Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Może rzeczywiście na padzie system obrażeń a'la css by nie był za fajny :tongue: . A co tych bugów to raczej częściej sie zdarzają w dod, bo gram w css ponad rok i tylko kilka razy gość gostał banie a mu nie zabrało hp. Ale to zależy też od serwera na którym grasz ( ping, tickrate itp). W U2 jeszcze denerwuje mnie zbyt skuteczny system walki wręcz. Miałem kilka akcji, w których jestem ranny, koleś stoi 2-3 metry ode mnie i wciska kwadrat i zabija mnie pięścią. Tak jakby sie teleportował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik krzychu dnia 05 październik 2009 - 16:45 napisał

Metal box, edycja kolekcjonerska jest w nakładzie bodajże 200 sztuk i to w Ameryce!!

Nie. Błąd. To, co było pokazane w linku to edycja kolekcjonerska przeznaczona na rynek UE, zaś ta druga, gdzie jest 200 sztuk to "jedyna" wersja stworzona specjalnie dla USA (nie mają tego samego co my mamy w naszej kolekcjonerce, a my w zamian nie mamy dostępu do ich limitowanych 200 sztuk). W naszej edycji kolekcjonerskiej są złote bronie, dodatkowe 2 skiny dla postaci i chyba inne pudełko z tego co się orientuję.

Edytowane przez Cloudstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już wiele wersji kiedy ma być premiera Uncharted 2. Więc zadam pytanie czy ma ktoś jakieś oficjalne źródło w którym jest podana data premiery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna data premiery gry w Europie to 16 październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizsze obrazki moga zostac uznane za SPOILER! Ogladac na wlasna odpowiedzialnosc :)

http://i760.photobuc...38/DSC00557.jpg

http://i760.photobuc...38/DSC00030.jpg

http://i760.photobuc...38/DSC00028.jpg

Cytujac jeden obrazek: Oh my God! WHAT IS THAT!? :) Mi sie podoba :)

Co mnie kurwa pokusiło żeby zerknąć :\\\ btw po co pchacie takie foty na forum?

Niepotrzebna pokusa ... lipa na maxa

TO jest jebany spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie kurwa pokusiło żeby zerknąć :\\\ btw po co pchacie takie foty na forum?

Niepotrzebna pokusa ... lipa na maxa

TO jest jebany spoiler

nie rozumiem? bylo ostrzezenie? bylo? nie masz silnej woli? twoj problem. ja tam nie patrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna data premiery gry w Europie to 16 październik.

Właśnie pojawiają się słuchy, że niby w Polsce premiera jest 14 października i wydaję mi się, że to nawet bardzo prawdopodobne. Już widzę płacz ludzi którzy zamówili pre-ordery, jak ludzie zaczną grać kilka dni wcześniej, gdy im pan z MM albo Saturna przyniesie "przedpremierowo" z magazynu ich egzemplarz :rolleyes: Zacytuję wypowiedź kolesia z MM jak pytałem o Infamous kilka dni przed premierą : "Na półce jeszcze nie ma bo wystawimy w dzień premiery, ale jest już na magazynie i mogę panu przynieść." :teehee:

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nadziałem na jeden posrany spoiler. Teraz każdy post ze spoilerem w tym temacie jest raportowany. Pieprzę to; jak nie umiecie robić prawdziwych spoilerów to niczego nie piszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie kurwa pokusiło żeby zerknąć :\\\ btw po co pchacie takie foty na forum?

Niepotrzebna pokusa ... lipa na maxa

TO jest jebany spoiler

Ja się nadziałem na jeden posrany spoiler. Teraz każdy post ze spoilerem w tym temacie jest raportowany. Pieprzę to; jak nie umiecie robić prawdziwych spoilerów to niczego nie piszcie...

Kali nie cyta po polskiemu? W moich postach zawsze oznaczam spoilery, nie pisze co spoilery zawieraja poza spoilerami. Ogolnie mowiac -j ak ktos nie ma silnej woli jak juz napisal kolega wyzej, to jego problem :) A koledze lst sugerowalbym miecho rzucac na podworku a nie na forum. Natomiast imatix'owi tylko jedno powiem - naduzywanie funkcji Raportowania jest karalne na forum - oznaczone spoilery regulaminu nie lamia wiec uzywanie funkcji Raport jest bezpodstawne.

