czysto do grania, czy może granie,muzyka,filmy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest golas w Saturnie - 320GB za 1199zł. Niby nie taka zła oferta, ale wolał bym 160GB za 999zł :tongue:

Saturn Gdańsk ps3 160gb plus trzy gry w 3d do ściągnięcia, za 999zł nie wiem jakie to gry pewnie jakieś dema, oferta ważna od 09.12 do 12.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje czyste przypuszczenia to Super StarDust HD, Pain and Wip3out. W razie czego proszę mnie poprawić i posypuję głowę popiołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dobrze czy źle? nie warto takiego sprzętu?

Wg mnie to jest dobra cena 999 za łysą 160. a że dodają 3 gry to dodatkowy plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie PS3 Slim są takie same, różnią się tylko pojemnością dysku. 160/250/320GB

Jak chcesz trzymać na konsoli całą bibliotekę filmów na blu-ray to 320GB to dobry wybór.

Ale jak potrzebujesz miejsca tylko na gry, to 160GB wystarczy aż nadto i jeszcze zdjęcia i filmy też się zmeiszczą.

Jak Ci nie szkoda kasy, to kupuj z dyskiem 320GB , ale jak dla mnie to oszczędzasz 200/300 zeta i masz identyczną konsolę za tysiaka, a kase wydasz na pada i gry. Ja kupuje na dniach PS3 160GB tu Mój post wczorajszy :rolleyes:

Edytowane przez wejn33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzał ktoś tego saturna? bo dzwoniłem do nich i powiedzieli, że za 999,- było ale w zestawie z telewizorem i już nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzał ktoś tego saturna? bo dzwoniłem do nich i powiedzieli, że za 999,- było ale w zestawie z telewizorem i już nie mają

Witam Wszystkich

We Wrocławiu w Sony Center można kupić gołą PS3 160GB za równego tysiaka

Ja to zrobiłem no i witam w klubie:)

Właśnie puściłem sobie aktualizację systemu.Trochę to trwa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta atrakcyjna.Tylko ciekawe czy komuś się udało kupić w tej cenie czy już wszystko było niestety wysprzedane;)

Cena pada bardzo przypadła mi do gustu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerze wątpię aby były pełne pułki gier po 19-29zł, broterhoodów za 89 i padów po 69 Może mieli po 1 sztuce a i tak obsługa sama wykupiła.

Jak ktoś był i widział coś więcej niż gazetkę z czystej ciekawości proszę o info czy takie cuda się zdążają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o SP3 slim 250gb +hademi i kamera ps3 ,uncharted 2 pl, ratchet & clank za 1249zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to skubańcy... jeszcze wczoraj była po 1110zł.. więc jak coś , to kupować bo warto

czyl troszke przeplacilem o 50 zl ale z kad moglem wiedziec.nie wazne

w saturnie jest konsola PS3 320 gb +kabel HDMI + 2 gry Uncharted 2 i God of War kolekcja cena 1299 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyl troszke przeplacilem o 50 zl ale z kad moglem wiedziec.nie wazne

Albo jestem już zmęczony po pracy... albo 1110-950 =/= 50 zł ... tylko 160zł ....

Ale to tak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych jakie ostatnimi czasy widziałem - 160Gb to wystarczający dysk - sam mam Fata z takim właśnie dyskiem oryginalnie i nie cierpię na niedobory przestrzeni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ofercie w Media Markt, ps3 320gb + gt5 za 1380zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ofercie w Media Markt, ps3 320gb + gt5 za 1380zł?

W euro masz czystą 320GB za 1299

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-3/sony-playstation-3-slim-320gb.bhtml

Jakby z tego punktu widzenia patrzeć ... to za 81 zł GT5 nie kupisz.

Jeśli z allegro kupisz nówkę 320 GB za 1240zł z dostawą ... to 140 zł ... to za 140 zł które zostanie , możesz pokusić się kupić jakąś używkę GT5 na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro masz czystą 320GB za 1299

http://www.euro.com....lim-320gb.bhtml

Jakby z tego punktu widzenia patrzeć ... to za 81 zł GT5 nie kupisz.

Jeśli z allegro kupisz nówkę 320 GB za 1240zł z dostawą ... to 140 zł ... to za 140 zł które zostanie , możesz pokusić się kupić jakąś używkę GT5 na allegro.

Czyli reasumując jest to bardzo dobra oferta, ponieważ GT5 sprzedam sobie na allegro za 180 zł czyli konsola będzie mnie kosztowała 1200 zł. Zaoszczędzam 99 zł. Tylko czy w ogóle dysk 320GB komuś się przydał. Co do konsoli z allegro to jednak < MM lepsze.  

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując jest to bardzo dobra oferta, ponieważ GT5 sprzedam sobie na allegro za 180 zł czyli konsola będzie mnie kosztowała 1200 zł. Zaoszczędzam 99 zł. Tylko czy w ogóle dysk 320GB komuś się przydał. Co do konsoli z allegro to jednak < MM lepsze.

No oferta jest ciekawa. A czy komuś dysk się przydał, to nie wiem - ale nigdy nie zaszkodzi - zawsze możesz go użyć jako stopera do drzwi i kupić mniejszy/większy w razie potrzeby.

A tak serio, to dla typowego grania powinno nawet 80/120 gb starczyć.

No chyba że jesteś fanem chomikowania filmów blue ray na dysku to wtedy tylko 320 ewentualnie 500 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×