Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, pierwszy Uncharted zachwyca wieloma rzeczami i wydaje się, że dwójka będzie jeszcze lepsza.

Ale multi w tej grze mi się nie widzi.

To nie jest dla mnie typ gry, gdzie multiplayer będzie zachwycać.

Myślę. że to taka zapchajdziura, rzecz o której można wspominać w innowacjach części drugiej ale nic z tego fajnego nie będzie.

Obym się mylił...

A co do kupna to poczekam na demo i opinie innych bo w tym okresie wyjdzie tyle wartych nabycia gier, że w pierwszym wypadku trzeba kupić te najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, juz w jedynce mogli dac multi, wystarczyly by same DM i TDM, w Gearsach multi daje rade a tam gameplay jest wlasciwie identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, juz w jedynce mogli dac multi, wystarczyly by same DM i TDM, w Gearsach multi daje rade a tam gameplay jest wlasciwie identyczny.

Tak mogli ale nie musieli bo gra i tak broni się samym singlem (tak jak to było w przypadku BioShock'a). Ja jestem ciekawy czy dodadzą jeszcze jakieś tryby do multi bo trochę teraz jest ubogo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pierwszy Uncharted zachwyca wieloma rzeczami i wydaje się, że dwójka będzie jeszcze lepsza.

Ale multi w tej grze mi się nie widzi.

To nie jest dla mnie typ gry, gdzie multiplayer będzie zachwycać.

Myślę. że to taka zapchajdziura, rzecz o której można wspominać w innowacjach części drugiej ale nic z tego fajnego nie będzie.

Obym się mylił...

A co do kupna to poczekam na demo i opinie innych bo w tym okresie wyjdzie tyle wartych nabycia gier, że w pierwszym wypadku trzeba kupić te najlepsze.

moze ci umknelo ale bylo multibeta i ludzie nie narzekali, chyab nawet chwalili... hmmm... i masz racje ze bedzie wiele gier wartych kupna i moge sie zalozyc o glowe ze U2 bedzie najlepsza z nich, zaraz po MW2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale multi w tej grze mi się nie widzi.

To nie jest dla mnie typ gry, gdzie multiplayer będzie zachwycać.

czemu ? Zamiast do botów, będzie się strzelać do innych graczy, bo sam system walk sprawdzał się świetnie już w jedynce. Multi w U2 nie musi być przełomowy i jakoś maksymalnie zachwycać, ale przedłużać grę moim zdaniem. Przejdę te 2 razy single i zamiast odkładać grę siadam do gry sieciowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc potwierdzone grze będziemy mieli możliwość grania z dubbingiem lub tylko polskimi podpisami. Jeśli zaś chodzi o aktorów to usłyszymy:

Jarosława Boberka jako Nathana Drake'a,

Annę Gajewską jako Chloe,

Ewę Bukowską jako Elenę,

Andrzeja Blumenfelda jako Sullivana.

W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Krzysztofa Zakrzewskiego, Piotra Bąka oraz Wojciecha Paszkowskiego.

via.Polygamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Boberek- świetny aktor, podłożył multum głosów w niedawnych produkcjach, wyjątkowy talent w tej dziedzinie. Nie mogli lepiej trafić.

Ja jednak pozostaję przy wersji angielskiej i polskimi podpisami, polski dubbing zepsułby genialny klimat i wszystko co najlepsze w Nathanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie boberek to legenda :thumbsup: Kaczor Donald, Ed, król Julian z Madagaskaru... Drake?

No skoro można być Edem to czemu nie Drake'em? :D Ja spróbuję najpierw z dubbingiem, jak mi się nie spodoba to zacznę od nowa z napisami :)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ! Każdy tylko nie on ! Nie wyobrażam go sobie w takiej roli <_< Zawsze jak będę słyszał jego głos to zamiast Drake'a widzieć będę posterunkowego z Rodziny Zastępczej :P Dobrze, że chociaż napisy będą do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ! Każdy tylko nie on ! Nie wyobrażam go sobie w takiej roli <_< Zawsze jak będę słyszał jego głos to zamiast Drake'a widzieć będę posterunkowego z Rodziny Zastępczej :P Dobrze, że chociaż napisy będą do wyboru :)