Właśnie pojawiają się słuchy, że niby w Polsce premiera jest 14 października i wydaję mi się, że to nawet bardzo prawdopodobne. Już widzę płacz ludzi którzy zamówili pre-ordery, jak ludzie zaczną grać kilka dni wcześniej, gdy im pan z MM albo Saturna przyniesie "przedpremierowo" z magazynu ich egzemplarz :rolleyes: Zacytuję wypowiedź kolesia z MM jak pytałem o Infamous kilka dni przed premierą : "Na półce jeszcze nie ma bo wystawimy w dzień premiery, ale jest już na magazynie i mogę panu przynieść." :teehee:

Ultima na napisana na swojej aukcji na allegro ze gry beda wysylali przed premiera jeszcze - dzis poslalem im mejla jak bardzo wczesniej beda wysylali :) Jak tylko dostane odpowiedz to poinformuje.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówię o tobie. Ktoś inny napisał tekst ze spoilerem w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówię o tobie. Ktoś inny napisał tekst ze spoilerem w środku...

no to fakt - takie cos to mega swinstwo i takich toto raportuje sam od razu :)

jeszcze odnosnie od kiedy bedzie sprzedawane U2 - jutro moj znajomy ze stanow idzie po odbior swojej kopii z sieci sklepow Target w jego miescie...

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam na jakieś promocje z filmem na BD. Ciekawe czy się doczekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fakt - takie cos to mega swinstwo

Mega świństwo to jest jak wasz przyjaciel grzeje wam żonę gdy jesteście w wojsku.

Bez przesady z tą nagonką na spoilery. Co to przedszkole, że nie można powiedzieć , że jednak Czerwony Kapturek przeżyje?

Dla mnie to jest śmieszne, bo i tak później najważniejsze jest strzelanie z pukawek. Ale ok, zgłaszajcie. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce poznać fabułę gry, która nie przymierzając nadaje się dla filmów kategorii C ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, znowu jakieś pieprzone

potworki, jak nie zombie to takie coś

Christ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega świństwo to jest jak wasz przyjaciel grzeje wam żonę gdy jesteście w wojsku.

Bez przesady z tą nagonką na spoilery. Co to przedszkole, że nie można powiedzieć , że jednak Czerwony Kapturek przeżyje?

Dla mnie to jest śmieszne, bo i tak później najważniejsze jest strzelanie z pukawek. Ale ok, zgłaszajcie. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce poznać fabułę gry, która nie przymierzając nadaje się dla filmów kategorii C ;)

dziwne ze wszystkie serwisy recenzujace U2 stwierdzily ze nie jeden film przygodowy najwyzszej kategorii moglby sie zawstydzic przy fabule Uncharted 2 :P po to jest spoiler tag zeby go uzywac nie uwazasz?

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentując tzw. spoiler:

Czy wy naprawdę sądziliście, że twórcy nie wrzuca Yeti do tej gry? Przecież mamy cały poziom w Himalajach, a z jakim nadnaturalnym paskudztwem kojarzą się Himalaje? Właśnie z Yeti.

To nie jest spoiler, to jest, który może się nasunąć sam po przejściu pierwszej gry, popatrzeniu na jej styl i zastanowieniu się co twórcy mogliby wpakować do drugiej części.Jeżeli by nie dali tego stworka, to według mnie gra, która pretenduje do emulowania Indiany Jonesa nie wywiązałaby się z zadania.

A obrazki są fajne. Ciekawe jak trudno się będzie toto zabijało. I czy będzie jedno czy w ilościach masowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega świństwo to jest jak wasz przyjaciel grzeje wam żonę gdy jesteście w wojsku.

Bez przesady z tą nagonką na spoilery. Co to przedszkole, że nie można powiedzieć , że jednak Czerwony Kapturek przeżyje?

Dla mnie to jest śmieszne, bo i tak później najważniejsze jest strzelanie z pukawek. Ale ok, zgłaszajcie. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce poznać fabułę gry, która nie przymierzając nadaje się dla filmów kategorii C wink.gif

W UNCHARTED chodzi o strzelanie? Nie wydaje mi się. Jest tam rewelacyjna przygoa z bardzo przyzwoitym scenariuszem, obecne filmy mogą się schować, a Ty piszesz o kategorii C. Trochę to nie na miejscu... Strzelanie to element potrzebny do pchnięcia fabuły i nic więcej. Z jedynki możnaby zrobić bardzo fajny film CG, gdyby jakoś to sensownie poskładali. Z 2 będzie tak samo, a jeśli nie to D będą mieli spory minus, na co jednak się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to jest spoiler tag zeby go uzywac nie uwazasz?

Tak. Ale nie można się na każdego rzucać z pazurami jak wklei jakiegoś screena. Na dobrą sprawę to nawet okładki by nie można pokazać, bo widać na niej jak Nathan wisi nad przepaścią! Ojej co to będzie, dlaczego mi to zrobiliście, teraz już nie będzie tego zaskoczenia, buuuu.

