Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po paru rundkach wlasnie, i musze przyznac, ze dzisiaj gralo mi sie o niebo lepiej - glownie dlatego, ze graly osoby co mialy max 8-9lvl... Juz ten slaby DMG czy HS mozna naprawde przebolec i idzie szybko przywyknac, ale juz gra z typami z bety nie ma absolutnie najmniejszego sensu, najwieksza porazka tego demo i wydaje mi sie, ze zrazi nie jedna osobe... Powinno dobierac graczy z max roznica +-4lvl, wtedy bylo by naprawde cacy, a tak trzeba uciekac z serwera bo jeden koles kosi cala druzyne jak chce...

Dokładnie, grałem przeciwko drużynie gdzie najniższy lewel kolesia to 27, reszta wzwyż. Gówno wtedy nie gra, skoro w moim teamie kolesie mieli w przedziale do max 4, lali nas jak chcieli. Naprawdę może zniechęcić. To jest na szczęście jedyna wada, reszta jest super. A motyw ze skarbem, donoszenie do skrzyni, rzucanie nim do kolesia = moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie MGO albo Killzone 2, w który trzeba miesiące uczyć się różnych taktyk i sposobów na zabijanie przeciwników. Wielki plus dla panów z NG !

To żeś bolek teraz poleciał z tym MGO... jakich taktyk się uczyć? Możesz równie dobrze wziąć DM i po kilku meczach kąsać fabułkę tak samo jak ma to miejsce w Uncharted... W ogóle coraz bardziej przekonuję się do tej gry, nadal idzie mi tak, że szkoda gadać, ale już nie irytuje tak mocno ten "demydż system". Jednak nie zmienię swoje zdania, że MGO jest dla mnie lepszy... Jeszcze jedno pytanie, czy wam do ustrzelenia HS potrzeba dwóch strzałów, czy to tylko ja tak słabo celuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogować na te staty? Jak się loguje na PSN przez uncharted to wyskakuje mi takie cos ---> There was an error validating your log in. Please try again shortly.

PSN Ticket Error

Czy to wina tego , że za mało mam fragów czy poziom? Wie ktoś? Może coś robie źlę jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogować na te staty? Jak się loguje na PSN przez uncharted to wyskakuje mi takie cos ---> There was an error validating your log in. Please try again shortly.

PSN Ticket Error

Czy to wina tego , że za mało mam fragów czy poziom? Wie ktoś? Może coś robie źlę jak to sprawdzić?

Jakim PSNem sie probujesz zalogowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu kurde ja nie wiem co miałem wczoraj, ale nawet jak dawałem Join do twojej grupy to nic nie wyskakiwało :( Wczoraj grało mi się ... beznadziejnie. Mimo, że jestem już trochę obyty w shooterach to w U2 gra mi się źle? Trzeba wystrzelić ogromną ilość naboi w rywala. Nawet podczas bycia za ścianą goście mnie dopadają, gdyż znają mapy. Myślę, że jak pogra to zmienię zdanie, ale na teraz jest beee :D Natomiast Co-Op rządzi, trafiłem na kolesia może nie prosa, ale grało się miodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zagrałem tylko jeden meczyk. I jakoś mnie U2 nie zachwycił. Od taki zwykły TPP multi. Mam nadzieję, że single zmieni moje odczucia co do gry.

A wczoraj, jak wspomniałem ciupnąłem jeden meczyk, oczywiście go wygrałem. Najbardziej mnie śmieszą jakieś bolki z nastymi levelami, co wyskakuje z zaskoczenia zza sciany na mnie, a ja mu heada i lezy :rofl: Zagram dziś może jeszcze jednego meczyka, może trafię na jakichś bardziej ''zaskakujących'' przeciwników.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 zaczęły pojawiać się kolejne recenzje...

