Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś od 22-05 macie w saturnie bezVATcie - także na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś od 22-05 macie w saturnie bezVATcie - także na zakupy

od 20 do 22 maja

Saturn we Wrocławiu, telefonicznie: "promocja nie obejmuję konsol, konsole są w dziale multimedia, dzień bez vat-u obejmuję rtv, agd, komputery)"

Cz w innych Saturnach jest inaczej ?

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym na tym forum a to z racji, że nie gram w gry :( .

Od roku leżakuje u mnie PS3 120GB CECH 2104A którą chętnie sprzedam.

Karton jest fabrycznie zapakowany nikt do niej nie zaglądał :)

Cena powiedzmy 900 pln mogę wystawić na allegro ale jak czytam wasze posty to chętnie odbiór osobisty.

Jestem ze Szczecina, ale raz w tygodniu bywam w Poznaniu, Gorzowie, Zielonej G. Koszalinie.

Jeżeli jesteś zainteresowany pis na pw lub gg 5126049

Pozdrawiam

ivoovi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz w black market dziś ktoś sprzedaje - parę postów wcześniej - przy czym na jednej z aukcji masz jeszcze 3 gry - ale pogadaj z gościem powyżej - może coś uszczkniesz - patrz na paragon - bo jak chcesz taniej kupić - to przynajmniej byś miał jeszcze gwarancję

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobry jest tekst gościa z pierwszej aukcji "konsola używana bardzo sporadycznie", a następnie "soft 3,55 kmeaw" ;)

w sumie mógł napisać, że konsola służyła tylko do oglądania filmów na blue ray, nietrafiony prezent albo inną ściemę bo często osoba kupująca chce wierzyć w takie rzeczy.

To że konsola nie nosi zewnętrznych śladów użytkowania to nie znaczy, że nie wyciskano z niej siódmych potów. To nie jest książka która po jednym przeczytaniu nosi ślady użytkowania.

Chcesz mieć swoją wymarzoną konsolę, więc spokojnie wyczekaj na promocję, a wtedy na pewno kupisz swoje nowe ps3 poniżej 1.000 zł bez ściemniania i wiesz co kupujesz.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro naj taniej ja kupowalem. albo w Media market :pardon: :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link całkiem do rzeczy, konsola z dyskiem 250Gb i prawie 10 miesiącami gwarancji, brak oryginalnego pudła ale tak w sumie to co Ci po nim ;) Sprzedający nie powala ilością komentarzy na Allegro (ma ich 44) ale w pocieszające jest że 100% stanowią pozytywy. Gdybym miał ograniczony budżet i szukał taniej używanego sprzętu to pewnie kupiłbym u niego ...

Drugi link również do przemyślenia, głównie za sprawą 5 miesięcy gwarancji które pozostały na oferowany sprzęt. W aukcji wkradło się sakramentalne; Konsola była używana sporadycznie głównie do ogladania filmów DVD, Sprzedający lubi więc sobie jaja robić z kupujących ale jak dotychczas wśród 114 transakcji znalazł się tylko jeden użytkownik któremu nie było do śmiechu i podziękował za zakup negatywem. Ogólnie to przy pierwszej opisanej aukcji wypada to dość blado, otrzymujesz to samo tylko dodatkowo w kartonie, masz o połowę krótszą gwarancję i do tego musisz wyłożyć 100zł więcej na zakup.

Pozostałych linków nie komentuje bo w moim odczuciu nie ma czego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt na Matarni widziałem dziś konsolę Ps3 z killzone 3 lub z grą Socom po 1299zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Up. Żadna promo jak widze cały czas utrzymuje się taka cena konsol MM bez akcji takich jak: wszystko bez VAT (ja skorzystałam stronę czy coś takiego wcześniej opisałam temat) :geek:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tez nie zagladalem wtedy na strone empiku. ciekawe jak teraz to rozwiaza. ja wlaczylbym o konsole za 49 zl. maja pecha w empiku, ze cos im nawalilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

szykuję się do kupna ps3.

znalazłem taką konsolę 320 GB slim za 1 149 zl + 20 zł wysyłka

http://mixmania.pl/p...slim-320gb.html

co myślicie ? warto ? ktoś może kupował w tym sklepie ?

Edytowane przez kiboll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia oferta. Ja bym kupił tą:

http://allegro.pl/ps...1641635698.html

960 zł z przesyłką za nową slim'kę. czyli 100 zł jesteś do przodu.

rzeczywiście na allegro taniej. za 1150 z grą można dostac.

mieszkam we Wrocławiu, może poczekam trochę na jakąś promocję w MM czy Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście na allegro taniej. za 1150 z grą można dostac.

mieszkam we Wrocławiu, może poczekam trochę na jakąś promocję w MM czy Saturnie.

Promocje w MM czy Saturnie są śmieszne. Normalnie konsola z grą kosztuje 1450 zł. Bez Vatu 1250. Kup najtańszą NOWĄ konsole na allegro od sprawdzonego sprzedawcy i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje w MM czy Saturnie są śmieszne. Normalnie konsola z grą kosztuje 1450 zł. Bez Vatu 1250. Kup najtańszą NOWĄ konsole na allegro od sprawdzonego sprzedawcy i po kłopocie.

Nie masz racji, ja kupiłem swoją w MM bez vatu za 1149 zł + GRA.

Ostatnio na allegro kilka razy sie przejechałem ze sprawdzonymi sprzedawcami (nie chodzi o PS3) a tak mam 100% pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja ps3 120 GB kupiłem za 980 w saturnie we wreśniu 2010, na dobra promocję czekałem około 4-5 m-cy i się doczekałem.

proponuję poczekać do wakacji, gdyż większość ludzi jedzie na urlop i na co innego wydaje kasę niż sprzęt elektroniczny.

Z drugiej strony może się okazać, że czekając na wymarzoną promocję doczekacie się ... PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też zamierzam kupić konsolę ale mam pewien dylemat. Znalazłem na allegro coś takiego

http://allegro.pl/nowa-ps3-slim-320-gb-gwarancja-24-od-ss-sprawdz-i1642714569.html

Tylko cena wydaje mi się dość niska co o tym sądzicie? A może lepiej dołożyć 100 zł i kupić

http://allegro.pl/playstation-3-slim-320gb-gwar-24m-ps3-najtaniej-i1645977651.html

Ta jest ze sklepu

A może orientuje się gdzie w Częstochowie lub okolicach kupie tanio ps3 slim? W MM itp jak narazie drogo mają mogę wydać 1200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może orientuje się gdzie w Częstochowie lub okolicach kupie tanio ps3 slim? W MM itp jak narazie drogo mają mogę wydać 1200 zł

czekać na bezvacie pytać o paragon lub ceneo czy skapiec i masz 320 na sprzedam z gt5 za 1k

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tymi konsolami ze sklepu to też taka pewna sprawa nie jest. Mój tata kiedyś pracował w jakimś tam sklepie RTV / AGD (nie pamiętam nazwy) i mi przez 2 tygodnie na wieczór przynosił ps1 i pózniej tą konsole sprzedali.

A ja swoją PS3 (250 gb) kupiłem pod koniec roku za 1500 zł z MAGiem i LBP GOTY. Trochę drogo ale pustki w sklepach były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×