Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam twierdze, ze 10-12h jest idealna dlugoscia gry dla mnie :) w dzisiejszych czasach nie wszyscy maja czas (i ochote) zeby siedziec po 30h nad jedna gra... a tak bede mogl sobie spokojnie przejsc caly watek fabularny i zajac sie multi :) ci to chcialiby dluzszej gry: mozecie masterowac trofea :P platynka wam na pewno zajmie wiecej niz 30h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze nie widziałem tutaj na forum linka do rozgrywki w polskiej wersji językowej która znajduje się na http://tvgry.pl/ zapraszam do oglądania i komentowania tego materiału, jak dla mnie tym razem postarali się z dubbingiem. Co do dyskusji na temat długości rozgrywki wydaje mi się że 10h jest wystarczającą długością gry, trzeba pamiętać że nie wszystkie gry oferują nam aż tyle godzin zabawy przy jednym tytule na Single Player, z czego nasz Multi zapewne wydłuży i to znacznie czas rozgrywki :) Kolejna sprawa to dyskusja na temat premiery tej gry na allegro znalazłem kilka aukcji w której rzekomo wysyłać będą gre 16 października niektóre że 23 października wątpie że ktoś to bardziej sprecyzuje, ale jeśli się opierać na jakimś portalu to wydaje mi się że Gry-Online mają prawidłową date jest to 16.10.09 a jak będzie w rzeczywistości to i tak pewnie zobaczymy. Co do samej gry to przeszedłem Uncharted: Drake's Fortune nie jeden raz, a co do następnej części to czekam z niecierpliwością po tych wszystkich filmikach recenzjach na IGN i innych stronach naprawde będzie warto, mam nadzieje że później się zgadamy na wspólne granie na necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h jak na dzisiejsze standardy to dobra liczba, dodać do tego ukończenie gry na crushing, multiplayer plus co-op, zapowiada się masa gameplayu z najwyższej półki.

PS. Widziałem śnieg w pierwszym levelu... coś niesamowitego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem snieg tylko w multi :P i wyglada swietnie, ale chyba woda w pierwszej czesci wieksze wrazenie na mnie robilo :P

gdzie widziales ten snieg dokl? :P moze masz juz U2 w lapkach? moze wiesz cos czego my nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem snieg tylko w multi :P i wyglada swietnie, ale chyba woda w pierwszej czesci wieksze wrazenie na mnie robilo :P

gdzie widziales ten snieg dokl? :P moze masz juz U2 w lapkach? moze wiesz cos czego my nie? :D

a moze ogladal material na http://tvgry.pl/?ID=619 ? zamiast byc ignorantem bys zajrzal w to, co ludzie postuja zanim zaczniesz ich wysmiewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem zamiaru go wysmiac.... jezeli tak to odebrales (i on) to moge wykasowac ta czesc postu... chcialem wlasnie wiedziec gdzie to zobaczyl :/ a ze ujalem to w takie slowa (moim zdaniem calkiem smieszne, a nie wysmiewajace) to juz inna sprawa :/ ostatnio co sie nie napisze w tym temacie to afcio musi atakowac :)

koniec offu....

P.S. dzieki za filmik

EDIT: po ogladnieciu tych pierwszych minut musze stwierdzic, ze.... ten snieg jednak wyglada tak samo genialnie jak woda w pierwszej czesci :D

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem zamiaru go wysmiac.... jezeli tak to odebrales (i on) to moge wykasowac ta czesc postu... chcialem wlasnie wiedziec gdzie to zobaczyl :/ a ze ujalem to w takie slowa (moim zdaniem calkiem smieszne, a nie wysmiewajace) to juz inna sprawa :/ ostatnio co sie nie napisze w tym temacie to afcio musi atakowac :)

koniec offu....

