Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Posiadam router podpięty do kompa więc ok. Nie wiedziałem, że na takiej zasadzie to polega.

Edytowane przez spl1nter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, by nie rozmazywać tematu to nadal czekam w miarę możliwości na jakieś ciekawe propozycje i linki do zakupu konsoli.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem konsolę PS3 320GB wersja Slim.

Zestaw zawiera:

- Konsola PS 3 320GB,

- Pad Sony,

- Kabel zasilający, euro/czincz oraz kabel HDMI,

- Instrukcje, dokjumenty, gwarancja 24 miesiące,

- Gra Gran Turismo 5.

Konsola nowa, prosto z salonu Play.

Cena 1000 zł + 31 zł wysyłki.

Opłacało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze tak!

Żałuję, że sam nie kupiłem w Playu.

Pytanie- telefon masz w Playu? Czy tam zwyczjnie kupujesz, jak w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu zamierzam kupić PS3. Mój budżet 700 - 800 zł więc liczę tylko na używane konsole.

Znalazłem 2

http://allegro.pl/so...1600480739.html

http://allegro.pl/ps...1608474449.html

Z góry dzięki za pomoc

Lepiej dołożyć 50 zł i wybrać taki o to zestaw: http://allegro.pl/playstation-3-120-gb-slim-gw-pad-hdmi-sklep-i1593244611.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to jeszcze licytacja ;)

Oczywiścierolleyes.gif, ale złożyć ofertę np. za 760 zł i poczekać 1 dzień nie zaszkodzi. Ja zrobiłem podobnie z moim playembiggrin.gif

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiścierolleyes.gif, ale złożyć ofertę np. za 760 zł i poczekać 1 dzień nie zaszkodzi. Ja zrobiłem podobnie z moim playembiggrin.gif

Pozdrawiam.

Pewnie, a nóż widelec się "upoluje" okazję ;)

Również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to w Media markt w Nowym Sączu jest 320 gb z starterem move za 1199zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam forumową giełdę :)

Kilka dni temu kupiłem z ogłoszenia nówkę sztukę otrzymaną dwa dni wcześniej z Play-a

320GB z GranTurismo5 za 940zł

i z przyjemnością odebrałem osobiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

ostatnim czasu bardzo duzo zastanawiam sie nad kupnem konsoli, niemniej jednak mm pewne dylematy

chcialem zapytac czemu konsole z hdd 40gb sa takie tanie ( w porownaniu do reszty)? wplyw na to ma jakas ich wada wbudowana (wieksza awaryjnosc), czy moze tylko pojemnosc dysku? Czy moze te tanie konsole na allegro, to konsole po odzysku? (po YLOD czy tez zmienie lasera, i ich zywotnosc stoi pod duzym znakiem zapytania) A moze cos innego? Stanowczo odradzacie zakup takiej konsoli (hdd 40), czy da sie bez wiekszych przeszkód grac na niej (pojemnisc ma maly wplyw na konfort gry).

Z godzy dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

ostatnim czasu bardzo duzo zastanawiam sie nad kupnem konsoli, niemniej jednak mm pewne dylematy

chcialem zapytac czemu konsole z hdd 40gb sa takie tanie ( w porownaniu do reszty)? wplyw na to ma jakas ich wada wbudowana (wieksza awaryjnosc), czy moze tylko pojemnosc dysku? Czy moze te tanie konsole na allegro, to konsole po odzysku? (po YLOD czy tez zmienie lasera, i ich zywotnosc stoi pod duzym znakiem zapytania) A moze cos innego? Stanowczo odradzacie zakup takiej konsoli (hdd 40), czy da sie bez wiekszych przeszkód grac na niej (pojemnisc ma maly wplyw na konfort gry).

Z godzy dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

hej

tu masz ciekawy poradnik

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-playstation-3-2/54856/

a co do dalszych pytań

3-4 lata na konsolę sam wiesz że to dużo pewnie

więc wszystko może się zdarzyć

fat jest bardziej awaryjną konsolką do slima

ale nie znaczy że jakaś awaryjna

zależy jak ktoś uzytkował

więc ja bym się troche zastanowił dając 500-600zł za konsolę

ktora może być mocno użytkowana a jeśli ktoś o nią nie dbał to ja bym nie kupił

czy ja wiem czy są bardziej awaryjne

po prostu maja mniejszy dysk

po prostu mają już swój wiek

produkowane 2007-2008

a połowa keszu nowej to i nie tak tanio

bo serwisy są drogie

wymiana lesera ylody itp to 200zł up

więc jakbyś mial pecha mozesz kupić nową a mieć fata

grać się da jak na każdej

tylko mniej sie pomieści

tak samo jak na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś sklep gdzie można kupić PS3 160GB za 999zł , lub z jakąś ciekawą grą w zestawie. Cena do 1200zł. Choć wolałbym bez gry, no chyba że to będzie killzone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał tą gdyż ma gwarancję: http://allegro.pl/ps3-slim-gwarancja-okazja-i1616802140.html

Jeśli na gwarancji Ci nie zależy to to jest ciekawa oferta: dysk 250g i 6 gier za 900zł: http://allegro.pl/ps3-250gb-slim-gry-rewelacja-i1619523435.html

Mimo wszystko wiadomo kupowanie używanej konsoli to loteria bo nigdy się nie dowiesz co kto z nią wyczyniał, dlatego oferta z gwarancją wydaje się najpewniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co o tych powiesz ? ...

Pierwszy link do dużego przemyślenia; półtoraroczny slim to już dziadek, dobrze byłoby od razy wysłać ją na wymianę pasty która w slimach zużywa się ciut szybciej niż w Fatach (opinia naszego forumowego fachowca), to jednak koszt blisko 150zł i nie radziłbym przy takim wieku slimki z niewiadomego pochodzenia tego odkładać. TO wszystko powoduje że oferta już nie jest taka atrakcyjna, ciężko powiedzieć.

Drugi link bym olał; nie ma słowa o tym kiedy była kupiona, dorzucone gry to Crapy lub są beznadziejnie tanie np: Fifa09 kosztuje na Allegro 8zł. Ja bym to olał, nie jest to żadna okazja a wymienione akcesoria dorzucane są do każdej konsoli (normalne wyposażenie)

Trzeci link bym olał; nie trawię aukcji wystawianych na odpierdziel się a tutaj mamy klasyczny przykład. Z powodu niechlujstwa sprzedającego nie będę się wypowiadał ;) Zawsze możesz jednak wysłać do niego maila i dopytać o wiek konsoli, dowód zakupu i inne duperele.

Czwarty link; dopytaj o szczegóły, wyślij maila do sprzedającego, kiedy była kupiona i czy ma dowód zakupu ... za mało szczegółów w opisie. Nie ma co oceniać

Piąty link; sprzedający z kopertką i wysyłka 50zł ... no żart jakiś. Niech się idzie leczyć i nauczyć wystawiać porządnie aukcje ...

Szósty link; patrz opis w linku czwartym ...

Ogólnie to tyle ... wniosek; ciułaj kasę na nową konsolę ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leclerk w Kielcach

320 za 990 zł się wczoraj pokazała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi co chce kupić Ps3 z allegro....

nie kombinuj z "używkami" za 800-900zł...poszukaj dobrze,czekaj na okazje sklepową lub na okazje od tych co biorą Ps3 w Play...dołożysz z 100zł i kupisz sobie nówke z gwarancja do 1000zł spokojnie.. a i głowa wtedy spokojniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×