Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Na płycie z grą w wersji anielskiej znajduję się wersja polska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie z grą w wersji anielskiej znajduję się wersja polska ?

Nie ma wersji anielskiej, chyba, że mówisz o jakiejś kolekcjonerce... ;)

Na serio, to niestety w angielskiej wersji, nie ma polskiej.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można sobie polską wersje dościągnąć jakoś ?

Niestety nie ma takiej możliwości, kup grę z polskiej dystrybucji i po kłopocie.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze wbić platynę w U2? Chodzi mi o trofiki online. Grę przeszedłem już jakiś czas temu, później pożyczyłem i teraz na wielkanoc ją odzyskam i chciałbym splatynować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to serwery działają w najlepsze, więc nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję pomocy wiecie czy gdzieś jeszcze da radę kupić Ultaimate Pack? Szukałem w google wszędzie i towar niedostępny. W jednym sklepie napisali, że mają towar, ale okazało się to nieprawdą. Nie chce mi się kupować osobno skoro za 120zł mam obie części.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem raczej już nie dostaniesz widziałem jedynie w zagranicznych sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanwiałem się czy nie zamówić z zagranicznej strony tylko czy dwójka będzie pl? Wydaje mi się, że tak bo chyba wszystkie mają te same ścieżki jezykowe dostępne musiał bym jednak mieć 100% pewność.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno są.

Nie opłacało by się robić gier dla różnych regionów Europy. Podobnie mialem z GT5. Kupiłem w niemczech i myslałem że bedzie po niemiecku, ewentualnie po angielsku. Okazało się że sciągnęło łatkę z polskim dubbingiem. Podobnie powinno być z U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno są.

Nie opłacało by się robić gier dla różnych regionów Europy. Podobnie mialem z GT5. Kupiłem w niemczech i myslałem że bedzie po niemiecku, ewentualnie po angielsku. Okazało się że sciągnęło łatkę z polskim dubbingiem. Podobnie powinno być z U2.

Z U2 tak nie jest na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest ze zadzwon sobie do jakiegos empiku czy sie im gdzies nie podział !

Ja tak miesiąc temu kupilem, spytalem kobieta powiedziala ze nie ma az w koncu znalazla w magazynie

czasem na allegro ktos sprzedaje U1i U2 razem

np dzisiaj poszło za 80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak byt ktos był zainteresowany pograć w multi w swięta po 22 coopa deathmatch. Nick ptrstan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram długo w uncharteda na multi bo mam 30lvl ale chciałem się zapytać co oznaczają zamiast lvli takie rzymskie cyfry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram długo w uncharteda na multi bo mam 30lvl ale chciałem się zapytać co oznaczają zamiast lvli takie rzymskie cyfry??

no kolejne lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem U2 i podczas pobieranie aktualki 1.09 mam błąd (80710723) co zrobić gra mi nie odpala?

edit: działa mi resetowałem router 3 razy , wylaczalem i wlaczalem konsole w koncu ruszylo za któryms razem.

Jeszcze moje pytanie czy gra jest dobrze przetłumaczona i grać z lektorem czy lepiej napisy PL i po eng?

Czy da radę zacząć na wymagającym- nigdy nie bylem jakiś super w strzelanki , ale pewnie są za to trofki

Edytowane przez Barney
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z lepszych lokalizacji w grach więc śmiało możesz grać w polskiej wersji językowej. A co do poziomu trudności to już od Ciebie zależy ale myślę, że poziom wymagający nie jest taki trudny, a poza tym od razu odblokuje Ci się miażdzący co jest potrzebne do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale np X co oznacza??

Level X - to level 60

XI - 61

XII - 62

XIII - 63

XIV - 64

XV - 65

XVI - 66

XVII - 67

XVIII - 68

XIX - 69

XX - 70

XXI - 71

XXII - 72

XXIII - 73

XXIV - 74

XXV - 75

XXVI - 76

XXVII - 77

XXVIII - 78

XXIX - 79

XXX 80

P,.S. dla niewtajemniczonych : żeby osiągnąć każdy następny rzymski level powyzęj 60, trzeba zdobyć aż 15milionów$$

ja mam XXIII 73, mam go w avatarze profil

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.. Uncharted nie może się uruchomić. Zaraz po tym jak sztylet przestaje się kręcić to pozostaje już czarny ekran..

Pamiętam, że z jedynką też tak miałem.. Nie wiem co jest grane. Wcześniej było wszystko ok. Laser i płytka są w dobrym stanie.. inne gry działają normalnie. Miał ktoś taki problem właśnie z tą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy crushing jest o bardzo dużo cięższy od hard czy tylko troche??

Niby jest trudniejszy, ale po przejściu gry na hard zapewne masz mniej więcej opracowane patenty na co trudniejsze fragmenty, więc de facto pewnie tak jak napisał elwis nie odczujesz specjalnej różnicy.

PS. W dwójce crushing jest o wiele łatwiejszy, niż w jedynce.

Edytowane przez Hadzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie biore sie za crushing w u2 a u1 skonczylem na hardzi za pierwszym razem i nie mialem wiekszych problemow. A w u1 taki ciezki crushing bo potem tez mam zamiar przechodzic??(sorki za brak pl znakow ale z czarnulki pisalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×