Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do wrażliwych spoilermaniaków. :)

Po co jest ten temat? Może powinien zostać otworzony dopiero po premierze gry? A może w ogóle go być nie powinno, bo przecież nie każdy kupi grę 16-stego. A co z tym co kupi tydzień później? Dla niego osobno zamknijmy temat, żeby przypadkiem się czegoś nie dowiedział.

Przeszkadza Wam czytanie o tym co się dzieje w grze? Nie wchodźcie tu. Poczytacie sobie jak skończycie grać. Takie jest moje zdanie na ten temat, z którym oczywiście nie trzeba się zgadzać, tylko uważam, że wiele osób jest wręcz podjarana myślą, że coś więcej wycieknie przed premierą i po to zagląda na Forum i do tego tematu. Tymczasem tu tylko spoiler, spoiler, spoiler, usuńcie to bo spoiler, dajcie warna bo spoiler. Kurza dupa, bo to jest temat o Uncharted i jakby się ktoś nie domyślił dzielimy się tu między innymi wiadomościami na temat tej gry.

Więcej już nie będę na ten temat pisał.

Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wrażliwych spoilermaniaków. :)

Po co jest ten temat? Może powinien zostać otworzony dopiero po premierze gry? A może w ogóle go być nie powinno, bo przecież nie każdy kupi grę 16-stego. A co z tym co kupi tydzień później? Dla niego osobno zamknijmy temat, żeby przypadkiem się czegoś nie dowiedział.

Przeszkadza Wam czytanie o tym co się dzieje w grze? Nie wchodźcie tu. Poczytacie sobie jak skończycie grać. Takie jest moje zdanie na ten temat, z którym oczywiście nie trzeba się zgadzać, tylko uważam, że wiele osób jest wręcz podjarana myślą, że coś więcej wycieknie przed premierą i po to zagląda na Forum i do tego tematu. Tymczasem tu tylko spoiler, spoiler, spoiler, usuńcie to bo spoiler, dajcie warna bo spoiler. Kurza dupa, bo to jest temat o Uncharted i jakby się ktoś nie domyślił dzielimy się tu między innymi wiadomościami na temat tej gry.

Więcej już nie będę na ten temat pisał.

Miłego dnia :)

Nie uwazam ze temat powinien zostac zamkniety, ale jezeli ktos chce przekazac informacje dotyczace gry, ktore w jakims stopniu zepsuja komus doswiadczenie z gry w singla (czyt. podadza jakis fakt ktory zdradzi co sie stanie pozno w grze itp) to niech to kurde zrobi w spoiler tagu. Czy to tak trudno pojac kill?

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek, że tak powiem 'pre-order' (jak na razie) i chyba łatwym jest do przewidzenia fakt, że powinien on nieść przesłanie o tym "co będzie" a nie o tym "jak to ująć". Te wysublimowane wywody na temat spoilerów to ewentualnie można by pociskać w temacie "Dyskusje nt. FORUM ". Panie daj Pan spokój! Takie ripostowania to zwykle rzeka postów - a i po co.

Proponuję przy każdym wątku do gry przed premierą dopisywać : "wchodzisz na własną odpowiedzialność". Strach się bać!

Osoby, które chcą mieć totalny surprise fabularny w ogóle nie powinny wchodzić na takie wątki ot co bo przecież zdarzyć się może, że Ktoś przypadkiem coś niepotrzebnie napisze i będzie wojna światów!

Trzeba się bowiem liczyć z tym, że są również Osoby, które swoimi zdolnościami "detektywistycznymi" wyskrobują najdrobniejsze wartościowe informacje i pragną się nimi podzielić - triumfując tym swój osobiście zaszczytny wyczyn.

Nigdy się Wszystkim nie dogodzi. Takie życie.

Edytowane przez AGArtha
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że zobaczyłem te screeny, przynajmniej teraz będę na to przygotowany i nie spotka mnie to samo rozczarowanie co w pewnym momencie w jedynce. A już myślałem, że zrezygnują z takich idiotycznych pomysłów:down:. Mimo to gra to absolutny must-have dla fanów pierwszej części, z resztą nie tylko dla nich.

