Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj to sie dowiesz...

Mi sie zdaje ze chodzilo mu o to iz praktycznie nic nowego z tego newsa sie nie dowiadujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy demo, które będzie dostępne dzisiaj będzie się czymś różnić od obecnej bety? Może jakieś nowe mapy? Aktualnie gram w betę i nie wiem czy ściągać demo jak się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy demo, które będzie dostępne dzisiaj będzie się czymś różnić od obecnej bety? Może jakieś nowe mapy? Aktualnie gram w betę i nie wiem czy ściągać demo jak się pojawi

na 99% sie niczym roznic nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wasze demo 1.5gb wazy ? jesli tak to pewnie to bedzie to samo, bo demko ktore ma dzis byc, bedzie tyle zajmowac, przygotujcie sie do sciagania >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ma być ok 20 wiec jeszcze 1,5h :)

Miejmy nadzieje i że przy okazji jego wypuszczenie nie zapchają im się serwery. Naprawdę ciekawi mnie ta gra, jeszcze na żadne demo tak nie czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku wypowiedzi chciałem wszystkich powitać gdyż to mój debiut na tym forum ;)

Mówiąc czy też pisząc krótko w temacie tym, chciałem tylko dodać, że też nigdy jeszcze tak nie czekałem na demo :) mam nadzieje ze o 20 00 rozpocznie się masowe ściąganie również dla nas, Polaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku wypowiedzi chciałem wszystkich powitać gdyż to mój debiut na tym forum ;)

Mówiąc czy też pisząc krótko w temacie tym, chciałem tylko dodać, że też nigdy jeszcze tak nie czekałem na demo :) mam nadzieje ze o 20 00 rozpocznie się masowe ściąganie również dla nas, Polaków ;)

Witam ;)

Demo w USA - 11 AM czyli u nas bedzie to wlasnie godzina 20, wiec panowie, pozostaje nam poczekac, ale najgorsze bedzie sciaganie, 1.5 giga troche zajmie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus ludzie po co spamujecie? Wystarczyło, że jedna osoba o tym napisała... Zaraz zacznie się kasowanie postów. Czytałem przed chwilą recenzje na ploygamii i wystawili U2 najwyższą notę. Ehh, byle do premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze ze jest przycisk raport - Panowie, prosze sie nauczyc wreszcie ze g.... nas obchodzi ze macie juz 9 MB, ze bedziecie mieli za godzinke, a juz na pewno nie jestesmy informacja turystyczna zeby podawac ze juz jest demko na EU - kazdy moze chyba sam wejsc i sprawdzic a nie byc smierdzacym leniem. ale jak widac, na glupote nie ma rady i nawet warny mod'ow nie dzialaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, grafika cudna, lecz czasami rozmazana (nie wiem czemu - przynajmniej takie mam wrażenie). Tryb zadania wgł. mnie jest najlepszy, ale inne też są kozackie (co-op!) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, grafika cudna, lecz czasami rozmazana (nie wiem czemu - przynajmniej takie mam wrażenie). Tryb zadania wgł. mnie jest najlepszy, ale inne też są kozackie (co-op!) :)

zamazana czasami jest bo wlacza sie tzw. depth of field czyli glebia pola. obiekt na ktorym sie skupiasz jest przez to ostrzejszy za to cala reszta staje sie troche bardziej zamazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mega rozczarowany tym demem. Owszem - grafika i gameplay wymiataja, ale fakt, ze gra sie z gosciami z bety co juz maja gre rozpracowana na czesci pierwsze mocno zniecheca do grania. I to ile trzeba wladowac do typa, zeby padl, no na litos boska, czegos takiego chyba jeszcze w historii gier wideo nie bylo. Nie ma absolutnie zadnej mozliwosci, zeby na jednym magazynie ubic dwoch kolesi, bo ledwo starcza na jednego, doslownie. Head Shoty to juz w ogole przegiecie - 90% tego co wladowales w typa musi pojsc w glowe, zeby wpadl HS, to wyglada az nielogicznie, 20 strzalow w leb przyjac i jeszcze stac... No i mecze nierankingowe - nie potrafie sobie wyjasnic czemu grajac meczyk z kumplami nie mozna zdobywac kasy/expa, przeciez gra sie na tych samych zasadach i na tych samych mapach co na rankingowych, ze co, ze niby moi znajomi sa gorsi od innych czy jak?? Jutro postaram sie wiekszosc dnia spedzic przy U2:AT by sie wkrecic i przekonac, ale i tak mam przeczucie, ze ta gra jest juz u mnie skreslona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mega rozczarowany tym demem. Owszem - grafika i gameplay wymiataja, ale fakt, ze gra sie z gosciami z bety co juz maja gre rozpracowana na czesci pierwsze mocno zniecheca do grania. I to ile trzeba wladowac do typa, zeby padl, no na litos boska, czegos takiego chyba jeszcze w historii gier wideo nie bylo. Nie ma absolutnie zadnej mozliwosci, zeby na jednym magazynie ubic dwoch kolesi, bo ledwo starcza na jednego, doslownie. Head Shoty to juz w ogole przegiecie - 90% tego co wladowales w typa musi pojsc w glowe, zeby wpadl HS, to wyglada az nielogicznie, 20 strzalow w leb przyjac i jeszcze stac... No i mecze nierankingowe - nie potrafie sobie wyjasnic czemu grajac meczyk z kumplami nie mozna zdobywac kasy/expa, przeciez gra sie na tych samych zasadach i na tych samych mapach co na rankingowych, ze co, ze niby moi znajomi sa gorsi od innych czy jak?? Jutro postaram sie wiekszosc dnia spedzic przy U2:AT by sie wkrecic i przekonac, ale i tak mam przeczucie, ze ta gra jest juz u mnie skreslona.

