Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisy są, ale poza fabułą jest też dużo zagadek logicznych/ historyczych (jak ktoś szuka glyphów to wie o co mi chodzi), których można nie do końca zrozumieć bez znajomości angielskiego na wysokim poziomie.

PS. Mam jeszcze takie pytanie dla osób które ukończyły grę. Tylko proszę o odpowiedź bez jakichkolwiek spoilerów, a jeżeli takowa jest niemożliwa to w ogóle nie odpowiadać. Mianowicie, czy po zakończeniu wątku fabularnego można dalej zbierać wszystkie przedmioty z mapy (pióra, skrzynie, glyphy), czy trzeba je wyzbierać przed końcem gry?

Z tego co wiem,na x360 trzeba jechać od początku,więc u nas na ps3 będzie pewnie to samo.

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do ludzi ktorzy skończyli pierwszą cześć, po skończneniu fabuły można było wrócić do miasta? czy był the End, i graj se od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do ludzi ktorzy skończyli pierwszą cześć, po skończneniu fabuły można było wrócić do miasta? czy był the End, i graj se od nowa?

Można było wracać do miasta, po skończeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było wracać do miasta, po skończeniu gry.

drugie pytanie, na mapce w legendzie widnieje również Rzym, czy mam rozumieć, ze jest on w grze? ... bo do pełni szczęścia tylko mi to potrzebne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzym, Wenecja, Florencja ... Na jednej z fotek widać Koloseum - miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu jest ........ :D

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po Rzymie mozna sie swobonie poruszac przez caly czas gry tak jak po Florencji czy Wenecji ? Na filmikach na youtube nigdy nie widzialem Rzymu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek główny i wg. informacji z save'a zajęło mi to: 17 godzin i 41 minut przy czym mam 65%.

Po skończeniu gry można spokojnie eksplorować miasta.

GENIALNA muzyka jest na końcu i końcówka zaskakująca.

Zapamiętajcie tylko "What the fuck"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kochani, AC2 to gra w dużym stopniu o free runningu. 

Nie dość, że przepiękne miasta, prawdziwe, z designem z tamtej epoki, genialna muzyka i historia to jeszcze pełna swoboda ruchów i działania. Płynny cykl dzień/noc.

Moja ocena - 9.5/10

Na pewno w pierwszej piątce najlepszych gier w tym roku. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy w AC:2 będzie spolszczenie z dubbingiem czy tylko z napisami??

Ludziu, tylko napisy o czym bylo pisane wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jako ostatnia lokacja - nie można jej odwiedzić po skończeniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: opłaca się kupić wersje polską 4 grudnia? czy lepiej zamówić angielską.. jako że będą 2 dlc.. a z nimi są często problemy w połączeniu z polskimi wersjami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem już parę godzin w świecie AC2 i przyznam, że do renesansowego klimatu, który wypływa wręcz z doskonale odwzorowanych miast potrzebuje wiadra podstawionego pod TV, co by sąsiadów obdzielić ;)

Gra jest do tego tak doskonale zrealizowana: piękna grafika, fizyka postaci, podział dnia i nocy, relacje między bohaterami (które realnie przykuwają Twoją uwagę), rozbudowa własnego miasta - czuć, że ten świat żyje własnym życiem.

Misje poboczne nie nudzą i są doskonałym przerywnikiem między grą właściwą, w której główne misję są tak intrygująco przedstawione, że w połączeniu z rozbudowaną osią fabularną potrafi na tyle skutecznie przykuć uwagę, iż odkrywanie całej PRAWDY (The Truth - kto ma wiedzieć ten wie :whistling: ) to gra sama w sobie, do której puenty trzeba doprowadzić.

Jestem mile zaskoczony. Panowie z Ubi bardzo szybko uczą się na własnych błędach i wiedzą jak wypuścić sequel doskonały.

SouL rekomenduje 9.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przekonać do AC2, cieszę się, że Ubisoft uczy się na własnych błędach i gra nie jest już taka monotonna jak jedynka. Odpycha mnie jednak idiotyczne pomieszanie współczesności z historycznym wątkiem. Pomysł z Animusem to dla mnie totalna klęska. Gra byłaby o wiele ciekawsza, a przede wszystkim bardziej spójna gdybyśmy nie musieli przenosić się do teraźniejszości. Cyfrowe podświetlanie przeciwników w renesansowych Włoszech po prostu wygląda śmiesznie. Fizyka gry, grafika to na pewno najwyższa półka na świecie. Sama koncepcja ukazania fabuły - w sumie ciekawej - moim skromnym zdaniem jest fatalna. Szkoda, bo gra mogłaby być doskonała.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przekonać do AC2, cieszę się, że Ubisoft uczy się na własnych błędach i gra nie jest już taka monotonna jak jedynka. Odpycha mnie jednak idiotyczne pomieszanie współczesności z historycznym wątkiem. Pomysł z Animusem to dla mnie totalna klęska. Gra byłaby o wiele ciekawsza, a przede wszystkim bardziej spójna gdybyśmy nie musieli przenosić się do teraźniejszości. Cyfrowe podświetlanie przeciwników w renesansowych Włoszech po prostu wygląda śmiesznie. Fizyka gry, grafika to na pewno najwyższa półka na świecie. Sama koncepcja ukazania fabuły - w sumie ciekawej - moim skromnym zdaniem jest fatalna. Szkoda, bo gra mogłaby być doskonała.

Zagram, poznaj fabułę, obejrzyj cały film The Truth z uzbieranych zagadek i wtedy możesz narzekać na koncepcję która ma swoje podstawy by być taką jaką jest. Ja to łykam w 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja nie mogę się doczekać premiery Assassinsa PL. Niestety przeniesiona na 4 grudnia ;/

A propo fabuły to mi się jedynka podobała. Dobra fabuła tylko misje trochę nudnawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a ja chyba wytrzymam jeszcze trochę i dopiero jakoś na święta sobie pogram w AC 2. Będzie jakoś tak przyjemniej kiedy będę miał sporo czasu i luzu :) I w zimny wieczór przeniosę się do cieplutkich Włoch. Jednak już teraz bardzo chętnie bym pograł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od dzisiaj. zaczalem grac kolo 13 skonczylem godzine temu. gra wciaga niesamowicie i poraza mnogoscia rzeczy. na poczatku jest tego tyle ze nie wiadomo za co sie zabrac. swietny gameplay, muzyka+efekty, grafika super.

od dziś il mio nome è Ezio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którzy już przejdą grę: napiszcie ile mniej więcej czasu wam to zajęło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas gry w tym temacie byl juz poruszany pare razy :) zobacz sobie na poprzednie stronki :) ze wszystkim pewnie ok 20h stuknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można zyskać logując się do UPLAY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można zyskać logując się do UPLAY?

Dostęp do krypty pod Villą, jakiś theme na PS3 i jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×