Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w Maju kupiłem w Media Markt za 1500zł+KillZone2 i Gwarancją 24 miechy. A tak poza tym kupuj teraz bo potem normalnej 80gb nie kupisz tylko slim. A najładniejsza ona nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati nie kupiłeś konsolki z 24 miesięczną gwarancją, rok gwarancji, a potem odpowiedzialność sprzedawcy, a w MM różnie z tym bywa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja tez kupiłem w MM i jakoś mam gwarancje 24 miesiące :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 24 meichy gwarancji mam i jakoś mało mnie obchodzi od kogo byle była (Moge dac fotke papierów nawet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C4201854

Jest też wersja że zamiast kabla dostajesz pilota.

Już długo szukam modelu dla siebie i jeśli chodzi o nową to jest to najatrakcyjniejsza oferta. Wczoraj robiłem też rajd po supermarketach i marketach z mediami. Najdrożej jest w Saturnie i ElectroWorld. Najtaniej jest w MediaMarkt. Cena w supermarketach to ok.1700 zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena :) do tego 3 gry i jeszcze HDMI ja za swoja dałem 1400 z jedna gra bez HDMI wiec musiałem

dokupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w mm i mam gwarancje 12 miechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w mm i mam gwarancje 12 miechów

Ale jesteś fajny. Poprzednicy zresztą też nie gorsi ;) Mogę was dotknąć?

Temat nie brzmi gdzie kupiłem konsolę, tylko gdzie kupić konsolę? Ludzie oczekują konkretnych ofert i porad a nie oznajmiania im jaki to jestem superaśny bo mam swoją konsolę z MM a dostałem do tego 3 gry, a przy wejściu dostałem jeszcze nawet torebkę na to wszystko!

Tym razem bez ostrzeżeń :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem w sklepach czy wrzucili już Ps3 Slim i natknąłem się na takie coś:

http://www.ultima.pl...nfo.php?id=5948

http://www.ultima.pl...nfo.php?id=5803

jak to możliwe, że w normalnym sklepie są jeszcze 40 gb i w dodatku za 1100 zł taniej o 300 zł! to jakiś odpad awaryjny? bo nie sądzę by dysk był tak drogi i zauważcie, że chyba nikt nie kupuje czterdziestek bo pod 80 gb jest pełno komentarzy a pod 40gb nic...

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfromarket.pl/product-pol-1297-Sony-PlayStation-3-80GB-gra-Little-Big-Planet.html

PS3 80gb + LBP = 1199zł :)

@up

Ten zestaw chodzi po ok. 1349zł, ale ja bym brał tego wyżej, albo poszukaj zestawu z GTA IV i GT5, widziałem za 1299zł.

Po prostu lepiej zainwestować w lepszy bundle niż w ilość gier, quest for booty i GT5 to demka, uncharted full, wszystkie gry po ok. 30zł dostaniesz...

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba są ostatnie sztuki bundla GTA IV + GT5, więc szybko pytam - brać teraz czy czekać na kolejne zniżki?

http://www.cyfromarket.pl/product-pol-1156-Sony-PlayStation-3-80GB-gry-GT5-Prologue-i-GTA4-.html

Zestaw z trzema grami raczej mnie nie interesuje, zamiast Racheta i Uncharted wolę GTA IV, te dwie gry kupie sobię nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ultima ma PS3Sim+KILLZONE2 za 1299zł to czy sama konsola nie mogłaby kosztować 1199zł?? Może się zacznie wojna sklepów :biggrin:

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie bundle czasem ?

Bo w kilku innych sklepach widziałem identyczną ofertę ;)

No i cena spokojnie spadnie. Porównaj cenę sugerowaną wcześniejszą - 1599 zł - z najniższymi wtedy cenami - bodajże 1340 zł w sklepie internetowym i 1299 na allegro. PS3 slim sugerowana to 1349, więc do 1000-1100 powinni zejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie bundle czasem ?

