Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie UNCHARTED ma najlepsze multi. Lepsze 832902830213 razy (dobra, przesadzam :biggrin:) od BF 3 i CoD'ów.

Te możliwości, skakanie po blokach itp. to mi się najbardziej podoba.

Oraz to, że trzeba 3/4 magazynka na gościa, dlatego żeby zabić kogoś trzeba mieć skilla, a nie szczęście.

Oczywiście singiel także jest SUPER!! 3 razy przeszedłem i nadal mnie kręci :turned:

PS: BF 3 i CoD mają także fajne tryby np. Nazi Zombies, które dla mnie są EXTRA :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie UNCHARTED ma najlepsze multi. Lepsze 832902830213 razy (dobra, przesadzam :biggrin:) od BF 3 i CoD'ów.

Te możliwości, skakanie po blokach itp. to mi się najbardziej podoba.

Oraz to, że trzeba 3/4 magazynka na gościa, dlatego żeby zabić kogoś trzeba mieć skilla, a nie szczęście.

Oczywiście singiel także jest SUPER!! 3 razy przeszedłem i nadal mnie kręci :turned:

PS: BF 3 i CoD mają także fajne tryby np. Nazi Zombies, które dla mnie są EXTRA :verymad:

Wystarczy walić pięścia w gościa jak te NooBy z UNCHARTED 2, stoi i kampi z rozpozananiem sytuacji lub bez dla NOOBów iwalił pięścia, tak grają gracze ktorzy myslą ze pozniej sa "PRO" xDxDxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem mam uncharted 2 gra chodzi ładnie nic nie zacina ale tylko na singlu jak włączam multi to jest cały czasłlaczenie i jakas synchronizacja czy cos i tak na zmiane sie to robi przez jakies 3-4 minuty a pózniej sie wyswietla blad modeli czy cos pomóżcie co robic chce w to pograc na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz połączenie internetowe (szybkość i sposób podłączenia do konsoli-kabelek, czy router)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam radiówke 1 mega i konsola jest bezprzewodowo podłączona przez router wifi. Jak sprobuje kablem ethernet to moze dzialac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ukończony :whistling: Gra w singlu świetna, na prawde fabuła ekstra. Gra miala być na ok.12 godz. (info z internetu), nie wiem ile moje przechodzenie trwało (da się sprawdzić?), ale albo poprostu jednak była krótka albo szybko przeleciało bo po prostu gra świetna (hard):pardon:. Jeśli chodzi o multik to niczym mnie nie zachwycił (są moim zdaniem lepsze). Prawie za każdym razem jakoś nie mogło mi wyszukać graczy (długi czas oczekiwania)...

Podsumowując za taką cene co teraz stoi U2 (ok.50zł) to grzech nie mieć.

Pozdrawiam :turned:

Edytowane przez puma111
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam radiówke 1 mega i konsola jest bezprzewodowo podłączona przez router wifi. Jak sprobuje kablem ethernet to moze dzialac??

Spróbuj po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multik to niczym mnie nie zachwycił (są moim zdaniem lepsze). Prawie za każdym razem jakoś nie mogło mi wyszukać graczy (długi czas oczekiwania)...

W U2 żyje tylko starcie drużyn. Ale i tak pewnie wszyscy maniaczą w betę U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W U2 żyje tylko starcie drużyn. Ale i tak pewnie wszyscy maniaczą w betę U3.

Jesli chodzi o wyszukiwanie graczy w U2, to trzeba poczekac troche dłużej, anie 10 sekund, to nie Call of Duty ze wyszukuje odrazu i jada, ! Gra U2 ma słabsze serwery niz inne gry, a mimo to jest super !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos Uncharted Ultimate Pack bo chcę wiedzieć czy 2 częśc jest po polsku. Bo w sklepach jest napisane wersja eng, ale to nielogiczne bo 2 była PL.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Uncharted: Platinum Pack, jeżeli to w Ultimie LINK masz jako drugi komentarz, że 2 w pełnym PL.

