Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i platynka wpadła. Nie była dość trudna, ale to w sumie jest PLUSik :) Teraz sprzedajemy i kupujemy GoW: Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofeum (kopnij strażnika w locie maszyną) jak już przeszedłem tą misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofeum (kopnij strażnika w locie maszyną) jak już przeszedłem tą misje.

No niestety, będziesz musiał od nowa przechodzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gre jakiś czas temu, jakoś nie miałem weny zeby o niej pisac. niby grało sie fajnie. gameplayowo naprawde ogromny skok od jedynki i super. ale czy tylko mi cala fabula i zakonczenie wydaje sie po prostu glupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gre jakiś czas temu, jakoś nie miałem weny zeby o niej pisac. niby grało sie fajnie. gameplayowo naprawde ogromny skok od jedynki i super. ale czy tylko mi cala fabula i zakonczenie wydaje sie po prostu glupie?

Nie tylko tobie się wydaje, końcówka po prostu była głupia i standardowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie się wydaje, końcówka po prostu była głupia i standardowa.

ale jakby się zastanowić, to co innego mogli dać ?

jakieś odpowiedzi w tej części musiały się pojawić, o co chodzi z Piece of Eden itp. Takie wielkie tajemnice i konspiracje mają to do siebie, że nie da się ich wyjaśnić tak, żeby wyszło zręcznie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie się wydaje, końcówka po prostu była głupia i standardowa.

jedna z najlepsszych gier w jakie grałem w tym roku, ale z najgorszym zakończeniem, a mogło być tak pięknie, jakby nie te czary mary ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo napaćkali na koniec. Ale ostatecznie nie jest jeszcze taka zła. Ale rewelacyjna także nie jest. Ogólnie ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra super. Końcówka znowu kiepska ale i tak lepsza niż w jedynce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł jakiś update do ACII, wiecie może, jakie zmiany wprowadził? BO cienie nadal są liche;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi powie z tych co juz przeszli czy mam daleko do konca?-jestem aktualnie w wenecji zrobilem kilka fuch dla tej mlodej dupencji co wyglada jak chlopak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie giera suuuuuper :pardon:Dawno mnie tak gierka nie wciągnęła :ok: moglem grać i grać , szkoda ze już ją przeszedłem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie, jak dokładnie ominąć buga sekwencji 11. Z tego co rozumiem, trzeba przejść sekwencje 11 jednym ciągiem i grę można wyłączyć od razu jak tylko odpali się sekwencja 14? Czy trzeba jakąś misję wykonać w seq. 14?

(mam nadzieje, że to dobry wątek, ale tu jest najwięcej informacji o tym bugu, a ja się boję, że jak wyłącze gre po skończeniu sekwencji 11, to zepsuje save'a...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czemu, ale przy odpaleniu mojego Assassin's Creed 2 w wersji POLSKIEJ zaczął mi się pobierać update 1.01, co jest? przecież on nie działał. Czy wam też się zasysa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :) Teraz pozostaje sie cieszyc :) A mówili że nie będzie udpatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę dawno przeszedłem dość dawno i oddałem znajomemu. Co poprawia wyżej wspominany wyżej patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę dawno przeszedłem dość dawno i oddałem znajomemu. Co poprawia wyżej wspominany wyżej patch?

Witam.

Poniżej lista zmian

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251069024/m/9551071318

poprawiam m.in. problem z rozdziałem 11 wcześniej poruszny tutaj

Sequence 11 Mission 05

The user cannot continue gameplay after quitting and loading the game. They are stuck in the hideout.

pozdro

ps. wygląda na stary patch który wyszedł teraz na wersję PL

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Jestem świerzym bardzo posiadaczem konsolki. Zakupiona właśnie w pakiecie z Assasynem. Nieoczekiwanie jako druga gra wszedl na palete, gdyz wczesniej przelazlem rozpedem starego Hevenly Sworda. Fabula bardzo miodna bym powiedzial. Liniowosc niektorych misji nie jest gryzaca w oczy, uszy i tylek. Ale jak juz czlowiek sie zakrecil i wciagnal to ... koniec. Hmmm... No z zakonczeniem to przegiecie niestety. Tak jak by film ogladac. Leci, leci, leci, akcja sie nakreca, jest ciekawie, 2h za nami a tu dalej sie nakreca, coraz ciekawiej, az tu nagle buuuuummm. akcja smiga, 3 min i napisy:/ Ehhh. Czekamy zatem na 3 czesc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch pl bardzo dobrze rokuje dla dlc pl. yeah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby oby :P Mam ochote na te 2 rozdzialki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam podpietej konsolki stale do neta ale ta informacja bardzo mnie cieszy, skoro ruszyly patche dopolskiej wersji to moze przygotowywuja pod dlc? w koncu kasa dla ubisoftu a malo kopi gier w pl pewnie nie sprzedali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

koncze powoli gre i nie wiem jak zdobyc trofeum "Victory lies in preparation"

mam wszystkie upgrady zbroi, 3 zestawy ostrzy, i wszystkie sakiewki a trofeum nie wpada, jako jedyne....

z innymi nie mialem problemu.

moze trzeba tez kupic wszystkie bronie?

UPDATE!!!

juz nieaktualne, jak sie okazalo brakowalo mi jednej sakiewki na trucizne. Juz mam trophy.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Skończone. Znakomity tytuł, o wiele lepszy od jedynki. Niemniej jednak Ubisoft powinien wywalić gościa odpowiedzialnego za fabułę. Bardzo to wszystko naciągane, o końcówce nic mi się nie chce nawet pisać. Najgorsze jest to, że główny wątek średnio wciąga. Całe szczęście AC2 broni się gameplay'em, który stoi na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedziec jak dostac sie na jeden z punktów widokowych w Wenecji? Jedna dzwonnica jest dużo wyższa od reszty, stoi na środku Wenecji. Będę próbował ale proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×