Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sprawdzić bo na razie zdobam na bardzo łatwym brakujące trofea nie sprawdzałem czy na hardzie działają. Normalnie nie zodbywam platyn chyba, że gra mie nie nudzi po 2 przejściu. U2 jest wspaniałem to mogę się dłużej pobawić tak jak z Heavy Rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak cheaty odblokowowują sie po przejściu danego poziomu trudności czyli jeśli odblokowałeś na łatwym wspomagacze to normalu ich nie będziesz miał,nie ma tak dobrze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey w sieci jak kupujemy te ulepszenia to jakoś się je włącza. Kupiłem pierwsze możliwe ulepszenie - więcej amunicji w magazynku, ale nic nie daje. Wciąż mam w AK tyle samo co miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nomusisz sobie włączyć w profilu "dopalacz"

bodajze kwadrat przed rozpoczęciem gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesłi przejdziesz NORMAL , to jak bedziesz chiał grać HARD to nie włączysz tych bezsensownych ulepszeń na , Są one dostępne tylko na poziomie, który aktualnie ukończyłeś.

Z mojej strony głupotą jest używanie przez kogoś tych broni, Ja przeszedłem HARD i CRUSHING "normalnie'

Co do dopalaczy w trybie multi, żeby móc ich użyć - kup je, a potem wicsnij KWADRAT i wybierz!

Polecam grać tylko na SOKOLE OKO i PEDZIWIATR,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym najszybciej wbić lvl w multiplayer. Mam 33 i do tej pory grałem grabież a według was na jakim trybie najszybciej wchodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej gram w Starcie drużyn i wchodzi średnio około 10-15 k na rundę czasem więcej czasem mniej, zależy jak grasz. Na kooperacji można dużo zarobić pod warunkiem że poziom współpracy jest bądż wymagający badz miażdżący. Tylko że osobiście częściej mi wyszukuje graczy z ustawionym łatwym poziomem współpracy. Wszystko zależy od Twoich umijętności. Podobno kiedyś były jakies specjalne okresy w których były mnożone punkty, nie wiem czy to nadal się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arena imo najlepsza jak się ma dobrego partnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w dwójke jestem w połowie gry, wydaje mi sie, ze dwójka jest lepsza od trójki więcej ciekawych motywów, ciekawsze zagadki polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym najszybciej wbić lvl w multiplayer. Mam 33 i do tej pory grałem grabież a według was na jakim trybie najszybciej wchodzi?

jesli dojdziesz do levelu 58 - VIII , bedziesz miec mozliwosz zarabiania 40000$ za 5 killi w starciu druzyn ( dopalacz SKOCZCIE MI i SZKLANA SZCZEKA ) - giniesz od jednej piesci i przeciwnicy cie widzą rzez scianę, JA mam 73 level - jakeś 263 miliony $$, na coopie nie zarobisz duzo - tyle powiem,

Do duzych zarobków w u2, liczy sie mocny skill, p

pawciu dodaj mnie bo gram tylko wtę grę - jak i zreszta moja cała ekipa

no chyba ze za przeciwników masz same POKEMONy z leveleami od 1- 10 xD, to mozna uzyskac, wtedy wynik 25:0 xD

Ja najczęściej gram w Starcie drużyn i wchodzi średnio około 10-15 k na rundę czasem więcej czasem mniej, zależy jak grasz. Na kooperacji można dużo zarobić pod warunkiem że poziom współpracy jest bądż wymagający badz miażdżący. Tylko że osobiście częściej mi wyszukuje graczy z ustawionym łatwym poziomem współpracy. Wszystko zależy od Twoich umijętności. Podobno kiedyś były jakies specjalne okresy w których były mnożone punkty, nie wiem czy to nadal się pojawia.

tak to prawda, była na początku wakacji 2010r. była mozliwosc wbijania np. x2, x4, x8 kasy do levelu ( okres około " od wakacji 2010r. do kwietnia 2011r." )

Na starciu druzyn po levelu 58 z dopalaczami ujemnymi, przy 20 25 killach moznabyło zarobic nawet 2 miliony $$ na mecz

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to prawie w każdej grze słabo nabija się lvl w klasycznym deadmatchu lub team deadmatchu, no chyba że ktoś ma fes skilla. Sorki ale przestałem grać bo wczoraj kupiłem just causea 2 i teraz go męcze. Może nawet platyne zrobię bo tam niema multi to nie będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej !

mam pytanie macie jakas druzynel 20-30 lv ?

z chcecia bym do jakiejs dolaczyl jezeli nie pojade do babci to dzis wbije 20-22 lvl ...

aktualnie mam 18 lv

co do pytania z expem to caly czas gralem w starcie druzyn i raz wlaczylem arene coopa bylem w szoku jak szybko mi polecialo wbijalo mi sie jakies 3-4 x szybciej niz w starciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra w ten tryb co najbardziej lubi, nabijanie leveli powinno być jedynie miłym dodatkiem, bo przeciez liczy się przede wszystkim dobra zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywają 2 dodatki do Uncharted 2 z trofeami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dodatki dlc:

1. DRAKE'S FORTUNE MULTIPLAYER PACK

2. SIEGE EXPANSION PACK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te trofki są super w ch*j ciężkie

najgorszy trofik to chyba zabicie 100x zwisając a tak to wpadają fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkie te trofea w u2 online sa BANALNE, Jedynie 10x protektorat może wam sprawić trudności,

dla "nowych" :) graczy w u2 trofiki są trudne,

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są dla tych co siedzą i nie mają co robić i grają a jeśli ktoś siedzi te 2 godziny raz na 3dni to wbijanie trofeów jest nie opłacalne chyba że czerpie się z tego fun chociaż dla mnie to jest strata czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US Store wszystkie dodatki do U2 za free !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe czy u nas też dadzą albo czy z US będą działały z wersją PL

UNCHARTED 2: Among Thieves Drake’s Fortune Multiplayer Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $2.99)

UNCHARTED 2: Among Thieves Golden Gun Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $0.99)

UNCHARTED 2: Among Thieves PlayStation Heroes Skin Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $2.49)

UNCHARTED 2: Among Thieves Sidekicks Skin Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $1.49)

UNCHARTED 2: Among Thieves Siege Expansion Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $2.99)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u nas też dadzą albo czy z US będą działały z wersją PL

może to ktoś sprawdzić? ja nie sprawdze bo nie mam konta na pss US ale jak by trzeba bylo to załoze

zalezy mi głownie na

UNCHARTED 2: Among Thieves Drake’s Fortune Multiplayer Pack (Price Change) (PS3) (now FREE, original price $2.99)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawie na pewno nie będą działać, bo wersja EU (europejska) będzie miała numerek gry BCES a US (amerykańska) BCUS a dodatki muszą mieć taki sam zbieżny numer.

B- nośnik danych

C - w tym przypadku oznacza producenta gry Sony,

L - każdy inny producent

E- europejska

U - amerykańska

S- pełna wersja

D- demo

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×