Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Gra powala pod każdym względem, tak jak to było w pierwszej części, po demie widać ze multi będzie naprawdę dobry - jak nie bardzo dobry.

Dziś postanowiłem zamówić pre-order i natknąłem się jak narazie na najniższą cenę w sieci, może ktoś jest w tym samym miejscu co ja i chce zamówićgrę to podaję strona :

http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1854&k=uncharted-2-among-thieves&utm_source=onet&utm_medium=banner&utm_campaign=sklep&tduid=1946d41a24e46323ccc6ad61302a04f2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie juz tego typu rozmowy bo kill sie tylko zdenerwuje ze znowu bedzie miec kupe kasowania.

Gra wychodzi 14-ego, i tyle w temacie, to jeszcze kilka dni, na pewno kazdy z was wytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera na 99.9% jest 16/10/2009 ale wiadomo ze wiekszosc sklepow dostanie gierki z 2 3 dni wczesniej... jak np. w sklepie w kotrym pracuje data dostawy to 15.

Wie ktos moze czy Uncharted kupiony w UK/IE bedzie miaił polski język ? było tak chyba w przypadku Kilzone 2 (nie jestem pewien nie grałem).

Premiera w Polsce 14.10.2009

Źródło oficjalna reklama na ostatniej stronie Neo plus

Ja ma pre ordra ale mogę odebrać osobiście więc liczę na jutro ew, wtorek:)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna ! Od czasu cod4 dawno mnie tak zaden multi nie wciagnal, a jak wiemy to "tylko" beta. Świetnie skonstruowane mapki, dobrze dobrane bronie. Jest jakis wplwy na to ktore z 2 mapek i rodzaji gry pojawia sie do wyboru tuz przed rozgrywka ? Sporo dzis popykalem i musze przyznac ze prawie zawsze byly to albo rpg albo snajperki.

Preorderek zamowiony, zacieram juz rece. Fajna dzis ekipe spotkalem z pl, ale widac ze nasi bo lagowac zaczelo ;) Powaznie nad hs sie zastanawiam. Jak wyjdzie pelna wersja to moze jakies forumowe ustawki ? :) Jednak co nasi to nasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna ! Od czasu cod4 dawno mnie tak zaden multi nie wciagnal, a jak wiemy to "tylko" beta. Świetnie skonstruowane mapki, dobrze dobrane bronie. Jest jakis wplwy na to ktore z 2 mapek i rodzaji gry pojawia sie do wyboru tuz przed rozgrywka ? Sporo dzis popykalem i musze przyznac ze prawie zawsze byly to albo rpg albo snajperki.

Preorderek zamowiony, zacieram juz rece. Fajna dzis ekipe spotkalem z pl, ale widac ze nasi bo lagowac zaczelo ;) Powaznie nad hs sie zastanawiam. Jak wyjdzie pelna wersja to moze jakies forumowe ustawki ? :) Jednak co nasi to nasi

Właśnie też jestem ciekaw czy naprzykład zamiast losować grę snajperką będzie do wyboru taki też tryb , albo naprzykład do wyboru tryb same pistolety i granaty. Wie ktoś coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, ze zaczynaja pojawiac sie reklamy tej gry :) ale czy to nie za pozno aby? niby premiera jest w srode, ale hype mogliby w polsce robic juz od 2tyg :P

ja mam nadzieje kupic ta gre we wtorek wieczorem albo z jakims filmem gratis albo z nizsza cenka :P zobaczymy jak to mi sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to ze dzis demo przestanie dzialac ? Cos mi swita w glowie 12.10 koniec triala. Ma ktos sprawdzone info? Chcialbym jeszcze dzis po pracy sobie postrzelac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś albo jutro mają wyłączyć demo U2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj niestety konczy sie demko :) ale nie wiem za czym plakac jak w niektorych sklepach juz jutro, a na 100% w srode mozna bedzie kupic pelna wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze sklepy wysylkowe beda mialy dzis/jutro gre by wysylajac priorytetem klienci mieli gre w dniu premiery (tzn 14.10) ? :)

To by bylo calkiem mile, jednak cos czuje ze paczka dojdzie do mnie dopiero w czwartek/piatek.

Swoja droga, "dopalacz" Sokole Oko w czym ma generalnie pomagac ? Logiczne ze w strzelaniu z dlugiej broni na wieksza odleglosc lub przyblizajac. Szczerze powiem ze nie odnioslem jakiejs znacznej poprawy w zabijaniu Fal`em. Fakt, snajperka idzie calkiem zgrabnie, chyba ze to ja juz nauczylem sie nia celowac.

A tak dalej nawiazujac to kałach jak dla mnie jest tragiczny ;) z bliska jedynie serie mozna pocisnac, przyblizajac na odleglosc to tylko pojedyncze strzaly bo jak zaczne siekac to wszystkie sciany moje ;) idac dalej tym tropem, M4 to genialny wynalazek ! W COD4 najlepsza dla mnie bron i tutaj tak samo - szybko, celnie i skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w "Kalachu" doskonale widac co daje Sokole Oko - lekko poprawia celnosc broni. A co do strzelania z AK47 - caly czas ciaglym ogniem, nawet na dalekie odleglosci, moze i celownik sie masakrycznie rozjezdza i wydaje sie, ze jest strasznie niecelny, ale wystarczy sledzic lot pociskow i jest dobrze :)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dalszych celów z Ak wystarczy strzelać pojedynczymi seriami, no i sokole oko, też się przydaję do tej broni. No ale o tym chyba powinien wiedzieć każdy kto pograł w multi trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dalszych celów z Ak wystarczy strzelać pojedynczymi seriami, no i sokole oko, też się przydaję do tej broni. No ale o tym chyba powinien wiedzieć każdy kto pograł w multi trochę.

