Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam robi ktoś może zrzuty ekranu z jakimiś fajnymi momentami z Uncharted 2 ?? Całkiem ciekawy jest ten edytor "filmów" używacie go ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 będzie mieć co-opa - ale online czy na split-screenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten cały manewr z przesuwa jem premiery się zbytnio nie podoba, człowiek organizuje sobie wolne w robocie od piątku a tu takie niespodzianki... No ale i tak lepiej niż mieli by opóźnić premierę, tak czy tak ja będę musiał poczekać do piątku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten cały manewr z przesuwa jem premiery się zbytnio nie podoba, człowiek organizuje sobie wolne w robocie od piątku a tu takie niespodzianki... No ale i tak lepiej niż mieli by opóźnić premierę, tak czy tak ja będę musiał poczekać do piątku :(

Spokojnie Wujek Cie kocha , gra będzie w przyszłym tygodniu. :)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten cały manewr z przesuwa jem premiery się zbytnio nie podoba, człowiek organizuje sobie wolne w robocie od piątku a tu takie niespodzianki... No ale i tak lepiej niż mieli by opóźnić premierę, tak czy tak ja będę musiał poczekać do piątku :(

przezorny zawsze ubezpieczony :D Ja na wszelki wypadek wzialem wolneod srody na całe 11 dni! 11 dni z uncharted. Wczoraj zeby sie jeszcze bardziej nakrecic na ten tytuł obejrzałem sobie na YT zakonczenie jedynki...10 razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie konkretne. Bo nikt tak naprawde na nie nie odpowiedział. Czy będzie tryb KOOPERACJI online , aby przejść cała grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie konkretne. Bo nikt tak naprawde na nie nie odpowiedział. Czy będzie tryb KOOPERACJI online , aby przejść cała grę?

Już Ci odpowiedziałem, że nie będzie takiej możliwości. Co-op jest ale misje będą zupełnie inne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na dostawe w moim sklepie :D Gra mioodna, jest super grywalna.. Narazie gram w demko... no i wlasnie.. Dziwna rzecz zauwazylem na moim ekranie:

00e91d37410e56da.jpg

3ef20f4f34f67676.jpg

Zwroccie uwage na prawy dolny rog ekranu.. Widac tam taki "kwadracik" bialy.. I dzieje sie to dosc czesto, ze z rohu wylania sie taka figurka.. Ma ona przewaznie kolor bialy, ale wystepuje takze w zielonej i czerwonej barwie.. Raz kwadrat byl rozowy z biala obramnowka XD Nie mam pojecia skad sie to bierze i czy to normalne.. Po uruchomieniu gy pojawia sie animacja i cos w stylu "nacisnij start blabalbal".. W tym momecie kwadratu nie ma.. Klikam start i magicznym sposobem zawsze wylania sie z rogu ekranu.. W innych grach tego nie mam (min. w becie maga).. Wiec pytam was: Co to ma kuchnia byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro posprzątam ten temat, więc jak ktoś chce by jego post wylądował w śmietniku to zapraszam do dyskusji, gdzie najszybciej kupić U2.

Przypominam, że jest specjalny spam topik od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w multi od prawie miesiąca i po prostu miażdży takie Killzone czy Halo. Jedynie co mi przeszkadza w becie to długość szukania graczy. Z tego co pamiętam to w poprzedniej becie tych błedów nie było. Już odliczam godziny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadzam sie z toba w zupelnosci :D Nawet sie nie spodziewalem, ze U2 bedzie mial taki "wyczesany" multi!!! Sprawa oczywiscie sprzeczna, ale mi osobiscie dawno sie tak fajnie nie gralo po sieci jak w kontynuacje Uncharteda.. Ta dynamika, te uniki, wyskoki i akrobatyczne ucieczki z pola walki :D Ta gra miazdzy!!! Na ten rok nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba: U2, MW2....