100% Playstation: The Official Magazine (US)

100% Games Radar (in-house)

100% Playstation Official Magazine UK

100% Eurogamer Portugal

100% Eurogamer

100% Eurogamer Spain

100% PS3bloggen.se

100% Computer and Video Games

100% GamePro

100% 1UP

100% Polygamia

97% PSFocus

96% XGN

95% IGN

95% GameSpy

95% Meristation

90% Boomtown

90% VideoGamer

Must Have - Uncharted 2 !!! :wub: :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie widze tam recki z Gry-online.pl (polskiej lepszej chyba nie ma jeszcze) - 97%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem żeby dołączyć do gry kumpla. Ma ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online świetny a co-op jeszcze lepszy. Teraz tylko czekać do 14 października i można grać do woli:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka cudna :thumbsup:

Świetna grafa , rozgrywka , tryby gry ( Plunder i Chain Reaction rządzą :woot: )

Nie ma lagów i gra się świetnie .

A jeśli chodzi o to ile trzeba ołowiu wpakować w przeciwnika - wystarczy lepiej celować .

Jak gościu na mnie biegnie i pruje ile wlezie to staram się być cały czas w ruchu , chować się . On za chwilę przeładowuje broń a ja wychodzę i go dobijam :)

Czy ktoś wie o co chodzi z tymi czołgami i helikopterami ? To są jakieś perki ?

Bo ja nie mam jeszcze żadnego , dzisiaj grałem 1vs1 z graczem który też nie ma jeszcze perków i na mapce Village zaraz na początku meczu wyjechał mi czołg :blink: Przejechał całą planszę , pruł jak szalony i zniknął . Zaraz potem znalazłem na mapce Gatling Guna - masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam za pierwszym razem tez tak dlugo sie logowalo? Mam teraz jakas synchronizacje danych LiveData i idzie to dlugo bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka cudna :thumbsup:

Świetna grafa , rozgrywka , tryby gry ( Plunder i Chain Reaction rządzą :woot: )

Nie ma lagów i gra się świetnie .

A jeśli chodzi o to ile trzeba ołowiu wpakować w przeciwnika - wystarczy lepiej celować .

Jak gościu na mnie biegnie i pruje ile wlezie to staram się być cały czas w ruchu , chować się . On za chwilę przeładowuje broń a ja wychodzę i go dobijam :)

Czy ktoś wie o co chodzi z tymi czołgami i helikopterami ? To są jakieś perki ?

Bo ja nie mam jeszcze żadnego , dzisiaj grałem 1vs1 z graczem który też nie ma jeszcze perków i na mapce Village zaraz na początku meczu wyjechał mi czołg :blink: Przejechał całą planszę , pruł jak szalony i zniknął . Zaraz potem znalazłem na mapce Gatling Guna - masakra :)

czolgi i helikoptery to tanie random eventy na mapie. jak np. czolg przejedzie odblokowuje sie spawnpoint dla rakietnicy na mapie The Village. nie wiem czy cos podobnego dzieje sie po helikopterze. na jednej z innych map ktore beda dostepne w pelnej wersji jest mapka na ktorej wybucha paliwo i z gory spada wagon i zabija kazdego kto bedzie w jego poblizu jak bedzie lecial etc. ponoc prawie kazda mapka ma takie cos. jak narazie tylko The Temple nie ma takiego pantentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze same "ochy" i "achy".

Powiem szczerze, nie jestem fanem strzelanek na ps3, razi mnie machanie padem, ale Uncharted 1 to gra top 1 na chlebak.

To tytulem wstepu.

Przechodzac, do dwojki, czy moze (lepiej jakby tak bylo) bety "dwojki" i tych wszystkich zachwytow.

Owszem grafika elegancka, wsio naj, ale pare elementow, ktore odstaja :

- jak ktos biegnie ( nie ty!) po kaluzy nie widac sladow wody w niektorych momentach ;-)

- cienie na coopie w momentach przyblizen (pierwsza akcja zespolowa na coopie z szafa np.) totalna porazka wygladaja jak tnaca strona pilki do drewna ;-)

- grajac babeczka w coopie mialem zrzucic szafe, szafe zrzucilem, ale stalem od niej jakies 10 metrow, nie ruszajac sie, szafe zrzucil "Bog" ;-)

- graficznie jest swietnie, ale KZ2 imo lekko w przodzie.

