Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ezio jest potomkiem Altaira.

To było powiedziane

Squal:

tekst[/spoiler.] (bez kropki) Przydatna opcja. Oszczędzi nerwów innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujął bym to dobitniej, gdyż przez takich userów jak Squal boję się wchodzić w tematy gier, których jeszcze nie przeszedłem.

ALe jeśli ktoś grał w "jedynkę" to to nie jest żadna niespodzianka, a jeśli ktoś nie grał to dowie się chwilkę po włączeniu gry. Chyba nie ma o co kruszyć kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, ponieważ dopiero niedawno kupiłem i przeszedłem AC 2 to chciałbym zagrać w dodatki, ale nie wiem ile ich wyszło i skąd je wziąć. Może mnie ktos trochę uświadomić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, ponieważ dopiero niedawno kupiłem i przeszedłem AC 2 to chciałbym zagrać w dodatki, ale nie wiem ile ich wyszło i skąd je wziąć. Może mnie ktos trochę uświadomić??

Wyszły dwa. Są to sekwencja 12 i 13. Możesz je kupić w PlayStation store za ok 30zł jeden chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły dwa. Są to sekwencja 12 i 13. Możesz je kupić w PlayStation store za ok 30zł jeden chyba

zastanawia mnie jedno w wydaniu Assassin’s Creed 2: Game of The Year PL która ma się ukazać około dnia 10.09.2010, jest mowa o:

- dwa DLC (od razu na płycie): Bitwa o Forli i Stos Próżności

które przeszedłem, ale dają coś jeszcze

- 3 dodatkowe misje: Pałac Meduceuszy, Santa Maria dei Frari i Arsenał Portowy

kojarzy ktoś co to za dodatkowe misje ?

link do sklepu http://www.ultima.pl/Assassin_8217_s_Creed_2_Game_of_The_Year_PL/i9344/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpocząłem przygodę z ACII (gierka jest rewelacyjna) wobec czego mam takie pytanko. Czy po ukończeniu wszystkich sekwencji będę mógł wykonywać zadania dodatkowe (tzn. czy po przejściu fabuły będę mógł "śmigać" po mieście czy trzeba te zadania wykonywać równorzędnie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpocząłem przygodę z ACII (gierka jest rewelacyjna) wobec czego mam takie pytanko. Czy po ukończeniu wszystkich sekwencji będę mógł wykonywać zadania dodatkowe (tzn. czy po przejściu fabuły będę mógł "śmigać" po mieście czy trzeba te zadania wykonywać równorzędnie) ?

Będziesz mógł wykonywać różne zadania po ukończeniu fabuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł wykonywać różne zadania po ukończeniu fabuły.

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ac2 jest rewelacyjny, powoli już jestem na wykończeniu i czekam już tylko na Brotherhood, i tym razem chyba głównie dla multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno w wydaniu Assassin’s Creed 2: Game of The Year PL która ma się ukazać około dnia 10.09.2010, jest mowa o:

- dwa DLC (od razu na płycie): Bitwa o Forli i Stos Próżności

które przeszedłem, ale dają coś jeszcze

- 3 dodatkowe misje: Pałac Meduceuszy, Santa Maria dei Frari i Arsenał Portowy

kojarzy ktoś co to za dodatkowe misje ?

link do sklepu http://www.ultima.pl..._Year_PL/i9344/

Te trzy misję są dzięki lenistwu Cenegi dostępne w każdej PL wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trzy misję są dzięki lenistwu Cenegi dostępne w każdej PL wersji.

dzięki za info @BPik. W takim razie niema co kupować tego. Pozostaje czekać na brotherhood :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie byćmoze bylo juz o tym w tym temacie ale niedoczytalem. Chodzi o to ze przeszedlem juz ACII i chce zrobic platyne, tylko ze mam problem z jednym Trophy. Mianowicie chodzi mi oot ze trzeba zrzucic zolnierza z dachu lecac na lotni. W misji mi sie wpladlo te Trophy i tutaj jest moj problem.. w opcjach jak wchodze w DNA to nie darady uruchomic tej misji.. jest jakas mozliwosc zeby zaczac tylko ta misje ? tylko nie piszcie ze musze od nowa grac zeby tam dojsc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko nie piszcie ze musze od nowa grac zeby tam dojsc ;/

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na swoje pytanie musimy to napisać :whistling:

Ewentualnie możesz kupić jedno z DLC i tam można korzystać z tej maszyny latającej dowoli z tego co słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na swoje pytanie musimy to napisać :whistling:

Ewentualnie możesz kupić jedno z DLC i tam można korzystać z tej maszyny latającej dowoli z tego co słyszałem.

Dokładnie,jak napisał TheMichal.

Trzeba kopnąć jednego ze strażników stojących na którejś wieży podczas lotu na maszynie latającej Leonarda.

Można to zrobić podczas jednej z misji gry.

Jeśli tego nie zrobiłeś pozostaje zakupić DLC,wtedy na latającej maszynie można latać do woli,

lub przejść Assassin's Creed II od początku.

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktoś może jaki numer BLES- znajduje się na okładce polskiego wydania Assassyna 2?? Anglik ma BLES-00670.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktoś może jaki numer BLES- znajduje się na okładce polskiego wydania Assassyna 2?? Anglik ma BLES-00670.

Polski ma BLES-00751

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Kombinowalem, kombinowalem, no ale nic sensownego nie znalazlem. Jak mozna wybrac konrkenta bron do ekwipunku jak naciskam R2 oraz czy mozna przypisac strzalki do konkretnych broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś już może w wersję goty platynową?? chciałem się dowiedzieć czy zauważyliście w tej wersji może jakieś spadki animacji i zanikanie audio w niektórych kwestiach, najgorzej jest we Florencji tam dosłownie gra klatkuje, miałem wersję premierową ale skusiła mnie kompletna edycja, w tamtej wersji chodziło wszystko płynnie, jeśli ktoś ma doświadczenie z wersją goty proszę pisać ( jeśli to tylko u mnie to może powinienem płytę oddać do sklepu i zamienić na nową??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, takie pytanko, otóż trofeum "Bleeding Effect" wymega ukończenia jakiegoś treningu i ponownego wejścia do Animusa (czy jakoś tak). I właśnie prosiłbym o wyjaśnienie o co w tym trophy chodzi, i jak wyjść z sesji w animusie (w 1 nie było z tym problemów) a tutaj nie mogę wyjść z Animusa i wrócić do teraźniejszości. WTF !? Pozdr.

P.S. Chyba powinienem to napisać w dziale "trofea" jeśli się pomyliłem proszęo przeniesienie :)

Edytowane przez zdzisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×