P.S. dzieki za filmik

EDIT: po ogladnieciu tych pierwszych minut musze stwierdzic, ze.... ten snieg jednak wyglada tak samo genialnie jak woda w pierwszej czesci :D

afcio nie atakuje, tylko afcio nie lubi jak ktos nie czyta postow w temacie, a postuje swoje. na dodatek, sugerowalbym popracowac na doborem slow i emotikon, bo to co napisales na gorze brzmi jak nasmiewanie sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam posty i bylem pewny, ze link podawany wczesniej pokazuje po prostu dubbing pl (ktory juz wczesniej widzialem), a nie pierwsze minuty gry :] zreszta nie bylo to nigdzie podkreslone.... dlatego sie zapytalem :) i od teraz nie bede uzywal zadnych emotow zeby nie wprowadzac Cie w blad

i moge zapytac, ktory masz juz lvl w U2 bo widze, ze kazda wolna chwilke na ta gre poswiecasz :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofam swoj glos w ankiecie na gre roku :D (glosowalem na MW2:P) po tym poczatku i zreszta innych filmikach, po prostu nie ma sensu nic mowic, kazdy widzi sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam posty i bylem pewny, ze link podawany wczesniej pokazuje po prostu dubbing pl (ktory juz wczesniej widzialem), a nie pierwsze minuty gry :] zreszta nie bylo to nigdzie podkreslone.... dlatego sie zapytalem :) i od teraz nie bede uzywal zadnych emotow zeby nie wprowadzac Cie w blad

i moge zapytac, ktory masz juz lvl w U2 bo widze, ze kazda wolna chwilke na ta gre poswiecasz :)

21 lvl, prawie 22. wolno mi leci bo malo gram w coop'a a tam najwiecej i najlatwiej sie kasy nabija na levele. wole pograc w TDM, a jak sie trafi TDM RPG only to jestem w niebie :) jakos nie moge sie do Plunder przekonac, bo niestety nie mam zgranej ekipy znajomych do tego, a granie z random'ami to nie to samo. mam nadzieje ze jak wyjdzie full to bedzie lepiej z dostepnoscia znajomych.

jeszcze pozwole sobie ponownie zapostowac ten trailer: http://www.gametrailers.com/video/gc-09-uncharted-2/54364

muzyka w menu bety mnie nakrecila na ten trailer do tego stopnia ze ogladalem go z 20 razy pod rzad i dalej sie nie nudzi. soundtrack tej czesci bedzie rownie epickie jak nie lepszy niz czesci poprzedniej.

wkurza mnie tylko jedna rzecz - gra poszla do tloczni, recenzencji maja juz swoje kopie, tlumaczenia sa gotowe - dlaczego musimy czekac do 23 pazdziernika!? (premiera w EU, 13-16 pazdziernik w USA).

swoja droga grim, nie szczedz emot'ow w postach bo po to one sa, zeby je dawac, tylko z glowa :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaak TDM RPG jest po prostu genialny :) zwlaszcza w "lodowej jaskini" :) w sumie dziwne, ze za coopa sie dostaje tyle pkt, a za bardziej wymagajace mecze druzynowe prawie nic (no chyba, ze gracz bardzo wymiata)....

a udalo Ci sie moze znalesc na ktorym lvl dostaje sie jakie dopalacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaak TDM RPG jest po prostu genialny :) zwlaszcza w "lodowej jaskini" :) w sumie dziwne, ze za coopa sie dostaje tyle pkt, a za bardziej wymagajace mecze druzynowe prawie nic (no chyba, ze gracz bardzo wymiata)....

a udalo Ci sie moze znalesc na ktorym lvl dostaje sie jakie dopalacze?

ale jak? srednio co dwa levele pojawiaja sie nowe pierdolki w sklepiku - skiny postaci, dopalacze, taunt'y itp. sklep jest po R1 w menu wyboru typu gry w jaki chcesz grac. kupujesz za kase ktora zarabiasz w MP. oddzielna waluta jest tez w singlu w reckach. moge sie mylic, ale za nia bedzie mozna chyba kupic bonusy w postaci slowmotion, skinow do postaci - czyli te rzeczy, ktore dostawalo sie za medale w Drake's Fortune.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym wszystkim :) mialem tylko nadzieje, ze jest gdzies lista co pojawia sie w sklepiku na danym lvl naszej postaci (np tak jak w fat princess: za ile pkt jaka range dostaniemy)

myslalem, ze po osiagnieciu 20lvl dostane jakies nowe bajerki do kupienie (chociazby jakies postacie), a tu dupa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak klikniesz na rzecz, ktora cie interesuje X'em to wyswietli Ci sie na ktorym levelu sie odblokowuje mozliwosc jej kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, tego akurat nie wiedzialem i to wlasnie mi bylo potrzebne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie koncowka tego review, byla tam mowa o 10h singla, tylko 10h ... mam nadzieje ze dynamika rozgrywki to wynagrodzi ladnie : )

