Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, main theme zawsze są najlepsze. A co myslicie o U3? Będzie tak wciągające ja 1 i 2? (Tylko spekulacje, bo narazie są trailery i fragment jednej misji).

U3 z pewnością będzie fantastyczne, jednak o tym zapraszam do tematu --> http://www.ps3site.pl/forum/topic/48755-uncharted-3-drakes-deception/page__p__425764__hl__uncharted__fromsearch__1#entry425764

To prawda, że U2 jest mało wciągająca i może szybko się znudzić. Niebawem może zasięgnę po U1, mam nadzieje że będzie lepsze.

Niektóre misje w U2 są według mnie koszmarne i to głownie przez owe nie chce mi się przechodzić jej drugi raz. A jakie to misje? Np. beznadziejne ustawianie luster. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Beznadziejne ustawianie luster" jest jednym z przykładów kluczowych elementów dla gier typu UNCHARTED, czy TOMB RAIDER. Wadą tej serii jest mała liczna zagadek, ale ten minus nie jest na tyle duży, żeby zepsuł frajdę płynącą z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Gratuluję. ;) Wyrobiłeś się w 2 przejściach, czy dobijałeś za trzecim razem? :)

    Teraz przechodzę 2(jeszcze 4 cheaptery) raz na Crushingu. Mam 60 parę skarbów, więc pozostanie tylko szukanie "niedobitków" na Very Easy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3 z pewnością będzie fantastyczne, jednak o tym zapraszam do tematu --> http://www.ps3site.p...__1#entry425764

To prawda, że U2 jest mało wciągająca i może szybko się znudzić. Niebawem może zasięgnę po U1, mam nadzieje że będzie lepsze.

Niektóre misje w U2 są według mnie koszmarne i to głownie przez owe nie chce mi się przechodzić jej drugi raz. A jakie to misje? Np. beznadziejne ustawianie luster. dry.gif

Ja miałem wręcz przeciwnie. Gra mnie na tyle wciągnęła że przeszedłem ją prawie 4 razy ;)

Jeżeli chodzi o U1 to niestety musze stwierdzić że to własnie pierwsza część nudząca. Cały czas jedna lokalizacja... Plusem jest to(lub nie) że jest trudniejsza :) Przechodziłem ją tylko na hardzie i były momenty które zajęły mi trochę czasu. Ale trzeba zagrać żeby poznać relacji np. z Salim albo Eleną. Tym bardziej że teraz gra nie jest taka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Imho pod wieloma względami U:DF jest dużo lepsza od U2:AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem platynę, jestem zajebiście dumny! Czy każdy ma skok adrenaliny podczas solówki z Lazarevicem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy ma skok adrenaliny podczas solówki z Lazarevicem?

yyy

niee :whistling: :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem platynę, jestem zajebiście dumny! Czy każdy ma skok adrenaliny podczas solówki z Lazarevicem?

No pewnie że tak, te emocje. A gdy tylko to dzieli Cię od platyny - pewnie ręce drżą jak wibr.. yy.. nakręcane maskotki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fragment jednej misji??

o to nie widziałem

mogę prosić o link??

jedynka była wciągająca 2 już mniej mam nadzieje że 3 będzie suuper

(przepraszam za lekki off top)

a co do muzyki to jest świetna

w dwójce pasuje. podoba mi się

a w 1 jest boska. mam cały soundtrack i często słucham

ścieżka dźwiękowa to spory + w serii uncharted

oto one, jak by co to chyba demo :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła.

Pod koniec czułem już trochę znużenie. Jednak przejście gry 4 razy to za dużo. Gdy musiałem już tylko dozbierać skarby to miałem już kompletnie dość xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No mnie póki co to zadziwia część 2... Jestem w 6 chapterze dopiero (bardzo rozkoszuję się grą, wszystko oglądam, najlepsze są widoki z wysokich budynków itp)

ale wczoraj akcja z tym atakującym helikopterem mnie rozwaliła, normalnie to był szok :) Świetnie to wykombinowali, zastanawiam się, co jeszcze mnie czeka w pozostałych chapterach :D

No i jak na razie dobrze idzie, w U 2 mam 21 % trofików, coraz bliżej do upragnionej platynki ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła.