A co do fabuły. Nikt jeszcze nie zrobił filmu wiernie oddającego to co się działo w grze. Zawsze fabuła jest na nowo pisana, bo po prostu w grze jest zbyt uboga, żeby nakręcić 1.5 godzinny film. Co z tego, że fajna? Resident, Tomb Raider... wszystko się nie nadaje. I tak samo będzie z Uncharted, którego gdzieś już tam kręcą. Wyssą fabułę z dużego palucha u stopy, bo chcąc nakręcić fabułę z gry zmieściliby się w 10 minutach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do fabuły. Nikt jeszcze nie zrobił filmu wiernie oddającego to co się działo w grze. Zawsze fabuła jest na nowo pisana, bo po prostu w grze jest zbyt uboga, żeby nakręcić 1.5 godzinny film. Co z tego, że fajna? Resident, Tomb Raider... wszystko się nie nadaje. I tak samo będzie z Uncharted, którego gdzieś już tam kręcą. Wyssą fabułę z dużego palucha u stopy, bo chcąc nakręcić fabułę z gry zmieściliby się w 10 minutach.

Nie jest zbyt uboga tylko filmy na podstawie gier żerują na graczach którzy pójdą do kina żeby zobaczyc dalsze przygody swoich ulubieńców. Jakby była fabuła taka jak w grze to nie dośc że każdy by ją kojarzył to by jeszcze wiedział jak się skończy. Dlatego się wymyśla całkiem inną historie zostawiając głowne postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zbyt uboga tylko filmy na podstawie gier żerują na graczach którzy pójdą do kina żeby zobaczyc dalsze przygody swoich ulubieńców. Jakby była fabuła taka jak w grze to nie dośc że każdy by ją kojarzył to by jeszcze wiedział jak się skończy. Dlatego się wymyśla całkiem inną historie zostawiając głowne postacie.

Ta no na pewno ;) Zawsze, zawsze się idzie do kina z nadzieją, że w końcu uda im się dobrze odwzorować grę. Dalsze przygody swoich ulubieńców? Hehhehe, jasne. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że zobaczyłem te screeny, przynajmniej teraz będę na to przygotowany i nie spotka mnie to samo rozczarowanie co w pewnym momencie w jedynce. A już myślałem, że zrezygnują z takich idiotycznych pomysłów:down:. Mimo to gra to absolutny must-have dla fanów pierwszej części, z resztą nie tylko dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta no na pewno ;) Zawsze, zawsze się idzie do kina z nadzieją, że w końcu uda im się dobrze odwzorować grę. Dalsze przygody swoich ulubieńców? Hehhehe, jasne. :laugh:

Dobre odwzorowanie gry to nie znaczy przekopiowanie fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale nie można się na każdego rzucać z pazurami jak wklei jakiegoś screena. Na dobrą sprawę to nawet okładki by nie można pokazać, bo widać na niej jak Nathan wisi nad przepaścią! Ojej co to będzie, dlaczego mi to zrobiliście, teraz już nie będzie tego zaskoczenia, buuuu.

A co do fabuły. Nikt jeszcze nie zrobił filmu wiernie oddającego to co się działo w grze. Zawsze fabuła jest na nowo pisana, bo po prostu w grze jest zbyt uboga, żeby nakręcić 1.5 godzinny film. Co z tego, że fajna? Resident, Tomb Raider... wszystko się nie nadaje. I tak samo będzie z Uncharted, którego gdzieś już tam kręcą. Wyssą fabułę z dużego palucha u stopy, bo chcąc nakręcić fabułę z gry zmieściliby się w 10 minutach.

sa gry ktorych fabule da sie przelozyc w 100% na film i starczy materialu - przyklady? Uncharted, Metal Gear Solid, Final Fantasy (tego to starczy na dobra telenowele :P ) and so on. Pozatym okladki postuja sami tworcy gry, zreszta pierwszy trailer pokazywal juz to, co jest na okladce. To akurat spoiler nie byl, tylko raczej bym to nazwal cliffhangerem w przenosni i doslownie - co bedzie pozniej. Czy pokazanie jak ktos ginie i czym nie wiadomo bylo z wczesniej prezentowanych materialow jest spoilerem? Jak najbardziej. Czy ujawnienie tego na forum bez spoilertag'a to swinstwo - tak! Jezeli uwazasz ze nie, usun z forum spoilertagi no bo po co one skoro wedlug Ciebie nie ma czegos takiego jak spoiler...

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×