Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem, że nie chcę z PSX. (bo tam zapewne kupię konsolę jeżeli nie znajdę lepszej oferty niż u nich) A co do tej promocji to od piątku do niedzieli każdy produkt AGD i RTV w Media będzie bez vatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turus na wielką promocję nie licz, to są cwaniaki :D Podwyższyli cenę, żeby potem obniżyć, taniej niż na PSX nie kupimy :D

Wolę kupić z PSX 120gb (więcej mi nie jest potrzebne) za te 1150zł + do tego GTA IV i FIGHT NIGHT ROUND 4 + kabelek HDMI Sony, niż 250GB z grą NFS SHIFT LUB TEKKEN 6 za 1449zł, wg. mnie 250 jest za dużo 120 jest wystarczające :D

Edytowane przez szefunio1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Auchan. Zestaw z 3 grami za 1199 :)

Ale slim czy FAT? bo u mnie w mieście w Empiku jest Fat z 3 grami Ratchetem jakimś Ridge Racer 7 i Gran Turismo 5 Prologue albo Fat z Little big planet obydwie opcje po 1199zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja dzisiaj trafiłem na bdb ofertę, mianowicie sieć sklepów RTV EURO AGD przygotowała ofertę zakupów bez podatku VAT*

Konsola PS3 Slim 250Gb + FIFA 10 + kabel HDMI + pilot -> cena: 1310,66pln

* ofera ważna od 12.11 bm. do 15.11bm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300?? przeciez to jak normalna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna?? hmm pierwsze slysze i widze xD moze dlatego ze przez 10 dni w domu siedze... ale mi sie wydaje ze dosyc tanio bo np media markt ze 2 tygodnie temu slima 120 gb widzialem bez dodatkow za 1250 zł :P

Chyba ze to sarkazm to sorY: P

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ceny i promocje na ps3 ma vobis

Widzialem Vobisie Slimke 250GB z TEKKENEM 6 za 1329zł :D

Edytowane przez szefunio1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Mam pytanie; jak myslicie, czy PS3 Slim do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze troche stanieja? Wiem,ze to troche wrozenie z fusow,ale moze macie jakies swoje typy.

Obecnie (nie wiem czy tylko przez ten weekend) w Sony Centre jest promocja na Slima 250GB + voucher na sciagniecie 5 gier i taki zestaw kosztuje 1349 zl

W innym Sony Centre widzialem taki zestaw na promocji za 1269

Najchetniej kupilbym w dobrej cenie 250GB + DS3 + HDMI w zestawie. Nie potrzebuje 5 gier czy filmow, wystarczy mi np. 1:) Myslicie,ze zrobia takie zestawy na Swieta?

A tak btw: Jak myslicie, czy majac sporo lat (blizej mi do 30. smile.gif) "wypada" mi jeszcze kupic PS3? Kiedys bylem zapalonym graczem, potem wiadomo studia, praca, obowiazki

Mam ochote sprawic sobie PS3 pod choinke, mam nadzieje,ze to bedzie udany zakup smile.gif Uzywalbym jej jako odtwarzacz DVD/BR no i maszynka do grania smile.gif

Pozdrawiam serdecznie!

PS. Teraz kazdy towar sprzedany na terenie UE ma miec obowiazkowo dwa lata gwarancji (wynika to z prawa unijnego), a kto juz ja realizuje czy Sony Corp. czy Sony Polska to juz malo wazne ;)

Edytowane przez krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją konsolę prawie 3 lata temu kupiłem w Argosie za 350 funtów (60gb) tuż po przecenie. Do teraz śmiga bez zakłóceń (odpukać) i stanowi najważniejsze ogniwo w moim Centrum Domowej Rozrywki. Sieć Argos jest dostępna na terenie UK. Dziękuję za uwagę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw: Jak myslicie, czy majac sporo lat (blizej mi do 30) "wypada" mi jeszcze kupic PS3? Kiedys bylem zapalonym graczem, potem wiadomo studia, praca, obowiazki

Proste ze wypada! Jest nas tu takich jak Ty sporo ;). I na bank nie pozalujesz zakupu ani przez moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!:) Takie slowa sa mi potrzebne!:)

Jeszcze niech tylko PS3 troche stanieje albo niech daja w zestawie drugi pad i bedzie miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krakowskim Realu ( na bora i w M1) jest slimka 120GB z ratchetem i pilotem za 1099zł. Można wziąść na raty 0% z karta reaku jak ktos jest zainteresowany:) Promocja jest 21-22 listopada. Bylem wczoraj na bora i te PS3 nie mialy jakoegos wielkiego brania wiec powinny byc jeszcze dostepne.

Ja jednak się jeszcze wstrzymam z zakupem, mam nadzieje ze nie bede zalowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam. Pewnie teraz na święta będą jakieś promocje, np. +1 pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko chcę sobie zakupić konsole i mam pytanie czy opłaca się jeszcze kupować wersję grubą ? "fat" czy juz tylko najlepiej wersje "slim" ? :]

Znalazłem 2 interesujące aukcje na allegro którą lepiej brać ? może ktoś ma z tych aukcji konsole i ją poleca ?

http://allegro.pl/item813199381_konsola_playstation_ps3_80gb_z_3_grami_gratis.html + Pad

http://allegro.pl/item816883065_konsola_ps3_80gb_2_pady_dualshock_3_4console.html + 3 gry

czekam na odpowiedzi :) Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Realu zaplacisz za ten zestaw z 3 grami 1149zł, wiec masz taniej niz wyszukales na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem konsole za 1600 zł z jedną grą, jednym padem a jak teraz widzę te zajebiste zestawy z trzema grami i dodatkowym padem to mnie kurwica bierze hehe :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kolega wyżej tyle że mała różnica konsola kupiona 9 miechów temu i za 1,5k i z 1 jedną grą

p.s. bierz fatcia :D

Edytowane przez MatiVIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem ze Słupska i też szukam jakiegoś korzystnego zestawu może ktoś wie gdzie mogę się spodziewać najbliższych promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w MM/ Saturn będą promocje świąteczne. Rok temu kupiłem konsole za 1450zł z LBP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoją 120 GB slim z padem i gra motorstorm za 1400

Edytowane przez theman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mediaexpe...ad_rn_kor_5.pdf do kolegi ze Szecina zerni sobie na 4 strone tej gazetki myśle że ciekawa oferta daleko nie masz

Oferta bardzo ciekawa. Niestety raczej nie dla mnie. Promocja pewnie potrwa tylko jutro (otwarcie sklepu).

Ja konsolę opiero zakupie prawdopodobnie w weekend. Do tego na raty. Ale wielkie dzieki za link.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac,ze ta cena za PS3 w tym sklepie w Stargardzie Szczecinskim wymiata.

Ciekawe kiedy zacznie sie jakas oferta swiateczna w MM/Saturnie. Fajnie byloby gdyby cos byloby grane kolo 6.12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×