Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł, to mój pierwszy post :D

Chciałbym się doradzić, gdzie najlepiej kupić - w Anglii czy w Polsce?

Patrząc po cenach, które wachają się w granicach 140 funtow za NÓWKE (gumtree.com), i porównując z 1400 w Polsce.. :)

I tu moje pytanie - Opłaca mi się kupować w Anglii ? Czy to bezpieczne? Czy to nie konsola z jakimiś ukrytymi wadami (koleś pisze że nie otwierana)?

No ale gry to tutaj na pewno kupię - 47 funciaków za 7 najnowszych(no, może nowszych..) gier to niezły biznes :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł, to mój pierwszy post :D

Chciałbym się doradzić, gdzie najlepiej kupić - w Anglii czy w Polsce?

Patrząc po cenach, które wachają się w granicach 140 funtow za NÓWKE (gumtree.com), i porównując z 1400 w Polsce.. :)

I tu moje pytanie - Opłaca mi się kupować w Anglii ? Czy to bezpieczne? Czy to nie konsola z jakimiś ukrytymi wadami (koleś pisze że nie otwierana)?

No ale gry to tutaj na pewno kupię - 47 funciaków za 7 najnowszych(no, może nowszych..) gier to niezły biznes :P

Hmmm...Sprawdź gdzie taniej, przelicz itp. Jeśli zdecydujesz się na kupno w Anglii to najlepiej jak byś miał tam jakiegoś wujka,kuzyna,kumpla itp.

Wtedy mógłbyś go poprosić żeby np. konsolkę Ci przechował i później wysłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylka odpada - koszt dodatkowy ok. 40-50 funtów (brat miał wysłać paczkę koledze, za 2kg 33 chcieli mu pociągnąć). No i bezpieczeństwo i brak rodziny w anglii :)

Ale moja główna wątpliwość - czy te ceny nie są za niskie ? Może sprowadzają hurtowo, a może spadła i dlatego sprzedają taniej? (jak coś jest gwarancja roczna)

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...ja na Twoim miejscu zrobił bym jedno: Kupiłbym w Polsce :tongue:

Zawsze jest jakieś ryzyko :whistling: no chyba że masz ograniczone fundusze

i bardzo zależy Ci kupić taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za oszczędzone 500 zł (tyle ok. wyjdzie jak kupię zestaw za L150) mogę kupić w polsce pare gier, albo dwie nowości ;)

Albo kolejne 7 gier tu, w Anglii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zrób jak uważasz :biggrin: ale ja wolałbym przepłacić ale kupić bez ryzyka(być może jestem głupi :tongue:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce bez ryzyka? Na pewno mówimy o tym samym kraju? xD

Tutaj mogę się spotkać ze sprzedawcą, konsolę obcykać u niego na chacie, sprawdzić czy wszystko śmiga, a na allegro kupuję "na pozytywy" ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce bez ryzyka? Na pewno mówimy o tym samym kraju? xD

Tutaj mogę się spotkać ze sprzedawcą, konsolę obcykać u niego na chacie, sprawdzić czy wszystko śmiga, a na allegro kupuję "na pozytywy" ;d

aaaa...to co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał na Twoim miejscu i poczekał do września,18sierpnia sony będzie miało konferencję i być może będzie obniżka ceny ps3 lub ewentualnie ukaże się ps3slim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój chlebaczek kupiłem na allegro, bez problemów, trochę cykałem bo spora kwota, ale transakcja przebiegła perfekcyjnie i udało mi się zaoszczędzić trochę forsy. A było to ponad 1,5 roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe ten MM to jedna wielka ściema...