Ja nie chcialem wiedziec co jest w tych "spoilerach". Spoko niech sobie beda, byle ukryte. Mozna gadac o gameplayu, grafice itp ale ta gra jest jak film i oprocz grania zajebiscie sie ja tez oglada. A jak ogladam film to nie chce wiedziec co sie w nim pojawi bo to psuje przyjemnosc z ogladania po raz pierwszy. Po to wiec sa spoiler tagi zeby moc dalej rozmawiac o grze, ale miec wybor czy sie chce sobie popsuc wrazenia czy nie.

Wiec daruj sobie takie teksty ziomek moze co? Rownie dobrze mogles napisac co tam jest... A tak to moja bloga nieswiadomosc sie poszla j.. bo twoja "zaszyfrowana" wiadomosc nawet debil wyczai. Ehhh...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcialem wiedziec co jest w tych "spoilerach". Spoko niech sobie beda, byle ukryte. Mozna gadac o gameplayu, grafice itp ale ta gra jest jak film i oprocz grania zajebiscie sie ja tez oglada. A jak ogladam film to nie chce wiedziec co sie w nim pojawi bo to psuje przyjemnosc z ogladania po raz pierwszy. Po to wiec sa spoiler tagi zeby moc dalej rozmawiac o grze, ale miec wybor czy sie chce sobie popsuc wrazenia czy nie.

Wiec daruj sobie takie teksty ziomek moze co? Rownie dobrze mogles napisac co tam jest... A tak to moja bloga nieswiadomosc sie poszla j.. bo twoja "zaszyfrowana" wiadomosc nawet debil wyczai. Ehhh...

Dokladnie cwir, mimo iz nie ogladalem spoilera, jestem prawie pewien co tam jest :\ ... mimo wszystko bede sobie wmawiac "a moze jednak sie myle" wiec jakis element zaskoczenia moze pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 od gamereactor dostal 8/1o :x

Grafika: 10

Grywalnosc: 8

Muzyka: 7

Dlugosc gry: 7

a co to jest gamreactor? serio. bo nie wiem -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest gamreactor? serio. bo nie wiem -.-

To taka norweska strona, która za każdym razem zaniża oceny by prowokować dyskusje. A tak naprawdę chodzi o to żeby mieć wejścia na stronę. Tani sposób zdobywania popularności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka szwedzka gazeta, ostatnio porownywala F3 do Shifta

Edytowane przez rirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto był dzisiaj w Arkadii ?? :) Ja byłem, przeszedłem początek gry i grafika rzeczywiście piękna skacze się też fajnie... i tyle w sumie :) Więcej nie powiem ze względu na panujące warunki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w betę multiplayera? Mam takie pytanie zdobyłem już na multi 12 level. Czy gdy będe miał pełna wersję bede miał taki sam czy będe musiał nabijać go od początku?

A tak ogólnie to mapy na multi bardzo fajne :D szczególnie jaskinia lodowa i świątynia. Tylko ten polski dubbing taki udawany jakiś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w betę multiplayera? Mam takie pytanie zdobyłem już na multi 12 level. Czy gdy będe miał pełna wersję bede miał taki sam czy będe musiał nabijać go od początku?

A tak ogólnie to mapy na multi bardzo fajne :D szczególnie jaskinia lodowa i świątynia. Tylko ten polski dubbing taki udawany jakiś...

Chyba kazdy w tym temacie gral w te bete ...

I tak, bedziesz musial od nowa nabijac wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w betę multiplayera? Mam takie pytanie zdobyłem już na multi 12 level. Czy gdy będe miał pełna wersję bede miał taki sam czy będe musiał nabijać go od początku?

