Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

no i co z tego ze amerykanie beda mieli skonczone wiekszosc gry? a teraz nie przeszkadza Ci ze recenzenci juz swoje poprzechodzili? bo przeciez to ta sama sytuacja.

A no przeszkadza mi to ze wszystko jest tak zajebiscie niezorganizowane, nie rozumiem po co te glupie pytania retoryczne, dobrze chociaz ze to sony, i premiera bedzie punktualna, w przypadku innych gier spoza M$/Sony polska nawet w europie sie nie znajduje, a co do recenzentow, co to w ogole za smieszny argument? Oni musza napisac recenzje jeszcze przed wyjsciem gry i zachecic jak najwieksze grono do kupienia jej co jest w interesie graczy a szczegolnie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no przeszkadza mi to ze wszystko jest tak zajebiscie niezorganizowane, nie rozumiem po co te glupie pytania retoryczne, dobrze chociaz ze to sony, i premiera bedzie punktualna, w przypadku innych gier spoza M$/Sony polska nawet w europie sie nie znajduje, a co do recenzentow, co to w ogole za smieszny argument? Oni musza napisac recenzje jeszcze przed wyjsciem gry i zachecic jak najwieksze grono do kupienia jej co jest w interesie graczy a szczegolnie producenta.

z recenzentami taki sam argument jak twoj placz ze amerykanie juz beda konczyli jak ty zaczniesz grac. straszne... zreszta, to tak jak z feriami zimowymi - Ci ktorzy koncza zazdroszcza tym ktorzy zaczynaja, a Ci ktorzy zaczynaja smieja sie w twarz tym ktorzy koncza :P

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś chwile w betę, po prostu mistrzostwo świata grafika jak na razie najlepsza na PS3 (RE5 było blisko) Masa świetnej zabawy Ogólnie najlepsza strzelanina za pleców :). Utwierdzam się w przekonaniu ze to będzie gra roku.

Ocena za betę: 9+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o swietnie :) kolejny gracz w bete :) pozbierajmy sie jakos to na serwerze bedziemy robic poploch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj placz

placz? ty chyba nie wiesz co piszesz, mam prosbe, wez ten swoj kwas ktory na co druga osobe w tym temacie wylewasz i wetknij go sobie w dupe :)

napisalem tylko szkoda ze amerykanie juz wiekszosc gry przejda, a ty robisz mi wyklad jakbym ci puscil 3 wiazanki prosto w oczy, jak szukasz pretekstow do dowartosciowania sie to idz na forum dzieci neo czy cos, tam czesto kazdy sie przyczepia o byle gowno do kogos, bo wg mnie o wielkie nic sie przyczepiles.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kulturalnie i na temat Panowie czy wolicie żeby posty wam znikały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

placz? ty chyba nie wiesz co piszesz, mam prosbe, wez ten swoj kwas ktory na co druga osobe w tym temacie wylewasz i wetknij go sobie w dupe :)

napisalem tylko szkoda ze amerykanie juz wiekszosc gry przejda, a ty robisz mi wyklad jakbym ci puscil 3 wiazanki prosto w oczy, jak szukasz pretekstow do dowartosciowania sie to idz na forum dzieci neo czy cos, tam czesto kazdy sie przyczepia o byle gowno do kogos, bo wg mnie o wielkie nic sie przyczepiles.

wiekszosci postu nie skomentuje bo zal klawiatury natomiast zapytam sie poraz kolejny - dlaczego szkoda ze amerykanie przejda wiekszosc gry? wytlumacz mi to bo naprawde nie rozumie.

@cwir - z mojej strony kulturalnie i na temat jest jest, nikogo nie wyzywalem przynajmniej.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosci postu nie skomentuje bo zal klawiatury natomiast zapytam sie poraz kolejny - dlaczego szkoda ze amerykanie przejda wiekszosc gry? wytlumacz mi to bo naprawde nie rozumie.

To dlaczego mi napisales PM'a z zalem do mnie oto iz jakos chamsko sie do ciebie odnosze ? sam sobie przeczysz, publicznie zgrywasz chojraka i ze niby ci to wisi, a na pm sie czepiasz o to, wszystko mowi samo za siebie, widac jakim czlowiekiem jestes. Koncze z toba te jalowa dyskusje.

@cwir

wybacz ale jak ktos sie czepia o TAKIE COS, i takie szopki odwala tu i na pm. to po prostu nie rozumie co kims takim motywuje, wiem tylko ze denerwuje mnie takie cos.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego mi napisales PM'a z zalem do mnie oto iz jakos chamsko sie do ciebie odnosze ? sam sobie przeczysz, publicznie zgrywasz chojraka i ze niby ci to wisi, a na pm sie czepiasz o to, wszystko mowi samo za siebie, widac jakim czlowiekiem jestes. Koncze z toba te jalowa dyskusje.

@cwir

wybacz ale jak ktos sie czepia o TAKIE COS, i takie szopki odwala tu i na pm. to po prostu nie rozumie co kims takim motywuje, wiem tylko ze denerwuje mnie takie cos.

zeby skonczyc dyskusje, trzeba ja najpierw zaczac - niestety, nie raczysz dalej odpowiedziec na moje pytanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC tej dyskusji. Każdy kolejny post nie na temat znika i warn. Wracamy do Uncharted 2: Among Thieves.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby skonczyc dyskusje, trzeba ja najpierw zaczac - niestety, nie raczysz dalej odpowiedziec na moje pytanie :(

Skoro chcesz wiedziec to ci powiem, chcialem byc w pierwszej 10-tce osob ktore zdobeda platyne w U2 (w falloucie 3 uplasowalem sie na 7-ym miejscu) a przez taki numer raczej moge o tym zapomniec, to wszystko, lekkie oburzenie ot co. Coz, pozostaje mi tylko konkurowac z ekipa ktora tez chciala to zrobic, czesto takie numery robimy, ot cala filozofia.