Jeśli nie zginiesz ani razu i polecisz z opisem, bez samodzielnego odszukiwania skarbów, to pewnie wyjdzie 10 godzin. Zagrawszy normalnie nie będziesz miał powodów do narzekań. Zagrasz kilka razy i zapomnisz, ze to "tylko" 10h.

PS. Jak będą traktowani "betowcy" w pełnej wersji? Dostaną to co wywalczyli teraz, czy jadą od zera? Pytam bo nie podoba mi się wizja ginięcia co chwila w mezach z ludźmi grającymi wypasionymi postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze trzeba bedzie od poczatku zaczynac :) ale nawet druzyna skladajaca sie z graczy na niskich poziomach potrafi niezle dokopac :) bardzo fajnie jest to wszystko wywazone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zginiesz ani razu i polecisz z opisem, bez samodzielnego odszukiwania skarbów, to pewnie wyjdzie 10 godzin. Zagrawszy normalnie nie będziesz miał powodów do narzekań. Zagrasz kilka razy i zapomnisz, ze to "tylko" 10h.

PS. Jak będą traktowani "betowcy" w pełnej wersji? Dostaną to co wywalczyli teraz, czy jadą od zera? Pytam bo nie podoba mi się wizja ginięcia co chwila w mezach z ludźmi grającymi wypasionymi postaciami.

otoz w U2 nie ma przekozackich perkow - wszystko sa tylko troche fajne, ale bardzo wywazone i pozwalaja Ci na skupienie sie na wlasnym stylu gry. nie ma tu takich przekozackich perkow jak Martyr z CoD4, a bronie zbiera sie z planszy i zarowno level 1 jak i level 40 maja taka sma szanse sie do nich dobrac. a jak wyjdzie full to bedzie reset - jeden z dev'ow o tym wspominal w wywiadzie nt. multi.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze trzeba bedzie od poczatku zaczynac smile.gif ale nawet druzyna skladajaca sie z graczy na niskich poziomach potrafi niezle dokopac smile.gif bardzo fajnie jest to wszystko wywazone

No to super. Bardzo mnie to cieszy. Co prawda multi w tej grze jest mi niezbyt potrzebny, ale jak się okazuje tryb fabularny na tym nie ucierpiał, więc szafa gra. Zagram zapewne wiele meczy, szczególnie interesuje mnie tryb co-op. Dzięki za te informacje. Już się nie mogę doczekać UNCHARTED2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ultima zmienila date premiery gry z 23 na 16 pazdziernika - czyli chyba dostaniemy gre w tym samym tygodniu co amerykanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety z zamowienie w Ultimie bede musial zrezygnowac... cos mi sie dziwnie wydaje, ze w dzien premiery w media lub saturnie bedzie uncharted + jakis film za taka sama kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ultima zmienila date premiery gry z 23 na 16 pazdziernika - czyli chyba dostaniemy gre w tym samym tygodniu co amerykanie :)

COOOO? To chyba zamowie przedpremierowe wydanko pierwszy raz w zyciu.

@up

nasza premiera jest pozniej...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz mi powiedziec, ze u nas w sklepach gra pojawi sie dopiero 23, a zamowienia z Ultimy przyjda juz ok 16? :) to byloby genialnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie pomylilem, przesunieto w ogole premiere, w USA jest 13-ego, a u nas 16-ego, 3 dni pozniej ... szkoda, HAMerykanie juz pewnie przejda wiekszosc gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie pomylilem, przesunieto w ogole premiere, w USA jest 13-ego, a u nas 16-ego, 3 dni pozniej ... szkoda, HAMerykanie juz pewnie przejda wiekszosc gry.

no i co z tego ze amerykanie beda mieli skonczone wiekszosc gry? a teraz nie przeszkadza Ci ze recenzenci juz swoje poprzechodzili? bo przeciez to ta sama sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×