Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na szybko szukam NOWEJ PS3 z gwarancją i w dobrej cenie.

Pojemność HDD ma dla mnie drugorzędne znaczenie . Raczej SLIM.

Może być tylko konsola z padem, ewentualnie jak jakiś zestaw z grami czy innymi kontrolerami to tylko do odsprzedania bo wszystko mam.

Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PaT, skoro szukasz na szybko i jesteś z wawy najlepiej będzie jak zajrzysz do sklepów typu MM czy SATURN . Są tam konsole najczęściej z dyskiem 320 G i z jakąś gierką . cena zestawu to ok 1300-1400 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"na szybko.... 320 G z jakąś gierką . cena zestawu to ok 1300-1400 ."

Dzięki za odp. ale to nie spełnia moich oczekiwań, głównie pod kątem ceny.

Dziś przegapiłem ofertę 250GB +2 gry za 1110 z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Warto kupić PS3 Slim 160 GB, nówka nie rozpakowana z Media Markt, dwie 1 części God of War za ok 1000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ta obniżka w Marcu to zwykła plotka czy są realne szanse na tańszą PS3 ? Marzy mi się PS3 320gb z move + sports champions :D -pamietam że coś koło świąt był ten zestaw w Saturnie za 1199zł- to cała paleta poszła niemal natychmiast :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta, chyba kupię.

Polecacie ten sklep( z tego co widzę to sklep cenegei) ??? Jak wygląda gwarancja, gdyż szczerze mówiąc wolałbym kupić w zwykłym sklepie np. Satrun bo jak coś się popsuje to zanoszę na gwarancję i już, a w tym wypadku jak?

W przypadku zakupu przez internet są dwa wyjścia, skontaktować/udać się do najbliższego serwisu Sony z dowodem zakupu i podbitą kartą gwarancyjną ( większość sklepów internetowych bodajże od 2005 roku używa specjalnych naklejek, które wklejamy na miejsce pieczątki) lub pozwolić aby całym procesem reklamacji zajął się sklep ( zazwyczaj sklep zleca kuriera i odbiera od Ciebie sprzęt) niestety wtedy reklamacja wydłuża się znacznie. Dla tego polecam pierwsze wyjście i oczywiście przed zakupem obowiązkowo trzeba przeczytać regulamin sklepu, zapoznać się z opiniami (np. na ceneo) itp. bo niestety jakość obsługi naszych sklepów internetowych ( oprócz tych największych i najpopularniejszych) porównując do sklepów na zachodzie jest jeszcze na średnim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto Waszym zdaniem konsole z MM: za 320 gb z God of war 3 PL i Killozne 2 PL -cena 1099 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć który MM oferuję taką promocję? :) To jest w jakim mieście? :P

I ogólnie lepiej kupić czystą konsolę i potem jakąś gierkę czy od razu bundle? Bo z tego co widzę zazwyczaj zestaw z dwoma grami oferuje konsolę 320 gb (komu tyle potrzebne?) i 2 starsze gry/ 1 nowość (np. Killzone3). A to koszt rzędu 1400 zł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto Waszym zdaniem konsole z MM: za 320 gb z God of war 3 PL i Killozne 2 PL -cena 1099 ?

Prosze napisz gdzie mozna za tyle wzrwac. Ktory MM?

Edytowane przez Gumorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra, która akurat oferowana jest w bundlu Ci pasuje i tak byś ją kupił to wychodzi taniej w zestawie. Jak gra ci nie pasuje kup gołą, a gry dokup wg. uznania.

Prosze napisz gdzie mozna za tyle wzrwac. Ktory MM?

Przejrzałem wszystkie gazetki i taki zestaw jest tylko w Kaliszu ale za 1199. Chyba, że jest jakaś inna oferta pozagazetkowa.

http://www.mediamarkt.pl/kalisz/oferta-specjalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra, która akurat oferowana jest w bundlu Ci pasuje i tak byś ją kupił to wychodzi taniej w zestawie. Jak gra ci nie pasuje kup gołą, a gry dokup wg. uznania.

Przejrzałem wszystkie gazetki i taki zestaw jest tylko w Kaliszu ale za 1199. Chyba, że jest jakaś inna oferta pozagazetkowa.

http://www.mediamark...ferta-specjalna

Witam.Dzisiaj jest promocja u mnie w Nowym Sączu PS3 320gb Killzone 2 PL plus God of war 3 za 1099zł.Zakupiłem właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest tylko dziś w Nowym Sączu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się, bo wychodzi ok 1150 zł , a za taką cene spokojnie kupisz w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ostatnio na morele.net ps3 320gb 1174 zl +30 za przesylke uwazam, ze cena byla calkiem fajna.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się, bo wychodzi ok 1150 zł , a za taką cene spokojnie kupisz w Polsce

ale patrzyłeś z fifa czy bez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam prosbe znalezlibyscie mi ps3 slim 160gb w jakims sklepie tylko bez komentarzy typu sam se znajdz itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wyciągnę na allegro, lub na jakimś innym serwisie, PS3 za 400zł? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po samodzielnej naprawie yloda gola konsole moze znajdziesz w takiej cenie. ale dlugo pewnie ona nie podziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to najtaniej za ile kupie z całym okablowaniem, padem itp. bez gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×