Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

To żarcik był:tongue:

Wiem :),ale ja nie żartuje ,Sony na pewno wyda do 2 lat nową konsole -to bardziej niż pewne,Patcherem nie jestem,ale Wii już zdycha,xBox360 ma 6 lat i DVD już chyba im nie wystarcza,poza tym Sony zdaje sobie sprawę że jeśli jeszcze raz spóźni sie z konsolą(jak w 2006 gdzie xBox360 wyszedł wcześniej),to tym razem pościgu może nie wygrać(jak w przypadku PS3 vs xBox360 gdzie po 5 latach dopiero jest remis...). Wiem wiekszość powie że to brednie ,ale 1994-PSx,2000-PS2,2006-PS3,więc ... ? Poza tym plotka mówi że procesor graficzny w PS3 robi ta sama firma co w NGP(w PS3 na wyłączność). JA stawiam na 2012 rok :D

Katanka!!!! Co ty robisz???

Grzeszy przeciwko PS3 :D

PS

Jeśli Katanka to czyta ,to mam pytanie -ile wydałeś na te wszystkie gry i DLC -z ciekawości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeszy przeciwko PS3 :D

PS

Jeśli Katanka to czyta ,to mam pytanie -ile wydałeś na te wszystkie gry i DLC -z ciekawości ?

Jest w aukcji. Ponad 30.000 pln :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest "Gdzie kupić konsole"

Nie wiem czy była taka odpowiedz ale proponuje w SKLEPIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w aukcji. Ponad 30.000 pln :woot:

O cholera!! Masakra!! 30.000 a mnie nie stać na MX3 :D ... Katanka masz żonę i wydajesz 30.000 na gry,TY jesteś żyjącym paradoksem :D ,zastanawiam się tylko po co to sprzedajesz,nawet 1/6 nie osiągniesz a nie wierzę że ktoś kto wydał taką kase na gry z dnia na dzień rzuci nałóg....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić smycz z zapięciem na rękę do PS Move lub coś w tym stylu.

Wszystkie smycze, które znalazłem były bez zapięć.

Moja kobieta ćwicząc przed konsolą z Mel B :P za bardzo się wczuła i urwała zaczep ze smyczy.

Teraz się obawiam, że Move poleci w TV. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mac88 jak sony może wydać nowe ps jak nie ma nowego "formatu" co jeszcze raz będzie na BD gry wydawać to się nie opłaca. ps4 nie da żadnych nowych możliwości, to będzie kopia ps3. microsoft może robić nowego "iksa" bo ma na co gry ładować-- koniec dvd czas na bd, a sony co zrobi z bd przeżuci się na bd <_<. nie ma sensu, puki czegoś nowego nie wymyślą to nie zobaczymy ps4 a za szybko nie wymyślą bo BD jest nowe i musi się odpowiednio sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mac88 jak sony może wydać nowe ps jak nie ma nowego "formatu" co jeszcze raz będzie na BD gry wydawać to się nie opłaca. ps4 nie da żadnych nowych możliwości, to będzie kopia ps3. microsoft może robić nowego "iksa" bo ma na co gry ładować-- koniec dvd czas na bd, a sony co zrobi z bd przeżuci się na bd <_<. nie ma sensu, puki czegoś nowego nie wymyślą to nie zobaczymy ps4 a za szybko nie wymyślą bo BD jest nowe i musi się odpowiednio sprzedać.

Przez jakiś czas mówiło sie o nośnikach hologramowych,podobno Sony nawet coś patentowało,ale pytanie po co ? HD wymagało BD,a Ultra HD dopiero koło 2025 roku,więc sądzę że w PS4 będzie napęd do wielowarstwowej BD,w końcu obecne gry nie zajmują dużo,chyba że się je nagrywa jak GoW parę razy na płytce :D ,sprawdź sobie ile zajmują gry w dystrybucji cyfrowej :) . Wielowarstwowe BD daje możliwość nawet 200 gb -to chyba wystarczy nawet na PS4....