@cwir

napisalem to po tobie >.< jak uznasz to za stosowne, usun.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz wiedziec to ci powiem, chcialem byc w pierwszej 10-tce osob ktore zdobeda platyne w U2 (w falloucie 3 uplasowalem sie na 7-ym miejscu) a przez taki numer raczej moge o tym zapomniec, to wszystko, lekkie oburzenie ot co. Coz, pozostaje mi tylko konkurowac z ekipa ktora tez chciala to zrobic, czesto takie numery robimy, ot cala filozofia.

@cwir

napisalem to po tobie >.< jak uznasz to za stosowne, usun.

no i teraz jest cacy :) szczerze, domyslalem sie ze chodzi o platyne. ale z drugiej strony - czy to az takie wazne kiedy platyna wpadnie? wazne ze wpadnie :) a Uncharted to akurat taka gra, ktora czlowiek sie powinien delektowac a nie zaliczyc szybki numerek. przynajmniej takie jest moje zdanie. chociaz rozumiem, ze niektorzy maja swoj styl grania i swoje priorytety (przy czym nie staram sie nikomu ublizac, gdyz sam lubie trofea zbierac :) ).

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i teraz jest cacy :) szczerze, domyslalem sie ze chodzi o platyne. ale z drugiej strony - czy to az takie wazne kiedy platyna wpadnie? wazne ze wpadnie :) a Uncharted to akurat taka gra, ktora czlowiek sie powinien delektowac a nie zaliczyc szybki numerek. przynajmniej takie jest moje zdanie.

Jak mowilem, mam ekipe znajomych (3 osoby u mnie na osiedlu) z ktora czesto probujemy osiagnac takie wyniki w pierwszej dziesatce, i nie chodzi tu juz o sama platyne, tylko o zgrzewke piwa dla wygranego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to bylo nawet na temat :). Trzymajmy poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zgodnie z zapowiedzia gra bedzie lepsza od jedynki ktora byla i jest moja ulubiona gra, to moim zdaniem na ta gre warto wydac kazde pieniadze. Gra jest poprostu cudowna laczy w sobie wszystkie cechy gier ktore lubie , strzelanka, action, poszukiwanie skarbow etc...

pozdrawiam maniakow Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku dni Uncharted 2 z 9 miejsca wskoczył na 3 na liście Amazon z pośród najchętniej kupowanych gier. A do premiery niemal miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo się zdziwiłem że prawie nigdzie nie ma ofert tej wersji - na tej aukcji nie pisze ale czy to będzie w STEEL booku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol gra w bete U2. Jak on to zrobił ? :ninja:

15 września lub później zdobył kod z np. IGN, bo akurat rozdawali? Też bym chętnie zobaczył nowe mapy w akcji, grałem tylko na dwóch w czerwcu, no ale nic, trzeba czekać tym razem do 29 września. :D

A co do tych steelboxów. Wcześniej miały nie być na sprzedaż, bardzo dziwne, miały być tylko do wygrania w konkursach np. Tak miało być, widocznie coś się zmieniło. Ale to dobrze, pewnie Empik lub mm albo Saturn będą mieli te wersję w dniu premiery. :)

Edytowane przez Guti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 września lub później zdobył kod z np. IGN, bo akurat rozdawali? Też bym chętnie zobaczył nowe mapy w akcji, grałem tylko na dwóch w czerwcu, no ale nic, trzeba czekać tym razem do 29 września. :D

A co do tych steelboxów. Wcześniej miały nie być na sprzedaż, bardzo dziwne, miały być tylko do wygrania w konkursach np. Tak miało być, widocznie coś się zmieniło. Ale to dobrze, pewnie Empik lub mm albo Saturn będą mieli te wersję w dniu premiery. :)

do wygrania mialo byc 200 edycji kolekcjonerskich! (kolekcjonerka =/= steelbook). te bedzie mozna normalnie kupic. tamtych kolekcjonerek nie, chyba ze znajdzie sie jakis wafel co bedzie sprzedawal na ebay'u po astronomicznych cenach.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wygrania mialo byc 200 edycji kolekcjonerskich! (kolekcjonerka =/= steelbook). te bedzie mozna normalnie kupic. tamtych kolekcjonerek nie, chyba ze znajdzie sie jakis wafel co bedzie sprzedawal na ebay'u po astronomicznych cenach.

Na pewno sie ktos znajdzie chetny zysku :), ale watpie ze jakis polak wpadnie w posiadanie tego.

edit: nowy gameplay http://tvgry.pl/?ID=624 na prawde genialny, nie moglem sie powstrzymac zeby go obejrzec, autor filmu skipuje cutscenki takze spoilerow nie ma, i jest pokazana jedna zaskakujaca opcja :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sie ktos znajdzie chetny zysku :), ale watpie ze jakis polak wpadnie w posiadanie tego.

edit: nowy gameplay http://tvgry.pl/?ID=624 na prawde genialny, nie moglem sie powstrzymac zeby go obejrzec, autor filmu skipuje cutscenki takze spoilerow nie ma, i jest pokazana jedna zaskakujaca opcja :)

Gra to czysta poezja, perfekcja. Chciał bym zagrać już dziś a tu czekaj 23 dni ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×