Teraz jesli chodzi o MP. Czuc, ze ta gra nie jest nastawiona typowo pod MP, przynajmniej w becie. W jedynce bardzo razila interakcja z otoczeniem, tutaj jest identycznie. W single w jedynce dalo sie to przezyc, ale w becie na MP nie daje rady i wgryzam sie w pada momentami ;-)

Glupi przyklad :

1. Stoje od chlopa doslownie na dlugosc nosa, wciskam magiczny kwadracik, a "bohater" celuje w sciane obok przeciwnika,

2. Chcac odbiec od przeszkody tzw. "padem" przyklejam sie do muru, a jak wiadomo tutaj nie da sie odejsc szybciutko, czy obocic, w takim momencie przeciwnik odpala fajke robi 2 buchy i strzela mi headshota podchodzac do tvka sprawdzajac czy na pewno dobrze przycelowal ;-)

I zaznacze, ze nie lubie FPS na ps3, ale to nie jest powodem mojego noskila, czy jak to chcecie tam nazwac.

Po prostu interakacja z otoczeniem, przeszkodami jest mizerna.

Jesli U1 wyciagnal 30 % z czarnej to U2 daje co najwyzej 60 %. Nie widac wiekszego przeskoku ;-)

Osobiscie nastawiam sie bardziej na sigiel w U2, bo wiem, ze to pomimo interkacji z przeszkodami nie zawiedzie. W multi jak w multi, kazdy blad, czy to moj, czy to skryptu, ktory zle zinterpretuje moje zachowanie konczy sie killem ;-)

To tyle, czekam na pelna, preorder zlozony - z nadziejami na poprawe tego o czym pisalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze same "ochy" i "achy".

Powiem szczerze, nie jestem fanem strzelanek na ps3, razi mnie machanie padem, ale Uncharted 1 to gra top 1 na chlebak.

To tytulem wstepu.

Przechodzac, do dwojki, czy moze (lepiej jakby tak bylo) bety "dwojki" i tych wszystkich zachwytow.

Owszem grafika elegancka, wsio naj, ale pare elementow, ktore odstaja :

- jak ktos biegnie ( nie ty!) po kaluzy nie widac sladow wody w niektorych momentach ;-)

- cienie na coopie w momentach przyblizen (pierwsza akcja zespolowa na coopie z szafa np.) totalna porazka wygladaja jak tnaca strona pilki do drewna ;-)

- grajac babeczka w coopie mialem zrzucic szafe, szafe zrzucilem, ale stalem od niej jakies 10 metrow, nie ruszajac sie, szafe zrzucil "Bog" ;-)

- graficznie jest swietnie, ale KZ2 imo lekko w przodzie.

Teraz jesli chodzi o MP. Czuc, ze ta gra nie jest nastawiona typowo pod MP, przynajmniej w becie. W jedynce bardzo razila interakcja z otoczeniem, tutaj jest identycznie. W single w jedynce dalo sie to przezyc, ale w becie na MP nie daje rady i wgryzam sie w pada momentami ;-)

Glupi przyklad :

1. Stoje od chlopa doslownie na dlugosc nosa, wciskam magiczny kwadracik, a "bohater" celuje w sciane obok przeciwnika,

2. Chcac odbiec od przeszkody tzw. "padem" przyklejam sie do muru, a jak wiadomo tutaj nie da sie odejsc szybciutko, czy obocic, w takim momencie przeciwnik odpala fajke robi 2 buchy i strzela mi headshota podchodzac do tvka sprawdzajac czy na pewno dobrze przycelowal ;-)

I zaznacze, ze nie lubie FPS na ps3, ale to nie jest powodem mojego noskila, czy jak to chcecie tam nazwac.