A tak ogólnie to mapy na multi bardzo fajne :D szczególnie jaskinia lodowa i świątynia. Tylko ten polski dubbing taki udawany jakiś...

przy takich postach, z calym szacunkiem, sie zalamuje...

tak, ktos gral w bede multiplayera. nie, levele beda resetowane czyli bedziesz musial nabijac od poczatku. jak sie polski dubbing nie podoba zmien na angielski. wybacz jezeli wydaje sie byc agresywny, ale ludzie powinni nauczyc sie poczytac pare stron wstecz - to nie boli a syf sie nie tworzy przynajmniej w temacie.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie chciałem tylko spytać o resetowanie leveli a że przy okazji wypowiedziałem się o dubbingu i mapach to chyba nic złego. Fakt może się trochę spóźniłem ale nie ciągnijmy tej dyskusji chciałem spytac tylko o levele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dwie mapy team vs team i muszę powiedzieć, że gra jest cudowna. Wspaniale mi się gra z tym systemem osłon, wspinaniem się itp.

Czemu tylko dwa razy grałem xd? Po drugiej grze, chciałem dołączyć do nowej. Pojawiła się lista graczy i "oczekiwanie na gracza" i tak bez końca, chociaż graczy online było ~6k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie chciałem tylko spytać o resetowanie leveli a że przy okazji wypowiedziałem się o dubbingu i mapach to chyba nic złego. Fakt może się trochę spóźniłem ale nie ciągnijmy tej dyskusji chciałem spytac tylko o levele.

Chodzi właśnie o to , że o tym czy się levele resestują ludzie pytają na prawie każdej stronie tego tematu bo nie chcę im się poprzedniej strony przejrzeć bo są za leniwi :P

Ktoś tu porównał fabułę U2 do filmu kategorii C i chyba nieco przesadził... Jak dla mnie można to porównać do mocnego B albo nawet przy dziejszych gniotach wchodzących do kin jako A= (na szynach ;P). Film kategorii C to np. taki w którym przez 1,5 godziny ucinają sobie kończyny w "widowiskowy" sposób a na końcu główna zła postać atakuje główną bohaterkę biustonoszem z wbudowanymi wiertałami (Drill bra albo po japońsku doriru bra co brzmi bardziej komicznie). I to nie mój przykładowy wymysł tylko autentyk, ale zapomniałem tytułu :P

Co do premiery gry to może pracuje ktoś w jakimś markecie typu Saturn lub MM i wie kiedy będą mieli U2 na magazynie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o to , że o tym czy się levele resestują ludzie pytają na prawie każdej stronie tego tematu bo nie chcę im się poprzedniej strony przejrzeć bo są za leniwi :P

Ktoś tu porównał fabułę U2 do filmu kategorii C i chyba nieco przesadził... Jak dla mnie można to porównać do mocnego B albo nawet przy dziejszych gniotach wchodzących do kin jako A= (na szynach ;P). Film kategorii C to np. taki w którym przez 1,5 godziny ucinają sobie kończyny w "widowiskowy" sposób a na końcu główna zła postać atakuje główną bohaterkę biustonoszem z wbudowanymi wiertałami (Drill bra albo po japońsku doriru bra co brzmi bardziej komicznie). I to nie mój przykładowy wymysł tylko autentyk, ale zapomniałem tytułu :P

Co do premiery gry to może pracuje ktoś w jakimś markecie typu Saturn lub MM i wie kiedy będą mieli U2 na magazynie ;) ?

co do fabuly wydaje mi sie (w koncu nie gralem, ale mam w pamieci czesc pierwsza) ze spokojnie nie jest gorsza od takiego IJ. i umowmy sie to nei jest dramat psychologiczny ktory musi byc pokrecony jak swinski ogon. bedzie to solidna fabula, imho duzo lepsza niz wiekszosc filmow akcji ktore ogladalem ostatnimi czasy (bylo ich sporo) a u2 to wlansie film akcji. w sumie to musze sie przyznac ze hype na ta wlasnie gre dziala na mnie jak nigdy, nawet kolejne epici w wowie ida w niepamiec ;D hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do fabuly wydaje mi sie (w koncu nie gralem, ale mam w pamieci czesc pierwsza) ze spokojnie nie jest gorsza od takiego IJ. i umowmy sie to nei jest dramat psychologiczny ktory musi byc pokrecony jak swinski ogon. bedzie to solidna fabula, imho duzo lepsza niz wiekszosc filmow akcji ktore ogladalem ostatnimi czasy (bylo ich sporo) a u2 to wlansie film akcji. w sumie to musze sie przyznac ze hype na ta wlasnie gre dziala na mnie jak nigdy, nawet kolejne epici w wowie ida w niepamiec ;D hehe.