Masz racje, sama grafika jest super ale jako gra multiplayer coś za bardzo nie jest dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba wladowac do typa, zeby padl, no na litos boska

ojj prawda, pruje w goscia i pruje a on nic..

grafika bardzo ładna, gameplay tez ok. Ale ta gra nie nadaje się do multi, imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cope na misje ( co bylo w zwiastunie i na targach co gre sie przechodzi~ło ) jak sie nazywa - jest to dostepne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zalewacie farmazony ta gra to mega wypas dawno się tak nie ubawiłem grajoc online wkoncu coś innego niż stanie na spawnie i naparzanie zero chaosu . kilzona rozwala na części pierwsze ;D a to ze grajo ludzie z bety sory nikt nie powiedział ze na początku będzie łatwo ja po 4 godzinach gry juz daje sobie rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilzona rozwala na części pierwsze ;D

No wlasnie juz w KZ2 ilosc ammo potrzebna do powalenia typa i sadzenie HS to jak dla mnie porazka, myslalem, ze gorzej sie juz nie da, ale panowie z ND pokazali jak sa utalentowani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zywy nie przesadzaj - jak z kazda gra trzeba sie przyzwyczaic, nauczyc sie spawnpoint'ow poszczegolnych broni, znalezc odpowiednia taktyke na kazda plansze itp. nie mozesz oczekiwac ze z marszu wejdziesz i bedziesz wymiatal. pomimo tego ze mam 32 level i tam mam mecze w ktorych dostaje becki ale gram dalej zeby byc coraz lepszym. gra sie swietnie nadaje na multi ktory jest zrobiony REWELACYJNIE!

odnosnie headshot'ow - bardzo latwo sie je pakuje, ale ze snajperki lub Desert Eagle :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzi~łem , nie wiem jak wy ale jezeli cope bedzie na zasadzie singla - biore w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i mecze nierankingowe - nie potrafie sobie wyjasnic czemu grajac meczyk z kumplami nie mozna zdobywac kasy/expa, przeciez gra sie na tych samych zasadach i na tych samych mapach co na rankingowych, ze co, ze niby moi znajomi sa gorsi od innych czy jak??

po to byś z kumplami nie nabijał statystyk i expa jak było w przypadku K2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale tak samo moge zrobic z typkami z rankingowego, wystarczy zgadac sie przez HS i nabijac co tam sie da... A mi chodzi o mozliwosc grania w mniejszej liczbie osob jak 2vs2 czy 3vs3, a nie caly czas 5vs5, do tego jak juz wspomnialem z typami z 20-30lvl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki, swiezak ze mnie i nie gralem w jedynke, przed wzieciem sie za druga czesc warto sobie najpierw pograc/przejsc jedynke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto tylko trzeba wrecz ;) Ja w te wakacja zakupilem wlasnie U:DF, zeby nie zaczynac od drugiej czesci, i musze powiedziec, jest to jedna z lepszych gier w jakie mi przyszlo grac w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szału. Gra się nawet przyzwoicie, ale zdecydowanie nie czułem takich emocji i nie miałem takiego pozytywnego wrażenia jak np. po battlefield 1943. Ale jako dodatek do single player całkowicie wystarcza.

Przed chwilą grałem deatchmatch 'pistolet i granat'. W mojej drużynie miałem oprócz siebie jeszcze jedną osobę, a graliśmy przeciwko pięciu ludziom. Przegrać przegraliśmy, ale jedynie 38 : 50. Grało się fajnie;]

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×