Pod koniec czułem już trochę znużenie. Jednak przejście gry 4 razy to za dużo. Gdy musiałem już tylko dozbierać skarby to miałem już kompletnie dość xD.

Gratuluję. ;) 4 razy? oO Po co tak dużo? :P

Piszcie tutaj, ile mieliście trofków po pierwszym przejściu gry. Ja przechodziłem na początek na easy (nie wiedziałem że za poziomy są trofea) i przed bossem miałem 15 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem grę na Crushing, ale trofeum nie wypadło :( O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem. Kończyłem 3 razy. Na końcu szukałem jeszcze tylko resztek trofeów ;]. Tak czy inaczej skoro grałem trzykrotnie, to znaczy, że gra jest bardzo dobra ; ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem grę na Crushing, ale trofeum nie wypadło :( O co może chodzić?

Dużo ludzi ma taki problem, przechodziłeś od początku po kolei, czy może jeździłeś czasami rozdziałami? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem. Kończyłem 3 razy. Na końcu szukałem jeszcze tylko resztek trofeów ;]. Tak czy inaczej skoro grałem trzykrotnie, to znaczy, że gra jest bardzo dobra ; ].

Też kończyłem 3 razy .BYłem już w połowie czwartego , ale na gwiazdkę dostałem AC Brotherhood i gram w AC a czasami to tylko w Uncharted 2 na multiplayerze strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do was kochani ;) Czy jakoś się zrobić żeby np tylko z Polakami grać albo z ludźmi co mają Headsety? Trochę to jest denerwujące że ja mam HS a inni nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam pytanie do was kochani ;) Czy jakoś się zrobić żeby np tylko z Polakami grać albo z ludźmi co mają Headsety? Trochę to jest denerwujące że ja mam HS a inni nie :P

Da się to zrobić i jest to bardzo łatwe, zaproś ludzi do znajomych z tego forum grających w U 2 i z nimi graj ;) Ekipę wybierz sobie z tego tematu :

http://www.ps3site.p...520#entry476758

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Jest platyna!:D

Gratuluję, tylko sobie jeszcze Game Card na PSN zaktualizuj, bo warto z takiej okazji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Jest platyna!:D

Gratuluję. ;) Ile razy przechodziłeś grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ile razy przechodziłeś grę?

Wystarczą dwa przejścia, uprzedzając kolejne pytanie; w jedynce też wymagane są dwa podejścia do fabuły :whistling:

@Snafu Gratuluje, szkoda że zacząłeś od d... strony i splatynowałeś dwójkę. Jedynka ma równie fajny zestaw trophy i do tego jest równie przekozacka jak among thieves. Radość z pierwszej platyny jest bezcenna, każda kolejna już nie budzi tylu emocji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę zastanawiałem się czy możesz mieć racje odnośnie wrażeń z kolejnych platyn. Spojrzałem na twoją kartę i przestałem wątpić ;].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do trofeów nie przywiązuję aż tak wielkiej uwagi tylko do samej rozgrywki i dzisiaj ukończyłem grę (tylko 25% w trofeach :P). Gierka świetna, choć masa denerwujących rzeczy (nigdy nie wchodź na coś pierwszy bo osoba która z tobą akurat się porusza cię strąci :/ ) , ale fabuła, rozgrywka kapitalne :) czas postarać się o pierwszą cześć, a później znów powrócić do dwójki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to za tendencja do przechodzenia najpierw 2 części :D Kurcze już z 5 osoba która tak zrobiła - wiem, kupiliście konsolę z tą grą - ja tak samo, ale postanowiłem najpierw zakupić oddzielnie jedyneczkę i od niej zacząć. Oczywiście nikogo nie krytykuję, to tylko moje takie małe dywagacje ;) z innej bajki, chyba czas lecieć i odpalić Uncharted 2, chapter 9 już czeka :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×