ja rzucilem WoWa dla tej gry (po to zeby miec wiecej czasu ogolnie na granie na PS3 :P) i dlatego ze byl juz powoli nudny...czego nie mozna powiedziec wlasnie o grach na konsole :)

swoja droga - znajomy ktory ma juz gre w USA (wygral Fortunes Hunter Edition) mowi ze gra ma nowe logo i wyglada z boku zupelnie inaczej niz stare gry co jest troche wkurzajace jak sie ma w sobie dusze kolekcjonera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga - znajomy ktory ma juz gre w USA (wygral Fortunes Hunter Edition) mowi ze gra ma nowe logo i wyglada z boku zupelnie inaczej niz stare gry co jest troche wkurzajace jak sie ma w sobie dusze kolekcjonera :(

epic_fail.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do fabuly wydaje mi sie (w koncu nie gralem, ale mam w pamieci czesc pierwsza) ze spokojnie nie jest gorsza od takiego IJ. i umowmy sie to nei jest dramat psychologiczny ktory musi byc pokrecony jak swinski ogon. bedzie to solidna fabula, imho duzo lepsza niz wiekszosc filmow akcji ktore ogladalem ostatnimi czasy (bylo ich sporo) a u2 to wlansie film akcji. w sumie to musze sie przyznac ze hype na ta wlasnie gre dziala na mnie jak nigdy, nawet kolejne epici w wowie ida w niepamiec ;D hehe.

Zauważcie podobieństwo do Piratów z Karaibów, czyli są momenty akcji, humoru ciągle coś się dzieje. Dlatego uwazam że porównywanie tej gry do Tomb Raidera jest błędne - Lara gra sama nie walczy z ludźmi tylko tygrysami itd. i ogólnie... taka smutna jest. Dlatego moim zdaniem Drake bije ja na głowie a co do podobieństwa z Indianą Jonesem to dla mnie jest remis bo lubię obu tych kolesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu porównał fabułę U2 do filmu kategorii C i chyba nieco przesadził... Jak dla mnie można to porównać do mocnego B albo nawet przy dziejszych gniotach wchodzących do kin jako A= (na szynach ;P). Film kategorii C to np. taki w którym przez 1,5 godziny ucinają sobie kończyny w "widowiskowy" sposób a na końcu główna zła postać atakuje główną bohaterkę biustonoszem z wbudowanymi wiertałami (Drill bra albo po japońsku doriru bra co brzmi bardziej komicznie). I to nie mój przykładowy wymysł tylko autentyk, ale zapomniałem tytułu tongue.gif

Dlaczego A na szynach? Pierwsza gra ma fabułę na poziomie dobrego filmu, a obecnie takich nie kręcą zbyt wiele, więc nie ma się czego czepiać. UNCHARTED2 nie będzie się różnił w tym aspekcie od poprzedniczki. Nie może sobie na to pozwolić.

DORIRU BURA. wink.gif

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego A na szynach? Pierwsza gra ma fabułę na poziomie dobrego filmu, a obecnie takich nie kręcą zbyt wiele, więc nie ma się czego czepiać. UNCHARTED2 nie będzie się różnił w tym aspekcie od poprzedniczki. Nie może sobie na to pozwolić.

DORIRU BURA. wink.gif

chyba masz na mysli dobrych filmow kasowych nie kreca zbyt wiele, bo tak naprawde kreca sporo dobrych filmow, ale nie sa rozdmuchiwane, tak zwane filmy bardziej ambitne ;) ale zeby bylo na temat to powiem ze podobienstwa do piratow nie widze zadnego, sceny akcji przeplatane z zaabwnymi etc? to na dobra sprawe mozna podpiac pod wiele filmow, od chocby szklana pulapka? nomen omen nate jest chyba tak samo zywotny jak john :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×