Coo ty wiesz o zabijaniu, z AK + sokole oko mozna spokojnie jechac full auto nawet na drugi koniec mapy pod warunkiem ze (jak napisal wyzej zywy) sledzisz tor lotu pociskow, wiem bo uzywam tylko AK, zawsze i tylko zawsze AK (chyba ze akurat sie zrespi bazooka to biore ja na 2 free fragi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie się podziały posty dot. ceny U2? Przecież cena dotyczy gry, jeśli ktoś chce napisać o cenie to nie widzę przeszkód, aby to zrobił w tym temacie (powielane ceny można by było usuwać). Wiem że istnieje "Gdzie Kupić, Za Ile?"ale jest to ogólny temat dotyczący wszystkich gier i ciężko wyszukać konkretną grę (już nawet nie o Uncharted 2 mi chodzi)...

Czy ktoś narzekał na to że są podawane ceny? Czy założenie osobnego tematu to było tylko widzi mi się moderatora?

Pewnie i tak zostanie ten post usunięty, ale co tam :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie durne nabijanie postów nie jest tu tolerowane. To jest temat dotyczący gry a nie jej ceny i miejsca w którym można ją kupić. Posty nie związane z tematem nie są zgodne z regulaminem i zawitają w śmietniku. Na przyszłość proszę poczytać regulamin a nie tylko akceptować jego postanowienia nie mając pojęcia czego on zabrania. Kupiłeś grę?? To jest właśnie miejsce w którym możesz się podzielić z innymi wrażeniami z gry. Pozdro

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to proszę o zachowanie porządku w tym temacie, żeby sobie to olewać. Temat o cenach powstał właśnie po to żeby uchronić tematy główne od spamu i przekrzykujących się dzieci. To nie jest forum onetu czy gry-online gdzie piszesz co chcesz i gdzie chcesz. Wywaliłem do kosza prawie 100 (!) postów o cenie gry. I będę je nadal wywalał, tylko że teraz dodatkowo z warnem.

Dalszą dyskusję na ten temat uznam za offtopik podlegający ostrzeżeniu.

Dziękuje za uwagę. Miłego dnia.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanie odnosnie spolszczenia. czy czy jak kupie gre w niemczech to bedzie do wyboru polski jezyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie U2 jest grą wybitną, ale wydaje mi się że pisanie ze to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała to nie prawda, oczywiście gra po prostu miażdży konkurencje ale według mnie single się strasznie szybko znudzi.

Przejdziemy gre 3-4 razy i już nie będziemy chcieli w niego grać po przecież zrobiliśmy już wszystkie trofea i wogóle, jedyne co ratuje długość grania nowego Uncharteda to multi jest po prostu mistrzowskie dawno tak świetnie mi się nie grało jak właśnie w najnowsze dzieło ND.

Świetna jest recenzja IGN w której jest napisane na metacritic ''Uncharted 2 nie jest perfekcyjny ale strasznie mu do tego blisko''. I z tym się zgodzę.

Bany - Z tego co wiem to raczej tak ale 100% pewności nie mam.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Uncharted jest grą wybitną :) Jedynka jest moim zdaniem najlepszą grą na PS3 .

Ukończyłem już ją 6 razy i wiem że to jeszcze nie koniec . Z innymi grami mam tak że np. jedna ma świetną grafikę , inna gameplay , jeszcze inna świetny scenariusz ale zawsze jest jakiś element gry który mniej mi się podoba . W Uncharted wszystkie element gry uważam za bardzo dobre . Po prostu wszystko tu zagrało - grafa , gameplay , fabuła , humor , voice acting , reżyseria , świetne lokacje ( jak pierwszy raz zobaczyłem lokację z dwoma rozwalonymi budynkami połączonymi mostem to chyba z 30 minut ją podziwiałem :) ).

Nawet jak już ogram U2 to wiem że do jedynki jeszcze nie raz wrócę . To tak jak z oglądaniem ulubionego filmu , po prostu muszę jeszcze raz zobaczyć te scenki , odwiedzić wspaniałe miejscówki itp.

A jak teraz wszyscy piszą że dwójka jest pod każdym względem lepsza od jedynki ( + świetny multi ) to coś mi się wydaje że będzie ona dla mnie jeszcze bardziej wybitną grą :)

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-4812-1255365677,4518.gif

Edytowane przez kill
Spojrzyj z łaski swojej na kilka postów wyżej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście europejska reklamę tv? Powiedzcie mi dlaczego tam jest data 16?

Reklama

No bo taka jest europejska data premiery. Akurat fakt, że my nie jesteśmy jej częścią wyjątkowo nam się opłacił w przypadku Uncharted 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory KILL za to. Tym linkiem chciałem pokazać , że Białystok już ma grę od dziś , w żadnym wypadku niechodziło mi o cene czy o spam. Ale rozumiem Ciebie. Sory KILL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×