Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynce duże problemy miałem tylko w dwóch momentach(walka w zalanej piwnicy w rozdziale 5-tym i na dziedzińcu w rozdziale 13-tym). Z resztą gry nie miałem problemów, które powodowały chęć rzuceniem ścianą o pada :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce wg mnie jest najtrudniejszy i różnica między hard a crushing jest najbardziej widoczna. Bardzo szybko się pada a wrogowie też są dosyć wytrzymali. W Uncharted jest taki patent na crushing który sprawdza się zarówno w 1,2 jak i 3. Nie iść za szybko i nie wpadać w sam środek akcji. Wykorzystywać momenty kiedy gra nie odcina nam możliwości cofnięcia się jak np. kościół w U1 ( moment ze snajperami ) i wykorzystywac otoczenie butle, beczki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member

zgadzam się.

Kluczem jest cierpliwość. No i trzeba też już sobie trochę wyrobić ręce do pada, by szybko wycelować i strzelać z za osłony. Ja Uncharted 2 przechodziłem 3 razy i na niszczącym poziomie trudności miałem mniej zgonów niż na średnim i ciężkim. Jak najwięcej wrogów trzeba kasować skradając się i jak wcześniej wspomniał Member wykorzystywać otoczenie.

Po kilkunastu godzinach spędzonych w grze już po prostu się wie co się ma robić.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie biore sie za crushing w u2 a u1 skonczylem na hardzi za pierwszym razem i nie mialem wiekszych problemow. A w u1 taki ciezki crushing bo potem tez mam zamiar przechodzic??(sorki za brak pl znakow ale z czarnulki pisalem)

Według mnie, najtrudniejszy Crushing jest właśnie w Uncharted "1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak wygląda druga część w porownaniu do trzeciej? trójke przeszedłem i bardzo mi sie podobała zastanawiam sie nad kupnem dwójki ale nie wiem czy warto, czy gra mnie czymś zaskoczy czy poprostu jest to kopia trójki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy gra mnie czymś zaskoczy czy poprostu jest to kopia trójki?

Bez urazy, ale to najdurniejsze pytanie jakie słyszałem :P Jeśli już, to własnie trójka rozwija pomysły i motywy z dwójki. I tak, dwójka mimo to zaskoczy Cię i pozamiata, bo mimo wszystko pozostaje najlepsza odsłoną w serii. W moim rankingu trójka stoi minimalnie niżej, ale właśnie tylko i wyłącznie z powodu braku większych nowości.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli nie grałeś w poprzednie części to najlepej kup jedynkę a później dwójkę. Zresztą możesz wyrwać teraz te gry za groszę więc grzechem jest nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie to fizjologom nie śniło :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie to fizjologom nie śniło :pirate:

Widać, żeś młody i mało w życiu widziałeś :biggrin:

witam jak wygląda druga część w porownaniu do trzeciej? trójke przeszedłem i bardzo mi sie podobała zastanawiam sie nad kupnem dwójki ale nie wiem czy warto, czy gra mnie czymś zaskoczy czy poprostu jest to kopia trójki?

Nie wiem jak wygląda trójka, bo dopiero dzisiaj ją kupiłem i jest jeszcze w folii, ale na dwójce nie powinieneś się zawieść.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem dwójke 4 razy i nadal mi się nie znudziła napewno się nie zawiedziesz, a teraz można ją wyrwać bardzo tanio nawet nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie to fizjologom nie śniło :pirate:

Jakim cudem gry Rockstara nie są tworzone przez Rockstara? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wytłumaczcie mi jedno jak U2może być kopią U3. Gry Rockstara to inna sprawa, gdyż ma one “podstudia” n p Rockstar Leeds , North itd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wytłumaczcie mi jedno jak U2może być kopią U3. Gry Rockstara to inna sprawa, gdyż ma one “podstudia” n p Rockstar Leeds , North itd

Wiadomo że będą podobne, Drake na księżyc ma polecieć żeby kogoś zadowolić ? Ta gra ma taki a nie inny charakter i inna nie będzie. Jak dla mnie - na szczęście bo jest boska.

Silent Hill, AC, TR, Battlefield, LBP, Trine, GTA, RE ...... dalej wyliczać mi się nie chce.

Postów na zasadzie "Jakim cudem gry Rockstara nie są tworzone przez Rockstara?" nie ma sensu nawet komentować bo to chyba jaja ktoś sobie robi, bo coś mi się nie chce wierzyć że można się tak nieświadomie zakręcić :D - no chyba że mało w życiu jeszcze widziałem :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wytłumaczcie mi jedno jak U2może być kopią U3. Gry Rockstara to inna sprawa, gdyż ma one “podstudia” n p Rockstar Leeds , North itd

Ogólnie mi chodziło o Rockstar. Na YT widziałem taki komentarz, że GTA to R* tylko wydawał a tworzyło jakieś tajemnicze studio najwidoczniej.

Już nie śmiejcie się z kolegi. On po prostu zagrał tylko w trójkę i się zapytał, czy dwójka przypomina trójkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy przejście gry na hard i crushing przy użyciu usprawnień typu nieskończona amunicja, daje mi trofeum ??

Nie wiem czy trofeum wpadnie jeśli włącze te usprawnienia trochę zaoszczędziło by mi to nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie, ale aby legalnie móc używać ułatwień(a nie za pomocą glitch'a) to i tak najpierw trzeba przejść grę na danym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na normalu to jak zacznę tych usprawnień używać na hardzie to wejdzie trofeum mi się wydaje, ze powinno wpasc?

Zdobyłem tym sposoboem te pojedyncze trofea.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak że te ułatwienia działają tylko na tym poziomie który zakończyliśmy? Dawno nie odpalalem i mogę nie pamiętać. :)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy przejście gry na hard i crushing przy użyciu usprawnień typu nieskończona amunicja, daje mi trofeum ??

Nie wiem czy trofeum wpadnie jeśli włącze te usprawnienia trochę zaoszczędziło by mi to nerwów.

Wówczas trofea są zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wówczas trofea są zablokowane.

i bardzo dobrze bo co to za przyjemnosc przechodzenia gry na najlepszej broni i z nieskonczoną amunicją

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawdę mówiąć też nie mogę pojąć jaki jest sens gry na kodach.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wówczas trofea są zablokowane.

tu się z tobą nie zgodzę, bo normalnie trofeum wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wprawdzie nie pamiętam dokładnie jak to było, ale w U1 i U2 nie jest czasem tak, że tych cheatów można używać dopiero na poziomie trudności na którym już raz się ukończyło grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×