Po prostu interakacja z otoczeniem, przeszkodami jest mizerna.

Jesli U1 wyciagnal 30 % z czarnej to U2 daje co najwyzej 60 %. Nie widac wiekszego przeskoku ;-)

Osobiscie nastawiam sie bardziej na sigiel w U2, bo wiem, ze to pomimo interkacji z przeszkodami nie zawiedzie. W multi jak w multi, kazdy blad, czy to moj, czy to skryptu, ktory zle zinterpretuje moje zachowanie konczy sie killem ;-)

To tyle, czekam na pelna, preorder zlozony - z nadziejami na poprawe tego o czym pisalem wyzej.

porownania graficzne z jedynka sa smieszne ;) dlaczegoz to? ano dlatego ze to jest MULTIPLAYER! multiplayer zawsze wyglada gorzej niz singleplayer. przy porownaniu singla Uncharted 1 do multi Uncharted 2 jezeli ten drugi wypada troszke lepiej, to tylko swiadczy o tym, ze strach sie bac jak poteznie wyglada singleplayer. poczekaj, tak wiec poczekaj, odpalisz singla to Cie pozamiata. niestety, taka bolaczka multiplayerow wszelkiej masci, ze sa graficznie upraszczane. a na twoje problemy z nawigacja po otoczeniu i wszelakich interakcjach - trzeba sie obyc z mapami, nauczyc sie kiedy co jak gdzie, kolka uzywac na otwartych przestrzeniach do rollow (przez to unikasz niepotrzebnych przyklejen do sciany), kwadratu do przechodzenia nad niskimi przeszkodami, unikac starc mano-a-mano jezeli chodzi o bicie lapskami chyba ze wiesz ze bedziesz mial conajmniej 1,5 sekundowa przewage lub jezeli zajdziesz wafla od tylu po stealthkilla.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, nie o grafe chodzi ;-)

Wiem, ze single zmiecie z nog wszystko ;-)

Ale pewne niedorobki sa, oby to tylko byl mankament wersji beta :)

Co do nawigacji moze i narazie sie platam bo tak jak mowilem w FPS'y roznej masci napinam tylko na klawa + gryzon, takze moze i troche minie czasu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba. o grafice nic nie mowie nie ma sensu. natomiast gameplay, ktos tu powiedzial ze jest skillowy... hmmm... ja po swoim pierwszym DM w grze nabilem 6 lvl z miejsca? nei wiem czy to normalne czy nie. co do celnosci to odrzut np z takiego AK jest kosmiczny i gro pociskow nie trafia po prostu. nawigacja po mapie super, w gore w dol etc. ogolnei strasznie mi sie podoba, bawie sie super i napewno jak skoncze singla bede gral jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba. o grafice nic nie mowie nie ma sensu. natomiast gameplay, ktos tu powiedzial ze jest skillowy... hmmm... ja po swoim pierwszym DM w grze nabilem 6 lvl z miejsca? nei wiem czy to normalne czy nie. co do celnosci to odrzut np z takiego AK jest kosmiczny i gro pociskow nie trafia po prostu. nawigacja po mapie super, w gore w dol etc. ogolnei strasznie mi sie podoba, bawie sie super i napewno jak skoncze singla bede gral jakis czas.

Zgadzam się z przedmówcą, a jedyna różnica polega na tym, że nei wbiłem 6 lvla od razu. Teraz mam 11 lvl i expie na misji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Nikogo nie razi to nieczucie broni? Strzelam w jakiegoś typa, a mam wrażenie, że to postawiona tektura na mapie. Ma tak ktoś, czy tylko mi to przeszkadza?