PS. Pomoze mi ktos w sprawie, opisanej przeze mnie kilka postow wyzej? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadzam sie z toba w zupelnosci :D Nawet sie nie spodziewalem, ze U2 bedzie mial taki "wyczesany" multi!!! Sprawa oczywiscie sprzeczna, ale mi osobiscie dawno sie tak fajnie nie gralo po sieci jak w kontynuacje Uncharteda.. Ta dynamika, te uniki, wyskoki i akrobatyczne ucieczki z pola walki :D Ta gra miazdzy!!! Na ten rok nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba: U2, MW2....

PS. Pomoze mi ktos w sprawie, opisanej przeze mnie kilka postow wyzej? :(

To normalne z tym kwadracikiem. U mnie też on sie pojawia :) bez paniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne z tym kwadracikiem. U mnie też on sie pojawia :) bez paniki

No nie wiem ja takiego czegoś nie mam. Według mnie to wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze SINGLE czy MULTI ciśniecie? Tylko szczerze chłopaki :D Ja cisne Multi i tyle. Singla se chyba na święta zostawie ale nie jestem pewien jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi nie ucieknie, zamierzam przejść najpierw kampanię w multi :) A czy będę pierwszy na świecie czy 10 tysięczny mnie nie interesuje, poza tym wiem że to niemożliwe. Dlatego najpierw single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi nie ucieknie, zamierzam przejść najpierw kampanię w multi :) A czy będę pierwszy na świecie czy 10 tysięczny mnie nie interesuje, poza tym wiem że to niemożliwe. Dlatego najpierw single.

nie ma kampanii w multi chyba ze masz na mysli coop'a, ale to sa tylko misje osadzone w lokacjach z singla ale z single nic nie majace wspolnego ;/

ja najpierw singla bo fabula mnie ciagnie i chce uniknac jak najwiecej spoilerow ktore zaczna sie pojawiac w temacie to przemierze przy czym czesc zapewne bedzie nieoznakowana. a potem jeszcze raz, i jeszcze raz i tyle razy zebym sie nacieszyl + platynke zgarnal. a nastepnie multi na spolke z amerykanskim Demons Souls.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście, że najpierw single, chyba na hard wezmę od razu. W końcu cały czas mam trening w postaci multi, ok inny dmg, ale rozgrzewka i tak dobra. Platynę też będę robił, bo prosta jak drut. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne z tym kwadracikiem. U mnie też on sie pojawia :) bez paniki

Dzieki wielkie :D W takim razie sprawa zamknieta :P

Ps. Kto ma w planach kupno / gra w demo dodawac do friends :P Musze tylko HS zakupic.

Maciek268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogien idzie singiel i nie ma o czym gadac, potem na przemian multi kompetytywny i kooperacyjny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy ogień singla biorę, wyciskam wszystkie trofea i dopiero multi. Zawsze jak gra ma multi to najpierw wszystko robię w singlu żeby w necie się nie zbłaźnić niskim poziomem skilla albo, że czegoś nie będę wiedzieć (ustawienie przycisków, jakieś sztuczki). Oczywiście platynka musi być :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobra giera, w pracy będzie czym czas wypełnić wink.gif

Jak dla mnie ta gierka flashowa to jakaś żenada. Sorry, ale to bardziej odstrasza potencjalnych kupców(chociaż wiem że nikt nie będzie brał pod uwagę tej gierki flashowej gdy będzie myślał nad zakupem U2). Reklama tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gierka flashowa to jakaś żenada. Sorry, ale to bardziej odstrasza potencjalnych kupców(chociaż wiem że nikt nie będzie brał pod uwagę tej gierki flashowej gdy będzie myślał nad zakupem U2). Reklama tragiczna.

A ja myslę, że potencjalnych nabywców U2 juz nic nie odstraszy ;) fakt, że z U2 ten flash nie ma zbyt wiele wspólnego, już bardziej przypomina to pierwsze Prince of Persia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×