Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gry to nie problem bo mam juz 5 kumpli którzy są szczęśliwymi posiadaczami ps3 i grami się wymieniją co jakiś czas... tylko konsola :angry: zastanawiam sie czy nie poczekać do tego 18 sierpnia jak sony przedstawi swoja propozycje na przyszłość.

Podobno mają wypuszczać Slima a ceny Fatów poszły by może i o 300zł w dół.

Jak na dzień dzisiejszy to tylko w Avansie w Bochni znalazłem Plejaka 3 za 1549 (wersja 80gb) ale tez z jakimis kijowymi grami :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 18 wrzesnia nie chcialoby mi sie czekac. Do 18 sierpnia bym poczekal. Ale i tak z tego nic nie wyjdzie. Sony zapowie obnizke cen. Obnizka bedzie dzialac od grudnia, albo i jeszcze pozniej. Wszyscy wyczekuja az sony cos powie w sprawie tej obnizki, ale wg mnie jezeli juz cos sony burknie to na gadaniu sie skonczy, a na faktyczne zjechanie cen trzeba bedzie czekac kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie najbardziej interesuje wersja ps3 80gb + Little Big Planet, podobno była w Empiku kiedyś za 1399zł...czy ktos sie orientuje gdzie mozna taniej lub w takiej samej cenie kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie najbardziej interesuje wersja ps3 80gb + Little Big Planet, podobno była w Empiku kiedyś za 1399zł...czy ktos sie orientuje gdzie mozna taniej lub w takiej samej cenie kupic?

Weź pod uwagę, że LBP nówki na Allegro można wyrwać za 50 zeta. Ja kupiłem na premierze bundle z Killzone2 za 1399 w Saturnie w Wawie. Teraz to chyba opłaca się szukać gołej konsoli jak najtaniej, bo te bundle raz że drogie to i gry czasem dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 18 wrzesnia nie chcialoby mi sie czekac. Do 18 sierpnia bym poczekal. Ale i tak z tego nic nie wyjdzie. Sony zapowie obnizke cen. Obnizka bedzie dzialac od grudnia, albo i jeszcze pozniej. Wszyscy wyczekuja az sony cos powie w sprawie tej obnizki, ale wg mnie jezeli juz cos sony burknie to na gadaniu sie skonczy, a na faktyczne zjechanie cen trzeba bedzie czekac kilka miesiecy.

A wcale nie zdziwiłbym się, gdyby te spekulacje dot. obniżki, zachęciły Sony do wywindowania tych cen :rofl:

Czekać to można na obniżkę euro ;)

A co do cen, to dalej będę obstawać przy zakupie na Allegro. Najtaniej, niekoniecznie najpewniej. Zakup z odbiorem osobistym, i jakieś 3 stówy w kieszeni (oczywiście wyłącznie z gwarancją)

Edytowane przez osik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/sony-playstation-3-uncharted-ratchet-kontroler.bhtml

tu dobra oferta miałem kupić ale nie można przez neta zamówić tylko w sklepach w tych miastach co są podane :/

to jest wersja 40 GB.

Ja najprawdopodobniej kupię na allegro z hurtowni za 1289 zł+przesyłka gołą konsolę i dokupię se LBP i cos jeszcze na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza zasada podczas zakupu nowej konsoli to:

- Kupić ją osobiście: Nieważne,czy pojedziecie w tym wypadku do hurtowni, większego marketu. sklepu itd. Ważne byście mieli okazję ją, tak po prostu, zobaczeć, powąchać, dotknąć. Konsola to nie wydatek rzędu 100 zł a ponad 1000 zł i musicie mieć pewność, że nie ma żadnej rysy, rany postrzałowej, czy urwanej klapki. Ma być piękna i pociągająca. Ma do Was przemawiać i dać się przytulić. Jeśli wybrany model będzie Was zniechęcał to musicie poprosić o kolejny model, dopóki nie znajdziecie wspólnego języka (programowego :P ). Po tych zalotach, możecie spokojnie zapakować konsolę, oddać sprzedawcy pieniądze i grzecznie udać się w kierunku wyjścia nie zdradzając przy tym większej euforii dla zachowania pozorów 'normalności'.