A jeżeli Uncharted: Dual Pac to nie wiem, ale nie wykluczam że tak się nazywa w USA a Europie Platinium Pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to wcześniej tylko ktoś w komentarzach napisał, że 2 jest PL chciałem potwierdzić jeszcze z innego źródła. Do ultimy pisałem i oni nie wiedzą czy 2 jest po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilizuję się do przejścia U2 na miażdżącym poziomie trudności. Ale "zawiesiłem się" na Borneo [?] , w dżungli, w obozie ;d

Ma ktoś jakiś sposób jak tam wszystkich rozwalić?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilizuję się do przejścia U2 na miażdżącym poziomie trudności. Ale "zawiesiłem się" na Borneo [?] , w dżungli, w obozie ;d

Ma ktoś jakiś sposób jak tam wszystkich rozwalić?;>

Stary, Borneo to pikuś :D Poczekaj co się będzie działo w chapetrze 4 i 5 :) Pooglądaj sobie filmiki na YT jak kolesie przechodzą Crushing - nie da Ci to jednoznacznej porady, ale jakiś sposób i ułożenie podobnej strategii - resztę musisz nadrobić swoją zręcznością i w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, Borneo to pikuś :D Poczekaj co się będzie działo w chapetrze 4 i 5 :) Pooglądaj sobie filmiki na YT jak kolesie przechodzą Crushing - nie da Ci to jednoznacznej porady, ale jakiś sposób i ułożenie podobnej strategii - resztę musisz nadrobić swoją zręcznością i w ogóle :)

Poziom Crushing jest bardzo prosty, jedynym wyzwaniem jest rozdział z pociągiem, i rozdział 25 gdzie są te niebieskie potwory. Wystarczy powoli rozwalac wszystkich przeciwniów, kampienie, rózne sztuczki z chowaniem sie, mozesz tez sciagac przeciwnikow opancerzonych jak zwisasz na krawedzi , A i staraj sie robic jak najwiecej headshotów,--- szybciej pojdzie !!

Nakwiekszym wyzwaniem jest jednak przejscie Trybu kooperacyjnego w trybie Crushing (miazdzacy) - to jest kilka razy trudniejsze niz ten latwy crushing w singleplayer, 0polecam zgrana ""dobrą" druzynę) !!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi przypomni jak się robiło trik, który pozwalał posiadać nieskończoną amunicję na Miażdżącym, jeśli go jeszcze nie przeszedłem?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, dodaj mnie, to razem pogramy :thumbsup:

EDIT: licznik codziennych graczy jest około 20000

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w "dwójkę" w multi?

Mozesz mnie zaprosic: gramy co jakis czas w TEAMie: ( nerensik, piotr19871, jaco781969, hubsik, patryk7961, i ja bickamil5 ) DO ZOBACZENIA !!

a i fajnie zeby byli to gracze z niskimi levelami, bo wtedy niski level szuka niskich leveli nam BARDZO WYSOKIM LEVELOM , łatwo sie wtedy zabija i zdobywa mnostwo kasy !! xDxDXD

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie pogram, dodajcie mnie.

bickamil5 nie mogę Cię zaprosić gdyż osiągnałeś maksymalną liczbę znajomych :P

Edytowane przez dext3rr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie pogram, dodajcie mnie.

bickamil5 nie mogę Cię zaprosić gdyż osiągnałeś maksymalną liczbę znajomych :P

ok zaraz cos z tym zrobie, usunę tych z konca listy co nie graja juz pół roku i bedzie dobrze, to cie zaproszę !!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dziwna sprawa - nie chcą mi wpaść trofea za tryb multi - arena w trybie eliminacji i "gorączki złota".

Czy ktoś wie w czym może leżeć problem? :-)

Made Ittrophy_bronze.pngFinish Wave 10 in 1 Survival Gametrophy_bronze.png

Gold Diggertrophy_bronze.pngFinish Wave 10 in 1 Gold Rush Game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×