Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jestem już zmęczony po pracy... albo 1110-950 =/= 50 zł ... tylko 160zł ....

Ale to tak na marginesie

zapomnialem dodac ze kupowalem w Sony Centre za rownego tysiakatongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stey, ja jutro z rańca jadę po właśnie taki zestaw o jaki pytasz + fifa 11 i nfs hp za 249zł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zestaw cudny, tylko jeszcze zastanawiam się nad trochę tańszym (około 1250 zł) z dyskiem 160 GB i grą MAG. Ale ten drugi chyba już się tak nie opłaca jak MAG kosztuje już teraz 110 zł. Nie mam kierownicy dlatego chyba będę sprzedawał GT5. Zawsze mogę pożyczyć od kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kierownicy nie mam, ale kumpel sam mi zaoferował ten zestaw, dał link i powiedział o kierwonicę się nie martw, tzn. pożyczy mi ją na baardzo długo. A zestaw tak jak podkreśliłeś cudny. I ogolnie oplaca sie te 2 gry za 249 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się/

Właśnie przytargałem konsolę 320GB + Uncharted + Uncharted 2 za 1399pln z Euro.

Lecę podłączyć, instalować i cieszyć się graniem :pardon:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie w Saturnie są jeszcze gołe ps3 z dyskiem 160gb za 999. Jak zdążę to się tam chyba zaopatrzę (no chyba, że jeszcze w euro się uda za 950). Swoją drogą - wiecie może czy są jakieś zestawy z GOW 3 gdzieś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja własnie kupilem w Euro 160gb za 950 zl rolleyes.gif

Warszawa Arkadia -> wzialem ostatnia sztukebiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U All'a znalazłem taki zestawik :

http://allegro.pl/ps...1353827461.html

Zestawik jest super-hiper-świetny tylko, że ja nie mam takich możliwości finansowych, więc chyba zostanę przy gołej ps3 i osobno gow3 i jeszcze heavy rain :). Tak czy inaczej dzięki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, czekam obecnie na przelew, mam nadzieje, że do przyszłego tygodnia będzie jeszcze promocja w RTV EURO AGD, w sumie w Krakowie mam kilka takich sklepów, więc w którymś powinienem konsolkę dorwać. W sumie nie są dostępne w sprzedaży internetowej, mam nadzieje, że nie wyprzedadzą ich tak szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co patrzeć czym wiecej gb tym lepiej ?? przy normalnym użytkowaniu wystarczy 160 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam takie pytanko: planuję sprzedać swoje ps3 80gb FAT i kupić slimkę 250gb. Jaką cenę mógłbym sobie zażyczyć za taki zestaw - Playstation3 80gb + Dualshock3 + kable + gry(Uncharted, GT5Peologue, Bad Company2, Mirror's Edge, Demon's Souls). Na konsole obowiązuje jeszcze gwarancja 10 miesięcy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam takie pytanko: planuję sprzedać swoje ps3 80gb FAT i kupić slimkę 250gb. Jaką cenę mógłbym sobie zażyczyć za taki zestaw - Playstation3 80gb + Dualshock3 + kable + gry(Uncharted, GT5Peologue, Bad Company2, Mirror's Edge, Demon's Souls). Na konsole obowiązuje jeszcze gwarancja 10 miesięcy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

A po co sprzedawać - wymień dysk, wyjdzie taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co sprzedawać - wymień dysk, wyjdzie taniej :P

No niby tak, ale wkurzam się gdy podczas grania w RDR albo U2 moja 80tka zaczyna wyć jak odkurzacz. Wolę się zabezpieczyć na przyszłość w razie jakichś awarii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale wkurzam się gdy podczas grania w RDR albo U2 moja 80tka zaczyna wyć jak odkurzacz. Wolę się zabezpieczyć na przyszłość w razie jakichś awarii:)

To włącz sobie podczas odkurzacz .... fale dźwiękowe o tej samej długości się niwelują ( czy jakoś tak)

A tak serio, to kup w euro czystą 160 za 950zł a resztę sobie zostaw. A tego FATa oddaj na gwarancję - bo głośno chodzi. Do czasu aż Fat wróci zdecydujesz co do ceny jego sprzedaży na allegro i napiszesz, że świeżo serwisowany / czyszczony.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 320 GB + uncharted 2+inFamous+ratchet ,2 pady za 1190 dobra oferta ? ; d w stacjonarnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 320 GB + uncharted 2+inFamous+ratchet ,2 pady za 1190 dobra oferta ? ; d w stacjonarnym .

wg mnie bardzo dobr. Sam bym kupił, gdyby konsola już do mnie nie jechała.

Pochwal się gdzie znalazłeś.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w euro agd,ale to była ta zniżka " po znajomosci ;)" normalna cena to bodajze 1399 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w euro agd,ale to była ta zniżka " po znajomosci ;)" normalna cena to bodajze 1399 .

heh, na stronce Euro czegoś takiego nie widać, ale jest łysa ps3 320 za 1299 ...

Też chce takich znajomych :P

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włącz sobie podczas odkurzacz .... fale dźwiękowe o tej samej długości się niwelują ( czy jakoś tak)

A tak serio, to kup w euro czystą 160 za 950zł a resztę sobie zostaw. A tego FATa oddaj na gwarancję - bo głośno chodzi. Do czasu aż Fat wróci zdecydujesz co do ceny jego sprzedaży na allegro i napiszesz, że świeżo serwisowany / czyszczony.

Nie zniwelują się, bo PS3 wyje w częstotliwości 440 Hz w tonacji B(polskie H), zaś mój odkurzacz marki Zepter 440 Hz w tonacji A#(Ais) - toż to byłaby jakaś masakryczna dysharmonia!! Więc lipa:(:(.

A tak na serio, to żeby kupić slimkę najpierw muszę opylić fata, więc jakby ktoś mógłby mi napisać ile dostanę za PS3 80gb z padem i grami (Uncharted, Demon's souls, mirror's edge, gt5prologue) to byłbym wdzięczny:).

Konsolka w rewelacyjnym stanie, bardzo zadbana i ma jeszcze 10 miechów gwarancji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tendencja na allegro sama fat + 2 pady w granicach 500+ zł i raczej nie więcej niż 700zł.

Gry mógłbyś sprzedać osobno - sam bym kupił pewnie uncharteda i BC heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zniwelują się, bo PS3 wyje w częstotliwości 440 Hz w tonacji B(polskie H), zaś mój odkurzacz marki Zepter 440 Hz w tonacji A#(Ais) - toż to byłaby jakaś masakryczna dysharmonia!! Więc lipa:(:(.

A tak na serio, to żeby kupić slimkę najpierw muszę opylić fata, więc jakby ktoś mógłby mi napisać ile dostanę za PS3 80gb z padem i grami (Uncharted, Demon's souls, mirror's edge, gt5prologue) to byłbym wdzięczny:).

Konsolka w rewelacyjnym stanie, bardzo zadbana i ma jeszcze 10 miechów gwarancji.

Pozdrawiam.

trzeba byc chyba idiotą, zeby sprzedawac konsole bo wyje.. no comment laugh.gif każda konsola wyje, a to zalezy tylko od ciebie drogi kolego czy glosniej czy nie. teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×