posterunkowy z rodziny to chyab jego zyciowa rola :D strasznie lubie ten serial ;) a co do lokalizacji, dobrze ze jest przyda sie tym co z angielskim sie nie lubia. ja oczywiscie zostaje przy oryginale ktory sam w sobie stanowi duuza zalete gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest szansa, że nie poznasz nawet, że to on... jak słyszysz Kaczora Donalda to raczej Ci się z Rodziną zastępczą nie kojarzy, co nie? Tak samo jakbyś usłyszał Eda... GYYYY! Ale ta bajka była poryta xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visari jakos mi na mysl nie przypominal Posterunkowego ^^ A swoja droga Boberek swietny byl, wiec licze ze i tu sie spisze.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem?

Macie do wyboru polskie głosy lub tylko napisy z udźwiękowieniem w oryginale.

Jest kolejna gra na konsole w wersji PL.

Boberek to prawdziwy dinozaur dubbingu w naszym kraju.

Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie go w roli Nathana ale poczekajmy do czasu aż usłyszymy jego głos w grze.

Jestem dobrej myśli a jak nie to zostanę tylko przy polskim tekście i oryginalnym angielskim głosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posterunkowy z rodziny to chyab jego zyciowa rola :D strasznie lubie ten serial ;) a co do lokalizacji, dobrze ze jest przyda sie tym co z angielskim sie nie lubia. ja oczywiscie zostaje przy oryginale ktory sam w sobie stanowi duuza zalete gry :)

Ja również uwielbiam rodzinę zastępczą, ale jedynie co mnie w niej irytuje to posterunkowy... tzn. nie chodzi mi tu o samego aktora bo ten jest świetny - boberek świetnie zagrał tą rolę i ciesze się, że będzie jako Nathan w U2

P.S.

Zgadnijcie co ma wspólnego Kaczor Donald z płatnym mordercą Magistrem, z Wiedźmina? Nie ma co wszechstronny chłopak z Boberka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można też zapominać o genialnym narratorze z Inspektora Erektora, którym jest właśnie Boberek :biggrin:

Nate jest w dobrych rękach, chociaż i tak dubbing odpalę pewnie tylko na chwilę, żeby zobaczyć to brzmi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uwielbiam rodzinę zastępczą, ale jedynie co mnie w niej irytuje to posterunkowy... tzn. nie chodzi mi tu o samego aktora bo ten jest świetny - boberek świetnie zagrał tą rolę i ciesze się, że będzie jako Nathan w U2

P.S.

Zgadnijcie co ma wspólnego Kaczor Donald z płatnym mordercą Magistrem, z Wiedźmina? Nie ma co wszechstronny chłopak z Boberka ;)

no posterunkowy to idiota, taki stereotypowy polski policjant. jego relacje z jedrula sa po prostu obledne. no i fakt faktem aktor bardzo dobry i wszechstronny, z dubbingiem napewno poradzi sobei bardzo dobrze jak zwykle. wciaz jednak pozostane przy oryginale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze, mam nadzieje ze teraz wszystkie exclusivy beda wychodzic PL + ENG. Na Hardzie pewnie włacze po Angielsku, ale na Crushing to juz Boberkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać Linde ale cóż :). Trudno zostaną mi polskie napisy z angielskim :).

Skillz0r - Będą tylko od SCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest szansa, że nie poznasz nawet, że to on...

Ano, w Killzone2 tez podkładał głos ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie możliwość grania i bez dubbingu i bez napisów?

Tak, tylko trzeba będzie dokupić specjalną przystawkę Sony (chyba 12,99 $), która zasłania napisy na ekranie. Dubbing można będzie wyłączyć w opcjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko trzeba będzie dokupić specjalną przystawkę Sony (chyba 12,99 $)

Ciekawe, czy jest kompatybilna z filmami blurej i wstecznie kompatybilna z filmami dividi, może lepiej będzie kupić silvertejpa, pytanie co na to plazama? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać Linde ale cóż :) .

wtf?! :fool:

Drake i Linda to nie synonimy, tylko antonimy ... :fool:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×