Pioneer opatentował płytę szesnastowarstwową, która mieści do 400 GB danych-wikipedia :)

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jak kupilem używana,tak samo gry kupuje na grymedia.pl ,wszystko działa i jest ok i oczywiscie taniej.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić smycz z zapięciem na rękę do PS Move lub coś w tym stylu.

W MediaMarkecie sa takie komplety firmy Hama, wyglada to identycznie jak oryginalne smycze (tez z zapieciem - dokladnie takim samym). Cena ok 20 - 25 zl za komplet - 4 szt.

Moja malzonka juz dwie oryginalne smycze - a wlasciwie zapiecia - zalatwila, odpinala na sile w druga strone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaMarkecie sa takie komplety firmy Hama, wyglada to identycznie jak oryginalne smycze (tez z zapieciem - dokladnie takim samym). Cena ok 20 - 25 zl za komplet - 4 szt.

Moja malzonka juz dwie oryginalne smycze - a wlasciwie zapiecia - zalatwila, odpinala na sile w druga strone :)

Wielkie dzięki, podjadę dziś po pracy zobaczyć bo już musiałem kontroler schować, bo wczoraj mojej dziewczynie wyleciał z ręki na szczęście nic się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM(gazetka) konsola320giga + killzone3 pl 1299 pln . wawa . super promocja to nie jest , ale jest kilka gierek po dobrych cenach np: fifa11pl czy battlefield 2pl za 79.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupna ps3 :P zna ktos fajne promocje wersji 160-250gb? czy poczekać na okres komunijny ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem PS3 Slim 320GB trochę większa niż potrzebujesz ale za to z GT5 :P Zobacz na zdrapcene.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem PS3 Slim 320GB trochę większa niż potrzebujesz ale za to z GT5 :P Zobacz na zdrapcene.pl

taki badziew jak te aukcje mnie nie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Planuje przerzucić się z xboxa na ps3, znalazłem takie jakie mnie interesuje na allegro, ale nie jestem pewien czy opłaca się dalej licytować. Podpowiecie? Link do AUKCJI

Edytowane przez pulpido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc ale nie musi ...

wg mnie najkorzystniej na allegro jest :) oczywiscie nowke kupic :)

Edytowane przez deathincarnation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kupno nowej konsoli ale przed zakupem na allegro przejrzyj sklepy internetowe, a bardziej niektóre mniej znane portale aukcyjne czasami są tam fajne promocje i ceny a licytowany sprzęt jest nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak kupować konsolę to nową bo niewiadomo jak poprzedni właściciel używał konsolę... Trzymanie jej w zamkniętej pułce, masa kurzu itd. :rolleyes:

Lepiej dołożyć i być pewnym. Najtaniej na allegro. Jak chcesz się jednak dobrze wysypiać kup sobie w sklepie. Wtedy masz zagwarantowaną gwarancję, a w necie to wiadomo, różnie bywa... Jak ja kupiłem to akurat była super okazja w Realu ale było to już dokładnie rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie chwilę zaraz będą święta i jak zwykle będą jakieś promocje. Szukać w Tesco, MM, Saturn oni na takie okazje robią jakieś przeceny i może będzie PS3 w atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info dla chętnych na zakup konsoli poprzez sklepy internetowe:

- Dokładne czytanie regulaminu,

- jeżeli, to jakaś spółka to sprawdzenie czy rzeczywiście jest w KRS.

- każdy sklep internetowy musi podać NIP, Regon i swoje pełne dane.

Wiele osób zwyczajnie o tym zapomina i w ten sposób daję się oszukać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o jakiejś najbliższej okazji na PS3 160 lub 320gb w sklepach typu MM,Saturn,Tesco,Carrefour ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd nam to wiedzieć? :)

Zbliżają się święta, to na pewno jakaś promocja będzie. Na takową czekam, bo kasę mam już przygotowaną, ale wolę nie pluć sobie potem w brodę, bo "mogłem poczekać', Życzcie mi powodzenia. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×