Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

własnie mam pytanie "aproto" tej gwiazdki przy emblemacie ... jak ją zdobyć?

gwiazdka przy emblemacie / levelu pojawia się w momencie gdy ukończysz wszystkie 5 map na CRUSHING w U3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odblokowaniem rozdziałów.

Prawdopodobnie wystąpił jakiś błąd w grze.

Przeszedłem grę dwa razy.

Pierwszy raz na easy i jak były końcowe napisy to je niechcący przyspieszyłem.

Potem jak ponownie uruchomiłem grę nie mogłem wybrać żadnego rozdziału. Cały czas mam aktywny tylko pierwszy rozdział.

Ponieważ grę trzeba przejść parę razy to ustawiłem na hard i przeszedłem całą grę jeszcze raz. Tym razem pozwoliłem napisom polecieć do końca.

Nadal nie mogę wybierać rozdziałów.

Za każdym razem wybierałem z menu Nowa Gra.

Nigdy nie rozpoczynałem gry wchodząc przez rozdział - czy to może mieć wpływ.

Będę przechodził jeszcze na crushing. Może coś źle robię albo po prostu jest jakiś błąd w grze.

Drugie pytanie dotyczy save-ów gry.

Jeżeli skasuje wszystkie save-y to czy stracę trofea? I czy ten zabieg może pomóc na odblokowanie rozdziałów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To menu do wyboru rozdziałów nie jest chyba zbyt intuicyjne, może tam jest opcja wyboru tylko jej nie widzisz? Ważne jest też że wybór rozdziałów masz wyłącznie na poziomie który już ukończyłeś i niższych.

Jeżeli skasujesz save'y to trofea pozostaną!

Nie polecam ich kasowania bo będziesz musiał ponownie przechodzić całego harda! Najpierw przebrnij przez Crushing a potem kombinuj z save'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze opcji "Nowa Gra" dostępne będziesz miał tylko te rozdziały, które ukończyłeś. Ale wczytując zapis w którym grę przeszedłeś będziesz miał dostęp do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
offtopic-smiley-face.gif?1302011398 Edytowane przez kill
Od takich pytań są odpowiednie tematy na Forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierzesz opcja Nowa Gra, to tam masz tylko rozdiały które przeszedles w nowej grze, wszystkie z poprzedniej gry masz, tylko po wczytaniu sejwa z poziomu trudnosci, który przeszedłes  np. EASY,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Niestety te wszystkie kombinacje próbowałem.

Wczytywałem save-y i rozdziałów nie ma.

Po wczytaniu save-ów ustawiałem wszystkie możliwe poziomy trudności i rozdziałów nie ma.

Nawet napisałem maila do producentów naughtydog-a niestety bez odzewu.

Proszę o pomoc. Myślicie że jak skasuje save-y i przejdę jeszcze raz np. na easy rozpoczynając z menu gry jako "Nowa gra" to czy to pomoże?

A może trzeba przejść grę rozpoczynając od pierwszego rozdziały a nie przez Nowa Gra.

Bardzo mi się podoba gra i następne przejście to czysta przyjemność.

To że mam grę z drugiej ręki to chyba nie ma żadnego znaczenia?

Grałem w sieci i wszystko śmigało ale tutaj jest druga ciekawostka.

Po zalogowaniu się do PSN przez stronę naugtydog-a pokazuje mi że grałem w uncharted 2. Pokazuje mi statystyki.

W ogóle tego nie kumam? Jest ktoś mądry i ma jakiś pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może nie wiesz jak sie zmienia rozdziały? W nowej grze, dwa razy w góre, wciśnij i zmień

Edytowane przez RomanVelBurdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może nie wiesz jak sie zmienia rozdziały? W nowej grze, dwa razy w góre, wciśnij i zmień

Rozdziałów zmieniać jeszcze nie umie bo nie mam ich odblokowanych :-)

Pewnie że próbowałem w taki sposób jak pisałeś.

Ale chyba doszedłem co jest nie tak. Sprawdziłem save-y i mimo że mam ukończoną grę na easy i hard, to nie mam żadnego save-u na 100% w menu ps3.

Mam napisane w save-ach np. czas gry ok 19h, zebrane skarby 91 ale przejście tylko 24% lub czas gry ok 7h, zebrane skarby 100, przejście 1%.

Coś musiało się pomieszać w tych save-ach.

Narazie skończę poziom crushing i potem skasuje save-y i przejdę na jakimkolwiek poziomie. Zobaczę czy wtedy pojawią się rozdziały.

A tak z drugiej strony jak mam już trofeum/medal za hard-a to chyba nie powinna się skasować możliwość grania na crushing. I tak nie będę ryzkował :-)

Na koniec jeszcze dwa pytanka.

