Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o promocję w empiku to w stacjonarnych sklepach była po 899 a na internetowych była i nadal jest po 949,99. Ale z tego co kojarzę promocja w stacjonarnych już się zakończyła.

http://www.empik.com/konsola-playstation-3-160-gb-sony-computer-entertainment,p1044865419,multimedia-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy będzie w Kielcach po 899zł ale nie mam tam dostępu (mieszkam na małej miejscowości). A w media expert wiecie jakie ceny są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańskim Empiku dziś widziałem 160GB za 899 czyli jeszcze promocja trwa - przynajmniej w niektórych placówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie w sprzedaży zestaw konsola PS3 320GB z grą Battlefield 3

Edytowane przez PiotrMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to tanio czy drogo, ale taką ofertę znalazłem w gazetce "empik" : zestaw- konsolaPS3 160GB , batman arkham city , F1 2011 + FERRARI do pobrania z psn za 1199 złociszonów polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up chyba nie opłacalne , chyba ze nie potrzebujesz wiekszego dysku.

Media Markt PS3 320GB + RESISTANCE 3 1099PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już znalazł jakąś informacje o zestawie konsola PS3 160/320 GB z grą Battlefield 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już znalazł jakąś informacje o zestawie konsola PS3 160/320 GB z grą Battlefield 3 ?

Przecież pytałeś o to wczoraj. Poszukaj sobie na Google albo kup konsolę i grę oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Czy jest promocja czy nie.

Ostatnio widziałem 320GB z fifa 12 za 1099.

No właśnie, promocja. Bundle z reguły powinny wychodzić taniej, a nie tylko w promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna cena 320GB wg Sony Polska to 1199 zł. Taka jest cena bez promocji tzw cena empikowa.

Biorąc pod uwagę średnie ceny rynkowe, oraz pomijając jakieś skraje przypadki z allegro bundle wychodzi taniej o ok 50-100zł.

Zawsze można coś wykombinować, ale dla przeciętnego Kowalskiego bundle jest bardziej opłacalny, choć niewiele a liczba gier jest ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna cena 320GB wg Sony Polska to 1199 zł. Taka jest cena bez promocji tzw cena empikowa.

Biorąc pod uwagę średnie ceny rynkowe, oraz pomijając jakieś skraje przypadki z allegro bundle wychodzi taniej o ok 50-100zł.

Zawsze można coś wykombinować, ale dla przeciętnego Kowalskiego bundle jest bardziej opłacalny, choć niewiele a liczba gier jest ograniczona.

Ale na Allegro są sporo tańsze: http://allegro.pl/ko...1876960278.html

I to z PL dystrybucji.

Edytowane przez soczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zestawy jakie Sony sprzedaje bez gier to wersje 160gb. Reszta konsol ma wyjęte gry i sprzedają osobno.

Nawet jeśli, to IMHO lepiej wziąć gołą wersję 320gb i potem dokupić gry jakie się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 rok gwarancji jest gwarancją sprzedawcy. Życzę szczęcia w dochodzeniu swoich praw, o ile sprzedawca z allegro po 2 latach będzie jeszcze istniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 rok gwarancji jest gwarancją sprzedawcy. Życzę szczęcia w dochodzeniu swoich praw, o ile sprzedawca z allegro po 2 latach będzie jeszcze istniał.

nie ma czegoś takiego jak gwarancja sprzedawcy. Gwarancja jest od producenta, ze sprzedawcą można dochodzić swoich praw na podstawie niezgodności towaru z umową i na to jest 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat bundle PS3 z grą Uncharted 3 w polsce??? I jaka moze byc cena??? Do premiery gry juz niedlugo a będe zainteresowany właśnie takim zestawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak gwarancja sprzedawcy. Gwarancja jest od producenta, ze sprzedawcą można dochodzić swoich praw na podstawie niezgodności towaru z umową i na to jest 2 lata.

Pracuję w handlu od kilku lat i potwierdzam że jest coś takiego jak gwarancja sprzedawcy. Wymusza to prawo unijne. Po wygaśnięciu gwarancji producenta przysługuje ci rok gwarancji sprzedawcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja jako, że do końca roku sygnał analogowy zostanie wygłuszony postanowiłem kupić Cyfrę +, a że w komplecie jest konsola skorzystałem z ich oferty. Z tego co doczytałem, otrzymam konsolę, 2 kontrolery(1pad i 1move) i grę: Sport Champions, ale i tak myślę o zakupie BF 3.

Co o tym sądzicie?

PS. Dodam, że nie jestem osobom, która tak o od ręki może wydać 1500zł lub więcej na konsolę z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś serwis analizował tą ofertę. Nie jest to żadna rewelacja typu konsola gratis. Wszystko i tak spłacisz w ratach co do złotówki w ciągu trwania umowy.

"Raty" są jednak nieoprocentowane, więc jest to dobra oferta dla niemogących sobie pozwolić na duży jednorazowy wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie?

Konsolę dają gdy wykupisz jeden z dwóch najdroższych pakietów. Powiem szczerze że raczej średnio opłacalny deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×