Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko pośpiesza mnie to, że podobno mają wycofać z produkcji PS3 Fat no a Slimka nie zabardzo mi sie podoba XD

PS: Chodzi mi o nową konsolę używanej na pewno nie kupie już wolałbym kupić nową slimkę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat już pewnie nie jest w produkcji, od 1 miesiaca ? jak nie dalej. Poprostu sklepy maja dalej na magazynach, i Sony też ma. Jak wyjdzie Slim to faty trzeba bedzie odsprzedac, zrobą jakąś wielka wyprzedaż tuż przed wyjściem, walną jakieś crapy i sprzedadza.

Chcecie taniej ? Ryzykujcie ;]. Moze się okazać ze po premierze PS3slim gołe bez gry bedzie kosztowało 1300zl

Ja dałem za swoją konsolke 1500zł + InFamous. Sam inFam w foli wtedy kosztował jakieś 180zł. CZyli jak nie porsto obliczyć dałem za konsole 1320zł. Więc oferty typu 1380zł i funkiel nówka konsola bez gier, wcale nie są takie korzystne.

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzanie ceneo i allegro - na ceneo najtaniej goła konsola ~1250zł, z grami niedawno była za 1299 (GTA IV i GT 5), no ale musiałem wykupić ostatnią sztukę :D

Na allegro widziałem identyczną ofertę - taka sama cena i zestaw, tylko tańszy kurier jak się nie mylę.

Zależy od Ciebie - ryzykujesz i czekasz albo bierzesz teraz i masz pewną cenę - która defakto i tak jest niska (porównaj cene zestawów przed- 1599 - z obecną - najniższa 1299)

@Edit

Uwaga Uwaga - Ten sam zestaw który ja kupiłem, powystawowy z gwarą

1199zł!

PS3 + GT5 a PS3 80gb GRATIS! :D

http://www.cyfromarket.pl/product-pol-1156-Sony-PlayStation-3-80GB-gry-GT5-Prologue-i-GTA4-egzemplarz-demonstracyjny-powystawowy-.html

Kto pierwszy ten lepszy.

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powystawowy czyli pewnie taki co ludzie na nim grali?!<br />Ja bym nie brał takiego. Pad pewnie troszkę zniszczony itp. A cena nie jest wcale taka okazyjna. Ludzie szukajcie a znajdziecie. Ja czekałem z 6 m-c na swoja ps3 ale warto było...

Edytowane przez martix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje PS3 w MM obecnie (promocje są od dziś)? Ja wiem, że w różnych miastach może być inaczej, ale raczej dużych różnic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie o emulacji i jaka jest do bani, tekstury itp. Zastanawia mnie jedna sprawa: wszyscy Ci którzy sie wypowiedzieli o emulacji posiadają stara 60-tkę z emulacją softwerową. A powiedzcie Mi jak wyglądają gry przy emulacji hadwarowej którą posiadają skośnooki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje PS3 w MM obecnie (promocje są od dziś)? Ja wiem, że w różnych miastach może być inaczej, ale raczej dużych różnic nie ma.

Ależ proszę bardzo: gazetka MM Na ostatniej stronie 1399PLN z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest taka prosta, samo podniesienie rozdzielczości do 720p nic nie da, gry będa wyglądać jeszcze gorzej. Musi obsługiwać taką rozdzielczość

Praktycznie trzeba wszystko robić od początku i moim zdanien nikt sie w to nie będzie bawił

"dzupert"

Gry na PS2 to 480p nie ważne jaka emulacja i na telewizorach LCD dobrze to nie wygląda

http://www.hdtvpub.com/productdb/games/index.cfm?search=&Platform=PS2&r480p=yes&OrderBy=resolution&daStartRow=1&showRows=25&searched=do