Czy jakbym rozpoczął nową grę przez rozdziały (a nie przez Nowa gra) i wszystkie przejdę bez zmiany poziomu trudności (będę klikał za każdym razem Dalej) to

zaliczyłby mi crushing. Tak jeszcze nie robiłem :-)

Czy jak jestem w trakcie gry np 5 rozdział to można np. z poziomu wyboru rozdziałów odpalić np. 3 rozdział? Czy trzeba przejść całość?

Edytowane przez fenix_rumia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba doszedłem co jest nie tak. Sprawdziłem save-y i mimo że mam ukończoną grę na easy i hard, to nie mam żadnego save-u na 100% w menu ps3.

Mam napisane w save-ach np. czas gry ok 19h, zebrane skarby 91 ale przejście tylko 24% lub czas gry ok 7h, zebrane skarby 100, przejście 1%.

Coś musiało się pomieszać w tych save-ach.

To na pewno nie to. Sam już 4 raz przechodzę grę i zawsze wybierałem opcję nowa gra i tworzenie nowego pliku z zapisem. W trzech plikach z już skończoną fabułą, też mam że ukończono 1% a mimo to mogę bez problemu wybierać rozdziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie to. Sam już 4 raz przechodzę grę i zawsze wybierałem opcję nowa gra i tworzenie nowego pliku z zapisem. W trzech plikach z już skończoną fabułą, też mam że ukończono 1% a mimo to mogę bez problemu wybierać rozdziały.

I rozwiązanie się znalazło.

Skasowałem wszystkie save-y oprócz tego na którym grałem i .... eurek - rozdziały się odblokowały.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Jestem w 20 rozdziale na crushing. Muszę przyznać że są momenty gdzie poleciało parę k.....

......................................

I platynka wpadła :-)

Edytowane przez fenix_rumia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do u2. Ktoś jeszcze w ogóle gra w to na multi ?? Bo chcę wbić trofea

Dość sporo osób, grałem przez 2 wieczory może po 2 godziny w Team Deathmatch, gry wyszukiwało chwilę czasu ale nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość sporo osób, grałem przez 2 wieczory może po 2 godziny w Team Deathmatch, gry wyszukiwało chwilę czasu ale nie narzekam

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze tylko neta mi brakuje bo kabelka nie mam, ale już niedługo się zabieram do wbijania. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pomóc komuś trofea wbić, to zapraszac mnie : PSN ID: bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pomóc powbijać różne trofki, samemu mi brakuje tylko rapid fire, barbecue i protectorat, reszte mam nick FancyMichael Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofea takie jak "Zabij tylu wrogów z takiej broni" można zrobić na multi, czy wyłącznie na singlu? No i gra ktoś jeszcze w misje co-op? Bo jak wczoraj odpaliłem, to co chwila kogoś wywalało z gry i misja kończyła się niepowodzeniem, mimo że była już ponad połowa, strasznie to irytuje  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofea takie jak "Zabij tylu wrogów z takiej broni" można zrobić na multi, czy wyłącznie na singlu? No i gra ktoś jeszcze w misje co-op? Bo jak wczoraj odpaliłem, to co chwila kogoś wywalało z gry i misja kończyła się niepowodzeniem, mimo że była już ponad połowa, strasznie to irytuje

Trofea tyczą się tylko trybu single. Co do co-op'a to nie mam w tej materii jakiegoś wielkiego doświadczenia(raptem kilka gier) ale nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem innych graczy, więc sądzę, że graczy jest sporo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z coopem jes tak, że jesłi wywala cię i misja konczy sie niepowodzeniem, to znaczy, że gracze opuszczają sami grę, mają jakiś błąd z połaczeniem, !! CZASAMI TAK JESTze wchodzi jakis gosciu , który chc sobie nabic punktów, a widzi że 2 kompanów to wymiatacze albo PRO, to wychodzi i misja KAPUT !! Pozdrowienia !

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd pobierania pliku konfiguracyjnego - co to znaczy??? Internet mi działa normalnie, PSN też, dziś rano jeszcze grałem w U2 normalnie a teraz jak włączam multi to jest napis łączenie i zamiast tego paska ładowania wyskakuje mi to zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie coś na serwerach, to dość częste zjawisko

cierpliwości tylko tyle mogę napisać

Dzieks, poczekalem godzine i juz mozna bylo grac normalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę na normalnym poziomie i nie odblokował się miażdżący ani w nowej grze ani w wyborze poziomów. Muszę ponownie przechodzić grę czy istnieje łatwiejszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść na hardzie jeszcze jeśli się nie mylę :)

Kurde, gdybym wiedział od razu przechodziłbym na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×