Bo w kilku innych sklepach widziałem identyczną ofertę ;)

No i cena spokojnie spadnie. Porównaj cenę sugerowaną wcześniejszą - 1599 zł - z najniższymi wtedy cenami - bodajże 1340 zł w sklepie internetowym i 1299 na allegro. PS3 slim sugerowana to 1349, więc do 1000-1100 powinni zejść :)

tak,na pewno zejdzie , w sklepie psxestreme jest już za 1288zł z rachet&clank:quest for booty,to tylko kwestia czasu, wiadomo, każdy sklep bedzie chciał jak najwięcej sprzedać :rolleyes: tylko czemu nie sprzedają samej konsolki powiedzmy za 1200zł?? :verymad: wiem,wiem chodzi o przyciąganie klienta grą która kosztuje 50pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Łódź będzie PS3 +InFamous (może też z innymi grami) za 1299. Niby wyprzedaż lecz ja dałem w styczniu o wiele mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,mam zamiar zakupic konsolke ps3 slim i teraz nie wiem gdize,mysle zeby kupic albo w ultimie ,albo w MAKRO tylko teraz pytanie czy w makro dostane ta konsolke??i jaka by byla jej cena,bo mam karte klienta i moze bym tam taniej kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do kupna Ps3slim, tylko nie wiem gdzie .....najtaniej, makro odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 60ke, nie wyobrazam sobie braku emulacji w konsoli. MGSy przechodze cyklicznie - owiesilbym goscia ktory zabronilby mi odpalenia MGS 2 i MGS 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie ze tam nie warto czy ze ty tam nie mozesz kupic

w sensie że tam nie mogę kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum i to mój pierwszy pst więc proszę o wyrozumiałość ;p

Jestem przyszłym posiadaczem konsoli PS3 (szukam okazji XDD) i ostatnio natknąłem się na oferte PS3 80GB+Dual Schock 3+Uncharted+Ratchet i Clank: Quest for botty czy jakoś tak XD+GT5+Pilot do czarnuli wszystko razem kosztuje 1336 zł i teraz właśnie mam do was pytanie czy ta oferta jest warta zakupu?? czy może dać sobie z nią spokój?

Proszę o szybką odpowiedź

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum i to mój pierwszy pst więc proszę o wyrozumiałość ;p

Jestem przyszłym posiadaczem konsoli PS3 (szukam okazji XDD) i ostatnio natknąłem się na oferte PS3 80GB+Dual Schock 3+Uncharted+Ratchet i Clank: Quest for botty czy jakoś tak XD+GT5+Pilot do czarnuli wszystko razem kosztuje 1336 zł i teraz właśnie mam do was pytanie czy ta oferta jest warta zakupu?? czy może dać sobie z nią spokój?

Proszę o szybką odpowiedź

pozdro

z całym szacunkiem ale wątpie że ktoś chciałby się pozbyć ps3 na rzecz xbox,a bez fanboizmu... :starwars: :) zajrzyj do działu ,kupie,sprzedam,zamienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego forum i to mój pierwszy pst więc proszę o wyrozumiałość ;p

Jestem przyszłym posiadaczem konsoli PS3 (szukam okazji XDD) i ostatnio natknąłem się na oferte PS3 80GB+Dual Schock 3+Uncharted+Ratchet i Clank: Quest for botty czy jakoś tak XD+GT5+Pilot do czarnuli wszystko razem kosztuje 1336 zł i teraz właśnie mam do was pytanie czy ta oferta jest warta zakupu?? czy może dać sobie z nią spokój?

Proszę o szybką odpowiedź

pozdro

Jesli bardzo Ci zalezy, to mozesz zaryzykowac i poczekac do wrzesnia - mozliwe, ze ceny pojda jeszcze nizej. Albo poczekac na jakiegos fajnego bundla w normalnej cenie (np. ja dorwalem 80gb z GTA IV i GT 5 za 1299 zl + przesylka :) )

Sam zdecyduj - czy potrzebujesz konsole teraz, czy mozesz troche poczekac.

Edytowane przez Rabus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×