Poszedłem do toruńskiego bo tam mam najbliżej, pytam kolesia o zestawy ps3 i jedyne co mieli to PS3+RR7+GT5+ratchet jakiś tam za prawie 1800zł o_0 przeżyłem szok. Powiedziałem kolesiowi że ta cena to chyba z kosmosu, a on z drwiącym uśmieszkiem powiedział że jedna się właśnie sprzedała, rzucając wymowne spojrzenie xD

pojechałem do domu i zakupiłem

http://www.agdhome.p...16fea97420cd885 PS3+uncharted+Resistance

jutro będzie w domu

razem z przesyłką 1512zł

w empiku taki zestaw za 1750zł xD

Edytowane przez crow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki zestaw kupiłem za 1299zl

Jak, gdzie, kiedy? Jestem z Gdańska, gdzie można kupić konsolę z 1 lub 2 grami (LBP, Uncharted, Rssistance, inFamous, GTA4, GranTurismo - coś z tych gier lub podobne) za cenę około 1200-1300zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest ten zestaw jeszcze co ja kupiłem ale nadal do 1300zl konsola z 2 grami jest w MOIM mieście - Kościerzyna niedaleko Gdańska ;p. Sklep Media Expert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest ten zestaw jeszcze co ja kupiłem ale nadal do 1300zl konsola z 2 grami jest w MOIM mieście - Kościerzyna niedaleko Gdańska ;p. Sklep Media Expert

a jakie 2 gry? Bo to kuszaca propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale chyba Ratchet & Clank i Gran Turismo Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro (8 sierpnia) w Saturnie jest promocja "Cały asortyment bez VATu", czyli obniżka o 22%.

Dzwoniłem do Saturna (Targówek) mają PS3 z Gran Turismo 5 Prologue, Ratchet & Clank: Quest For Booty i Ridge Racer 7 w cenie 1799.

Odjąć 22% daje nam cenę 1403,22.

Gdyby wyjściowa cena nie była z kosmosu byłaby fajna promocja.

Jak znacie lepsze ceny dajcie znać, bo przymierzam się do zakupu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... śmieszne... raz tanieją a raz drożeją? :confused:

Ja zakupiłem już jedną czarnulkę na Allegro i były tylko same problemy gdyż okazało się że konsola była uszkodzona. Męczyłem się miesiąc z gościem ale udało mi się odzyskać w końcu pieniądze. Od tego zdarzenia powiedziałem iż "nie kupie żadnej rzeczy tego typu na aukcji". Wolę kupić konsole w jakimś markecie (nową), mieć gwarancje i gdy coś się stanie z Plejem, pakuje go i oddaje na gwarancje a nie tracić nerwy.

Może ktoś sie orientuje jak z Empikiem?? Słyszałem od znajomego ze Empik ma najtańsze konsole. Czy mieszka ktoś nie daleko Empika lub był ktoś w ostatnim czasie żeby to potwierdzić? Ja po swoją drugą już konsole myślę jechać 15 sierpnia (niedziela) bo tylko niedziele mam wolne. Jestem z okolic Krakowa i jakbym kupował to tylko KrK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki sklep w KRK który jutro od rana ma cały asortyment bez vatu więc może tam Ci uda się dobrze kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki sklep w KRK który jutro od rana ma cały asortyment bez vatu więc może tam Ci uda się dobrze kupić.

To mnie niestety nie ratuje bo dopiero będę mógł 15 jechać (przed wypłatą jestem :confused: )

A nie wiesz jak stoją po marketach?? Obojętnie jaki zestaw. Byle by była to wersja 80GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w lutym PS3 + KZ2za 1450 zł. Dzisiaj ten zestaw jest za 1600 zł o.0

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w lutym PS3 + KZ2za 1450 zł. Dzisiaj ten zestaw jest za 1600 zł o.0

Heh już mi ręce opadają jak czytam ze wcześniej był tańszy a teraz droższy :sad: Ale jak to mówią "chcesz grac to plac".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku drogo byłem wczoraj,a w Media PS3 80 GB albo z pięcioma shitami albo z Infamous 1600 zł ja kupiłem z Infamous i sobie część na raty rozłożyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×