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można kupić PS3SLIM w cenie do 1300zł? Nie obchodzą mnie sklepy internetowe, wiem że ultima ma ciekawą oferte i chętnie bym kupił gdyby to było blisko mojej miejscowości, a sklep psx extreme jako konkurencja śpi , wciskają marną gre wartą 30zł :wallbash: i sprzedają komplet za 1288zł , żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Slim oficjalnie jest zapowiedziana na od 1349 zł do 1599 zł więc w MM pewnie będzie ta najdroższa cena :(. Czemu nie kupisz przez internet ? Ultima ma naprawdę ciekawą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można kupić PS3SLIM w cenie do 1300zł? Nie obchodzą mnie sklepy internetowe, wiem że ultima ma ciekawą oferte i chętnie bym kupił gdyby to było blisko mojej miejscowości, a sklep psx extreme jako konkurencja śpi , wciskają marną gre wartą 30zł :wallbash: i sprzedają komplet za 1288zł , żenada

W empiku mają. Możesz np kupić przez net i odebrać w salonie. Wtedy mniej zapłacisz. Link do strony produktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj strzal tutaj padnie na PSN. Sony wciaz go rozwija i dodaje nowe funkcje. Wierze ze w przyszlosci zobaczymy tytuly z PS2 na PSN tak samo jak teraz sa te z PSX. Plus wydaje mi sie ze dysk ktory jest w standardzie slimki (120GB) jest wlasnie przygotowany na coraz wiecej downloadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar dysku to nie jest problem SONY tylko problem klienta - czyli zaden problem. Problem tkwi raczej w mocy ps3 aby efektywnie emulowac ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy w media markt lub saturnie nie ma Ps3 slim i w jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś czy w media markt lub saturnie nie ma Ps3 slim i w jakiej cenie?

proponuje gazetki przejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM, jest w 3 i trochę PS3 FAT, wersja z 3 grami za 1299. Podejzewam ze jak to wysprzedaja wejda slimki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też przymierzam się do zakupu PS3 Slim i oferta Ultimy wydaje się na razie najciekawsza. Mam tylko pytanie dotyczące samego sklepu. Klienci jakie macie opinie o tym sklepie? Oddawał ktoś sprzęt na gwarancję?

To jedyna rzecz jaka mnie martwi. Podobnie jak Killer--PL mam daleko do Warszawy.

Pozdrawiam.

PS. Można dostać gdzieś jeszcze PS3 80GB+ LBP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też przymierzam się do zakupu PS3 Slim i oferta Ultimy wydaje się na razie najciekawsza. Mam tylko pytanie dotyczące samego sklepu. Klienci jakie macie opinie o tym sklepie? Oddawał ktoś sprzęt na gwarancję?

To jedyna rzecz jaka mnie martwi. Podobnie jak Killer--PL mam daleko do Warszawy.

Pozdrawiam.

PS. Można dostać gdzieś jeszcze PS3 80GB+ LBP?

szkoda że żaden sklep nie potrafi dorównać ultimie,kupiłbym tam ale jestem zwolennikiem odbioru osobistego prosto ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem! Od 9 września w mediamarkt będzie można dorwać PSslim +singstar polskie hity+2 bezprzewodowe mikrofony za 1399zł, jak nie znajdę nic atrakcyjniejszego to biore to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od 9 tylko od 4 września.

W tej samej cenie można zakupić zestaw:

konsola + killzone 2 + pilot (empik)

Ja chyba zakupię ten zestaw.

Do tego w Auchan (Płock) można kupić gry z serii platinium za 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie empik odpada. W zestawie nie ma kabelka HDMI. I cena też nie jest jakaś super wypaśna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum więc pierw chciałem wszystkich miło i serdecznie przywitać. Jako że mój X360 już mnie nie kręci, to przymierzam się do zakupu nowego ps3. I tak powstaje pytanie: Czy ten zestaw z MM, który parę postów wyżej był przedstawiony jest wart swojej ceny ( ten z singstar ) czy może poczekać jak wznowią wysyłkę w ultimie z KZ2? Nie powiem, ale zależy mi na singstarze, żebym nie musiał słuchać mojej dziewczyny, iż kupuje konsole tylko dla gier :)A KZ2 i tak sobie kupie :) A może wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać na lepsze oferty? Aż tak mi się nie spieszy. Do końca miesiąca mogę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze witam wszystkich - pierwszy post :)

1 września kupiłem ps3 slim + 2xds3 + killzone2 za 1449 zł w bielsku w sony center

także myślę, że czasem warto do nich zajrzeć a nie tylko do marketów ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×