Viva La HardCore :D

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza zasada podczas zakupu nowej konsoli to:

- Kupić ją osobiście: Nieważne,czy pojedziecie w tym wypadku do hurtowni, większego marketu. sklepu itd. Ważne byście mieli okazję ją, tak po prostu, zobaczeć, powąchać, dotknąć. Konsola to nie wydatek rzędu 100 zł a ponad 1000 zł i musicie mieć pewność, że nie ma żadnej rysy, rany postrzałowej, czy urwanej klapki. Ma być piękna i pociągająca. Ma do Was przemawiać i dać się przytulić. Jeśli wybrany model będzie Was zniechęcał to musicie poprosić o kolejny model, dopóki nie znajdziecie wspólnego języka (programowego :P ). Po tych zalotach, możecie spokojnie zapakować konsolę, oddać sprzedawcy pieniądze i grzecznie udać się w kierunku wyjścia...

Popieram jak najbardziej Twoje zdanie SouL. Ja już raz kupiłem shit ale wywalczyłem zwrot kasy. Mam nauczkę teraz... A jeżeli już kupować z neta np. Allegro to jedynie jak macie blisko do sprzedającego żeby w razie jakiś problemów oddać na gwarancje a nie wysyłać konsole pocztą i czekać aż ją poczta polska kochana po turbuje od nowa...

Edytowane przez Goku11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się opłaca kupić wersję 80 gb czy 40 gb? Chyba się niczym innym nie różnią, a cena jest około 150zł mniejsza.

Czy ktoś wie, ile kosztują w empiku zestawy ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Media Ex ALE POLECAM TEŻ SATURN :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się opłaca kupić wersję 80 gb czy 40 gb? Chyba się niczym innym nie różnią, a cena jest około 150zł mniejsza.

Czy ktoś wie, ile kosztują w empiku zestawy ps3?

Jeśli w przyszłości w wymiany się nie będziesz bawił, to 80GB, bo ma 2x większy dysk. Jeśli sobie jednak kiedyś kupisz np. 250GB i włożysz, to te 150zł oszczędności na ten cel akurat mogą się przydać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM za ok 3 tygodnie będzie wyprzedaż powakacyjna. Więc jak ktoś chce kupić niech się wstrzyma. Za ok 2 tygodnie będę znał ceny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meton skąd znasz to info ? Poluję właśnie na okazję związane z przecenami TV (konsol też), więc to będzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kierownika z MM (znajomego). Kolega z Carrefoura też mi mówił że we wrześniu prawdopodobnie będą u nich wyprzedaże w związku z mającym się pojawić Slim'em. Więc naprawdę warto poczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do zakupu mam już odłożoną kasę ale czekam na jakąś okazję.

W moim mieście (Płock) w Empiku rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział mi że konsol nie ma na sklepie,

może ściągnąć wersje z LBP albo z Gran Turismo 5 Prologue, Ratchet & Clank: Quest For Booty i Ridge Racer 7 w cenie 1399.

Ale w związku z tym co piszecie chyba wstrzymam się do września.

Mam pytanko bo jestem w temacie kompletnie zielony

czym będzie się różnić wersja slim?

Edytowane przez piokot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym będzie się różnić wersja slim?

tak w przypadku poprzednich slimów - będzie mniejsza i lżejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy i ja swoją Pees trójke zakupiłem w Media Markt za 1699 zł wraz z grami: GT5 Prologue, Ratchet and clank, Ridge Racer, NFS: Undercover, Fifa 09.

Jestem zadowolony z zakupy, poza tym w media od razu doposażyłem moją niunie w pilocik od Sony.

Poprzednie wersje czyli PS 2 slim i PSX równierz zakupiłem w media markt. Co do wersji slim to jakoś wole duże... :) niż jakies wychudzone...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM za ok 3 tygodnie będzie wyprzedaż powakacyjna. Więc jak ktoś chce kupić niech się wstrzyma. Za ok 2 tygodnie będę znał ceny. Pozdrawiam.

Pocieszyłeś mnie!!!! :D To pisz na biężąco jak bedziesz coś wiedział. Wsztrzymam sie jeszcze na te 3 tygodnie bo może będzie warto...

A spotkał się ktoś, lub może ktoś posiada Pleja w kolorze białym lub srebrnym?? bo ja tylko na zdjęciach widziałem ale nie spotkałem jeszcze nigdy na żywo w żadnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście- jak tylko coś będę wiedział od razu dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 1499 zł w Saturnie w Grudniu tamtego roku, dokładnie dzień po urodzinach czyli 20 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś na allegro konsolke ps3 80gb + LBP. nówka kupiona 4.08.09, nieuzywana za 1299+42zł kurier. opłacało się? Powinna przyjść we wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się opłacało. W empiku za taki zestaw musisz zapłacić 1599,90. Ja kupiłam swój za około 1550 zł. 80GB, z 3 grami w Euro RTV AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×