Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

1MB to nie jest dobre lacze, mimo wszystko, jesli pierwsze 2-3 minuty ci nie znajdujde graczy, wyjdz i wejdz jeszcze raz :)

to nic nie daje. jak wyjdziesz i wejdziesz jeszcze raz w wyszukiwanie bedzie to trwalo prawdopodobnie jeszcze dluzej albo co najmniej tak samo dlugo jak za pierwszym raze mialo trwac. trzeba byc cierpliwym po prostu. zreszta, 2 minuty czekania to nie cala wiecznosc - w miedzyczasie wejsc sobie na forum i poczytac posty mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że dużo daje .

Sam tak robię , jak przez minutę nie znajduje mi graczy to wychodzę i wchodzę jeszcze raz . W większości przypadków za drugim razem po kilkudziesięciu sekundach już mam pełną listę :) Mam 1 MB i wszystko chodzi elegancko .

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czesc z nas ma gre po angielsku bo nie podoba nam sie tlumaczenie albo wolimy po prostu ten jezyk.

loozno. Tak pytam bo nie wiedzialem czy sa jakies NOWE tryby do ktorych nie umialem sie dostac o ktorych wy pisaliscie czy to po prostu ang. nazwy..

A pytalem wczesniej. Zawsze tak jest jak sie wchodzi w multi to pisze ze sie jest dowodca druzyny ?? Bo w sumie nie chce byc zadnym dowodzca tylko sie dolaczyc do kogos i grac ;)

A i jeszcze jedno pytanko. Czy da sie uciec z tego duszenia od tylu co niektorzy zolnierze podchodza i robia ? Czy poprostu nie dac sie zlapac ;>?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, przy pierwszej próbie odpalenia gry wybrałem tryb gra wieloosobowa, wyskakuje mi "connecting" po ok 2-3minutach wyskoczył kolejny komunikat "Błąd inicjalizacji menadżera sesji" daje OK i wychodzi do menu gry, ponownie wybieram gra wieloosobowa. Tym razem "Łączenie" przebiega poprawnie i wyskakuje kolejne okno z napisem live-coś tam - laduje się do końca i wyskakuje "error syncing text" / ile razy bym nie próbował wyskakuj tak samo. Miał ktoś taki problem ? jak to rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic nie daje. jak wyjdziesz i wejdziesz jeszcze raz w wyszukiwanie bedzie to trwalo prawdopodobnie jeszcze dluzej albo co najmniej tak samo dlugo jak za pierwszym raze mialo trwac. trzeba byc cierpliwym po prostu. zreszta, 2 minuty czekania to nie cala wiecznosc - w miedzyczasie wejsc sobie na forum i poczytac posty mozna :)

Bzdura, bo to daje, i to duzo, raz siedzielismy przez 10 minut i gadalismy, gdy po chwili kaplismy sie ze caly czas wyszukuje, wyszedlem, wszedlem, po 10 sekudnach bylo juz pelne party, teraz po 1-2 minutach tak robie i ciagle wylapuje graczy.

A właśnie że dużo daje .

Sam tak robię , jak przez minutę nie znajduje mi graczy to wychodzę i wchodzę jeszcze raz . W większości przypadków za drugim razem po kilkudziesięciu sekundach już mam pełną listę :) Mam 1 MB i wszystko chodzi elegancko .

dokladnie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, bo to daje, i to duzo, raz siedzielismy przez 10 minut i gadalismy, gdy po chwili kaplismy sie ze caly czas wyszukuje, wyszedlem, wszedlem, po 10 sekudnach bylo juz pelne party, teraz po 1-2 minutach tak robie i ciagle wylapuje graczy.

dokladnie! :)

poczekalbys te 10 sekund i bys mial pelne party :P te takie wznawianie wyszukiwanie dziala na zasadzie placebo :P

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączycie się? Za nic niechce mi sie polaczyc. Czekam i czekam i nic. A chciałem pograć w tryb DEATMACH. Prosze odpiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz. Ja i kumpel też nie możemy grać. Zapewne inni też tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nikt nie mial takiego problemu, koniecznie zupdatuj firmware na 3.01 bodajze, i napisy zrob wszedzie po angielsku, jesli nie zadziala, to ja nie wiem, mimo wszystko sprobuj tego co napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły? Blokada? I dobrze, bo grałbym do premiery i potem dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafix poważnie mówisz? Bo już myślałem , że u mnie coś nawala. Wczoraj pięknie mi się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafix poważnie mówisz? Bo już myślałem , że u mnie coś nawala. Wczoraj pięknie mi się grało.

Tez tak mialem, wiec widze ja i moi kumple nie bylismy jedyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki wyzerowane, wszystko i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zabieram sie za oglądanie. Cos czuje, ze przypajacują i nie dadzą maksa. Zaraz sie przekonam...^^

Story: 9,2

Design: 8,9 (?!?)

Gameplay: 9,3

Presentation: 9,8

Overall: 9,3

Dla porównania GTA4:

Story: 10

Design: 10

Gameplay: 9,8

Presentation: 9,4

Overall: 9,8

Dla mnie śmiech na sali. Design na 8,9 ? Gameplay a 9,3 ? Story 9,2 ? Przecież wystarczy popatrzeć na ich recenzję żeby zobaczyć, że te trzy wartości powinny być znacznie wyższe. I byłyby, gdy nie było to ex na PS3 zapewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻĄŁUJĘ !!!!!!! Już chyba nie będę oglądał żadnej recenzji na GT :/ Odradzam tym, którzy nie chcą sobie psuć zabawy...Spoiler na spoilerze ! Żenada ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego przejmujecie się recenzjami? Zazwyczaj są beznadziejnie tendencyjne. Najleiej sprawdzić grę w praniu i zadecydować samemu. Z tym GTA to już maksymalnie przegięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻĄŁUJĘ !!!!!!! Już chyba nie będę oglądał żadnej recenzji na GT :/ Odradzam tym, którzy nie chcą sobie psuć zabawy...Spoiler na spoilerze ! Żenada ....

Dzieki za ostrzezenie, daruje sobie skoro tak to wyglada.

Mimo wszystko ocenami z GT radze sie nie przejmowac, oni robia najmniej obiektywne recki ze wszystkich portalow tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajacie mnie, nie dość że gra dostała 9,3/10 co jest niemalże idealną oceną to jeszcze się oburzacie mimo, że nikt w nią nie grał jeszcze. Jak na razie oceny nie schodzą poniżej 90%, to znaczy że będzie świetna gra. I tak bym ją kupił, ale recenzje mnie uspokoiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×