up@

up@

Ja po jednym meczu (wygranym) miałem lvl 4 (albo 3, nei pamiętam), więc 6 to nic takiego. Wiem, że wolniej się potem wbijają, ale to i tak w nieco ponad godzine zrobisz bez problemu. Grałem z typem, co miał 38 lvl i mi go zal, bo cisnie w bete pewnei z miesiac i teraz jest ''ponad'' nowicjuszami. A jakoś super nei grał poza tym, że zawsze zostawiał granta, jak go zabiłem i ja tez ginąłem. Też się wyuczy, bo taki manewr to częsta zagrywka w R2.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Nikogo nie razi to nieczucie broni? Strzelam w jakiegoś typa, a mam wrażenie, że to postawiona tektura na mapie. Ma tak ktoś, czy tylko mi to przeszkadza?

up@

up@

Ja po jednym meczu (wygranym) miałem lvl 4 (albo 3, nei pamiętam), więc 6 to nic takiego. Wiem, że wolniej się potem wbijają, ale to i tak w nieco ponad godzine zrobisz bez problemu. Grałem z typem, co miał 38 lvl i mi go zal, bo cisnie w bete pewnei z miesiac i teraz jest ''ponad'' nowicjuszami. A jakoś super nei grał poza tym, że zawsze zostawiał granta, jak go zabiłem i ja tez ginąłem. Też się wyuczy, bo taki manewr to częsta zagrywka w R2.

ja nie mowie ze to osiagniecie, nie wiem jak to leci szczerze mowiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spedzilem w zasadzie caly dzien przy U2:AT, i o ile staralem sie do konca przekonac do multi, tak po zagraniu w co-op'a caly czar prysl - tak powinno byc wlanie w multi, HS to HS, a jak nie to 1/3 magazynka i koles pada, niestety miedzy multi a co-op'em jest OGROMNA przepasc, ktorej nie jestem w stanie zaakceptowac :( Co-op bedzie sluzyl do przedluzania rozgrywki w tej grze, bo niestety multi jest "troche" niedopracowane. Najbardziej razi mnie fakt, ze nie mozna w meczach customowych zdobywac expa, bo te rankingowe to jakis totalny random, chce pograc NORMALNY DM, a tu mam do wyboru RPG Only albo Sniper Only, i dowiaduje sie o tym po 5minutowym wyszukiwaniu graczy... A jak sam sobie postawie hosta to gram jak chce, i to na identycznych mapach i zasadach jak w rankingowych, absurd jednym slowem. Odnosnie trybow jeszcze - DM to jest jakies nieporozumienie, glownie za sprawa slabego DMG broni, no i braku jekiegokolwiek kompasu, jeden wielki chaos, non stop dostaje sie w plecy, a kamperzy czuja sie jak w niebie. W dodatku respy w tym trybie tez sa nieprzemyslane, dzisiaj mialem np. sytuacje, ze zaraz obok mnie zrespilo sie 4 typkow z przeciwnej druzyny, dobrze, ze jakos ogarniam to 2och udalo mi sie zabic, ale bez przesady, czesto wlasnie wychodzi sie z respa prosto pod lufe przeciwnika. Chain Reaction - w miare, ale szkoda, ze nie ma jakiegos paska, ktory sie laduje w zaleznosci od ilosci przejetych punktow, jak w standardowej Dominacji, a tak przechodzi sie z punkta na punkt i zaraz rozgrywka sie konczy. Plunder - jedyny fajny tryb, ktory po prostu rzadzi, dzisiaj zrobilismy party 10 osob i pogralismy na customie do 10punktow, MIAZGA!!!! do tego trybu U2 nadaje sie jak znalazl, respy sa dobrze przemyslane (w przeciwienstwie do DM), do tego potrzeba zgranej druzyny i komunikacji, cod miod i orzeszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale panowie powiedzcie czy macie problemy z logowaniem????

Ja dziś próbowałem kilka razy i ciągle mam "error initializing session manager"

Raz mnie zalogowało ale nie potrafiło znależć graczy żeby z kimś rozegrać potyczkę (a wczesniej widziałem , że było ok 7000 osób zalogowanych)

Czy tylko tak u mnie się dzieje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×